Problem z wrzucaniem zdjęć.

Permalink Autor: fotogekon, data postu: Sunday, December 27, 2009 16:28
Witam, konto na PB mam od dawna, wrzucałem niegdyś zdjęcia regularnie, ale miałem dłuższą przerwę,
ostatnio przez tydzień próbowałem wrzucić zdjęcie aż wreszcie się udało. Wykupiłem opcję prO w nadziei,
że problem nie będzie się powtarzał, ale znów jest to samo. Nie mogę normalnie wrzucić nowego zdjęcia
i notki.

Kiedy wybieram "Dodaj zdjęcie", klikam na "Przeglądaj" i wybieram fotkę to ładuje się jakiś czas,
sądząc z paska postępu w Firefoxie coś tam "mieli" a nie stoi bezczynnie, ale później zamiast wyświetlić
mi okno gdzie dodaje się tekst itd. po prostu wywala mnie, Firefox wyświetla komunikat, że nie można
wyświetlić strony (w pasku adresu widnieje cały czas http://www.photoblog.pl/mojphotoblog/?Add

Problem powtarza się ciągle, z czym to jest związane? Proszę o pomoc.
fotogekon Postów: 0
Konto od: 5.02.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: xkit, data postu: Saturday, January 2, 2010 13:02
mam dokładnie to samo... :| da sie coś z tym zrobić?
xkit Postów: 0
Konto od: 26.01.2008
Miasto: Lipa
Permalink Autor: lonii, data postu: Saturday, January 2, 2010 21:51
też tak mam od kilku dni :|
myślałam, że to przez przeglądarke, ale z żadnej nie wczytuje..
lonii Postów: 0
Konto od: 27.07.2008
Miasto: dziadowa kłoda
Permalink Autor: chcekaszke, data postu: Sunday, January 3, 2010 14:02
Ja ta samo i jak wciskam, zeby sie załadowało automatycznie to tez nic...
Troche mnie to denerwuje bo ciągle są jakieś maniany :/
chcekaszke Postów: 5
Konto od: 10.08.2008
Miasto: Pod mostem.
Permalink Autor: mati5257, data postu: Tuesday, January 5, 2010 22:39
niestety u mnie ten sam problem...
mati5257 Postów: 0
Konto od: 12.07.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: nieoszlifowanyxxdiament, data postu: Thursday, January 14, 2010 10:59
no to widze ze tez nie jestem sama... juz mnie szlag trafia z tym fbl... nawet zalozylam nowe konto i nic to nie dalo bo robi sie to samo;/
nieoszlifowanyxxdiament Postów: 0
Konto od: 8.06.2009
Miasto: Czerwieńsk
Permalink Autor: sdms, data postu: Thursday, January 14, 2010 15:29
Mi w Firefoksie (3.5.7) działa normalnie. Raz w ostatnich dniach nie zaczęło wczytywać zdjęcia, ale tak nie ma żadnych problemów z wgrywaniem
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: chcekaszke, data postu: Saturday, January 23, 2010 15:38
też mam firefoxa a miałam problem, no ale na szczescie juz jest git, po prostu trzeba poczekać...
chcekaszke Postów: 5
Konto od: 10.08.2008
Miasto: Pod mostem.
Permalink Autor: kochamadrianka, data postu: Sunday, March 21, 2010 18:05
u mnie tez sie to powtarza.. dodaje zdjecie, ona sie wgra, ale jak juz chce dodac razem z notka to mi wychodzi i jakies pierdy sie wyswietlaja.. :| wrr.. jest to wkurzajace
kochamadrianka Postów: 0
Konto od: 14.04.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: nessaja, data postu: Tuesday, April 13, 2010 21:50
Też mam to samo, już chyba od miesiąca... ;/
w dwóch przeglądarkach próbowałam i nic. Po "załadowaniu" pusta strona... Nikt nie może pomóc? :(

Jeżeli już się da po raz setny z kolei coś załadować to jest to tylko mini zdjęcie, większych (w normie jeżeli chodzi o pamięć) w ogóle się nie da... ;/
nessaja Postów: 1
Konto od: 18.09.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: roseanna, data postu: Wednesday, April 14, 2010 17:22
jakie macie przeglądarki ? macie zainstalowane antywirusy ?

edit. jak zawsze żaden autor wątków nie odpisuje ( ani osoby które narzekają )

Post edytowany Wednesday, April 14, 2010 17:22 przez moderatora roseanna
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: nessaja, data postu: Thursday, April 15, 2010 19:35
Tak, u mnie antywirus jest. A komputer niedawno przeszedł formata...
Permalink Autor: nowawiesolka, data postu: Saturday, April 17, 2010 12:43
U mnie jest dokładnie to samo. Zdjęcia, ktore ściągam z internetu - wchodzą bez niczego, a te, które sama zrobiłam nie chcą się wciągać...
Treść dodana do postu 17-04-2010 o godzinie 12:53
A może to zależy od przeglądarki... Z mozilli nie wchodzi, spróbowałam przed momentem na google chrome i działa...
"Ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia" [Albert Einstein]
nowawiesolka Postów: 42
Konto od: 11.02.2006
Miasto: Iława
Permalink Autor: nessaja, data postu: Saturday, April 17, 2010 14:23
No właśnie... Te z neta wchodzą.  :/ A ja próbowałam z internet explorera8 i z firefoxa tego najnowszego... I to samo :/ Najlepsze jest to ze z innego kompa wszystko dziala jak powinno... Ale co mi z innego jak ja chce z mojego korzystać ^^ wiec juz sama nie wiem...
Treść dodana do postu 17-04-2010 o godzinie 17:05
Specjalnie google chrome zainstalowałam sobie, żeby sprawdzić, czy to może rozwiąże problem, a tu nic, dalej to samo.. łee ;/
Treść dodana do postu 19-04-2010 o godzinie 23:12
Widzę, że juz problemy rozwiązane skoro nikt sie tutaj nie pojawia.  :)
Mój na szczęście też (mam nadzieje, że to nie tylko chwilowe, że mogę zdj. dodawać).
W moim przypadku był to program antywirusowy AVG który jakoś chyba blokował tą stronę.
Dziś usunęłam go i póki co działa pb...
Permalink Autor: nowawiesolka, data postu: Tuesday, April 20, 2010 21:37
Z ciekawości próbuję wrzucić pierwsze, lepsze zdjęcie. Oczywiście na Mozilli. Ładuje się, ładuje, ładuje...
Coś ta Mozilla ma w sobie popsutego?
Antywirus chyba nie ma z tym nic szczególnie wspólnego, bo mam go od kilku miesięcy, a problemy zaczęły się z początkiem kwietnia...
"Ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia" [Albert Einstein]
nowawiesolka Postów: 42
Konto od: 11.02.2006
Miasto: Iława
Permalink Autor: fotoedo, data postu: Thursday, April 22, 2010 12:35
Cytat nowawiesolka
Z ciekawości próbuję wrzucić pierwsze, lepsze zdjęcie. Oczywiście na Mozilli. Ładuje się, ładuje, ładuje...

Może to być np. wina jakiegoś dodatku zainstalowanego w Mozilli - masz jakieś zainstalowane? Sprawdzić to możesz wybierając Narzędzia/Dodatki, a tam sprawdź dwie pozycje: Rozszerzenia oraz Wtyczki. Czasami problemy może sprawiać Adblock, lub dodatek blokujący skrypty bądź wyświetlanie plików .swf.

Cytat nowawiesolka
Antywirus chyba nie ma z tym nic szczególnie wspólnego, bo mam go od kilku miesięcy, a problemy zaczęły się z początkiem kwietnia...

Nie musi to być takie pewne, bo antywirus może się zaktualizować o taką zmianę, która może właśnie spowodować nowe, nie występujące wcześniej problemy w konkretnym przypadku.
Pozdrowienia,
Edo

Co to jest "żal"?

"Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło."
fotoedo Postów: 572
Konto od: 28.07.2006
Miasto: Elbląg