Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: lelivre, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:55

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

Dla mnie najważniejsze jest to że można dzielić się z innymi swoją pasją.Dzięki notką mogę wiedzieć co ciekawego dzieje się u moich znajomych których dawno nie widziałam i również mają photobloga.Można zabłysnąć w polecanych ! xd kocham to kiedy chłopak zakłada pb po to aby poderwać dziewczynę ! :D

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.

Nie musi się zmieniać, lubimy photobloga takim jakiego zobaczyliśmy go po raz pierwszy :))
Hm, a może w przyszłości nie będzie pojawiało się tak często: Error ;P

Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

Możliwość pokazania tego co lubi się w życiu robić, to że można zatrzymać chwilę w postaci zdjęci wrzucić na pb i opisać. Dzięki photoblogowi ludzie rozwijają się artystycznie. Nie raz oglądałam galerie dziewczyny która zaczęła od zdjęć robionych telefonem a teraz robi piękne zdjęcia pełne pasji, a przy tym dalej się rozwija :)

za to dzięki pb ! :D
lelivre Postów: 2
Konto od: 17.03.2009
Miasto: Glinica
Permalink Autor: xneverletmego, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:58
Ważne, żeby nie był taki jak fotka.pl lub nk.pl
Treść dodana do postu 24-01-2013 o godzinie 23:33
....
xneverletmego Postów: 0
Konto od: 24.08.2009
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: chlorine, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:59
Dla mnie najważniejsze w Photoblog.pl jest  to , że mogę tu obejrzeć zdjęcia i przeczytać informacje z życia zarówno moich bliskich znajomych jak i innych ciekawych ludzi. Możliwość poznania ogromu osób z którymi można się zapoznać również jest cenna. Mam nadzieję , że w przyszłości Photoblog.pl będzie coraz bardziej popularnym serwisem , że przyciągnie do siebie coraz więcej użytkowników. Skoro Photoblog.pl jest jedyną stroną na której bloga nie przestałam prowadzić po dwóch dniach to musi być tu coś naprawdę wyjątkowego ; )
chlorine Postów: 0
Konto od: 30.03.2009
Miasto: Końskie
Permalink Autor: rori, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:06

Dla mnie najważniejsze jest podgląd relacji z życia znajomych i ich zdjęć, nowych sposobów na nowe wizje fotografii. Co raz więcej amatorów a także profesjonalistów korzysta z photobloga, dodaje wspaniałe zdjęcia co mnie fascynuje, a to wszystko możemy śledzić na pb co jest jeszcze bardziej wygodniejsze niż nasza-klasa. :>
rori Postów: 14
Konto od: 6.09.2009
Miasto: wrocław
Permalink Autor: zcukrem, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:13
na fotoblogu nikt nie narzuca mi słów które muszę wypisać w poście. czasami nie trzeba nic pisać, tylko pokazać swoje uczucia, myśli, pasje poprzez fotografie, która jest dla tak wielu z nas takim dwutlenkiem węgla. możemy bez tego żyć (bo żyliśmy przez tyle lat) ale naprawdę nie wyobrażamy sobie bez tego życia.
Na fotoblogu mogę wymienić poglądy, wyładować emocje i podzielić się z innymi swoimi pasjami.
to właśnie jest dla mnie ważne. jednak najważniejsze jest to, że to portal, na którym naprawdę można wyrazić siebie.
zcukrem Postów: 63
Konto od: 10.07.2009
Miasto: Ryki
Permalink Autor: kolgrim, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:15
Co mnie przyciąga do strony photoblog.pl ? Dobre pytanie na które szczerze mówiąc nie znam odpowiedzi, lecz po głębszym zastanowieniu to przyciąga mnie napewno możliwość oglądania zdjęć ludzi którzy tym żyją przez co mogę czerpać inspirację do robienia swoich zdjęć by móc podzielić się swoimi pracami i dowiedzieć się co ludzie na temat myślą. Oczywiście jest to jedna z wielu rzeczy które mnie tu ciągną, są też inne i nie mniej ważne dzięki tej stronie poznajemy innych ludzi możemy pomagać im w problemach, starać się dobrze radzić osobą które zabłądziły i nie potrafią  wyjść z pułapki, a w prawdziwym życiu nie mają się do kogo zwrócić. Można poznać tu ludzi o podobnych zainteresowaniach którzy kiedyś być może będą przyjaciółmi, a nawet możliwe że czymś więcej ^^

Dziekuje xD
kolgrim Postów: 0
Konto od: 9.10.2006
Miasto: Rojca
Permalink Autor: bat60mm, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:21

dla mnie najważniejsze jest to że poznałam wile ciekawych osób których nie miała bym okazji nigdzie poznać. Dzięki photoblog.pl zmieniło się moje kółko zainteresowań. Z jakiegoś tam rysowania na fotgrafie co naprawde polubiłam. Poprostu fotoblog to jest moje drugie życie. Nie wyobrażam sobie życie bez photoblog.pl
bat60mm Postów: 7
Konto od: 29.03.2008
Miasto: Stalowa Wola
Permalink Autor: maddwomen, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:22
Do photobloga przyciąga mnie świadomość ze wiele osob moze podzielić się swymi doswiadczeniami oraz przezyciami.
Lubie komentować zdjęcia moich znajomych bo wiem ze znaczy to dla nich bardzo wiele.I ciesze sie ze odwzajemniaja to.
maddwomen Postów: 0
Konto od: 8.07.2009
Miasto: Nisko
Permalink Autor: olenii, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:24
Co mnie Przyciąga hmm... Lubie dodawać zdjęcia i poznawać nowych ludzi dzięki fotoblogowi poznałam kilka ciekawych osób Lubie też oglądać czyjeś Talenty fotograficzne i pokazać swoje pracę . mogę też po złym dniu napisać notkę i poprawia się humor to wszystko mnie tu przyciąga ;)
olenii Postów: 0
Konto od: 1.01.2010
Miasto: Działdowo
Permalink Autor: marzenciad, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:31
Najważniejsze dla mnie w photoblog.pl jest to że poznałam wielu ludzi. Codziennie u kogoś widzę ciekawe zdjęcia przyrodnicze. Bardzo lubię przebywać na tym portalu, jest suuper.
marzenciad Postów: 0
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: maagical, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:34
dla mnie w fbl najwazniejsze i nacjenniejsze jest to , ze mogę dzieki niemu podzielic się swoimi relacjami , przezyciami z innymi osobami. ;) dzieki fotoblogowi poznalam wiele ciekawych znajomych , nawiazalam nowe przyjaznie. za co jestem ogromnie wdzięczna . ;) fotoblog stal sie moim przyjacielem , moim wirtualnym pamiętnikiem.
nie liczy sie dla mnie jakosc zdjec jakie dodaje.  bo nie chodzi tutaj o to , zeby scigac sie w tym kto ma ladniejsze zdjecia. pozdrawiam ! ;)
maagical Postów: 0
Konto od: 9.08.2008
Miasto: Wlk.Rychnowo
Permalink Autor: zamknietawbutelce, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:39
Dla mnie najważniejsze w photoblogu jest to, że mogę po oglądać bardzo ciekawe zdjęcia, przy tym uczyć się fotografi, po znać nowych ludzi, a także podoba mi się, że można pisać notki (np. co robiło się dzisiaj) a potem wracać do tych notek, odwarzają się wtedy wspomnienia. Miło się czyta innych notki i ogląda zdjęcia. Oczywiście po przez zdjęcia można dostrzeć dużo ciekawych rzeczy ;)
zamknietawbutelce Postów: 2
Konto od: 19.05.2008
Miasto: Koźmin Wlkp.
Permalink Autor: ghjfkl, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:45
Dla najważniejsze na Photoblogu jest to , ze mogłam poznać tylu fantastycznych ludzi. Na których zawsze można polegać.
Photoblog w przyszłości? Nadal będzie serwisem dla ludzi , którzy lubią robić zdjęcia bądź wypowiadać się na pewne tematy na łamach tego serwisu. Będzie on na pewno o wiele bardziej ulepszony niż teraz , nadal będzie przyciągał setki , a nawet miliony nowych fanów tego portalu. Mnie osobiście do photoblog'a przyciąga fakt , iż mogę tu być sobą. Nie muszę udawać kogoś , kim nie jestem. Mogę napisać w notkach wszystko , dodać każde zdjęcia i czekać na pozytywny bądź negatywny komentarz od ludzi z naszego kochanego photoblog'a . ;)
ghjfkl Postów: 0
Konto od: 13.09.2009
Miasto: Kwidzyn
Permalink Autor: 3392, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:47

Przyciąga mnie photoblog, ponieważ mogę znaleźć tu cenne rady dotyczące fotografii oraz poznać wielu ciekawych ludzi. Mogę przeglądać zdjęcia prawie wszystkich photoblogowiczów [oprócz tych mających hasło], oraz spojrzeć jakim aparatem robią zdjęcia oraz w jakich parametrach.

Do mojego aparatu nie dostałam instrukcji więc z łatwością odszukałam tu kilka osób które go mają, a one pomogły mi się w nim odnaleźć. Dziękuję ;**
3392 Postów: 7
Konto od: 15.12.2007
Miasto: Tuchola
Permalink Autor: gierusiowa, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:48
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl ?

Dzięki photoblog wiem, że są ludzie, którzy potrafią być przy mnie w trudnej sytuacji...14 września straciłam Ukochanego Konia...opisując to na photoblog mogłam wyrazić swoje uczucia...Ci nowo poznani ludzie, którzy zamieszkują różne kątki Polski, których nie znam osobiście Oni potrafili być ze mną tak szczerze. Choć moje życie straciło sens wiem, że gdzieś o tym mogę powiedzieć, uwolnić swoje uczucia - pisząc na moim photoblog nie zamykam tego wszystkiego w sobie...A ludzie są ze mną zawsze i wszędzie, bo dzięki Nim zrozumiałam, że teraz moje życie ma sens, bo muszę żyć dla Giery (*), którą kocham i kochać będę do końca życia...
gierusiowa Postów: 0
Konto od: 17.06.2009
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: gomme, data postu: Thursday, January 14, 2010 14:49
Ja odpowiem na dwa pytania:
* Co jest dla ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
* Co cię osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

1. Najważniejsze dla mnie w Photoblog.pl jest możliwość pokazania swojej osobowiści i podzielenia się swoim talentem. Dlaczego? Bo o to chyba właśnie w życiu chodzi... by pokazywać siebie, by dążyć do swoich celów i zdobywać jak najwięcej pochwał.

2. Co mnie przyciąga ? Ta ekscytacja, że może dostałam jakiś komentarz, albo wzrosła mi oglądalnośc. Uwielbiam cztać komentarze, bo opinia innych jest dla mnie ważna. Liczy się dla mnie każdy komentarz.

- myślę, że to tyle;) * zapraszam na swojego photobloga :)
gomme Postów: 0
Konto od: 30.05.2009
Miasto: Kraków