Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: marccinek, data postu: Thursday, January 28, 2010 17:13
1.Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?
2.Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
3.Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?

------------------------------------------------------------
1.Najważniejsze dla mnie jest kultura własnego języka, niektórzy z korzystających z photoblogów są agresywni i wulgarni wobec nas (danej osoby) . Rozumiem ze komuś sie coś nie podoba, ale powinien utrzymac własną kulture języka i w połowie sie powstrzymac. Albo lepiej precyzowac swoje zdania w mniej agresywny sposób.
2.Hmm, photoblog zapewne sie zmieni o wiele bardziej niz dotychczas ; ) osobiście mam pozytywną wizje , ale nie będe jej tu budował pisząc . Napewno będzie mega, mega odjazdowy : D juz są bardzo duze efekty pracy od samego załozenia tej strony . : )  więc, zycze powodzenia w dalszej rozwijacji photobloga .
3.HMM, co mnie przyciąga . ? szczerze, to.. to ze mozna poznac wiele luudzi , bardzo symaptycznych : D .  a przez photobloga moze sie coś wiecej wydarzyc m.in koleżaństwo, przyjacielstwo a moze i nawet własną przyszłosc z daną osoba; ) . Gdy sie lepiej ją pozna i sie spotka z nia na zywo w cztery oczy , wtedy wdzięcznosc jest do tego blogu bo przeciez inaczej by sie nie spotkali i by nie wiedzieli ze jest ktoś taki ze będzie sie z nim do konca swojego zycia. Ja osobiscie przez fotobloga poznałem dziewczyne . : D przyjaźnimi sie juz 2lata, jest wspaniale i  jestem wdzięczny ze dzieki temu blogowi poznałem taka wspaniała dziewczyne jaką jest Agnieszka . A wiecej wam juz nie powieem co sie dzieje miedzy nami :D hehe .
no a po moje 4. zycze udanego tego roku 2010 i zapewne nas zaskoczycie czyms wspaniałego na photoblogu : )
pozdrawiam ^^
Treść dodana do postu 28-01-2010 o godzinie 17:15
hehe, oja źle spojrzałem : d to juz po konkursie , xd . pozdrawiam ^^
jak myślicie jaki jest dobry aparat na początkową przygodę z aparatem . No wiecie , zaciekawiła mnie fotografia od jakiegoś czasu : dd i mam zamiar kupic aparat sobie lepszy, bo mam tak jakieś gówienko stare , robi zdjęcia , no ale bez przesady nie okłamujmy się ze to dobry aparat do zdjęc m.in , krajobrazów i takie taam . : dd Więc doradzicie ?
marccinek Postów: 0
Konto od: 21.08.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 16, 2010 17:43
Pociaga mnie to co prawie wszystkich ; cenne rady , znajomosci.  Ale nietylko !
Cenie tez to ze mojej szkoly prawieze nie ma na Blogu , ze moge ludziom pokazac Moich
zdjec i przez to sama obserwowac swoje postepy jak i dolki tworcze.
Pociaga mnie tez to ze widze lepszych od siebie , od ktorych moge sie uczyc.
Staram sie zawsze nawiazac z nimi kontakt , bo moga mi pomoc w dalszym rozwoju spelnienie marzen.
Photoblog jest tez w miare latwy do obslugi wiec to ulatwia przyjemnosci zwiazane z uzytkowaniem Bloga.
Poza tym uwielbiam ogladac zdjecia , jest to zatrzymanie czas i zatrzymanie wspomnienia na wizji jakby.
Mysle ze w przyszlosci , Photoblog bedzie trudniejszy w obsludze , ale bedzie pociagac jeszcze wiecej ludzi.
A co jest dla mnie najwazniejsze w Photoblog .pl ? Dlaczego ?
Zdecydowanie zdjecia . Mozna sie nauczyc roznych technik , od autora ,
inspiracji , mozna podziwiac tworzczosc innych itp.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: kseroblog, data postu: Friday, April 16, 2010 18:49
Konkurs został już dawno zakończony - zamykam temat.
kseroblog Postów: 23
Konto od: 2.02.2006
Miasto: Boby-Księże