Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: agsooon, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:28
Najważniejsze dla mnie jest to, że mogę opisać moim znajomy mój dzień , ponieważ gdy mam problemy albo gdy rozsadza mnie szczęście mogę się tym z nimi podzielić czuję się o wiele lepiej :), bo wiem że zawsze moge na nich liczyć :D
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 15:31
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

Najważniejsze dla mnie jest to, że mogę opisać moim znajomy mój dzień ,ponieważ gdy mam problemy albo gdy rozsadza mnie szczęście mogę się tymz nimi podzielić czuję się o wiele lepiej :), bo wiem że zawsze moge nanich liczyć :D
agsooon Postów: 0
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Wichowo
Permalink Autor: bigos4ever, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:29
Cytat photoblog
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

Myślę, że to swoboda czyni FBL uniwersalnym... można tu się wszystkim podzielić ze wszystkimi... Nie ma żadnego oceniania zdjęć, każdy prowadzi Fotobloga dla siebie. Przy okazji pełni funkcje wirtualnego pamiętnika, pokazuje z czasem zmiany ludzi. osobiscie lubię czytać co ludzie mają do opowiedzenia i oglądać artystyczne zdjęcia. potrafią poprawić humor w złe dni :) fbl ma Milion zastosowań :)
bigos4ever Postów: 2
Konto od: 2.03.2009
Miasto: Szczecinek
Permalink Autor: azze, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:29
Najważniejsze dla mnie w Photoblog.pl jest sam Photoblog ;) Cieszę się, że mogę pokazać to, co umiem. Mogę także zobaczyć dzieła innych osób. Dzięki photoblogowi, odkryłam swoje hobby. Kocham robić zdjęcia! Bardzo lubię photoblog i namawiam wszystkich wokół, żeby także tutaj byli.
A moja wizja o Photoblogu? No, cóż. Mnóstwoooooo dodatkowych bajerów! Poprostu... Będzie tu wszystko! ;-)
Przyciagają mnie tu przede wszystkim nowi znajomi, których tutaj właśnie poznałam i ulepszyłam więź z tymi moimi z reala i  to, że tutaj jest tak duużo dodatków! Można dodać zdjęcie i super przystroić notkę, całą stronkę.. To jest mój mały pamiętnik ;>
Dziękuję.
azze Postów: 3
Konto od: 10.06.2009
Miasto: Bychawa
Permalink Autor: somethingsweet, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:31
Co mnie przyciąga do photobloga.?
Hmm. To, że właśnie przez niego poznałam wiele niesamowitych ludzi z którymi rozmawiam i spotykam się do dziś. Podoba mi się w nim również to, że dzięki niemu mogę być kimś wyjątkowym a nie szarym człowiekiem jak na codzień. Przy nim mogę się zrelaksować, puścić wodze fantazji i napisać co mi leży na sumieniu.
Bardzo często lubię też pooglądać archiwum. Wrócić pamięcią do tych wspaniałych chwil sprzed kilku lat :)
somethingsweet Postów: 0
Konto od: 28.01.2008
Miasto: Chrzanów
Permalink Autor: somethingsweet, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:32
Co mnie przyciąga do photobloga.?
Hmm. To, że właśnie przez niego poznałam wiele niesamowitych ludzi z którymi rozmawiam i spotykam się do dziś. Podoba mi się w nim również to, że dzięki niemu mogę być kimś wyjątkowym a nie szarym człowiekiem jak na codzień. Przy nim mogę się zrelaksować, puścić wodze fantazji i napisać co mi leży na sumieniu.
Bardzo często lubię też pooglądać archiwum. Wrócić pamięcią do tych wspaniałych chwil sprzed kilku lat :)
somethingsweet Postów: 0
Konto od: 28.01.2008
Miasto: Chrzanów
Permalink Autor: prrincessska, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:33
Dzięki photoblogowi mam okazję na łatwe przechowywanie zdjęć . Nie muszę ich umieszczać w żadnych innych folderach . Mam do nich wszystkich dostęp w jednym i łatwo dostępnym miejscu . Także to , iż mam możliwość kontaktu z osobami z którymi dawno się nie widziałam  jest przyciągające . Mogę zobaczyć czy przez ten czas jaki się nie widzieliśmy , czy się zmienili , co u nich słychać , czym się zajmują . Poznaję wielu ciekawych ludzi i rozwijam swój talent fotografowania , a następnie mogę się pochwalić swoimi zdjęciami .
prrincessska Postów: 0
Konto od: 17.06.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: rosallie, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:36

mogę pokazywać swoje fotografię bez zbędnych obelg i ciężkich uwag doświadczonych fotografów. mogę oglądać zdjęcia profesjonalistów i tym samym szkolić swoje techniki. można wyrażać siebie w słowach(opisując swoje życie), muzyce, czy wierszach - co najważniejsze za darmo. można też poznawać wielu nowych i fajnych ludzi. takie jest moje zdanie co do tego co najbardziej mnie przyciąga do photoblog.pl .
we can build a new tomorrow, today.

- klik -
rosallie Postów: 3
Konto od: 20.01.2009
Miasto: Więcbork
Permalink Autor: azze, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:38
Ojj, trzeba było odpowiedzieć na 1 pytanie, rozpędziłam się ;)
azze Postów: 3
Konto od: 10.06.2009
Miasto: Bychawa
Permalink Autor: bonni5, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:38
Mnie osobiście do serwisu Photoblog.pl przyciąga ilość osób, które interesują się fotografią, lubią robić zdjęcia i je nam pokazywać. Ludzie, którzy szukają nowych znajomości, oraz dzielą się swoim życiem poprzez długie notki, jeden wyraz lub samą emotikonkę. Dla mnie Photoblog.pl to życie zdjęciami jak mówi samo główne hasło serwisu ^^ :) To mnie do Photoblog.pl przyciąga!
Treść dodana do postu 01-10-2010 o godzinie 18:14
.
bonni5 Postów: 2
Konto od: 30.04.2008
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: kaziulek, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:41
Najbardziej do photobloga przyciaga mnie możliwośc wylania moich radości, smutków, zażaleń i wszelkich emocji bez męczenia innych, niewinnych osób. I pokazanie tych wypocin tylko tym którym chce się je pokazac, dzięki PRO ;) przez jakiś czas nie prowadziłam photobloga ale gnębił mnie brak pisania notek więc z przyjemniością wróciłam :D
kaziulek Postów: 0
Konto od: 15.03.2007
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Permalink Autor: echeeloon, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:42

Mnie osobiście przyciąga to,że tu poznałam wieele osób:)
Również można tu się dokształcać(chodzi o zdjęcia). Dzięki photoblogowi można się dowiedzieć czy podobają się komuś innemu zdjęcia które wykonujemy,oraz to,że każdy wyraża swoją opinię,dzięki tym opinią można poprawić się w robieniu zdjęć.
Uwielbiam siedzieć na photoblogu ponieważ mogę przeglądać zdjęcia innych autorów,komentować,a szczególnie to,że to co myśle i czuję mogę napisać w notce,czy też zapytać się poradzić odwiedzających,bo oni naprawdę pomagają w niektórych sprawach:) Osobiście mam mojego photobloga z 2lata,i się nim nie znudziłam,ponieważ wy wprowadzacie co jakiś czas wiele nowych,ciekawych funkcji:) Szczerze? Chyba uzależniłam się od niego.. :D
echeeloon Postów: 0
Konto od: 20.08.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: wrongway, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:43
Dla mnie photoblog to nie tylko miejsce gdzie wrzucam swoje zdjecia, jest czymś w rodzaju pamietnika i albumu za kazdym razem moge tu wejsc i zobaczyć co robilem tego dnia co myslalem i jakiej muzyki sluchalem.
Za iles lat wejde na swoje konto na fbl'u i zobacze z jakimi ludźmi sie zadawałem o czym marzylem czy cos udalo mi się osiągnać!
Myśle ze to naprawde świetna rzecz ten photoblog, sądze ze przyszłośc zaowocuje nam w dodtykowe monitory i wlasnoreczne będziemy mogli na photoblogu przewijać nasze zdjecia a do komentarzy będziemy mogli dodawać świetne emotki z notek ;d
Photoblog przyciąga mnie pod kazdym względem, lubie fotografie, dzielenie sie moimi przezyciamy pokazywanie moich ulubionych filmow i muzyki, to wlasnie jest w tym jednym miejscu za ktorym stoją swietni moderatorzy ktorzy z kazda zmiana czynia ten serwis  lepszym!
wrongway Postów: 5
Konto od: 18.08.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: oddajmikapcie, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:44
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.

więc tak. :] najważniejszą rzeczą na fbl jest dla mnie to, że poznałam wspaniałych ludzi oczywiście, może jeszcze to, że mogę się podzielić z innymi uczuciami oraz się poradzić.
Natomiast moją wizją jest chyba to,że może będzie bardziej kolorowy z tła, bo biały i szary niezbyt pociąga. : p
będzie można jeszcze opcja jak w skype, że będzie rozmawiać z ludźmi za pomocą kamerki oraz mikrofonu.
przydatna byłaby również bramka sms, no ale to tylko moje wizje.
Osobiście przyciąga mnie to,że photoblog jest inny niż zwykły blog. Wyróżnia się wstawianiem zdjęć pod, którym można zapisać swoje uczucia, mogę być poprostu sobą. Napisać co zechce, cieszy mnie to że powstała taka strona jak fbl, dzieki której nie tylko ja ale miliony ludzi za pomocą tej strony są przyjaciółmi i to prawdziwymi, dla nich nie znaczy 200km odległości,gdy chcą sie spotkac wyruszją bo dla nich to jest waże gdyby nie wy to być może wiele ludzi byłoby nadal samotnymi ludźmi.

[/quote]
oddajmikapcie Postów: 0
Konto od: 14.04.2009
Permalink Autor: magdaskierska, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:45
do photoblog.pl przyciąga mnie myśl, że kiedyś ( 2...3 lata ) usiąde przed komputerem i będe miała wgląd na swoje stare zdjęcia, na wspomniena, notki, to, co wtedy myślałam ja i moi znajomi.
magdaskierska Postów: 10
Konto od: 30.08.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: oddalona, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:47

najbardziej w PB przyciąga mnie to, że zajmuję się fotografią i mogę dodawać tutaj zdjęcia wykonane prze zemnie, inni je komentują i udzielają rad co do fotografowania.
Poznałam tutaj też bardzo dużo ludzi, których gdyby nie fotoblog bym nie poznała. Mogę z Nimi porozmawiać na różne tematy. Ciesze się że dołączyłam do grona ludzi mających PB. Przyciąga mnie też to że pamiętnika czasu pisać nie mam, a jak siedzę na komputerze zawsze znajde czas, aby napisać notkę.
oddalona Postów: 0
Konto od: 1.10.2009
Permalink Autor: kasiulkax3, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:47
1.Najważniejsze dla mnie w photoblog.pl jest to że mogę dodawać moje zdj.. ( nie tylko ) i opisywać mój dzisiejszy dzień
2.Moja wizja jest taka że będzie coś więcej dla kont które nie mają PRO...np kategorie..
3.przyciąga mnie to że mogę oglądać zdj innych , poznawać nowych ludzi i wyrażać swoją opinię o zdj znajomych ;]

POZDRAWIAM ! ;)
kasiulkax3 Postów: 0
Konto od: 5.12.2008
Miasto: Gorzków