Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek męski punkt widzenia - 2 - Forum Photoblog.pl

męski punkt widzenia - 2

Permalink Autor: meery0luu, data postu: Tuesday, January 26, 2010 03:00
Witam wszystkich tu znowu ja ;d moje pytanie na dziś a raczej stwierdzenie znów dotyczy kobiet i facetów, bo jakże by inaczej..
A więc jak to jest czy Faceci wolą te "nietkięte" ? tzn. czy wolą dziewice ? wielu z was czytając pomyśli ..bzdura! jeśli się kogoś kocha to nie zależnie od tego czy dziewczyna jest czy nie jest dziewicą ..ale z drugiej strony facet zdobywając dziewice jest dumny że był pierwszym i dogodził partnerce bo może być coś milszego od słów kobiety po sexie kochanie byłeś Cudowny ? To pytanie kierowane jest głównie do was Mężczyźni prawda jest taka, że wielu z was woli uganiać się za kobietą trudno dostępną bo wiecie że jesli uda wam się zdobyć taką kobiete to bedzie wasze życiowe osiągnięcie łatwe laski owszem bierzecie pod uwage ale tylko na szybki numerek! Nawet jeśli wam się nie uda zdobyc takiej to w głębi myślicie o niej nawet jeśli na usta ciśną się najgorsze słowa to i tak poświęcili byście się dla nich bez reszty. A prawda jest taka, że rano wstając z łozka myslicie o sexie jedząć obiad myslicie o sexie i kładąc sie do łożka myślicie o sexie ! i szczerze mówiąć wam do życia nie wiele trzeba 3 najważniejsze rzeczy w waszym życiu to :
-jedzenie
-spanie
-i oczywiście sex
I bez urazy dla kobiet czytajacych tego posta te już "tkniete" też mogą być trudne w zdobyciu.

Z góry dzięki za uwagę! ;d chętnie poczytam wasze wypowiedzi nawet jeśli bedą krytyczne każdy ma inne zdanie i szanuje
Pozdrawiam
meery0luu Postów: 0
Konto od: 26.11.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Tuesday, January 26, 2010 23:35
ja wolę dziewice,bo są niewinne i czyste :D
m
theplayerq Postów: 9
Konto od: 27.09.2009
Miasto: London
Permalink Autor: rzeczywistoscimasakrator, data postu: Thursday, January 28, 2010 13:54
Lezy to w pierwotnym instynkcie zdobywcy... i analogicznie jak pies znaczy swój teren, tak facet znaczy samicę. Dziwne w ogóle pytanie. Myślałem, że seks to tylko po slubie....i wielka miłość. A tutaj poligamia.

No i coś dla psycholi: Niektórzy faceci lubią widzieć grymas na twarzy kobiety (najczęściej z bólu) podczas defloracji.
To nie moja wina, że ja tak myślę...
rzeczywistoscimasakrator Postów: 933
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Płock
Permalink Autor: johnydoe, data postu: Wednesday, February 3, 2010 19:55
Cytat meery0luu
A prawda jest taka, że rano wstając z łozka myslicie o sexie jedząć obiad myslicie o sexie i kładąc sie do łożka myślicie o sexie ! i szczerze mówiąć wam do życia nie wiele trzeba 3 najważniejsze rzeczy w waszym życiu to :
-jedzenie
-spanie
-i oczywiście sex

Nie jesteś sobie nawet wyobrazić, o czym myślę w obecnej chwili. Nie probuj wrzucać mnie do jednego worka z wibrującymi penisami, które kupiłaś.

Rzeczywistoscimasamambojumbo:
Facet znaczy samicę?
Następnej swojej kobiecie przypierdolę stemplem w czoło.

Nigdy przenigdy dziewic. Nie mam czasu na naukę wszystkich sztuczek a jęki bólu i "oh nie brzydzę się orala" działają na mnie jak płachta na byka.
Jesteś tylko człowiekiem. Nic dla mnie nie znaczysz.
johnydoe Postów: 153
Konto od: 25.11.2009
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: nexthalfhour, data postu: Thursday, February 4, 2010 19:47
Twoja wiadomość jest równie słaba, CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ CO MYŚLĄ DZIEWICE (rzeczywiście kiepsko, jeżeli wrzucasz je do jednego worka, tak jak koleżanka wyżej facetów)
nexthalfhour Postów: 28
Konto od: 6.03.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: johnydoe, data postu: Thursday, February 4, 2010 21:15
Moja wiedza na temat samych dziewic jest niewielka, natomiast to, że nie znają sztuczek, zagrywek etcetera i "nie lubią orala" to jest standard, którego się wystrzegam.
Nie odszczekuj mi za to, że się nie odzywam.
Zdjęcia ze studniówki dostanę jutro/w poniedziałek.
Permalink Autor: nexthalfhour, data postu: Thursday, February 4, 2010 21:45
zdanie, które nie jest na tyle standardowe, by się sprawdzić w każdym przypadku.
ja tu tylko staję w obronie.
nexthalfhour Postów: 28
Konto od: 6.03.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: johnydoe, data postu: Thursday, February 4, 2010 22:15
W obronie czego? Dziewictwa?
Nie wiem, jak myślą dziewice. Ja wiem, co ja myslę o DZIEWICTWIE. Dziewice jako dziewczyny są w porządku - ale nie jako dziewice.
Permalink Autor: distinctlicious, data postu: Tuesday, February 9, 2010 16:25
też słyszałam opinię, że faceci wolą dziewice, ale to tylko takie głupie pieprzenie, bo - de facto - większość z nich nie jest w stanie tego wyczuć . dziewica, niedziewica . co za różnica . mam wrażenie, że tu chodzi o głupią dominację nad niedoświadczoną panną .
distinctlicious Postów: 4
Konto od: 25.09.2008
Miasto: Augustów
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Sunday, January 16, 2011 01:45
:)
m
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Sunday, January 16, 2011 01:48
jam
m
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Sunday, January 16, 2011 01:50
jam
m
Permalink Autor: r2d2v3, data postu: Tuesday, February 1, 2011 23:18
Cytat meery0luu
A więc jak to jest czy Faceci wolą te "nietkięte" ? tzn. czy wolą dziewice ?

Jak się kogoś naprawdę kocha to nie zwraca się na to żadnej uwagi.
r2d2v3 Postów: 11
Konto od: 13.10.2010
Miasto: Tarnów