Problem z informacjami o zdjęciu ( i EXIF)

Permalink Autor: magdoszka, data postu: Monday, June 7, 2010 16:47
Właśnie, kiedyś można było to usunąć, teraz jest z tym problem. Mi ciągle albo się EXIF nie pokazuje w ogóle, albo z jakimiś błędami. Kiedyś na przykład wyszła mi jakaś magiczna liczba w czułości ISO która wynosiła coś ponad milion a jak sprawdziłam właściwości zdjęcia które dodałam było normalnie 100. Przydała by się taka możliwość, żeby ujawniać EXIF bądź nie, bo bywa to denerwujące bądź mylące. Tak więc droga Kompaktowa, prosimy się o zgłoszenie administratorom, bo chyba jako moderator masz większy wpływ na ich postępowania. :D
magdoszka Postów: 2
Konto od: 27.07.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: roseanna, data postu: Monday, June 7, 2010 17:31
Administrator napisał mi, że "to zostalo celowo usunięte" i nawet nie wie gdzie była ta opcja :D Także marne szanse na zwrócenie tej opcji :)

Cherrilady, prawdopodobnie masz tak ustawione w aparacie. Admini pobierają dane z oryginalnego zdjęcia "
wiec to co sie pokazuje to jest to samo co jej aparat zapisal"
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: , data postu: Monday, June 7, 2010 17:52
Kompaktowa może przeczytaj parę postów wcześniej gdzie wyraźnie napisałam, że w aparacie mam poprawnie, tylko na photoblogu się źle wyświetla i jak widzę nie tylko mi bo magdoszce też, no ale jak zwykle Admini olewka, także mówi się trudno.

pozdrawiam
www.katarzyna-wojciechowska.art.pl
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: roseanna, data postu: Monday, June 7, 2010 19:54
Zacytowałam tylko to co administrator napisał i wie, że masz wszystko poprawnie w aparacie,  nie wiem nie znam się na działu obsługi fbl ;) Także nie do mnie pretensje :P no to niech napisze kilka osob do adminow, moze ruszą coś.

To Ty wiesz jaki masz problem a nie ja więc możesz mi opisać dokładnie a ja to przekażę ( bo pisząc przez panel kontaktowy, możesz się liczyć z tym że nie odpisza tak jak byś chciała) ; >

Post edytowany Monday, June 7, 2010 19:54 przez moderatora roseanna
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh