CZYM JEST DLA WAS MIŁOŚĆ?

Permalink Autor: dajanohh, data postu: Tuesday, August 17, 2010 21:01
n i c z y m .
dajanohh Postów: 0
Konto od: 15.08.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: kosa147258, data postu: Monday, February 7, 2011 01:47
w XXI wieku nie ma czegoś takiego jak miłość ; (
kosa147258 Postów: 0
Konto od: 4.02.2011
Miasto: Płock
Permalink Autor: kosa147258, data postu: Monday, February 7, 2011 01:51
;/
kosa147258 Postów: 0
Konto od: 4.02.2011
Miasto: Płock
Permalink Autor: amityville, data postu: Wednesday, February 9, 2011 11:32
Nie masz racji, o czym się jeszcze przekonasz.
amityville Postów: 9
Konto od: 26.06.2008
Miasto: Żnin
Permalink Autor: lookrecya, data postu: Thursday, February 10, 2011 19:40
Najpiękniejszym uczuciem na świecie.
Cholera! Chcę się zakochać!
lookrecya Postów: 5
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Piekło
Permalink Autor: lostsmile27, data postu: Monday, March 14, 2011 15:54
... czymś nieosiągalnym na co nie mam szans .
"... and I try rock'nd roll you
           in my own, special way ..."
lostsmile27 Postów: 278
Konto od: 20.01.2010
Miasto: Tychy
Permalink Autor: fallintrance, data postu: Sunday, March 20, 2011 16:31
Miłość... hmm.. Trudne słowo tak szczerze powiem. To taka więź między ludźmi, która nie pozwala wytrzymać bez Siebie nawet na minute ;) Ciągłe myślenie o drugiej połówce... Po prostu chce się wtedy jakoś żyć dzięki temu uczuciu :) Ma się w nim oparcie... ;) A co do lostsmile27 ;) Nie myśl, aż tak negatywnie... Miłości na siłę się nie szuka :) To samo przyjdzie nie wiadomo kiedy i nie wiadomo gdzie ;) Poczujesz to w każdym bądź razie :)
Treść dodana do postu 20-03-2011 o godzinie 16:32
Miłość... hmm.. Trudne słowo tak szczerze powiem. To taka więź między ludźmi, która nie pozwala wytrzymać bez Siebie nawet na minute ;) Ciągłe myślenie o drugiej połówce... Po prostu chce się wtedy jakoś żyć dzięki temu uczuciu :) Ma się w nim oparcie... ;) A co do wypowiedzi lostsmile27 ;) Nie myśl, aż tak negatywnie... Miłości na siłę się nie szuka :) To samo przyjdzie nie wiadomo kiedy i nie wiadomo gdzie ;) Poczujesz to w każdym bądź razie :)
fallintrance Postów: 1
Konto od: 20.03.2011
Miasto: Rawa Mazowiecka
Permalink Autor: maad92, data postu: Sunday, May 1, 2011 21:41
Miłość? Przy wszędobylskim 'kocham Cię' (a sprawdźcie sobie co drugi czy to blog, czy fotoblog, konto na waszej-klasie) nie znaczy prawie nic. To uczucie powinno łączyć, dawać powód do uśmiechu w poniedziałek rano, kopniaka w przód gdy brakuje motywacji. A znaczy tyle, co całowanie się na przystanku pks i wiecznym trzymaniu za ręce.

Pytam się do cholery gdzie są ludzie, dla których wypowiedziane kocham nie jest następstwem 'uwielbiam Cię' po tygodniu znajomości, i nie kończy się po gimnazjalnych dwóch tygodniach związku.
maad92 Postów: 0
Konto od: 2.10.2010
Miasto: Głogów
Permalink Autor: ourownworld, data postu: Thursday, May 5, 2011 21:35
ja jestem takim ludziem ;) więc jednak są.
Treść dodana do postu 05-05-2011 o godzinie 21:37
pisałam to już, ale napiszę jeszcze raz:

Miłość to postawa, w której szczęście drugiej osoby staje się dla nas najważniejsze.
"Miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze"
Miłość to codzienne zmaganie się z przeciwnościami losu razem, wspólnie, pomagając  sobie wzajemnie.
Miłość sprawia, że choć strasznie Ci się nie chce, wstaniesz z kanapy i pójdziesz zrobić  Ukochanemu herbatę.
Miłość to ta chwila, gdy razem zauważycie spadającą gwiazdę, a On obejmie Cię i po  cichutku powie życzenie, które Ty także miałaś na myśli.
Miłość to także moment, w którym kłócicie się tak głośno, że drżą szyby, ranicie się słowami, a mimo to w głębi nadal masz pewność, że to jest ten człowiek, z którym chcesz spędzić resztę życia.
Miłość to poczucie bezpieczeństwa, bezgranicznie ciepła spokojna przystań, pewność że  druga osoba zawsze jest obok i wspiera Cię w każdej sytuacji.
Miłość to okropna tęsknota, gdy nie ma Jego w pobliżu, kiedy każde spojrzenie wokół wiąże  się ze wspomnieniem związanym z Nim.
Miłość to poranny sms od Niego, który czytasz na wpół śpiąc, a jednak z szerokim  uśmiechem.
Miłość to codzienność, która przestała być szara.
ourownworld Postów: 25
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: maad92, data postu: Saturday, June 18, 2011 22:54
Cytat ourownworld
ja jestem takim ludziem ;) więc jednak są.

To ciekawe. Bo każda osoba, która mówi, że traktuje miłość poważniej niż dwa miesiące swojego życia, tak naprawdę ze swoją uczuciowością zatrzymała się na poziomie czternastu lat.
maad92 Postów: 0
Miasto: Głogów