Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: sylwiosha, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:51
W photoblog.pl najważniejsze są dla mnie wspomnienia. Uwielbiam sobie usiąść, pooglądać archiwum, pośmiać się, a czasem też popłakać. Jest to dla mnie pamiętnik, pisany w tajemniczy sposób, gdyż tylko ja wiem dokładnie o co chodzi :) To właśnie jest dla mnie ważne :)
sylwiosha Postów: 0
Konto od: 20.04.2007
Miasto: Wschowa
Permalink Autor: takemeaway7, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:52
Czy to z rana czy z wieczora na photobloga wejść jest dobra pora!
wielu ludzi tu poznaję, nutkę adrenaliny dostaję:)
konkursy choć często nie wygrane jednak dla mnie zawsze udane.
Tu zagadnień z fotografii mogę poznać wiele, widzę komu chciałabym dorównać najśmielej!
W przyszłości będzie tu milion razy więcej ludzi
nawet babcia o linki od wnuczka wybuli ;)
więcej będzie tu nowości
technik wiele tu zagości!
Ważne Tu jest dla mnie tylko
by pokazać to co umie się wszystko ;)
czy fikołki czy podskoki, radość smutek i miłości!!
takemeaway7 Postów: 7
Konto od: 20.07.2007
Miasto: Lipno
Permalink Autor: , data postu: Thursday, January 14, 2010 14:53
Photoblog przyciąga swoją uniwersalnością, dziś mogę być wielką artystką a jutro po prostu szarym, niczym nie wyróżniającym się człowiekiem który wklepał właśnie ten link aby tylko się wyżalić ze swoich problemów, przelać zdjęciem swoje uczucia, pokazać 'nowe ja'.
Może jakaś nowa fryzura? Obiektyw? A nawet urodziny koleżanki. Tutaj liczy się wszystko, nikt Cię nie wytknie że nie masz wystarczająco dobrych prac aby tutaj się logować. Tu możesz być po prostu sobą, we wszelakim rozumowaniu tego słowa. Ty to Ty, a Twój photoblog świadczy o Tobie.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: pszczolka1914, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:04
To moje wspomnienia, myśli, smutki i radości.

Wielki album ze wspomnieniami!!

Druga rzeczywistość z która jestem już prawie 3 lata :)

Dziękuję że mogę umieszczać na "pb" to co kocham, pisać co mi w duszy gra.

Moje życie!
pszczolka1914 Postów: 1
Konto od: 14.02.2007
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: kamil88, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:04
  • Najważniejsze w photoblogu jest dla mnie to że mogę dzielić się moimi zdjęciami, miejscami gdzie byłem, ciekawymi ujęciami i fotomontażami które nie zawsze mi wychodzą.
  • No mam nadziej, że w przyszłości photoblog nabierze trójwymiarowej rzeczywistości. Galeria będzie wyglądała jak zdjęcia wiszące na ścianie w pięknych ramkach. No i mam nadzieję że photoblog to będzie photoblog a nie połączenie jakiś płatnych możłiwość typu oceny kolorki i tym podobnym głupotą gdzie ma miejsce to w naszej klasie czy na fotce.
  • Phtoblog przyciąga orginalnością. Jest tworzony i ulepszany przy pomocy użytkowników. Prosty w obsłudze i najważniejsze nigdy nie wiadomo co moderatorzy wraz z adminitratorami wymyślą w kolejnych metamorfozach photobloga. A działają cuda. Za to dziękuję :D
kamil88 Postów: 0
Konto od: 22.05.2007
Miasto: Kościerzyn
Permalink Autor: raspberrydrink, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:07
Cytat photoblog
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

1.
- Dla mnie najważniejsze w photoblogu jest to, że można spotkać tutaj nie tylko ciekawych ludzi;
- można pooglądać niesamowite zdjęcia;

Photoblog jest portalem, w którym jest wiele ludzi a każdy jest inny od drugiego :)

- Przyciąga mnie również forum gdzie można zapytać się  o coś czego nie wiemy lub wręcz przeciwnie - to my możemy pomóc komuś innemu.
- podobają mi się również konkursy. Miło jest popatrzeć na fotografie do danego tematu.

2.
Moja wizja jest taka:
- dziennie można dodać co najmniej 4 zdjęcia;
- większe rozmiary zdjęć nie tylko dla PRO;
- ustawić statusy; ( PRO )
- dodatkowe opcje mogłyby byś trochę tańsze;
- większy wybór kolorów w ustawieniach tła;
- jedyny w swoim rodzaju i oryginalny;
- wyłączone reklamy; ( na stałe )

3.
Osobiście do photobloga przyciągają mnie zdjęcia innych, które są czasem bardzo wyjątkowe. Moja pasja fotografii rozwinęła się właśnie z tym portalem, ponieważ na niego dodałam pierwsze zdjęcia i tutaj nauczyłam się wszelkiego rodzaju obróbek itp. Wydaje mi się, że gdyby nie ten portal nie fotografowałabym tak jak dziś i trudniej by mi było zapoznać się z fotografią.
raspberrydrink Postów: 33
Konto od: 25.06.2009
Miasto: Gryfino
Permalink Autor: xniewyimaginowanax, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:08
Do photobloga przyciągają mnie te piękne zdjęcia  ludzi ,których nawet nie znam ;). Lubię też oglądać swoje archiwum i czytać co robiłam  ... tydzień , miesiąc ,czy rok temu . ;))
xniewyimaginowanax Postów: 1
Konto od: 18.06.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: nathiii, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:09
Na photoblog-u najważniejsze dla mnie jest poznawanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nie tylko zawdzięczam mu również to że mogę dzielić się z innymi moimi sukcesami ale też porażkami .

Mam nadzieje że photoblog zacznie przyciągać coraz więcej nowych ludzi nie tylko z polski ale z całego świata i że zmiany które zostaną ujawnione 18.01 okażą się czymś wyjątkowym i wszyscy photoblogowicze będą zaskoczeni.
Bo dobre wrażenie to jeden z kroków do SUKCESU . !

Photoblog przyciąga mnie zaskakującymi zdjęciami innych ludzi a tak że jak już wcześniej wspomniałam nawiązywaniem nowych kontaktów z ludźmi którzy są na prawdę wyjątkowi .

Dzięki photoblogowi poznałam kilku ludzi którzy podobnie jak ja jeżdżą konno i interesują się końmi teraz razem z innymi dzielimy się naszą pasją .
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 15:12
Na photoblog-u najważniejsze dla mnie jestpoznawanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nie tylkozawdzięczam mu również to że mogę dzielić się z innymi moimi sukcesamiale też porażkami .

Mam nadzieje że photoblog zacznieprzyciągać coraz więcej nowych ludzi nie tylko z polski ale z całegoświata i że zmiany które zostaną ujawnione 18.01 okażą się czymśwyjątkowym i wszyscy photoblogowicze będą zaskoczeni.

Photoblog przyciąga mnie zaskakującymizdjęciami innych ludzi a tak że jak już wcześniej wspomniałamnawiązywaniem nowych kontaktów z ludźmi którzy są na prawdę wyjątkowi .

Dzięki photoblogowi poznałam kilkuludzi którzy podobnie jak ja jeżdżą konno i interesują się końmi terazrazem z nimi  dzielę się naszą pasją z innymi .
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 15:15
Na photoblog-u najważniejsze dla mnie jestpoznawanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nie tylkozawdzięczam mu również to że mogę dzielić się z innymi moimi sukcesamiale też porażkami .

Mam nadzieje że photoblog zacznieprzyciągać coraz więcej nowych ludzi nie tylko z polski ale z całegoświata i że zmiany które zostaną ujawnione 18.01 okażą się czymśwyjątkowym i wszyscy photoblogowicze będą zaskoczeni.

Photoblog przyciąga mnie zaskakującymizdjęciami innych ludzi a tak że jak już wcześniej wspomniałamnawiązywaniem nowych kontaktów z ludźmi którzy są na prawdę wyjątkowi .

Dzięki photoblogowi poznałam kilkuludzi którzy podobnie jak ja jeżdżą konno i interesują się końmi terazrazem z innymi dzielimy się naszą pasją .
nathiii Postów: 6
Konto od: 22.04.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: frikusek, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:10
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

Najważniejsze jest to, że mogę pokazać światu, to co robię i co uwielbiam - czyli zdjęcia, ponieważ w przyszłości marzy mi się zawód fotografa i/lub grafika komputerowego zależy mi na opinii innych, a portale takie jak photoblog umożliwiają jej poznanie. Photoblog umożliwia również dostęp do blogów genialnych fotografów, których prace są inspiracją dla mniej kreatywnych osób czy po prostu zachwycają swoją formą. Reasumując photoblog to miejsce do promowania siebie, jako osoby tworzącej fotografie lub tworzącej swoje relacje z ludźmi, odnajdzie się tu każdy i wyrazi siebie na dowolny sposób.

:)
www.frikusek.fbl.pl

"Trudno sprzedawać Eskimosom kremy utrwalające opaleniznę. Nawet jeśli są to kremy najwyższej jakości."
frikusek Postów: 0
Konto od: 18.09.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: sheeriously, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:10
mówicie na jedno i kreatywnie? o kurka :D
Jak się zmieni photoblog w przyszłości? MOJA wizja ? łaał, no to mnie zaszczyt kopnął, nie ma co... :)
przede wszystkim to jakoś po ludzku sobie zorganizujecie te konkursy, komu by się chciało czytać te wszystkie bzdety które pospolici użytkownicy tutaj wypisują? chyba nikomu :D chociaż gdy raz na kilkanaście, może nawet kilkaset postów pojawi się taki śliczny i piękny, napisany przez kogoś wyjątkowego (np. mnie :P), to miło.
zmieniam temat, ojejku.
fotoblog będzie się prężnie rozwijał, jak wykwalifikowana jasnowidzka (chyba jasnodziwaczka :D) Wam to mówię.
miało być kreatywnie, no nie, znowu nie wychodzi.
tak kreatywnie, to... widzę photoblog jako gigantyczną, współpracującą ze sobą społeczność.
nie, jednak ja nie jestem kreatywna. darujcie, jakiś porządny konkurs dla przygłupów (np. mnie :P) by się pojawił... :D
sheeriously Postów: 241
Konto od: 6.09.2008
Miasto: Lubin
Permalink Autor: loriee, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:10
Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.

Mam nadzieję, że nie na gorsze ja kto się dzieje na innych portalach, że do portalu nie wkradnie się szeroko pojęta k o m e r c j a ... ;)

Liczę na to, że jeszcze szersze rzesze młodych ludzi, którzy zaczynają przygodę z fotografią, odnajdą tu miejsce dzielenia się z innymi swoimi pracami, myślami i spostrzeżeniami na temat świata.

Poza tym photoblog przyszłości to brak problemów z dodawaniem komentarzy, jakością zdjęć, indywidualizacja kolorystyczna - tak jak to się dzieje już teraz ( i za co pokłony! :) i duużo, dużooo wspaniałych zdjęć - zwiększony limit dla zwykłych użytkowników.
loriee Postów: 21
Konto od: 6.11.2008
Miasto: Opole
Permalink Autor: myszol, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:13
Cytat photoblog
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

Niezmiernie ciekawe, piękne i kreatywne zdjęcia w polecanych, potrafią zaskoczyć mnie kreatywnością i pomysłami photoblogowiczów.
To chyba najbardziej przyciąga mnie do fbl'u. Oryginalność.
myszol Postów: 0
Konto od: 24.09.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: kapitanchaos, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:21
W photoblog.pl najważniejsze są chyba dla mnie wizja świata i pomysł na życie ukazywane na zdjęciach.Każdy człowiek zadziwia nas swoją indywidualnością.Każdego dnia miliony ludzi dzielą się z resztą świata swoimi problemami,pytaniami czy chociażby szczęściem.Wielu ludzi ukazuje,iż mimo absurdu codzienności,najważniejszy jest fakt istnienia,fakt pokazania światu siebie i swojego pieknego wnętrza,bo chyba każdy z nas je posiada :)I to jest ważne,umiejętność wyrażania siebie,za pomocą pomysłowych zdjęć czy notek.
kapitanchaos Postów: 3
Konto od: 3.07.2007
Miasto: Moskwa
Permalink Autor: djandzia, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:22
PRO piechotą nie chodzi :)
Moją pasją jest fotografia, ważne dla mnie jest to, żeby pokazać swoje prace innym ludziom, znaleźć tych, którzy są w tym lepsi i nauczyć się od nich nowych rzeczy (na co pozwala mi opcja "polecane") Mogę napisać tu wszystko, oczywiście poza wulgarnymi słówkami :)Dzielić się usłyszaną w esce czy na vivie piosenką, bo bez muzyki żyć nie mogę i dlatego uważam, że opcja dodawania plików z wrzuty jest wspaniała :)
Zawsze marzyłam, żeby pozdrowić kogoś w esce, a tu patrz na photoblogu przeczytają to miliony osób :)
A jak się zmieni? Myślę, że era normalnych osób się kończy i kiedyś moderatorami zostaną dziewczynki, których hasłem przewodnim będzie "pInK i eMoo fOreVeR ^^ " i tak wspaniały photoblog zmieni się w stertę "sweet" foci i przesyt różowego, ale na szczęście my będziemy w tym czasie zajmować się domem i rodziną lub w ciepłych kapciach, przed telewizorem wyczekiwać na "Dziennik". Pozdrawiam i życzę szczęścia w Nowym Roku :)
djandzia Postów: 2
Konto od: 12.04.2006
Miasto: grudziądz
Permalink Autor: madammal, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:25
Photoblog to miejsce gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi ,którzy podzielają ze mną zainteresowania i pasje.
Mogę tu również rozwijać się w dalszej kwestii fotografii.Ludzie oceniają moje zdjęcia ,mówią co poprawić do dodać co wyciąć.
Na photoblogu pisze o swoich uczuciach ,odczuciach wydarzeniach dnia radościach smutkach jest to moja swego rodzaju odskocznia. ;)
Lubię też czytać o sukcesach innych oraz oglądać ich wspaniałe zdjęcia ,które są natchnieniem dla mojej małej twórczości ;p
madammal Postów: 10
Konto od: 24.06.2007
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: aja360, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:25
Najważniejsze dla mnie w photoblog.pl jak najlepszej prywatności.
Photoblog.pl będzie wykrywał obraźliwe słowa i zwroty i nie pozwalał ich stosować w komentarzach.
Najbardziej przyciąga mnie możlwość pokazania swoich zdjęć, które wykonane są w świetnej oprawie , i możliwość dowiedzenia się co inny sądzą o moich zdjęciach.
aja360 Postów: 0
Konto od: 29.08.2008
Miasto: Grudziądz