Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Karpacz i okolice - Forum Photoblog.pl

Karpacz i okolice

Permalink Autor: anunti, data postu: Thursday, January 14, 2010 21:59
Jeśli już mowa o Dolnym Śląsku nie można zapomnieć o górskich atrakcjach, które warto zwiedzić. Jeśli chodzi o Karpacz to na pewno kościółek Wang, z Karpacza także najlepiej jest dostać się na Śnieżkę, jeśli o tej porze roku trafi się na piękną pogodę, to widoki będą niezapomniane :) W Kowarach znajduje się park miniatur, można tam obejrzeć wszystkie okoliczne zabytki w wersji mini - polecam! Idźmy dalej mała miejscowość Przesieka, a tam piękny Wodospad Podgórnej! W Sobieszowie można zwiedzić zamek Chojnik. Ze Szklarskiej Poręby można dostać się na Szrenicę, która także oferuje nam piękne widoki! Nie wymieniłam nawet połowy, ale myślę, że zachęciłam do odwiedzenia tych wspaniałych miejsc, które na pewno rewelacyjnie uchwycicie w kadrze swojego aparatu :) Pozdrawiam!
anunti Postów: 1
Konto od: 11.01.2010
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: qpiec12, data postu: Sunday, January 17, 2010 18:49
A wiadomo coś o mniej popularnych atrakcjach tych okolic? Np. jakieś zapomniane poniemieckie cmentarze w lesie, ruiny, stare zabudowania, opuszczone domy...?
Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć
Więcej grzechów niż sumienie zmieści na pewno
Wiem jedno, nie wiem ile przede mną jeszcze
Diabeł krzyczy do ucha a anioł szepcze
I kogo słuchać by pomysły były mądrzejsze
Jak dbać o czystość ducha
Gdy życiem chce się bawić w najlepsze
Więcej marzeń niż czasu by je spełnić
Więcej namiętności niż serce może zmieścić
qpiec12 Postów: 5
Konto od: 12.01.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: jean69, data postu: Thursday, February 11, 2010 10:27
W szklarskiej porębie dolnej jest czadowy, stary cmentarz.
W sam raz na dobre zdjęcia.Ale trzeba uważać gdyż, większość grobów osiada i może być mniej ciekawie;P.Też jest całkiem fajny motyw, bo miejscami leżą szczątki trumien...więc naprawdę poleca...;D
Treść dodana do postu 13-03-2010 o godzinie 21:04
W szklarskiej porębie dolnej jest czadowy, stary cmentarz.
W sam raz na dobre zdjęcia.Ale trzeba uważać gdyż, większość grobów osiada i może być mniej ciekawie;P.Też jest całkiem fajny motyw, bo miejscami leżą szczątki trumny...więc naprawdę poleca...;D
jean69 Postów: 1
Konto od: 24.01.2010
Miasto: Karpacz
Permalink Autor: sweetstorylov, data postu: Wednesday, April 21, 2010 18:58
Dokładnie "anunti" wszystko wyjaśniła co do atrakcji w tym rejonie. :d
Oczywiście w Karpaczu jest jeszcze Kolorowa... gdzie można pośmigać na saneczkach kolejowych, niesamowite wrażenia. :)
W Mysłakowicach jest jeszcze do zwiedzania Zamek Królewski w którym obecnie znajduje się szkoła. Domek Tyrolski... można wejść na górę zwaną 'Poręba' z której także są świetne widoki na całe Mysłakowice. ;>  W Mysłakowicach jest dużo takich miejsc np. w lesie gdzie można odpocząć, ale także porobić ciekawe fotki,a  także w parku gdzie znajduje się bajeczny staw wprost idealny do cykania fotencji.;]  Gdy zjedziemy z Kowar w dół to trafimy do Bukowca gdzie  jest Herbaciarnia.. podajże jeszcze poniemiecka :p A całą tą wycieczkę można zakończyć w Jeleniej Górze na jakimś filmie w kinie lub na lodach na mieście gdzie też zdjęcia doskonale się udadzą. ^^ Pozdrowionka! ;d
sweetstorylov Postów: 1
Konto od: 18.04.2010
Miasto: Mysłakowice
Permalink Autor: grucha7, data postu: Sunday, May 9, 2010 21:29
Ktoś kto nie był na zamku Chojniku, mam wiadomość. jeśli chcecie zachować dyche nie idźcie targami na szlak tylko obejdźcie 100 m dalej . Oszczednosc, bo na zamku trzeba placic jeszcze raz.
grucha7 Postów: 1
Konto od: 18.08.2008
Miasto: Bolesławiec
Permalink Autor: soulful, data postu: Friday, May 28, 2010 21:34
http://kpaulinka.republika.pl/
soulful Postów: 20
Konto od: 20.03.2010
Miasto: Wrocław