Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: becausejump, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:21
[quote=photoblog]
Mini-konkurs Photoblog.pl z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Najważniejsze w PHOTOBLOG-u dla mnie jest to ,że  jest możliwość pokazania siebie z innej strony można przecież dodawać zdjęcia na ,których robimy to co się nam podoba .

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Moim zdaniem PHOTOBLOG nie musi się zmieniać podobają mi się te możliwości , które są . Gdybym mogła coś zmienić to zmieniła bym to, żeby wyskakiwało okno z wiadomością gdy ktoś by skopoiował zdjęcie i przypisywał się do jego autorstwa automatycznie otrzymywał by BANA.

Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?
Przyciąga mnie to, że poznać można tu wielu ciekawych ludzi dzielących się ze mną wizjami fotograficznymi . :)
Mam nadzieję o pozytywnym rozpatrzeniu mojej  wiadomości ;) . Żyjemy zdjęciami .
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 16:22
Najważniejsze w PHOTOBLOG-u dla mnie jest to ,że  jest możliwośćpokazania siebie z innej strony można przecież dodawać zdjęcia na,których robimy to co się nam podoba .

Moim zdaniem PHOTOBLOG nie musi się zmieniać podobają mi się temożliwości , które są . Gdybym mogła coś zmienić to zmieniła bym to,żeby wyskakiwało okno z wiadomością gdy ktoś by skopoiował zdjęcie iprzypisywał się do jego autorstwa automatycznie otrzymywał by BANA.

Przyciąga mnie to, że poznać można tu wielu ciekawych ludzi dzielących się ze mną wizjami fotograficznymi . :)
Mam nadzieję o pozytywnym rozpatrzeniu mojej  wiadomości ;) . Żyjemy zdjęciami .
becausejump Postów: 0
Konto od: 13.05.2008
Miasto: Lipno
Permalink Autor: froozen, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:22
No więc najważniejsze jest to, że możemy wstawiać zdjęcia, możemy dużo się nauczyć po przez rady użytkowników, ale również wyrazić swoje uczucia, poznać nowych ludzi.

Hmm moja wizja. Wiem, że będzie lepiej znając ekipę photobloga ; ).

Mnie? To, że mogę tutaj napisać co myślę, podzielić się problemami, ale też tymi dobrymi chwilami. W końcu nazywa się ta strona photo blog.  Również możemy zamieszczać tu swoje prace i podziwiać inne.
Księżyc jak tabletki od bólu głowy..
froozen Postów: 5
Konto od: 30.11.2009
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: jpeg, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:22
"Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?"

Hmmm...Jak dla mnie jest najlepszym jak dotąd poznałam typem bloga. Nie jest tak jak fotka, nasza-klasa itp. Mówię prawdę i zapewniam, że ten serwis jest the best bo ja jestem bardzo wybredna w tych sprawach. Ze zwykłymi blogami zawsze było tak, że logowałam się, dawałam jedną notkę i już nigdy do tej strony nie wracałam bo mnie to nie interesowało, no chyba żeby ją usunąć...A tu jestem kompletnie od niego uzależniona :)
Jest inny niż wszystkie, pokazuję tutaj swoje zdjęcia, co też daje mi "rozwinąć skrzydła" i dokształcać się z mojej ulubionej dziedziny- fotografii, ponieważ nie mamy w szkole tego przedmiotu.
Dam teraz metaforę bo nie da się tego wytłumaczyć:
A chodzi o to by przejść na drugą stronę ulicy i wejść do sklepu "THE BEST" gdzie są sprzedawane zdjęcia najlepszych. I każdy może być tam własnym sprzedawcą, który sprzedaje swoje dzieła.
Oceniają mnie tutaj ludzie z całego świata. Poznaję wiele ciekawych osób.

Chyba się za dużo rozpisałam, ale nie chce mi się tego korygować. Pisze co mi ślina na język przyniesie. :)
jpeg Postów: 11
Konto od: 3.07.2009
Miasto: nie wiem
Permalink Autor: xhandgrenades, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:34
a jak się zmieni Photoblog. ? na pewno na lepsze. ; )
xhandgrenades Postów: 5
Konto od: 28.02.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: powerpinkyx, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:42

- nieograniczona ilość zdjęć do dodania,
- możliwość usunięcia photobloga,
- możliwość usuwania wielu/wszystkich zdjęć za jednym razem,
- edytowanie zdjęć na stronie photolboga.
powerpinkyx Postów: 0
Konto od: 8.07.2009
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: sylwiaa1995, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:45
na photoblogu najwazniejsze dla mnie jest to, ze moge poznac nowych ludzi, publikowac moje zdjecia, opisywac moj dzien i wogole :) bardzo lubie photoblog. pl ;) jestem wprost uzalezniona od photobloga ;D jest to wyjątkowy portal ;)
sylwiaa1995 Postów: 17
Konto od: 23.04.2008
Miasto: wrocław
Permalink Autor: aleksab, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:46
Mnie osobiście do serwisu fotoblog przyciąga możliwość dzielenia się swoją pasją. Mogę pokazać to co kocham i dzielić się tym z innymi.
a do tego mogę dodać własne myśli w notce czego nie mogę na większości innych serwisów.
Do tego przejrzyste menu i szybkie ładowanie zdjęć oraz świadomość że ludzie tworzący serwis ciągle chcą coś zmieniać i ulepszać co inne serwisy mają gdzieś
aleksab Postów: 0
Konto od: 11.10.2007
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: paulina2112, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:47

Co to za pytanie?! Przecież to jasne, że cały photoblog jest cudowny ! Ale po kolei.
Osobiście do photobloga przyciąga mnie ogromna ilość ludzi, wśród których mogę znaleźć osoby mające wspólne zainteresowania, mogę dowiedzieć się więcej o mojej pasji lub po prostu pogadać z innymi na różne tematy. Uwielbiam dodawać zdjęcia i pisać pod nimi notki, ponieważ jest to po prostu blog, na którym mogę napisać co mi się podoba i co jest dla mnie najważniejsze,a praktycznie nikt tego nie skrytykuje ;] W każdej chwili mogę założyć sobie hasło i nie wpuszczać na swój "mały świat" niepożądanych osób. Decyduję jak ma wyglądać wymarzona stronka, komentuje zdjęcia innych i szukam znajomych na serwisie ;D Do photobloga przyciąga mnie również wiele innych możliwości zawartych na blogu ! Za co serdecznie Wam dziękuję.
paulina2112 Postów: 0
Konto od: 10.10.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: penumbra, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:47
jak zmieni się Photoblog.pl w przyszłości. Twoja wizja.

Według mnie.. będzie można będzie zmienić tło na jakie się chce.. nie mając konta PRO.
A Konta pro zyskają jeszcze nowsze funkcje. np. POKAZUJ WSZYSTKIM PHOTOBLOGOWICZOM - co będzie oznaczało że wszyyyyscy będa wiedzieli o istnieniu twojego photobloga, co z pewnością zwiększy wtedy oglądalnośc ;), ale oczywiscie będzie możliwość nie korzystania z tej usługi..
Mógłby zmienić się trochę dla tych, kórych nie stać na pakiet PRO.. np. zwiękrzyć ilość dodawania zdjęć do np.5 oraz polepszenie grafiki
tych zdjęc.
a w PRO wprowadzić możliwość zdjęć o największym z możliwych rozmiarów.
Do tego wszystkiego możnaby w PRO wprowadzić np. dodaj VIDEO.! Czyli dodać film, nie tylko zdjęcia ;).
To też mogłoby się sprawdzić..
i możnaby też odświerzyć look fbla. Na taki super unowoczesniony. ;D.
byłoby naprawdę super.
Tak właśnie widzę w przyszłości nasz kochany photoblog, bez którego muszę przyznac.. trudno mi jest się obejść ;)..
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 16:49
*zwiększyć. xD
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 16:50
jej. odśwież. xD.
co ja pisze ;/.
penumbra Postów: 1
Konto od: 30.03.2009
Miasto: Zielona góra
Permalink Autor: thephone, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:49

Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę się podzielić sobą na tym serwisie. Dodaję zdjęcia, piszę notki. Dzięki nim mogę się podzielić swoimi codziennymi problemami, sukcesami. Mam wielu znajomych na Photoblog.pl, którzy dzięki tym notkom wiedzą co czuję i wspierają mnie w trudnych chwilach. Dzięki temu serwisowi również poznałam nowych ludzi z innych miejscowości, regionów i nie żałuję tego. Photoblog moim zdaniem jest o wiele lepszym serwisem niż nasza-klasa, bo dzięki niemu jestem sobą ! Dlatego też zostałam Beta Testerem, dzieliłam się swoim zdaniem i sugestiami z moderatorami. Ten serwis jest naprawdę wyjątkowy i polecam go wszystkim moim znajomym ;) Pozdrawiam ;)
thephone Postów: 0
Konto od: 25.10.2008
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: fotogenialna, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:49

Większość osób odpowiadając na to pytanie napisałaby, że najważniejsze w Photoblog.pl są osoby, których poznały przez internet, zaprzyjaźniły się z nimi. Ja również tak uważam, ale jednak najważniejszą rzeczą w Photoblog.pl są dla mnie zdjęcia i notki pod nimi. Zdjęcia dlatego, że mogę podzielić się z photoblogowiczami moim "talentem", bądź pokazać się - jak wyglądam. A notki, gdyż dzięki nim mogę podzielić się z innymi moimi przemyśleniami, a także moim życiem.
fotogenialna Postów: 0
Konto od: 9.02.2009
Miasto: Piła
Permalink Autor: minewra92, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:50

To proste. Każdy kto utworzy sobie tutaj własnego photobloga ma szanse pokazać wszystkim swój własny styl lub go wykreować, poznać wiele wspaniałych ludzi, poczuć się docenionym, a co najważniejsze w miły sposób spędzić swój wolny czas. Szczerze uwielbiam Photoblog.pl za jego wyjątkowość w porównaniu do wszystkich innych blogów (a da się go porównać? ;)) i funkcjonalność. Do Photblog.pl przyciąga mnie praktycznie wszystko, konkursy, fora, te wszystkie wspaniałe blogi itd... Jestem pewna że z czasem będzie tutaj rosła liczba użytkowników i rosła, rosła, rosła.... :) Bo nie ma nic lepszego w internecie niż ten blog!
minewra92 Postów: 22
Konto od: 1.05.2008
Miasto: Trzemeszno
Permalink Autor: galactic, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:50

Teraz nie mogłabym już bez photobloga wytrzymać . To nieźle wciąga . (: Przyciąga mnie tutaj przede wszystkim możliwość publikowania prac , dzielenia się nimi z innymi , poznawania nowych ludzi . Wiadomo jak każdy portal społecznościowy photoblog ewoluował i to czyni go lepszym . Co rusz dodawane są nowe funkcje i to też jest świetne . Mimo , że mam konto około 2 lata to nie jest to tylko rutyna lecz przyjemność . :D

pantheraa.
galactic Postów: 1
Konto od: 25.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 14, 2010 16:51
` Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

Osobiście do photoblogu przyciąga/nęło mnie to, że mogę wklejać zdjęcia mojej roboty (niekoniecznie jakieś ładne).
Mogę również obejrzeć świetnie zdjęcia innych użytkowników, które czasem dawają mi pomysły na nowe zdjęcie.
Poczytać notki znajomych i dowiedzieć się paru interesujących rzeczy, których nie wiedziałam. ;)

` Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości?

Myślę, że photoblog się bardzo zmieni. Zostaną dodane nowe funkcji, wszystko co do tej pory jest będzie bardziej udoskonalone.

~~~

Tak od siebie uważam, że lepszym pytaniem by było:
"Jak byś chciał/a żeby się zmienił..." .
Otóż, dla mnie zmieniać się wcale nie musi.
Jeśli by się coś miało zmienić, to tylko szczegóły.
- zdjęcie mogłby być lepszej jakości
- dodanie nowych czcionek
- kasowanie photobloga od razu, a nie po jednym zdjęciu. [ Dla niektórych to na pewno udręka jeśli mają z 200 zdjęć ]
- mogłaby być muzyka, która automatycznie się włączy na pb, ale oczywiście to nie jest istotne.
Nie mam narazie jakichś strasznych wymagań. ;)

~~~

Ale się rozpisałam. Nikomu się tego czytać nie będzie chciało. ;D
Photoblogowiczów pozdrawiam !
Treść dodana do postu 02-11-2010 o godzinie 12:26
;)
:OOO
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: potencjalnablondynka, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:53
Najbardziej w photoblog przyciaga mnie to ze uważam go za cos ekscytującego. Fotografować można wszystko co się widzi. Kiedy patrzy się na otoczenie na zdjęciach jest to bardzo fascynujące. Fotografia stanowi rejestrację obrazów widzialnych i niewidzialnych oraz takich które są ładne i ciekawe, ale często niedostrzegane przez zwykłych ludzi. Pozwala wyrazić nasze subiektywne myślenie w postaci wizualnej. Jestem 100-procentową amatorką, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Inne rzeczy to tylko drobne hobby, a fotografia staje się powoli pasją. każde dobre zdjęcie jest dla mnie jak eksperyment naukowca. Przyprawia mnie o dreszczyk emocji. Zdjęcia są dla mnie formą zachowania wspomnień i uchwycenia przelotnej chwili oraz tego, że gdy będę już starsza dzięki zdjęciom będę mogła sobie przypomnieć jak wyglądałam w młodzieńczych latach. Na photoblog mogę umieszczać wszystkie zdjęcia i czekać na opinie (komentarze) innych, dziki temu wiem czy moje zdjęcia się podobają.
:DD
potencjalnablondynka Postów: 3
Konto od: 27.06.2009
Miasto: Czajno
Permalink Autor: majochoo, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:55
1.
Myślę że najważniejsze na photoblogu jest to że mogę dzielić się fotkami z różnych wypadów, imprez itd...
Poznałam także wiele osób z którymi mam kontakt do dzisiaj.
2. Jak się zmieni? Hmm. Tego to ja nie wiem. Ale jest dobrze teraz - prosto . Ale myślę że w przyszłości będzie wszystko droższe, większość dla photoblog PRO. Chociaż mam cichą nadzieję że tak nie będzie. Bo szczerze mówiąc lepiej forsę wygadać.
3.Przyciąga mnie co? Oglądanie fotek znajomych , dodawanie swoich. Chce się dzielić fotorelacjami z innymi! Chce żeby ludzie wiedzieli co się stało, jaki mam humor xDDD
majochoo Postów: 0
Konto od: 31.03.2009
Miasto: Dębnica