Fascynacja jednym filmem

Permalink Autor: anjax, data postu: Friday, February 29, 2008 19:05
macie czasami tak, że kiedy spodoba wam się jakiś film, to jesteście w stanie go oglądać bez końca i codziennie, albo kiedy spodoba wam się jakiś aktor czy aktorka to oglądacie filmy z nim/nią, nieważne czy są dobre, ważne że on/ona tam gra? ja właśnie jestem w takiej fazie, nawet kupiłam sobie film na dvd czego ogólnie nie robię często. a wy macie? jakie wtedy oglądacie filmy?

Post edytowany Friday, February 29, 2008 19:05 przez moderatora zieloneserce
anjax Postów: 4
Konto od: 6.03.2007
Miasto: Obra
Permalink Autor: quid, data postu: Friday, February 29, 2008 22:34
Mnie zdarza się to dosyć często
większość tych filmów mam od długiego czasu
i można tak wciąż i wciąż oglądać :)
quid Postów: 10
Konto od: 24.09.2007
Miasto: Ostrzeszów
Permalink Autor: dejwid, data postu: Saturday, March 1, 2008 19:55
pełno mam takich filmów. niektóre znam na pamięć ^^ ale muszą to być filmy wyjątkowe.
N a j m ą d r z e j s z y  w e d ł u g  m n i e  j e s t  t e n,  k t o  c h o ć  r a z  n a  m i e s i ą c  s a m  s i e b i e  n a z w i e  d u r n i e m.
dejwid Postów: 125
Konto od: 23.06.2005
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: fryciulka, data postu: Saturday, March 1, 2008 21:26
hmm... ostatni film ktory moglam oglądać bez konca to "Crossroad-dogonić marzenia" dlatego ze był o przyjaźni itd.
w wakacje oglądałam go 3 albo 4 razy dziennie. :D przez cały czas ;p
Do każdego narkotyku dodaję kroplę krwi, odrobinę.
Minutę życia mam na to, by się uspokoić.

fryciulka Postów: 94
Konto od: 14.05.2007
Miasto:
Permalink Autor: entschuldigung, data postu: Sunday, March 9, 2008 00:00
Jestem zakochana w Armagedonie, potrafię oglądać go bez przerwy i za każdym razem ryczeć. ^^
entschuldigung Postów: 199
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Mszczonów
Permalink Autor: fotoedo, data postu: Monday, March 10, 2008 13:29
Nie aż do tego stopnia, żeby tak często oglądać... Ale za każdym razem z przyjemnością zdarza mi się obejrzeć "Wasabi" - to z powodu tej Japonii. Identycznie mam z "Między słowami".
Pozdrowienia,
Edo

Co to jest "żal"?

"Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło."
fotoedo Postów: 572
Konto od: 28.07.2006
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, March 12, 2008 18:48
no ja też mam takie coś,ale nie dlatego że gra tam jakiś aktor czy co ale dlatego że jest tam fajny  klimat.ostatnio oglądałam film z Jugosławii (Emir Kusturica),pt czarny kot biały kot,no po prostu genialny film genialnego reżysera.polecam :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Saturday, March 15, 2008 00:03
Mam dwa takie filmy, które mogłabym oglądać w kółko. I jeden oglądam w kółko, bo zdobyłam go na DVD (Velvet Goldmine), zbieram wszystko co znajdę związanego z tym filmem (screeny z filmu, zdjęcia z planu, zdj. aktorów, plakaty, sountrack). Istna faza. A ten drugi to "Wielka Ucieczka", niestety mam przyjemność oglądać go tylko raz na rok (nie posiadam na płycie, a co roku powtarzają go w TV, niedawno był zresztą) i choć obiecuję sobie, że nie będę tym razem płakać, bo ile można - to i tak nerwy mi puszczają na końcu i beczę... śmieję się też zawsze w tych samych momentach, choć przecież tyle razy to widziałam:) Na tym chyba polega magia dobrego filmu :)
Natomiast to, co piszesz o aktorach - że w czymkolwiek by nie grał, to obejrzę, to mam tak z Johnnym Deppem głównie ;] Nawet Desperado2 przebolałam, bo Depp tam był ;) Podobnie mam też z K.Reevesem, ale Matrixa recośtam (Rewolucja chyba) nie zmogłam i nawet Reeves mi nie pomógł ;P
sleepynarcoleptic Postów: 152
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: irminka, data postu: Saturday, March 15, 2008 15:22
Ok. 30 razy widziałam "Pearl Harbor".
Nigdy mi się nie nudzi :)
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: entschuldigung, data postu: Saturday, March 15, 2008 17:50
Cytat bloodypierrot
Natomiast to, co piszesz o aktorach - że w czymkolwiek by nie grał, to obejrzę, to mam tak z Johnnym Deppem głównie ;] Nawet Desperado2 przebolałam, bo Depp tam był ;)

Też lubię poślinić się do niego. ^^
entschuldigung Postów: 199
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Mszczonów
Permalink Autor: agadir, data postu: Saturday, March 15, 2008 19:15
Mam swoje ulubione filmy, które oglądałem setki razy i nigdy się nie znudzą ;)

agadir Postów: 321
Konto od: 19.01.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: fammfatal, data postu: Saturday, March 15, 2008 20:28
Mogę bez końca oglądać "Historię kopciuszka" z Hilary Duff i Chadem Michaelem Murreiem .... Idealna para !!!!!!
fammfatal Postów: 11
Konto od: 15.03.2008
Miasto: Przemyśl
Permalink Autor: nessti, data postu: Monday, June 9, 2008 00:37
uwielbiam płytkie i jakże banalne 'wredne dziewczyny'. Znam na pamięć. Jeśli chodzi o fascynajcję, to południe-północ i Jasminum. Jestem pod absolutnym wrażeniem obydwóch. Gdybym jednak miała spośród tych dwóch wybierać, wybrałabym południe-północ.
XD
nessti Postów: 22
Konto od: 9.01.2008
Miasto: Moherovo
Permalink Autor: trzeciastronalustra, data postu: Monday, June 9, 2008 06:41
Uwielbiam "Las Vegas Parano"
Oglądam ten film od roku chyba i zaczynam chyba rozumieć o co w nim chodzi ;) a przynajmniej tak mi się wydaje...

Poza tym jest jeszcze "Przyjemnych Snów" również zaczepiście genialny film, oglądałam go już 2 razy mimo że mam jakąś ruską wersję i prawie nic nie rozumiem. Jak będę miała napisy to będę oglądać na przemian z Las Vegas x)
Zdrowaś MARIO, highscore pełny i zaprowadź mnie do lvlu następnego... AMEN.
trzeciastronalustra Postów: 101
Konto od: 12.02.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: spawany, data postu: Monday, June 9, 2008 17:01
Najczęściej to "Powrót do przyszłości" (cała trylogia) i "Moulin Rouge". Nie stą to oczywiście jedyne filmy :)
Ignorantia iuris nocet

Bez jaj...
spawany Postów: 286
Konto od: 19.09.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: , data postu: Monday, June 9, 2008 18:23
Cytat entschuldigung

Cytat bloodypierrotNatomiast to, co piszesz o aktorach - że w czymkolwiek by nie grał, to obejrzę, to mam tak z Johnnym Deppem głównie ;] Nawet Desperado2 przebolałam, bo Depp tam był ;)

Też lubię poślinić się do niego. ^^

Ja również go uwielbiam;d
Manipulujesz ideami które kiedyś były moje
Konto od:
Miasto: Lubin