Problem z fbl [notki, zdjęcia]

Permalink Autor: expressyourself, data postu: Saturday, February 13, 2010 19:23
Hej ;))

czy ktos z was ma problemy z photoblogiem?
w ostatnim czase nie moge dodawac pelnych tekstow i nie mam zadnych opcji do edytacji notek.
po dodaniu tekstu pojawiala sie zaledwie 2 pierwsze wersy.
Może mi ktos pomoc, bardzo prosze? ;))

Post edytowany Saturday, February 13, 2010 19:23 przez moderatora czwarta
expressyourself Postów: 1
Konto od: 26.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: tomojmalyswiat, data postu: Sunday, February 14, 2010 09:27
ja wogole zdj nie moge dodawac ! :/
halo co sie dzieje ?!
tomojmalyswiat Postów: 0
Konto od: 14.10.2007
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: marada, data postu: Sunday, February 14, 2010 16:28
Cytat expressyourself

w ostatnim czase nie moge dodawac pelnych tekstow i nie mam zadnych opcji do edytacji notek.
po dodaniu tekstu pojawiala sie zaledwie 2 pierwsze wersy.
Możliwe, że używasz znaków usuwających dalszy ciąg notki, takich jak np. apostrof, czy połączenia znaków < 3 (bez spacji).

Cytat tomojmalyswiat
ja wogole zdj nie moge dodawac ! :/
Spróbuj:
- zmniejszyć zdjęcie
- skorzystać z innej przeglądarki
- usunąć dane EXIF (jeśli to zadziała, to skontaktuj się z administratorami, żeby ich o tym poinformować)
- kliknąć na "załaduj" w trakcie ładowania zdjęcia

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Permalink Autor: catanzaro, data postu: Tuesday, February 16, 2010 15:34
od rana nie mogę dodać całości notki (mimo, iż składa się ona z zaledwie paru zdań, które normalnie spokojnie by się zmieściły). Po napisaniu 2 zdań wyświetla się info "Twoja notka zawiera za dużo znaków."

Może by ktoś coś z tym zrobił?
catanzaro Postów: 0
Konto od: 3.02.2010
Miasto: Awajki
Permalink Autor: guuanabana, data postu: Tuesday, February 23, 2010 01:19
no, to całkiem sympatycznie, bo ja od kilku dni chcę dodać notkę i nie da się, bo za każdym razem wyskakuje mi: "404 bad request". Notka nie jest ani za długa, ani zdjęcie nie ma za dużego formatu. Edytować też się nie da wcale i bardzo często mam problemy z zalogowaniem. Co jest grane?
guuanabana Postów: 0
Konto od: 8.02.2009
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: sdms, data postu: Tuesday, February 23, 2010 08:49
Cytat catanzaro
od rana nie mogę dodać całości notki (mimo, iż składa się ona z zaledwie paru zdań, które normalnie spokojnie by się zmieściły). Po napisaniu 2 zdań wyświetla się info "Twoja notka zawiera za dużo znaków."

Może za dużo formatowania?
Cytat guuanabana
no, to całkiem sympatycznie, bo ja od kilku dni chcę dodać notkę i nie da się, bo za każdym razem wyskakuje mi: "404 bad request". Notka nie jest ani za długa, ani zdjęcie nie ma za dużego formatu. Edytować też się nie da wcale i bardzo często mam problemy z zalogowaniem. Co jest grane?

Zaproponowałbym napisanie do administracji, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu, bo i tak Ci wyślą odpowiedź z automatu. Najpierw poinformują Cię, że wina leży po stronie Twojej przeglądarki (co w tym wypadku jest prawdopodobne), a jak dalej się będziesz upierać przy tym, że wina jest po ich stronie to najpewniej napiszą, że problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem, przy czym i tak nic się nie zmieni...

A kilka tygodni temu ktoś tu pisał, że wraz z nowym wyglądem znikną problemy z dodawaniem zdjęć/notek/komentarzy...
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: rykoszetem, data postu: Wednesday, February 24, 2010 19:44
A ja od tygodnia nie mogę dodać na photobloga zdjęcia. Czy można coś z tym zrobić?
rykoszetem Postów: 1
Konto od: 17.04.2007
Miasto: Lubin
Permalink Autor: xmyblackrainbowx, data postu: Sunday, February 28, 2010 18:03
Ja nie mogę dodac notki..;( Bo w Operze pisze ze "Błąd!Połączenie przerwanie przez serwer(...)" i coś tam dalej....;(
xmyblackrainbowx Postów: 0
Konto od: 17.09.2009
Miasto: Serock
Permalink Autor: nefertum, data postu: Sunday, March 7, 2010 15:47
Cytat guuanabana

No Ja mam ten sam problem na firefoksie, więc, widać, administratorów nie bardzo to rusza...
nefertum Postów: 1
Konto od: 9.01.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: zrobmytowtramwaju, data postu: Monday, March 8, 2010 16:22
Cytat expressyourself

;)

widzę, że mamy ten sam problem, ja również nie mam żadnych opcji do edycji notek. ;/
jeżeli poradziłaś sobie z tym problemem to bardzo prosiłabym o pomoc. ;d
zrobmytowtramwaju Postów: 0
Konto od: 7.06.2009
Miasto: Sieradz
Permalink Autor: marada, data postu: Tuesday, March 9, 2010 12:36
Cytat zrobmytowtramwaju
widzę, że mamy ten sam problem, ja również nie mam żadnych opcji do edycji notek. ;/

http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/4465

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Permalink Autor: nafta, data postu: Thursday, March 18, 2010 20:56
ja mam problem z robieniem notki! np. nie mogę wyśrodkować tekstu, a jeśli mi się już to uda to i tak końcowy efekt wygląda tak, że cały tekst jest rozrzucony po stronie:/
,,Life is very long, when you're lonely''The Smiths
nafta Postów: 1
Konto od: 18.03.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: milss, data postu: Saturday, March 27, 2010 14:10
Hej. Ja nie wiem jak mogę zmienić rozmiar czcionki. Bo nie chcę zmieniać za każdym razem kiedy piszę notkę. Kiedyś widziałam wustawieniach tam gdzie sie ustawia tło ramki itp. opcję do zmiany rozmiaru czcionki (od 9 do 40) i wtedy przy pisaniu notki automatycznieustawiał się ustawiony przeze mnie rozmiar np. 17. Jak to teraz zrobić?
milss Postów: 0
Konto od: 30.07.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: stochwilx3, data postu: Saturday, February 19, 2011 20:06
ja nie moge dodawać zdjęśc wql ani tła zminic hasła ani amblematu co sie dzieje kolezanka musi mi wstawiac zdj ale ja nie cche co zrobic by wstawic zdj nie moge wstawic
stochwilx3 Postów: 0
Konto od: 11.11.2010
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: thekingxofxkings, data postu: Saturday, February 19, 2011 20:29
Cytat stochwilx3

ja nie moge dodawać zdjęśc wql ani tła zminic hasła ani amblematu co sie dzieje kolezanka musi mi wstawiac zdj ale ja nie cche co zrobic by wstawic zdj nie moge wstawic

Jeśli koleżanka wrzuca Twoje zdjęcia na Twój profil na innym komputerze i wszystko jest OK to wina leży po stronie Twojej przeglądarki. Aktualizuj ją albo zainstaluj inną i wtedy spróbuj.
thekingxofxkings Postów: 957
Konto od: 8.06.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: littleblackshadow, data postu: Monday, February 21, 2011 16:38
dokładnie, próbowałam dodać zdjęcia... :(
i nie udaje mi się.

to wygląda tak, jakbym wgl nie kliknęła 'dodaj zdjęcie'

widzę, że problem się powtarza.

proszę aby ten problem naprawić. :)

~Zuzka
littleblackshadow Postów: 0
Konto od: 9.01.2009