Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: raissa, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:56
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Dla mnie najważniejsze w Photoblog.pl jest to, że mogę pokazac siebie i tu chodzi mi o możliwosc dodawnia zdjęc.
Jednak znaczącą sprawą jest jednak tzw. notka. Każdy może w niej napisac co mu ślina na język przyniesie,
swoje przemyślenia, rozterki, a także coś bardziej optymistycznego. Dla mnie poniekąd ważne jest to,
że mogę się wygadac, wyżalic, co dla niektórych jest przecież istną głupotą, że ktoś robi to publicznie na stronie internetowej.

Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?
Przyciąga mnie chęc poznania innych ludzi, może też trochę podobnych do mnie, jeśli chodzi o charakter.
Jestem ciekawa jak inni odbierają świat, co myślą i czy są na tyle odważni by to opublikowac.

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja
Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżen, więc wszelkie nowości nie są konieczne.
Mogłabym się trochę przyczepic do granicy wiekowej, bo widząc niektóre photoblogi 10-latek...
Jednak myśle, że nic by to nie dało, bo najzwyczajniej w świecie można wpisac inną datę urodzenia.
raissa Postów: 17
Konto od: 28.08.2009
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: ewuchart, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:58
Cieszy mnie to, jak komuś podobają się moje
zdjęcia, a jeśli się nie podobają to
zwracam uwagę na to, by poprawić moje błędy.
ewuchart Postów: 7
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Wyrzysk
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 14, 2010 16:59
Najważniejsze w Fbl jest to, że można tu opisywać swoje uczucia, swój dzień, zmartwienia itp.
poprostu pisze się to co się chce.
Najwazniejsze jest też to, że można prezentować swoje zdjęcia, małe arcydzieła, które tworzy każdy z nas bawiąc się aparatem.
Co daje fbl ?.
Daje możliwość pokazania światu swoich zdjęć oraz możliwośc wypowiedzenia się na dany temat(forum), lub też poprostu można tu napisać co nas dręczy, co cieszy, jakie mamy plany lub wizje na najbliży czas, itp.
Możemy tu też poznawać ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja i otrzymywać cenne informacje na ten temat.
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 17:08
Najważniejsze w Fbl jest to, że można tu opisywać swoje uczucia, swój dzień, zmartwienia itp.
poprostu pisze się to co się chce.
Najwazniejsze jest też to, że można prezentować swoje zdjęcia, małe arcydzieła, które tworzy każdy z nas bawiąc się aparatem.
Co daje fbl ?.
Daje możliwość pokazania światu swoich zdjęć oraz możliwośc wypowiedzenia się na dany temat(forum), lub też poprostu można tu napisać co nas dręczy, co cieszy, jakie mamy plany lub wizje na najbliży czas, itp.
Możemy tu też poznawać ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja i otrzymywać cenne informacje na ten temat.
I właśnie to mnie tu przyciąga ;))
Jak zmieni się fbl ?.
Hmmm . . . dobre pytanie. Napewno będzie zawsze dostosowany do potrzeb użytkowników, będzie szedł z duchem czasu i bedzie się ciągle ulepszał. Ale mam nadzieję, że zawsze będzie takim internetowym pamiętnikiem, a nie kopią jakiejś innej strony. ;p ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: magicreflection, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:08
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl?

Najważniejsze dla mnie w photoblog.pl jest to, że dzięki temu portalowi moje zdjęcia nie siedzą zamknięte w folderach jak zwierzęta w klatkach, ale mogą ujrzeć światło dzienne. Photoblog mnie uzależnił. Zakładałam już wiele kont na wielu portalach... Było ich ok. 100, do dziś utrzymały się profile na: naszej klasie, gronie, facebooku i photoblogu. Najczęściej zaglądam oczywiście na ostatni z wymienionych. Photolog w pełni zadowala mnie swoimi funkcjami i wyglądem.

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości?

Photoblog.pl jest prawie idealny... Nie musi się zbyt bardzo zmieniać. Jednak możnaby wprowadzić kilka poprawek:
-usuwanie wielu zdjęć jednocześnie;

-możliwość wstawienia ok 5 zdj/dziennie bez wykupywania pakietu ZDJĘCIA czy PHOTOBLOG PRO.

I chyba tyle. Photoblogowicze akceptują Photobloga takiego, jakim jest, zbyt dużo zmian nie potrzebuje. :)

W S Z Y S T K O ! Uwielbiam przeglądać różne inne photoblogi i podziwiać twórczość wielu zdolnych ludzi. Uwielbiam zmieniać wygląd profilu, photobloga, wymyślać kategorie (o ile mam akurat PHOTOBLOGA PRO), i wiele wiele innych rzeczy. :)
Dzięki photoblogowi mam okazję poznać wielu ludzi. :)
magicreflection Postów: 0
Konto od: 25.09.2009
Miasto: Puszcza Mariańska
Permalink Autor: messe, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:16

''Fotoblog fotoblog, cóż to jest za blog ?
Pakiety pro rozdaje, miliony zdjęć dodaje.
Kiedy ci jest smutno, kiedy jest ci źle szybko dodaj zdjęcia swe.
Notki nie zawsze króciutkie, ale często wesolutkie.
Mili ludzie, sto konkursów, piękne zdjęcia i... w ogóle !
Te porady daję słowo pomagają nam na nowo !
Przepalenie, światło złe, kiepski kadr to nie dla nich mówię ci !
Więc raz dwa, aparat w dłoń, fotografuj ile tchu.
Fotoblog nie musztruje nas nawet tych z dziubkami w lustrze.
Bo on kocha wszystkich nas, pójdźmy więc wszyscy w las i wołajmy : fotobloga kochajmy ! ''

To tyle. Przepraszam, ale dobrą poetką nie jestem :D
Pozdrawiam. !
messe Postów: 2
Konto od: 17.03.2009
Miasto: radzyń podlaski
Permalink Autor: sallumallu, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:17

w photoblogu najważniejsze jest dla mnie przekazywanie uczuć przez zdjęcia, pokazać swój świat małą fotografią, wyrażając masę emocji.

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.

w lewym rogu widzę odtwarzacz mp3, będzie można wg siebie ułożyć układ strony.

fakt, ze znajduje się tu dożo ciekawych ludzi, pokazujących bardzo dużo zdjęć, można poznać ich od innej strony.
sallumallu Postów: 0
Konto od: 1.09.2009
Miasto: Zakliczyn
Permalink Autor: mourning, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:18

Na to pytanie nie potrzeba mi długo odpowiadać. Po prostu, photoblog jest moim oknem na świat. Często dzięki niemu wiem co się dzieje u moich znajomych. Poprzez photoblog poznałam wielu wspaniałych ludzi a moje kontakty ze znajomymi [z którymi niestety nie mam okazji lub nie mam warunków aby się z nimi spotkać] są znacznie lepsze. Dzięki niemu odkryłam swoje zamiłowanie do fotografii.
Na fotoblogu spędzam dużo czasu. jest to przyjemnie spędzony czas. Nie narzekam. Photoblog jest już chyba częścią mojego życia :)
mourning Postów: 2
Konto od: 28.07.2008
Miasto: Żnin
Permalink Autor: artheart, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:27
generalnie jestem na Photoblogu od wielu lat (to już trzecie moje konto). za każdym razem otwierając nowego fotobloga zamykałam i otwierałam nowy etap w moim życiu. może się to wydawać banalne, ale na przestrzeni tych lat pisząc i przeglądając swoje notki dowiedziałam się wiele o sobie, jak się zmnieniałam i co jeszcze powinnam zmienić w swoim życiu. mimo, że to "tylko" portal internetowy, to ma w sobie coś takiego, co wyjątkowo mnie do niego przywiązało. wiele razy próbowałam stąd odejść, ale zawsze coś jednak zatrzymywało mnie tutaj, więc wciąż zostawałam i jestem tu do dziś :) więc jeśli miałabym w skrócie podsumować, co osobiście przyciąga mnie do PB, to było by to lepsze poznanie siebie, poznanie wielu wspaniałych ludzi oraz jakaś "magiczna siła", której nie da się opisać ;)
artheart Postów: 0
Konto od: 22.04.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: cutesenses, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:37

Mnie osobiście przyciąga to:
-że mogę dodawać swoje ulubione zdjęcia,
-że mogę pisać notki, które czytają inni, a znajomi, którzy wiedzą o czym mowa mogą się ze mną wymieniać swoim zdaniem w komentarzach,
-że czasami gdy mam jakiś problem piszę o tym, a nawet nieznajomi próbują mi doradzać jak tylko mogą,
-że mogę poznawać wielu różnych ludzi, czasami nawet troszkę dziwnych ;),
-że od czasu do czasu mogę się pobawić wyglądem photobloga, bo są różne opcje kolorystyczne itp.,
-że oglądam zdjęcia innych założycieli kont, którzy bawią się fotografią i mają niesamowite zdjęcia.
To chyba wszystko ;)
cutesenses Postów: 0
Konto od: 8.03.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kajmell, data postu: Thursday, January 14, 2010 17:56
dp photoblog.pl przyciągają mnie ludzie oraz zdięcia. Bardzo lubię fotografię chociaż mój sprzęt mi na to nie pozwala. Lubię pisać notki, ale jak wspomniałam liczą się fajni ludzie.;)
kajmell Postów: 1
Konto od: 23.10.2009
Miasto: Radoszki
Permalink Autor: mrspefect, data postu: Thursday, January 14, 2010 18:04
1.Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
-Najważniejsze w Photoblog.pl jest to, że mogę poznać nowych interesujących ludzi, którzy chętnie oglądają nowo dodane zdjęcia, przy okazji czytają moje notki. Ja również zaglądam na różne fbl i z zaciekawieniem czytam notki i przeglądam fotki, które tam się znajdują. Równie ważną sprawą dla mnie jest to, że mogę napisać to co mi na język ślina przyniesie, mogę się wyżalić, pochwalić, po to w końcu jest internetowy pamiętnik, prawda ? : )

2.Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

-Co mnie przyciąga? Hmmm.....na pewno to, że jest tu wielu ciekawych ludzi, z którymi mogę zawrzeć znajomości : ) Zobaczyć czy ktoś ma talent, bo sama uwielbiam fotografię i lubię chwalić prace naprawdę zdolnych ludzi :)

3.Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja

-Jak się fbl zmienie w przyszłości ? Yyyy... jak dla mnie to, zdjęcia które będziemy dodawać będą lepszej jakości, i nie będzie ograniczeń, bo nie wszystkich stać na wykupienie pakietu PRO a reszta w takiej sytuacji może się zacząć śmiać.
mrspefect Postów: 0
Konto od: 22.07.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: kkika, data postu: Thursday, January 14, 2010 18:22

W photoblogu przyciąga mnie możliwość dodania wielu swoich prywatnych zdjęć , poznanie bardzo wielu zajerestrowanych tu ludzi. Można się tu wypromować. Wypisywać o swoim życiu , przeżyciach i wielu , wielu innych rzeczach. Mam tu konto już prawie rok , jestem z niego bardzo zadowolona i uzależniona. Ciężko bez niego istnieć ; D
kkika Postów: 0
Konto od: 14.06.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: zumogujca, data postu: Thursday, January 14, 2010 18:36
Najważniejsze w Photoblogu jest dla mnie to, że każda osoba oglądająca Nasz profil , może zobaczyć jacy jesteśmy , swoimi zdjęciami można wyrazić siebie i to jest ważne. Można tu znaleźć wiele różnych osób o podobnych zainteresowaniach. Np. również lubiących zdjęcia pomysłowe, oryginalne, ciekawe.To jest wspaniałe.
zumogujca Postów: 0
Konto od: 21.08.2009
Miasto: Tarnowskie Góry
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 14, 2010 19:00

Co jest dla mnie najważniejsze w photoblogu?
Możliwość prowadzenia dyskusji, a nie monologu.
Co dalej cenię, czego w innych serwisach nie spotkałam?
Wspaniałych znajomych, których dzięki photoblogu poznałam!
Co mi się podoba i co tutaj cenię?
Zaraz to Państwu ładnie wymienię:
Zamiast linków standardowych
Mam znajomych- wszystkich prawie nowych!
Mogę jednak strony zalinkować- gdybym chciała
Pod „znajomymi” jest lista (jednak u mnie mała)…
Przeglądam już teraz głowie znajomych blogi
Ma przeglądarka rzadko inne niż fbl przekracza progi…
Co jest jeszcze najważniejsze? Dla tych nieuzdolnionych graficznie:
Nie potrzebują robić szablonów i zmieniać ich rodzaje licznie…
A dla tych uzdolnionych literacko?
Możliwość pokazania siebie! Photoblog to prawdziwe cacko!
A dla pasjonatów fotografii, miłośników fotek?
Wszystko! Fbl pełne są o pstrykaniu zdjęć plotek
Wielu jest profesjonalistów, wielu także amatorów
Ale liczą się tylko owoce ich fotograficznych wytworów
Które szybko łatwo i przyjemnie na fbl można wstawić
Wkrótce na ich temat mogą komentarze się pojawić.
W tym przypadku moderacja bardzo jest cenna
Gdyby się pojawiła jakaś opinia niedorzeczna i denna…
Co jest także ważne, od strony technicznej?
Co mi się podoba, dodaje atmosfery niepowtarzalnej, magicznej?
To, że znajomi widzą moje najnowsze zdjęcie na liście swojej
Więc są automatycznie poinformowani o nowej notce mojej.
Bardzo podoba mi się cały układ bloga- znajomi, zdjęcia ostatnie
To z pewnością przyciąga do Phtoblog.pl nowe dusze bratnie…
Jednak co jest najważniejsze, najważniejsze z najważniejszych?
Dobra zabawa, nowe przyjaźnie, wiele chwil dzięki fbl piękniejszych!

Pozdrawiam
do zakładania fbl namawiam!
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: pijanyaniol, data postu: Thursday, January 14, 2010 19:09

Do photobloga przyciąga mnie możliwość dzielenia się z innymi moimi odczuciami, nastrojami, kreatywnością. Przez dodawanie zdjęć dzielę się z innymi tym własnie. Każde zrobione zdjecie ma swoja historie, ma w sobie cos, czego nie da sie nazwac. Patrzac na dane zdj, mozna zobaczyc jak czuje sie autor.. Kiedy jest szczesliwy zwraca uwage nawet na najmniejsze szczegoly.. Lubię zgadywać, co autor zdj mial na mysli lub jaki mial humor kiedy robil dane zdjecie. I lubie dzielic sie tym z innymi.
Zreszta do photobloga przyciaga mnie rowniez przyzwyczajenie.. Spędziłam tu już pare ładnych lat.. I nie wyobrazam go sobie opuscic ;) To tu stawialam pierwsze kroki w fotografii.. I to tu rozwinęła sie moja pasja ;)
pijanyaniol Postów: 27
Konto od: 12.09.2007
Miasto: Wieruszów
Permalink Autor: czekamnatelefon, data postu: Thursday, January 14, 2010 19:10

Mnie najbardziej przyciągają osoby pasjonujące się fotografią, ich staranność w wykonywaniu zdjęć, precyzja. I wiele ciekawych wpisów pod zdjęciami, z życia codziennego.
czekamnatelefon Postów: 4
Konto od: 18.05.2009
Miasto: Wódka