Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: nikafido, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:00
Co jest dla mnie najważniejsze na Photoblogu ?

Najważnejsze jest dla mnie utrzymywanie kontaktów z rodziną która nie mieszka w pl. Dzieki fotoblogowi możemy czytac co sie u nas nawzajem dzieje i ogladac zdjecia.
To dość duży przeskok bo do tej pory nasze kontakty ograniczałay sie do mailów.
Przy okazji poznalam wiele wspaniałych ludzi, wiele technik robienia zdjec, fotoblog pomaga mi także w odnajdywaniu nowych znajomosci, jedna z nich jest moja przyjaciółka z Jeleniej góry , która poznałam przez fbl, i nasza przyjaźń trwa juz dobre 5 lat. i przedewszytkim zawdzieczamy ja fotoblogowi :)
Bardzo dziekujemy.
nikafido Postów: 12
Konto od: 28.05.2007
Miasto: Malbork
Permalink Autor: zbytjaskrawo, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:01

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

W Photoblogu najważniejsze jest to, że dzięki niemu poznałam wielu niesamowitych ludzi z pasją, którzy fotografowaniu potrafią poświęcić nie tylko czas ale i serce. Poprzez interpretację zdjęć czy notek, można zobaczyć wiele - uczucia, emocje, stan duszy - a to bardzo często daje wiele do myślenia i pomaga zrozumieć co autor chciał nam przekazać przez wykonaną fotografię. Dzięki niemu zobaczyłam, że jest niestety bardzo dużo pustych i próżnych ludzi, którzy oczekują pochwał i słodzenia, a słysząc pod swoim adresem negatywne słowa nie umieją ich zrozumieć. Jednak poznałam wielu takich, którzy umieją z godnością przyjąć krytykę i dalej szlifować robienie zdjęć, nie traktując komentarzy jako zniewagę ale jako ważną wskazówkę do tego, w czym powinni się poprawić. Przekonałam się też, jak wiele wspomnień można ukryć w dodawanych notkach i zdjęciach, jak wiele uczuć można w nie przelać. I wracając do nich - poczuć na nowo to, co było dawno i czasem nie ma już wielkiego znaczenia. Przeczytałam też w notach wiele mądrych rzeczy, z których później starałam się wyciągnąć jakieś wnioski, zainspirowałam się wieloma pracami, zobaczyłam jak z różnego punktu widzenia odbiera się pewne sprawy i jak wiele opini na jeden temat może paść w komentarzach. Dzięki Photoblogowi usłyszałam wiele ciepłych i krytycznych słów pod adresem zdjęć które wstawiam, porozmawiałam z ludźmi, którzy udzielili mi wielu rad co do techniki i ich wykonania. Zmieniłam też podejście do fotografowania - przekonałam się do tego, aby swoich zdjęć nie zostawiać dla siebie ale pokazywać je ludziom i analizować to co o nich sądzą. Zrozumiałam jak wiele można się nauczyć, czytając takie komentarze. Podsumowując bilans zysków i strat z fotoblogowania - wychodzi na plus. Nie żałuję, że zarejestrowałam się na tym serwisie.
zbytjaskrawo Postów: 0
Konto od: 11.08.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: greendot, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:09

Photoblog jest jak narkotyk ;) w sumie takie małe dobre uzależnienie ;) które nie wychodzi nikomu na złe ;]
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 13:12
Photoblog jest jak narkotyk ;) w sumie takie małe dobre uzależnienie ;) które nie wychodzi nikomu na złe ;]
Więc chyba to tak naprawdę najbardziej przyciąga ;)
greendot Postów: 0
Konto od: 24.11.2008
Miasto: Bogatynia
Permalink Autor: penisparysa46cm, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:10
1. Dla mnie, najważniejszym jest to, że jest. Że poprzez zdjęcia i notki (niektórzy piszą) można się dowiedzieć kto, jakim jest człowiekiem. Mogę tez pokazać jaka ja jestem, czasem stwarzać pozory dla osób, dla których liczy się tylko zewnątrz.
2. Już teraz jest dobry, chociaż nie wzgardziłabym ,gdyby był dotykowy :d Btw. Tak sobie myślę, czy by nie mogły być też mniejsze ceny PRO.
3. Chłopacy Imoł xD
penisparysa46cm Postów: 10
Konto od: 28.07.2007
Miasto: Paryż
Permalink Autor: jioioo, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:10
Co ciebie osobiście przyciąga do Photobloga.pl?

na Photobloga wchodzę najczęściej ze wszystkich stron, które przeglądam.Przyciągnęło mnie tu to, że dzięki niemu poznałam dużo nowych ludzi, których nie znałam i myślę, że gdybym nie weszła na fbl. to bym ich zapewne nie poznała. photoblog jest dla mnie jakąś częścią życia gdzie dodaje zdjęcia na których świetnie się bawiłam - upamiętniają moje zdjęcia po prostu. Mogę również zobaczyć zdjęcia wysokiej jakości innych osób i podziwiać je. ; ). Osobiście przyciąga mnie tu to, że dodaje zdjęcia które mi się podobają i otrzymuję komentarze szczere (przynajmniej mam taką nadzieje ;]) odpowiedzi co myślą o tym zdjęciu ;)
moja Wizja photobloga w przyszłości ?
wydaje mi się, że będzie jeszcze więcej osób, które zaczną dodawać zdjęcia . photoblog się rozszerzy w sensie tym, że będzie jeszcze więcej ciekawych nowych dodatków. będzie więcej osób oglądających . ; )
jioioo Postów: 0
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Rawicz
Permalink Autor: ewiczek155, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:13
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

Photoblog to świetny sposób na poznawanie nowych ciekawych osób,uważa rówineż,że o człowieku dużo mówią jego zdjęcia.Do Photobloga przyciąga mnie również to,że można tu pokazać siebie,pochwalić sie swoimi zdjęciami.Fajne jest również to że nikt nie przemuje się komentarzami od obcych osób,wszyscy komentują sobie zdjęcia tak jaby się znali bardzo długo.
"Miłość to nie pluszowy miś,ani kwity
to też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze a drugie
po nim skacze.Miłość to żaden film
w żadyn kinie,ani róże,ani całusy małe,duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze."
ewiczek155 Postów: 0
Konto od: 17.01.2008
Miasto: Chrzanów
Permalink Autor: brylka, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:21
do Photobloga przciąga mnie to, że są jeszcze normalni ludzie, a serwis nie jest prównywany do naszej-klasy, czy fotki. jest po prostu inny od wszystkich. ; )
brylka Postów: 4
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: mellowfruit, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:24

A więc najważniejsza jest możliwość pokazania moich odjechanych zdjęć, możliwość podzielenia się szalonym życiem, możliwość przekazania mojej wizji świata poprzez właśnie zdjęcia i notki. Photoblog daje dużo radości - czytając notki znajomych i przeglądając ich zdjęcia moge się niesamowicie uśmiać, lub też wiedzieć co się zmieniło w ich życiu. Poznałam niesamowitych ludzi, zobaczyłam, że wstawianie zdjęć nie ogranicza sie tylko do naszej-klasy, a pisanie notek lub czegoś w stylu pamiętnika nie ogranicza się do blogów na onecie. Uzależniłam się od photobloga, bo to wspaniały serwis, który z każdym dniem jest dla mnie ważniejszy, ponieważ dzielę się z innymi moim życiem. Jestem otwartą osobą i lubię to robić. Lubię także wiedzieć co dzieje się u innych, czasem nie mam innej okazji, aby dowiedzieć się co u nich.
Photoblog to moje drugie życie - zdjęcia i notki odzwierciedlają mnie i mój pogląd na świat.
Dziękuję wam za to, że istnieje właśnie taki portal jak photoblog :)
mellowfruit Postów: 2
Konto od: 29.09.2007
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: m4ki, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:29
Najwazniejsze w Photoblog.pl sa dla mnie...zdjecia :)

W przyszlosci Photoblog.pl zmieni sie nie do poznania (albo Wroclawia) :)

Najbardziej do Photobloga przyciaga mnie przegladarka internetowa gdyz wlasnie jej uzywam by sie na niego dostac :)
Treść dodana do postu 14-01-2010 o godzinie 13:31
  1. Najwazniejsze w Photoblog.pl sa dla mnie...zdjecia :)
  2. W przyszlosci Photoblog.pl zmieni sie nie do poznania (albo Wroclawia) :)
  3. Najbardziej do Photobloga przyciaga mnie przegladarka internetowa gdyz wlasnie jej uzywam by sie na niego dostac :)

m4ki Postów: 33
Konto od: 16.08.2007
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: esterabrzycka, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:33
Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę poznać tu wiele fajnych osób i mieć z nimi kontakt ;) Mogę pokazać swoje zdj i napisać coś od siebie w notce :) Zarazem mogę się czegoś więcej dowiedzieć i douczyć. Fajnie by było jak na pb widoczna byłaby lista aktywnych znajomych. I żeby konto można było usuwać w jakiś szybszy sposób niż usuwanie wszystkich zdj po kolei, bo to jest strasznie męczące jak ktoś ma ponad 100 zdj. No i jeszcze można by wprowadzić coś takiego, że można zobaczyć kto nas podglądał :) To chyba tyle jak na tą chwilę ;) pozdrawiam ;*
Treść dodana do postu 16-01-2010 o godzinie 16:18
Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę poznać tu wiele fajnych osób imieć z nimi kontakt ;) Mogę pokazać swoje zdj i napisać coś od siebie wnotce :) Zarazem mogę się czegoś więcej dowiedzieć i douczyć. Fajnie bybyło jak na pb widoczna byłaby lista aktywnych znajomych. I żeby kontomożna było usuwać w jakiś szybszy sposób niż usuwanie wszystkich zdj pokolei, bo to jest strasznie męczące jak ktoś ma ponad 100 zdj. No ijeszcze można by wprowadzić coś takiego, że można zobaczyć kto naspodglądał :) To chyba tyle jak na tą chwilę ;) pozdrawiam ;*No i chciałam jeszcze dołożyć jedną rzecz :P Mogłyby być foldery na różnego typu zdj. i żeby jakość tak się nie psuła. ;/
esterabrzycka Postów: 0
Konto od: 12.09.2009
Miasto: Konin
Permalink Autor: anotherstrange, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:36
1. Najważniejsze dla mnie w Photoblog.pl jest to, że można tu poznać dużo ciekawych ludzi. Fbl jest to taki internetowy pamiętnik... zawsze można sobie przypominać rzecz, które kiedyś się nam wydarzyły i można się przy tym nieźle pośmiać.
2. Myślę, że w przyszłości fbl zmieni się na lepsze mam nadzieje, że zmieni się też to, że będzie więcej fajnych funkcji dla tych, co nie maja PRO.
3. Do photobloga przyciąga mnie wszytko, tutaj mogę się wyżyć ( lol2 ) , mogę pisać, co mi się podoba, ale najbardziej przyciągają mnie zdjęcia bardzo lubie oglądać zdjęcia.
anotherstrange Postów: 2
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: lekkomyslaca, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:38

Na photoblogu poznałam wspanialych ludzi,rozwinely się moje umiejętności.Dlatego nie mogę wyobrazić sobie dnia bez photobloga.Mogę pokazać moje zdjęcia, i oglądać inne,przeróżne rzeczy...
lekkomyslaca Postów: 12
Konto od: 1.07.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: zgnilychlopiec30, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:42
-To, że w ciekawy sposób mogę przekazać ludziom moje poglądy i wizje.

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
-Najlepiej by był miły, prosty, i dawał spore możliwości w ustawieniach wyglądu, by było można go lepiej dostosować do Siebie. No i by nie zapożyczył złych rzeczy z innych serwisów (np. nk, fotka i inne).

Możliwość oglądania ciekawych zdjęć pasjonatów. No i można pośmiac się z ludzi chwalących się jak dużo "wczoraj to się piło" gdy odpada sie po 1 piwie;)
zgnilychlopiec30 Postów: 1
Konto od: 16.06.2008
Permalink Autor: seeya, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:45
Cytat photoblog

Co mnie przyciąga? Na pewno wspaniali ludzie, których dzięki temu serwisowi poznałam. Także to, że wreszcie robię coś, co kocham i mogę to pokazać!
Na zawsze zakochana we Wrocławiu. I w takim jednym panu z Wielkopolski. 
seeya Postów: 46
Konto od: 4.12.2007
Permalink Autor: rahciah, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:50

Najbardziej przyciągaja Mnie ludzie, moi znajomi.. Których poznałam poprzez właśnie ten portal. I dzieki Niemu wiem co to jest prawdziwa przyjaźń. Udało Mi się nawet z niektórymi photoblogowiczami spotkać ! I to jest najlepsze. Duzo śmiechu, pomagania w rozwiązywaniu Innym problemów. Po szkole pierwsze co robie to wchodze włąśnie tutaj, bo wiem, że to własne jest to co ja lubie najbadziej. pozować/fotografowac i pisac. Ogladanie innych fotoblogów jest rownież taką lekcją.. co zrobić zaby zdjęcia były takie , a nie inne. Przyzwyczaiłąm się do mojego fotobloga. Jest to mój 2 i bardzo go kocham.
rahciah Postów: 0
Konto od: 1.12.2009
Miasto: Nekla
Permalink Autor: nadnienocy, data postu: Thursday, January 14, 2010 13:52
co jest najważniejsze ? to,że można zobaczyć tutaj bardzo dobre i ciekawe zdjęcie innych użytkowników. poznać nowych ludzi, i to że można otrzymać rady,np. jak zrobić dobrze zdjęcie , itp.
jak się zmieni photoblog.pl ? osobiście,dla mnie nie musi się zmieniać. : ) jest okey,ale fajnie byłoby np. jak zamiast jakiegoś zdjęcia,można by dodać jakiś filmik z Youtube.com czy innego serwisu.
co mnie przyciąga do photoblog.pl ? możliwość,napisania tego,czego się chce . no i oczywiście zdjęcia,niektórych użytkowników.

yh. miałam odpowiedzieć,na jedno pytanie .. cóż. ^^ : )
nadnienocy Postów: 0
Konto od: 2.10.2009
Miasto: zagranica.