Piłka nożna dziewcząt. Co o tym sądzisz.? ;)

Permalink Autor: doorothyxd, data postu: Thursday, January 6, 2011 18:45
Ja uważam, że każdy sport jest dla każdego. Ja gram w nożną od 4 roku życia. Teraz mam 16 lat i jak mówię o tym ludziom, to już nie spotykam się z dziwnym spojrzeniem, lecz raczej z uznaniem, wiec chyba ludzie zaczynają się przyzwyczajać, ze dziewczyny też mogą zrobić WSZYSTKO.  :)))
doorothyxd Postów: 1
Konto od: 23.12.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: jeebajtasie, data postu: Sunday, January 9, 2011 18:26
Popieram cię ;d.
Oglądałam ostatnio, o damskiej kadrze
Arsenalu. Rozmawiali też z nimi, i mówiły, że nie zarabiają tyle co faceci, tylko zwykle muszą dorabiać, bo to co zarabiają w Arsenalu, to nie wystarcza na utrzymanie. Taka jedna powiedziała, że niektóre z nich, pracują od 9.00 do 17.00 a potem zasuwają na treningu... To jest nie fair moim zdaniem, bo wychodzi na to, że kobiety są gorsze od facetów... A jak widziałam ich trening ( w tv oczywiście )
to grają bardzo ładnie :) Ale przynajmniej robią to, co lubią :)
jeebajtasie Postów: 12
Konto od: 30.09.2010
Miasto: Rybna
Permalink Autor: horkruks, data postu: Thursday, January 13, 2011 01:14
uwielbiam grac dzieki Smolarkowi ^^
a w nowym semestrze zaczynam grac w noge w akademickim klubie sportowym :D
nie moge sie doczekac :D
horkruks Postów: 5
Konto od: 15.11.2008
Miasto: Legnica
Permalink Autor: dickinyourass, data postu: Monday, January 17, 2011 14:54
Na temat piłki nożnej dla dziewczyn, chłopacy tak mówią ponieważ nie chcieliby ich dziewczyna miała większe mięśnie nóg od chłoopaka!;) a ogólnie jak gracie dobrze to łatwiej będzie wam zabłysnac na arenach !:) Weźcie przykład z Magdy Szaj! :) to jest talent piłkarski!
dickinyourass Postów: 5
Konto od: 9.01.2011
Miasto: Barczewo
Permalink Autor: valhallax, data postu: Wednesday, March 2, 2011 18:20
zzgadzam się z panem wyżej ;) jedyny mądry chłopak.

~ księżniczka wyszła z bajki by palić zioło i jarać fajki ~

valhallax Postów: 10
Konto od: 21.05.2010
Miasto: Kraków
Permalink Autor: xxenchantedxheartxx, data postu: Friday, March 4, 2011 11:30
Witam wszystkich. ;)
Jeśli chodzi o piłkę nożną to miałam zaszczyt grać z Kadrze Wojewódzkiej Pomorza. ;)
Niestety, musiałam z tego zrezygnować, bo ciągłe treningi w Malborku przewyższyły moje fundusze.. ;/ (mieszkam na samym końcu woj. Pomorskiego)
A jeśli chodzi o Twój problem z chłopakami, że nie szanują Ciebie jako piłkarza - dziewczynę, to nie ma co się przejmować.
Zapisz się do tego klubowego miasteczka o którym pisałaś i pokaż im co potrafisz. ;)
Wzbijesz się na szczyt i zostaniesz sławna, a im jadaczki na dół pospadają. ;]
Trzymam za Ciebie kciuki. ;)
Pozdrawiam. :)
xxenchantedxheartxx Postów: 1
Konto od: 18.09.2009
Miasto: Pieniążkowo
Permalink Autor: redtoms, data postu: Tuesday, March 8, 2011 16:51
ja tam nie mam nic do tego. jeśli ktoś to lubi, dobrze się w tym sporcie czuje to czemu nie :)
redtoms Postów: 34
Konto od: 26.07.2010
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: paula20081996, data postu: Friday, December 9, 2011 20:52
Ja trenowałam jeszcze 2 miesiące temu. Jeśli dziś miałabym możliwasc dalej trenowac to wziełabym to w ciemno, lecz teraz uniemożliwia mi to szkoła.
Ja osobiście polecam klub Gol Częstochowa
http://gol.futbolowo.pl/

Więcej o kobiecaj piłce:
http://kobiecapilka.pl/
paula20081996 Postów: 5
Konto od: 8.12.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: twojawyroczniaxd, data postu: Friday, March 30, 2012 16:54
Hej ! :)) Także lubię grać w piłkę nie raz gram sama z dziewczyn na wfie nie tylko w piłkę nożną.:p i to nie powinno mieć znaczenia kto w nią gra chłopak czy dziewczyna. Powinni Cb też zaakceptować a nie wyśmiewać .
twojawyroczniaxd Postów: 2
Konto od: 15.12.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: szerokiespodnie, data postu: Sunday, April 1, 2012 13:56
ja też lubie noge , sraj na nich !  rób to co lubisz ! :)
szerokiespodnie Postów: 5
Konto od: 28.03.2012
Miasto: rzeszów
Permalink Autor: martinezzg, data postu: Sunday, April 29, 2012 10:27
Dziewczyny oczywiście mogą grać w piłkę. Wiele dziewczyn radzi sobie lepiej od chłopaków. Ostatnio natrafiłem w internecie na wyniki ligi młodzików w woj. mazowieckim gdzie wśród 10 drużyn występuję jedna złożona z samych dziewczyn. Pozostałe 9 to drużyny gdzie grają chłopcy. Drużyna dziewcząt bardzo dobrze sobie radzi. Obecnie zajmuje bodaj piąte albo czwarte miejsce. Z jedną z drużyn dziewczyny wygrały aż 6-0. W jednym ze sparringowych spotkań rozegranych w hali dziewczyny pokonały chłopaków aż 9-0!
martinezzg Postów: 9
Konto od: 11.10.2011
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: afterallx3, data postu: Wednesday, July 11, 2012 20:23
Powiem tak, ja sama gram w klubie :) I nie za bardzo obchodzi mnie zdanie chłopaków którzy sądzą ,że my ten sport po prostu hańbimy.Tak samo oddajemy się tym emocjom jak oni ,poświęcamy temu czas  i dążymy by coś dalej osiągnąć więc ich zdanie jest zbędne ;).
afterallx3 Postów: 4
Konto od: 20.04.2012
Miasto: Kaczory
Permalink Autor: wariatka13131, data postu: Monday, September 10, 2012 18:39
Ja grałam w nogę ponad 10 lat i często z siostrą ogrywałyśmy chłopaków, którzy należeli do klubu piłkarskiego... Nie sądzę, aby ten sport był przeznaczony tylko dla płci męskiej. Jeśli bardzo to lubisz to nie przejmuj się tym co mówią chłopcy, tylko spełniaj swoje marzenia i rozwijaj zainteresowania ;)
pozdro ;>
wariatka13131 Postów: 2
Konto od: 2.03.2011
Miasto: Żywiec
Permalink Autor: pegaziu, data postu: Thursday, January 10, 2013 23:53
Cytat sourceoflaugh
No tak, fizycznie wiadomo kobieta mężczyźnie nie dorówna. Ale technikę da się wyćwiczyć.. ;)

W większości przypadków nie można porównywać sprawności kobiet i mężczyzn po to tylko, by tylko stwierdzić, że sprawność  mężczyzn jest wyższa. Nie jest to prawda.
Sprawność mężczyzn jest inna. Nie jest ani lepsza ani wyższa, tylko inna. Ta odmienność wynika z innej budowy ciała i motoryki.
Dodam jeszcze, że w mojej szkole dziewczęta uwielbiają grać w piłkę nożną i ja zawsze staram się im to umożliwić. Nigdy nie mają dość...
Traktory i maszyny rolnicze opisy i opinie urzytkowników
pegaziu Postów: 38
Konto od: 4.01.2013
Miasto: Przedecz
Permalink Autor: swiatmarzen3, data postu: Monday, January 21, 2013 20:33
Dlaczego nie jak ktos lubi pilke nozna to niech gra :)
co to za roznica chlopak czy dziewczyna
liczy sie zagarzowanie i pasja
a innymi nie przejmuj sie.
swiatmarzen3 Postów: 6
Konto od: 5.10.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: love14ss, data postu: Sunday, February 3, 2013 19:35
Ja bardzo lubię piłkę nożną chciałabym uczęszczać do klubu ale niestety u mnie nie ma. Musiałabym jeżdzić do innego miasta.
Czesto gram w piłkę z bratem i na wf. W przyszłości chciałabym grać w klubach piłkarskich dla dziewczyn.
love14ss Postów: 16
Konto od: 6.11.2012
Miasto: Ropczyce