Konkurs z okazji nowego wyglądu fotoblogów!

Permalink Autor: sooooogood, data postu: Monday, January 18, 2010 10:59
Co jest dla Ciebie najważniejsze w Photoblog.pl? Dlaczego?

najważniejsze w Photoblogu jest dla mnie to, że to jedyny taki oryginalny i wygodny serwis, na którym można wyrażać swoje opinie o zdjęciach oraz można tutaj nieźle się bawić!
:)
sooooogood Postów: 18
Konto od: 16.03.2009
Miasto: Mogilno
Permalink Autor: seeetkibzdur, data postu: Monday, January 18, 2010 12:25
Jestem osobą, której głowa mieści wiele skomplikowanych uczuć. Cenie fotoblog za to, ze jest... za to, że wszędzie i o każdej porze mogę podzielić się własnymi refleksjami, uczuciami...mogę uwolnić się od myśli, które mnie dręczą, mogę również podzielić się radościami i smutkami. Jest to miejsce, w którym uczę się bardzo dużo od innych w dziedzinie fotografii, ale i miejsce, w którym wszyscy fotoblogowicze są jedną rodziną. Staramy zrozumieć siebie nawzajem, pomagamy sobie. Fotoblog jest jedynym serwerem, który cenie sobie najbardziej, za to, ze po prostu jest.
seeetkibzdur Postów: 1
Konto od: 29.09.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ali1600, data postu: Monday, January 18, 2010 12:51
Możliwość tworzenia własnej galerii, dzielenia się moją skromną "twórczością" Możliwość zgromadzenia tego w jednym miejscu oraz możliwość praktycznego korzystania z galerii. Dostępność Photobloga i łatwość użytkowania.

Jak się zmieni Photoblog.pl w przyszłości? Twoja wizja.
Moją wizją jest sprawnie działający nowoczesny portal. Dający możliwość sprawnego tworzenia galerii jak również prowadzenia nowoczesnego pamiętnika relacjonującego za pomocą fotografii, opisów (a jak już o nowoczesności mowa to i filmów) własne życie i sytuacje z nim związane.

Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl?
Przyciąga oczywiście łatwość prowadzenia galerii, bo na tym mi najbardziej zależy. Photoblog prezentuje korzystną ofertę w tym zakresie, jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Osoba "z zewnątrz" trafiająca na nasz profil nie ma problemu z eksplorowaniem go.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: makethehappiness, data postu: Monday, January 18, 2010 13:22

~mnie osobiście, do photoblog.pl przyciąga to, że mogę pogłębiać swoją wiedzę na temat fotografii, poznaję nowych ludzi i dzielę się z nimi relacjami na różne tematy. PB pozwala też na pokazanie swoich dzieł, bo po co robić zdjęcia, jeśli by się niich nie publikowało ? ;-)
makethehappiness Postów: 0
Konto od: 12.12.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: elfiiinka, data postu: Monday, January 18, 2010 13:37

Photoblog.pl dla mnie miejscem poznawania nowych ludzi jest.
Dla niektóych to pewien test,
aby przekonali się czy ich fotografia ciekawa jest.
Mnie przyciąga tu to, że zapoznaje nowe osoby
z którymi kontakt jest wesoły ;dd
I przez wiele lat kontaktuje się z nimi od tak. ;)
elfiiinka Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: kaaha, data postu: Monday, January 18, 2010 14:52

Jest tyle stron do zakładania bloga, że już nie da się po prostu tego wszystkiego zliczyć. Ja jednak wybrałam stronę www.photoblog.pl
Szczególnie podoba mi się w tej stronie to, że można dodawać zdjęcia, które wyrażają w jakiś sposób uczucia przekazywane na zdjęciach. Dodatkowo można je opisać w notatce. Poniekąt można komentować zdjęcia naszych znajomych i to też ważna cecha dla fotoblogowiczów.
A najbardziej w photoblog.pl przyciąga mnie to, że świetna strona, nadająca się na taki swój własny pamiętnik. Opisywanie dni spędzonych z przyjaciółmi, jest to też o tyle fajne, że znajomi mogą to sobie przeczytać i skomentować. Niezmierna cecha dla tak świetnej strony. Można tu poznać ciekawych ludzi, pooglądać sobie czyjeś zdjęcia, po czym mieć więcej pomysłów na własne fotografowanie. Poznajemy opinie innych ludzi, któzy już lepiej znają się na zdjęciach. Mam nadzieje, że powstanie tu jeszcze dużo zmian, na które wszyscy z niecierpliwością czekamy.
Photoblog.pl uwiecznia chwile z naszego życia. Chwile, które możemy opisać. Zostają one długo w naszych pamięciach i z chęcią czyta się je po dużej ilości czasu.
kaaha Postów: 1
Konto od: 4.03.2009
Miasto: Niepart
Permalink Autor: kaaha, data postu: Monday, January 18, 2010 14:53

Jest tyle stron do zakładania bloga, że już nie da się po prostu tegowszystkiego zliczyć. Ja jednak wybrałam stronę www.photoblog.pl
Szczególnie podoba mi się w tej stronie to, że można dodawać zdjęcia,które wyrażają w jakiś sposób uczucia przekazywane na zdjęciach.Dodatkowo można je opisać w notatce. Poniekąt można komentować zdjęcianaszych znajomych i to też ważna cecha dla fotoblogowiczów.
A najbardziej w photoblog.pl przyciąga mnie to, że świetna strona,nadająca się na taki swój własny pamiętnik. Opisywanie dni spędzonych zprzyjaciółmi, jest to też o tyle fajne, że znajomi mogą to sobieprzeczytać i skomentować. Niezmierna cecha dla tak świetnej strony.Można tu poznać ciekawych ludzi, pooglądać sobie czyjeś zdjęcia, poczym mieć więcej pomysłów na własne fotografowanie. Poznajemy opinieinnych ludzi, któzy już lepiej znają się na zdjęciach. Mam nadzieje, żepowstanie tu jeszcze dużo zmian, na które wszyscy z niecierpliwościączekamy.
Photoblog.pl uwiecznia chwile z naszego życia. Chwile, które możemyopisać. Zostają one długo w naszych pamięciach i z chęcią czyta się jepo dużej ilości czasu.
kaaha Postów: 1
Konto od: 4.03.2009
Miasto: Niepart
Permalink Autor: stylowafikcjax3, data postu: Monday, January 18, 2010 15:19
Krótko mówiąc Photoblog jest rarytasem. Daje możliwość upamiętnienia wyjątkowych chwil przez zdjęcia i pisanie notek.
Dla mnie osobiście najważniejsze w tym portalu jest to, że każdy z użytkowników ma prawo do wyrażenia własnego zdania, napisania refleksji. Daje w pewnym sensie możliwość pokazania swojego 'ja'. Uwielbiam go ;D
stylowafikcjax3 Postów: 0
Konto od: 29.11.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: humpdebump, data postu: Monday, January 18, 2010 15:20

Jest rok 2014 (dobrze wam się wydaje, koniec świata to tylko brednie, a Polska dalej istnieje po oblężeniu podczas Euro 2012) Wbrew zapowiedziom photoblog nie stał się drugą naszą klasą i jego myślą przewodnią dalej jest tworzenie własnego pamiętnika ze zdjęciami. Pro staniało, ilość zdjęć do dodania dziennie się zwiększyła, a sprawność tego portalu jest więcej niż zadowalająca. Łatwe stało wyrażanie się poprzez photobloga, jego wygląd można dopasować do swoich upodobań, możliwe też jest przesyłanie własnych, krótkich filmików. Wszystko działa jak bum-cyk-cyk i nawiązując do lat '60 ubiegłego wieku panuje tu peace&love. ;)
Nawet Chuck Norris się tu zarejestrował!
humpdebump Postów: 5
Konto od: 11.09.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: uwierzwanioly, data postu: Monday, January 18, 2010 16:24
co tutaj dla mnie jest najważniejsze? To, że mogę byc. Mogę dodawac zdjęcia, pisac to co myślę. Najważniejsze jest dla mnie, że mogę dzielic się z innymi moimi pomysłami. Mogę poznac mnóstwo nowych, ciekawych ludzi. Którzy np tak jak ja uwielbiają fotografię, i nie wyobrażają sobie życia bez niej. Photoblog nam to ułatwia i umożliwia.

uwierzwanioly
uwierzwanioly Postów: 0
Konto od: 22.01.2008
Miasto: .kilometr za końcem świata. -.-*
Permalink Autor: kargielpatrol, data postu: Monday, January 18, 2010 17:09
Moim zdaniem najważniejsze w photoblogu są nasze zdjęcia i to że możemu korzystać z takiej strony, gdzie pomaga nam pokazać innym nasze taletny fotograficzne, a zarówno poznajemy ludzi, którzy pomagają nam w udoskonaleniu naszej fotografii.
kargielpatrol Postów: 2
Konto od: 21.10.2006
Miasto: warszawa
Permalink Autor: nightlullaby, data postu: Monday, January 18, 2010 17:32
Cytat photoblog

Fotoblog jest dla mnie czyms więcej niż portalem internetowym który niektórzy niewłaściwie porównują do innych. Fotoblog jest zupełnie inny, oryginalny i zawsze taki będzie. Tylko tu nachodzi pytanie Dlaczego?-dlatego, że nie możemy tutaj wyłącznie zaoferować innym treść, tutaj musimy także pokazać swoje zdjęcia, nie zawsze piękne, ale opowiadające naszą własną niepowtarzalną historię..Tak.nie przesadzam.
I to jest właśnie dla mnie najważniejsze, ta możliwośc pokazania swoich oryginalnych zdjęć, pokazania siebie.Drugą istotną dla mnie sprawą jest możliwośc poznania nowych ludzi i nawiązania ciekawych znajomości, natomiast trzecią  świetna obsługa techniczna, o tak!, nie występują żadne problemy z fotoblogiem chyba, że rzeczywiscie są wykonywane jakieś prace takie jak wprowadzenie beta, i tu własnie ta obsługa techniczna się przydaje,zawsze pomogą, zawsze doradzą i tak jest dobrze..Wiec podsumowując te 3 rzeczy decydują, ze na swoich 8 fotoblogach spędzam kilka godzin dziennie..:)

Cytat photoblog

Jak się zmieni? ciężkie pytanie.Na pewno na lepsze, może będzie więcej animacji, to znaczy animowane avatary, więcej czcionek, więcej kolorów, lepszy wygląd  no i oczywiście wszystko doprowadzone do perfekcji.To pytanie jest ciężkie bo jak bym była zapytana o to np na nk nie wiem czy bym wiedziała, że wszyscy zaczną usuwać konta bo wprowadzili śledzika...:/..Może będzie łatwiej znaleźć znajomych, anprawde nei wiem..Jak dla mnie fotoblog juz jest świetny i już...:)

Cytat photoblog

Mnie osobiście przyciąga do fotobloga możliwość pokazania swoich zdjęć, opisania jakiś wydarzeń, podzielenia sie czymś, tak tak, no i może polecane zjdęcia-lubię je oglądać...:)..A tak poza tym to nie wiem jakos tka fajnie jest, łatwy dostęp, fajny wygląd,wogóle cudnie..:)

Tyle..moje skromne zdanie...:)
nightlullaby Postów: 0
Konto od: 18.01.2010
Miasto: Skarżysko-Kamienna
Permalink Autor: wampirzycajane, data postu: Monday, January 18, 2010 17:32
Co Ciebie osobiście przyciąga do Photoblog.pl

Mnie do Photobloga przyciąga to, że ma bardzo wiele możliwości. Dzięki niemu poznaję bardzo fajne osoby, które interesują się tym samym co ja . :)
Oczywiście bardzo cenię sobie to, że jest możliwość wykupienia PRO, które ma bardzo wiele możliwości. :)
Uwielbiam robić dużo zdjęć, a dzięki photoblogowi mogę je pokazać światu. Ten portal ma też bardzo ciekawą funkcję, którą jest pisanie notatek pod zdjęciami. Są bardzo przydatne.
Dzięki niemu mogę zobaczyć, jak moją pracę oceniają inni. Myślę, że Photoblog jest 100% lepszy od takich portali jak:
nasza-klasa
fotka.pl

Mam nadzieję że rozpatrzycie moje pismo do Was. :)
Pozdrawiam
WampirzycaJane
wampirzycajane Postów: 0
Konto od: 4.09.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: asik91, data postu: Monday, January 18, 2010 18:38
Najważniejsze w Photoblog.pl jest nieograniczona możliwość miejsca... setki, tysiące, milony zdjęć do przeglądania, które potrafią inspirować ;)
Jak się zmieni Photoblog.pl? Hm... oczywiście na lepsze ;)
mam nadzieje, że każdy z użytkowników będzie mógł bez ograniczeń korzystać z fbl i na bieżąco gdziekolowiek na świecie by był dodawać zdjęcia ;)
Osobiście przyciąga mnie do Photoblog.pl wstawianie zdjęć, jednoczesne pisanie o sobie i wymienianie się z innymi użytkownikami opiniami i technikami...
Photoblog.pl to najlepsze miejsce w całym internecie ;)
asik91 Postów: 1
Konto od: 24.08.2007
Miasto: Słupca
Permalink Autor: looos, data postu: Monday, January 18, 2010 19:26
Photoblog przyciąga mnie , ponieważ poznaje ciągle nowych ludzi. Dzięki photoblogowi bardzo zainteresowała mnie fotografia, którą będę rozwijać dalej. ; )
Na fbl. można wymieniać się poglądami , mieć swoje zdanie o nim . Można również pokazać swoje zdjęcia.   No i to chyba tyle ; ))  
looos Postów: 0
Konto od: 25.12.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: ultrafioletowaa, data postu: Monday, January 18, 2010 19:54

W przyszłości (może i nawet niedalekiej ;)) sądzę, że Photoblog.pl stanie się najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce! Dodatkowo będą mieli tu konta ludzie z całego świata. Razem z obcokrajowcami będziemy wymieniać się swoimi zdjęciami oraz przeżyciami.
ultrafioletowaa Postów: 0
Konto od: 14.11.2008
Miasto: Toruń