Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: chaotycznanikotynka, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:51
1.Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Ym. no jak dla mnie photoblog jest bardzo przydatny. komunikuje sie w wieloma ldźmi, ze szkoły itp. dzieki niemu poznałam wiele osob ze szkoły i nie tylko na ktore wczesniej bym nie zwrocila uwagi. Gdyż były mi bardziej obojetne i nie wiedziałam, jakie naprawde są. (: Poznnałam tu też bardzo Fajnego 'przyjaciela' z ktorym utrzymuje bardzo bliska znajomość. Niektórzy myśla ze to kojeny głupkowaty portal jak fotka.pl itp. Lecz to jest coś innego przekazujemy tutaj w jakiś sposob siebie. Dodajemy Ciekawe zdjęcia, opisujemy wnetrze siebie.

2.Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Moim zdaniem PhotoBlog nie powinien już nic ulepszać, gdyż potem stanie się takim portalem jak sie staje NaszaKlasa czy Fotka. Po co to ? Nie może być taki inny od wszystkich. Lecz mogło by się zmienić, lepsza jakośc zdjęcia i szybsze ładowanie się. Dlatego że nieraz doprowadza mnie to do 'zdenerwowania'. ;C I to że naprzykład można by rozmawiać preze FBL. tak jak Stickam. Bardzo było by to Fajne bo chyba jesczez nie ma takiego Portaluu. (:.... No chyba ze FBl. zmiwnił by sie na zupełnie coś odlotowegoo. takiego innego. kazdy by mial swoj styl `Emo, Goth, Punk, Scene itp. ` I by zmienial wizerunek swojego fbl. jakies ciekawe fikuśne czcianki. ^^. I nie takie mdłe kolory na forum. Taki bardziej Odjechany. ; DD Nie spokojny grzeczniutki tlyko z takim złem. xD No i usunąć wszystkie sklepiki z ubraniami z PhotoBloga. ;c gdyż one tlyko zaśmiecają. No ioi zeby mozna bylo usunąć za jednym przyciskiem cąłego FBL. zeby poprostu nie istnial i byl wolny Adress. ^^.

3.Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?
Mnie przyciąga to w jaki sposob ludzie opisuja w 'notkach' swoje przezycia. ^^. Są bardzo ciekawe zdjęcia, mozna zadobyć bardzo ciekawe pomysły na sesje zdjęciową czy cos w tym stylu. To ze w jakiś sposoj PhotoBlog jets inny od innych portali ma w sobie to coś. Tak jak FLOG, FLOG już jest bardziej wynalazkiem dla Dziewczynki mającej 10 lat i szukajacej `słitaśnych opisikóff na gje gje. ` A fbl. cZymś inspiruje nas. Bardziiej dla starszych. [chodz ja do zbytnio starych nie naleze ale osobiście mialam juz flog i wole w 100% fbl od floga] .
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 15:53
1.Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Ym. no jak dla mnie photoblog jest bardzo przydatny. komunikuje sie w wieloma ldźmi, ze szkoły itp. dzieki niemu poznałam wiele osob ze szkoły i nie tylko na ktore wczesniej bym nie zwrocila uwagi. Gdyż były mi bardziej obojetne i nie wiedziałam, jakie naprawde są. (: Poznnałam tu też bardzo Fajnego 'przyjaciela' z ktorym utrzymuje bardzo bliska znajomość. Niektórzy myśla ze to kojeny głupkowaty portal jak fotka.pl itp. Lecz to jest coś innego przekazujemy tutaj w jakiś sposob siebie. Dodajemy Ciekawe zdjęcia, opisujemy wnetrze siebie.  

2.Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Moim zdaniem PhotoBlog nie powinien już nic ulepszać, gdyż potem stanie się takim portalem jak sie staje NaszaKlasa czy Fotka. Po co to ? Nie może być taki inny od wszystkich. Lecz mogło by się zmienić, lepsza jakośc zdjęcia i szybsze ładowanie się. Dlatego że nieraz doprowadza mnie to do 'zdenerwowania'. ;C I to że naprzykład można by rozmawiać preze FBL. tak jak Stickam. Bardzo było by to Fajne bo chyba jesczez nie ma takiego Portaluu. (:.... No chyba ze FBl. zmiwnił by sie na zupełnie coś odlotowegoo. takiego innego. kazdy by mial swoj styl `Emo, Goth, Punk, Scene itp. ` I by zmienial wizerunek swojego fbl. jakies ciekawe fikuśne czcianki. ^^. I nie takie mdłe kolory na forum. Taki bardziej Odjechany. ; DD Nie spokojny grzeczniutki tlyko z takim złem. xD No i usunąć wszystkie sklepiki z ubraniami z PhotoBloga. ;c gdyż one tlyko zaśmiecają. No ioi zeby mozna bylo usunąć za jednym przyciskiem cąłego FBL. zeby poprostu nie istnial i byl wolny Adress. ^^.

3.Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?
Mnie przyciąga to w jaki sposob ludzie opisuja w 'notkach' swoje przezycia. ^^. Są bardzo ciekawe zdjęcia, mozna zadobyć bardzo ciekawe pomysły na sesje zdjęciową czy cos w tym stylu. To ze w jakiś sposoj PhotoBlog jets inny od innych portali ma w sobie to coś. Tak jak FLOG, FLOG już jest bardziej wynalazkiem dla Dziewczynki mającej 10 lat i szukajacej `słitaśnych opisikóff na gje gje. ` A fbl. cZymś inspiruje nas. Bardziiej dla starszych. [chodz ja do zbytnio starych nie naleze ale osobiście mialam juz flog i wole w 100% fbl od floga] . Przyciąga mnie też to ze lubie sobie ogladać stare moje zdjecie i nie tylko. jaka wtedy byłam czego słuchalam, z kim sie poklucilam. i inne glupotki . (: ktore teraz jak sie to pisze wydaja sie najwazniejsze a kiedys poprostu bede sie z tego smiala. jaka bylam durna. itp. MAm nadzieje e PhotoBlog. Nadal bedzie tak fajnym portalem jak dotychczas. ;**
chaotycznanikotynka Postów: 2
Konto od: 18.07.2008
Miasto: Płock
Permalink Autor: emree, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:52
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

przede wszystkim dzięki photoblog'owi urodziła się we mnie jakaś pasja do fotografii, poprzez przeglądanie mogę uczyć się nowych technik i zdobywać nowe pomysły na zdjęcia. poza tym przyciąga mnie fakt, że mogę w jakiś sposób zwierzyć się mu, pisac notki o tym co mnie boli, bądź o tym co mnie bawi, to coś w stylu pamiętnika do którego mogę dodać mniej lub bardzej ciekawe zdjęcie mojej mordki :) na koniec dodam co mnie przyciągnęło i przyciąga do dziś - otóż 'przez' photoblog'a poznałam swojego chłopaka jakieś dwa lata temu, jesteśmy razem rok :d Poznałam też dużo innych, ciekawych 'virtualnych'  znajomych. to są właśnie najważniejsze przyczyny dla których photoblog.pl mnie przyciąga. bez wątpienia mogę powiedzieć że jest nałogiem :)
emree Postów: 0
Konto od: 9.04.2007
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: 28minut, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:53
Hyy.. Jeśli chodzi o mnie to Photoblog to jest dla mnie wielka sprawa nie tylko zwykly blog na , ktorego wchodze gdy odrobine mi sie nudzi , to cos owiele wiecej Poznałam na Photoblogu wielu fajnych ludzi . Na Photoblog moge podzielic sie z ludzi moimi przezyciami oni zawsze mnie zrozumieje i jak trzeba to pomogą ;] Zawsze moge na nich liczyć . To dla mnei wielka sprawa mam juz photobloga ponad 2 lata i nie mam zamiaru z niego rezygnować ;D
28minut Postów: 0
Konto od: 17.10.2007
Miasto: Waganiec
Permalink Autor: xddaria, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:54

1, najważniejsze na photoblogu jet to że mogę wstawić  wile zdjęć a po  latach przypominać sobie te chwile .

2.przyszłości zmiany na pb nie wiem nie myślałam za bardzo nad tym ale ciekawe by było zrobienie kto kogo ogląda lub coś podobnego .

3.do photobloga przyciąga mnie to że jest tu wiele znajomych lub ludzi których można poznać  również przyciąga mnie to że można wspominać dawne czasy i zobaczyć jacy byliśmy kiedyś i co w tych danych chwilach było dla nas najważniejsze
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 19:49
1, najważniejsze na photoblogu jet to że mogę wstawić  wile zdjęć a po  latach przypominać sobie te chwile .
photoblog to prawie pół mojego życia to jest tak jak urodziliście się w np : Rakoniewicach to nigdy o nich nie zapomnicie tak jak o rodzinie i przyjaciołach tak jest na pb wrażenia upadki ,pierwsze zapoznania ,koledzy . . bo zdjęcia są najlepszą pamiątko na życie .
czy ktoś z photoblogowiczów wyobraża sobie życie bez zdjęć ??? chyba nie

2.przyszłości zmiany na pb nie wiem nie myślałam za bardzo nad tymale ciekawe by było zrobienie więcej opcji np info kto jest dostępny na pb

3.do photobloga przyciąga mnie to że jest tu wiele znajomych lubludzi których można poznać  również przyciąga mnie to że możnawspominać dawne czasy i zobaczyć jacy byliśmy kiedyś i co w tych danychchwilach było dla nas najważniejsze
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 09:30
1, Najważniejsze na photoblogu jet to że mogę wstawić  wile zdjęć a po  latach przypominać sobie te chwile .
photoblog to prawie pół mojego życia to jest tak jak urodziliściesię w np : Rakoniewicach to nigdy o nich nie zapomnicie tak jak orodzinie i przyjaciołach tak jest na pb wrażenia upadki ,pierwszezapoznania ,koledzy . . bo zdjęcia są najlepszą pamiątko na życie .
zdjęcia przypominają chwile ,notatki wrażenia , piosenki wspomnienia a photoblog daje wszystko a może nawet więcej .
Dla nie których to bez sensowne wstawianie fot a dla nie których jest ważne to co się ma i sie to docenia  . Dla mnie pb będzie i  jest najlepszy !!
czy ktoś z photoblogowiczów wyobraża sobie życie bez zdjęć ??? chyba nie

2.Przyszłościzmiany na pb nie wiem nie myślałam za bardzo nad tym ale ciekawe by byłozrobienie więcej opcji np info kto jest dostępny na pb

3.Dophotobloga przyciąga mnie to że jest tu wiele znajomych lubludziktórych można poznać  również przyciąga mnie to że można wspominać dawneczasy i zobaczyć jacy byliśmy kiedyś i co w tych danych chwilach byłodla nas najważniejsze
zdjęcie jest najlepszą pamiątką
niektóre są nawet nie do opisania
xddaria Postów: 5
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: tylkogokocham, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:56
1. w photoblogu najważniejsze jest dla mnie to że miło tu spędzam czas i zostawię po sobie kiedyś pamiątkę.
2. Zmienia sie na lepsze dla mnie. Moja wizja jest taka że bez tego fbl nie mogę żyć.
3. Mnie przyciąga znajomi, to że mogę tu nie raz się podzielić tym co mnie cieszy a nie raz tym że  jak jest mi przykro to zawsze  mogę  napisać i każdy mi pomoże. Bez tego żyć nie mogę siedzie po 24 godzin na fbl.:) Mam tu dużo wirtualnych przyjaciół..:(
tylkogokocham Postów: 0
Konto od: 26.10.2008
Miasto: Hiszpania
Permalink Autor: katarzyna94, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:56
Co mnie najbardziej przyciąga do Photoblog? hmmm to proste : Przyciągają mnie ludzie którzy w ciekawy sposób podpisują swoje zdjęcia , jak również to że jest to taki mój mały internetowy pamiętnik i mogę zapisywać tu najgorsze i najwspanialsze chwile w życiu i nie potrzebuje zwyczajnego pamiętnika który znajdzie mój młodszy brat czy mama i będą sie ze mnie nabijać. Photoblog to jest coś idealnie stworzonego dla mnie bo lobię robić swoje zdjęcia ale jeszcze bardziej je pokazywać znajomym czy rodzinie :) FBL to coś czym się uzależniłam
katarzyna94 Postów: 1
Konto od: 25.05.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: kropkanadix3, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:02

Traktuję photoblog jako nie tylko album ze zdjęciami, ale także blog-pamiętnik, w którym mogę napisać co mnie trapi i cieszy. Dlatego do photoblog'a przyciąga mnie chęć dodania notki, a przy okazji jakiegoś zdjęcia, albo odwrotnie wchodzę na photoblog alby dodać zdjęcie i opisać w notce moje uczucia związane z nim. Wchodzę na ten portal także z innych względów. Mianowicie lubię oglądać prace moich znajomych, patrzę jak radzą sobie oni w branży fotografii. Wiele Photoblogów przyciąga mnie aby obejrzeć kolejne zdjęcia, gdyż ich talent rozwija się i patrzę wtedy na fotografie, które zmieniają się z biegiem czasu. Na photoblogu nauczyłam się dostrzegać piękno w każdym zdjęciu, ale także rozróżniać aparaty :)
kropkanadix3 Postów: 0
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: xsylwusia131x, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:06

Mnie osobiście do Photobloga przyciąga to, że wszyscy mogą zobaczyć co myślę i może bardziej zrozumieć. Uwielbiam wstawiać fotki i pisać notki to mój taki pamiętnik, który każdy może przeczytać, a czasami lubię powspominać i pooglądać stare zdjęcia zwykły pamiętnik mi tego nie da, a FBL tak. Lubię też czytać notki innych często dzięki nim poprawia mi się humor. :) Nie wyobrażam sobie tygodnia bez chociaż jednej notki na fbl ;)
xsylwusia131x Postów: 0
Konto od: 11.01.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: iiimpulsive, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:06
Najważniejsze dla mnie w fotoblog.pl jest to że mogę poznać wiele nowych ludzi, podzielić się nowymi zdjęciami i dobrze się bawić czytając inne notki.Mam nadzieję , że fotoblog.pl będzie miał co raz lepsze i nowe funkcje
iiimpulsive Postów: 12
Konto od: 28.06.2008
Miasto: Rumia
Permalink Autor: patula1234, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:06
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Najważniejsze w Photoblog.pl , jest dla mnie to , że zawsze mogę powrócić do miłych i tych mniej miłych wspomnień . Zawsze , gdy nie mamy co robić z koleżankami ,
przeglądamy archiwa , naszych fotoblogów ( z niektórych , sytuacji się śmiejemy , a z niektórych robi nam się smutno ) .
Dzięki temu portalowi , poznałam wielu wspaniałych ludzi , na których mogę liczyć w każdej sytuacji , i do których mogę zgłosić się z każdym problemem . : )
Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Moim zdaniem , fotoblog w przyszłości bardzo się zmieni . Zapewne będzie bardziej , rozbudowany , i każdy będzie mógł korzysztać z usług PRO . Już nikt nie będzie musiał kupywać pakietów . Poza tym , profil będzie bardziej udoskonalony :-)
Będzie też można usunąć za jednym zamachem , photobloga , a nie usuwać za każdym razem zdjęcie :-)
Gdy , ktoś będzie ściągał z internetu nasz wspaniały photoblog : d , będzie to wykrywał swoim szpiegowskim oczkiem :-D
I ludzie , o tym nr . IP nigdy więcej , nie będą mogli rejestrować , się w serwisie photoblog :-D
Będzie mogło być więcej , zdjęć polecanych :-) Bo niektóre zdjęcia naprawdę zasługuję , na to miano a ani razu nie były wyróżnione .
Przyciągają mnie wspomnienia . Zawsze , gdy mam jakiegoś dołka , wystarczy , że spojrzę na jakiś komentarz od przyjaciółki , i uśmiech na mojej twarzy pojawia się sam .
Niektóre , notki moich koleżanek REKLAMA www.nawzajem.photoblog.pl , bardzo pomagają mi w zrozumieniu , wielu pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi .
Oryginalność ? Zdecydownie , też , ale to już w mniejszym stopniu .
Na photoblogu , strasznie denerwują mnie spamy . Ej , gdzie nie spojrzyć tam są ; - / . W każdym razie takie komentarze , w przyszłości powinny być od razu usuwane przez moderatorów .
Skończyłam , dziękuję za wysłuchanie , całuję w zmarznięte policzki , i życzę miłego wieczorku . : *
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 16:42
Gdy , ktoś będzie ściągał z internetu zdjęcia nasz wspaniały photoblog : d *
patula1234 Postów: 0
Konto od: 5.05.2008
Permalink Autor: diceyy, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:08
Dla mnie najważniejsze w tym serwisie jest to, że mogę inspirować się zdjęciami innych użytkowników. Oglądając je rozwijam swoją wyobraźnie główkując się co oznacza najmniejszy szczegół. Dzięki PhotoBlogowi poznałam wiele ciekawych ludzi z którymi utrzymuję regularne, zażyłe  kontakty. Cieszę się, że mogę uczestniczyć choć w małym stopniu w rozwijaniu i popularyzowaniu go.
diceyy Postów: 2
Konto od: 28.09.2008
Miasto: Stąporków
Permalink Autor: naatuch, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:12
najważniejsze w photoblog.pl ?
poznałam tu wielu ciekawych ludzi, z ktorymi się przyjaźnię .
no i w sumie moge sie wyzalic xD . tak, bo gdy czasem nikt nas nie chce słuchac, to fajnie jest mieć takie miejsce gdzie mozna to wszystko 'wyrzucic' z siebie (; .
naatuch Postów: 5
Konto od: 18.11.2008
Miasto: Nowa sól
Permalink Autor: supermenkaxd, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:14

Sam fakt, że mogę się jakoś wykazać.. Mogę zrobić parę zdjęć i wstawić je, by ktoś inny mógł je ocenić, mogę pisać 'opowieść swojego życia' tzn. jak jest, co jest, gdzie jest, z kim jest, aby w niekonkretnej przyszłości móc wrócić do tego, powspominać, pośmiać się, móc ocenić, co się zmieniło. Niezła pamiątka :)
supermenkaxd Postów: 0
Konto od: 5.11.2006
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: luizzza, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:18
Osobiście do Photoblog.pl najbardziej przyciąga mnie możliwość pokazania mojej osoby światu. Ukazaniu mnie poprzez notki i zdjęcia jaka jestem naprawdę, a nie jaką widzą lub tylko chcą mnie widzieć znajomi. Przed znajomymi trzeba czasami grać i mówić to co oni chcą usłyszeć, żeby ich nie urazić, a Photoblog.pl jest dla mnie swego rodzaju odskocznią od życia codziennego. Pozwala mi on pokazać prawdziwą MNIE ludziom, którzy mnie nie znają i mają dzięki temu poznać mnie, ale tą prawdziwą mnie, a nie tą granąprzed znajomymi. Jest to także swego rodzaju pamiętnik, w którym wyrażam swoje nastroje, emocje, zmartwienia jak i to co mi się przydarzyło dobrgo. Czytając go od pierwszego zdjęcia mogę zobaczyć jak się zmieniłam od początku aż do teraz i pozwala mi on przypomnieć sobie chwile, które uciekły z mojej pamięci.
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 16:22
Osobiście do Photoblog.pl najbardziej przyciąga mnie możliwośćpokazania mojej osoby światu. Ukazaniu mnie poprzez notki i zdjęciajaka jestem naprawdę, a nie jaką widzą lub tylko chcą mnie widziećznajomi. Przed znajomymi trzeba czasami grać i mówić to co oni chcąusłyszeć, żeby ich nie urazić, a Photoblog.pl jest dla mnie swegorodzaju odskocznią od życia codziennego. Pozwala mi on pokazaćprawdziwą MNIE ludziom, którzy mnie nie znają i mają dzięki temu poznaćmnie, ale tą prawdziwą mnie, a nie tą granąprzed znajomymi. Jest totakże swego rodzaju pamiętnik, w którym wyrażam swoje nastroje, emocje,zmartwienia jak i to co mi się przydarzyło dobrgo. Czytając go odpierwszego zdjęcia mogę zobaczyć jak się zmieniłam od początku aż doteraz i pozwala mi on przypomnieć sobie chwile, które uciekły z mojejpamięci. Mogę też podzielić się z innymi moimi pasjami.
luizzza Postów: 0
Konto od: 10.06.2009
Permalink Autor: porzeczkowamilosc, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:19

Dla mnie Photoblog jest moim małym pamiętnikiem ze zdjęciami . Kiedy tylko chce mogę pisać o swoich uczuciach , radościach i smutkach . Dzięki niemu poznałam ludzi , którzy mnie wspierali i dzielili się szczęściem :) . Przyciąga mnie w nim to iż odmienił moje życie . Mogłam podzielić się swoimi pracami , i uczyć się  nowych zdolności fotograficznych .  
porzeczkowamilosc Postów: 0
Konto od: 15.07.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: xhandgrenades, data postu: Thursday, January 14, 2010 16:20

Mnie przyciąga najbardziej wielka chęć i ciekawość oglądania zdjęć. Uwielbiam oglądać 'polecane' lub sama przeglądać photoblogi i oglądać 'twórcze' zdjęcia, ale tez te 'szalone' ; D. Lubie też poczytać ciekawe notki, fajne są nowe zmiany i ogółem poznałam dużo ciekawych ludzi ; ).
xhandgrenades Postów: 5
Konto od: 28.02.2008