co mysliie na temat Michaela Jacksona???

Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Thursday, December 31, 2009 10:55
Cytat blueeeyesss

Cytat 36colours
Z łaski swojej tylko wytłumacz mi co ma piernik do wiatraka?
jak by nie patrzeć to dużo, ale chodziło mi tylko o to że nie jest taki wspaniały jak jest opisywany, bo jeśli ktoś tworzy dobrą muzykę to podejdzie ta muza do większości, a jak ktoś tworzy jak MJ żeby tworzyć, no to mniejszość przekonuje się do jego muzyki, rocznik z mojej sql wgl nie słucha i nie lubi MJ, zresztą nie tylko mój rocznik ale prawie całe gim, co do podstawówki to nie wiem, bo tam mają pewnie nie złą fazę na jego temat,

MJ tworzyl dla fanow, bo go kochali i beda zawsze kochac, a fanow ma miliony! i tu juz nie wazne czy po smierci sie nimi stali czy przed. przestan w koncu czepiac sie tych co go sluchaja i wielbia, a przede wszystkim tych ktorzy zaczeli sie nim interesowac przed jego smiercia. prawda jest taka ze MJ tworzyl swietna muzyke, to ze Tobie i jakiemus tam gimnazjum sie nie podoba nie oznacza ze calemu swiatu od razu. to rzecz gustu. Ty lubisz 'darcie mordy', ja muzyke Jacksona i uszanuj to.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: havoc49, data postu: Thursday, December 31, 2009 12:14
Nikogo się nie czepiam, tylko wkurzają mnie ci pseudo fani, którzy nagle kochają go po śmierci, a jak żył to go nie słuchali, tak wgl to LP to nie "darcie mordy" tylko klasyk, przynajmniej słychać tam mężczyzn, a nie kolesia który pieje jak jakaś tania operówaka
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Leszno
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Thursday, December 31, 2009 12:30
Cytat blueeeyesss
Nikogo się nie czepiam, tylko wkurzają mnie ci pseudo fani, którzy nagle kochają go po śmierci, a jak żył to go nie słuchali, tak wgl to LP to nie "darcie mordy" tylko klasyk, przynajmniej słychać tam mężczyzn, a nie kolesia który pieje jak jakaś tania operówaka

nikomu nie udowodnisz ze jest pseudo fanem. tak trudno pojac to ze jest grupa prawdziwych fanow?
nie uwazam LP za darcie mordy, tamto napisalam ogolnie, sama LP kiedys sluchalam i bardzo ich lubie, lubie tez wielu innych artystow.
ja szanuje to co Ty sluchasz, nie wymyslam nic na ten temat, wiec i Ty daj sobie spokoj, bo komentarze typu 'tania operowka' mnie w ogole nie ruszają, niech sobie MJ bedzie takim dla Ciebie. wisi mi to. wazne ze dla mnie jest krolem.
Permalink Autor: 36colours, data postu: Thursday, December 31, 2009 14:30
Cytat blueeeyesss
jak by nie patrzeć to dużo, ale chodziło mi tylko o to że nie jest taki wspaniały jak jest opisywany, bo jeśli ktoś tworzy dobrą muzykę to podejdzie ta muza do większości, a jak ktoś tworzy jak MJ żeby tworzyć, no to mniejszość przekonuje się do jego muzyki, rocznik z mojej sql wgl nie słucha i nie lubi MJ, zresztą nie tylko mój rocznik ale prawie całe gim, co do podstawówki to nie wiem, bo tam mają pewnie nie złą fazę na jego temat,
     blueeeyesss Postów: 13
Konto od: 31.12.2009
Miasto: Włoszakowice

Wszystko naprawdę zależy od osoby.  Mam znajomego, który po prostu nie lubi rocka itd, ale przez to, że dużo czasu spędza ze mną to mu nie przeszkadza. Za to drugi znajomy po prostu mimo wszystko wciąż nie lubi tej muzyki. Tak samo jest z MJ, nie można brać ogółu.
Ja nie chce na siłe wmawiać, że każdy ma szanować i uwielbiać samego MJ jak i jego muzykę. Ale mi się wydaje, że wy(antyfani, jeśli można to tak nazwać) za bardzo naskakujecie, że MJ to, że tamto etc. rozumiesz mnie?  
Co do roczników, też jestem z gimnazjum i u mnie w szkole jest kilku jego prawdziwych fanów, którzy uwielbiali go długo przed śmiercią. Jak jest w pdst też nie wiem, i nie bardzo mnie to interesuje szczerze mówiąc. Rzecz w tym, że nie możecie wszystkich fanów traktować równo. Trzeba mieć tą świadomość, że są wśród pozerów tacy, którzy byli dużo wcześniej, a nie tuż po śmierci i tyle. (:
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Thursday, December 31, 2009 14:44
Cytat 36colours
Trzeba mieć tą świadomość, że są wśród pozerów tacy, którzy byli dużo wcześniej, a nie tuż po śmierci i tyle. (:

niektorym wyjatkowo trudno to pojac. -__-'
Permalink Autor: 36colours, data postu: Thursday, December 31, 2009 14:48
Cytat adancingqueen
niektorym wyjatkowo trudno to pojac. -__-'

wiem, i bardzo często działa mi to na nerwy, no ale cóż począć? Ważne, że my (prawdziwi fani) wiemy, jak jest. To jest najważniejsze. (:
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: maryjane15, data postu: Friday, January 8, 2010 20:10
Cytat 36colours
wiem, i bardzo często działa mi to na nerwy, no ale cóż począć? Ważne, że my (prawdziwi fani) wiemy, jak jest. To jest najważniejsze. (:

Zgadzam się. Ale tylko prawdziwy fan to pojmie.
maryjane15 Postów: 0
Konto od: 31.12.2009
Miasto: Kielce
Permalink Autor: paweu8, data postu: Sunday, February 28, 2010 18:20
Ja go lubie za muzyke i za oryginalny styl jaki wykreowal poprzez teledyski i swoj taniec :) nie jestem jego fanem ale dla mnie smooth criminal, beat it, black or white czy billy jean to po prostu naprawde dobra muzyka i co tez zauwazylem na studniowce jakies 1.5 roku przed jego smiercia jak juz była zamuła o 4 to przy jego piosenkach ludzie wychodzili na parkiet i jak ożywieni znow tanczyli... :) i co też chciałbym zauważyc jaki by Jackson nie był czy komus jego muzyka sie podoba czy nie to prawie kazdy jak uslyszy fragment jednej z piosenek już wie ze to MJ... Szanuje go ze wzgledu na to jaka stal sie legenda w swoich najlepszych czasach ktora jakby nie było trwa w pewnym stopniu do dzisiaj... :)
paweu8 Postów: 9
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: alice007, data postu: Friday, April 9, 2010 17:26
O kur* xD A czy to ważne, czy ktoś stał się fanem przed czy po... ?
Dobra, skoro to taaakie ważne, to już się tłumaczę: byłam przed. xd
Nie obchodzą mnie afery w okół jego osoby, być może nigdy się nie dowiemy w 100% czy były one prawdziwe, czy nie.
Jeśli tak, to Michael nie zasługuje, aby o nim w ogóle pamietac, bo krzywdzenie dzieci jest najpotworniejszą zbrodnią: nieważne, czy coś zrobił dla swiata muzycznego i dla ludzi, którzy potrzebowali forsy.

Chodzi mi tu oczywiście o rzekomą (lub i nie) pedofilię.

Jeśli Michael nie popełnił żadnego z zarzucanych mu czynów, to można tylko mu współczuć, bo to nie prawda, że wszyscy po jego śmierci wynieśli go na piedestał. Niekrtórzy skwitowali to w trzech słowach: "no i dobrze". Tylko tego nie pokazywali w telewizji, bo i co mieli pokazywać? Ludzi, którzy nie znają człowieka, a są ograniczeni i stać ich tylko na to, aby kogoś nienawidzic, bo nie ma nosa? :|

Nie da się wspominać jedynie o powyzej wymienionej aferze, bo ogólnie Jackson był postacią kontrowersyjną. Jego poglądy, teledyski, wystąpienia.
Operacje pomijam, bo to nie kontrowersja jak dla mnie, tylko jego sprawa.

Muzyka i taniec.. o tym możnaby pisać i pisać... Był geniuszem, taka prawda. I osobiście uwielbiam jego kawałki. NIe jeden i nie dwa, jak tu niektórzy piszą. Nie ograniczajmy sie i nie mowmy, ze jeden kawałek zasługuje na uwagę, bo to wierutne kłamstwo i bzdury, albo słowa kogoś, kto najzwyczajniej nie zna 1/8 asortymentu, a  chce uchodzić za super-krytyka.
Ja tam uwielbiałam i nadal uwielbiam Michaela Jacksona, bez względu na to, czy sam się wybielił, czy zachorował, czy łysiał i czy odpadał mu nos.

No i najważniejsze: NIE MOŻNA OCENIAĆ KOGOŚ JEŚLI SIĘ GO NIE ZNAŁO, NIE WĄCHAŁO, NIE DOTYKAŁO, NIE SŁUCHAŁO i takie tam.  Gdyby ktoś Wam wmawiał, że Obama konsumuje gówno wydobywane słomką z kloaki sąsiada (który to sąsiad nawet nie posiada kloaki), to uwierzylibyście?
ok, nie odpowiadajcie... xd

A podsumowując: MAJKEL RZONDZI!! :D xd
alice007 Postów: 2
Konto od: 30.12.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: alice007, data postu: Friday, April 9, 2010 17:49
Jaa. teraz tak patrze, ze wy nie uczepiliscie się, czy ktoś jest fanem z "przed smierci" czy z "po śmierci".
WY sie tego chu*jowo uczepiliście.! :|
I to doprawdy żałosne. A co z młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynaja orientować się w tym, co to w ogóle dobra muzyka? :|
Jesli im sie spodobała muzyka Jacksona, to znaczy, ze nie mogą być jego fanami?? ;/
A ugryźcie się i żryjcie swoje osrane poślady plastikowym widelcem.
Ja tak nie uważam.
Jesteście taacy super... Jestescie tacy tru i wgl.. tacy prawdziwi fani, bo słuchacie jego muzyki od.. dwóch lat... ?
Jestescie tak naprawde prawdziwie prawdziwi, że gdyby Michael Jackson żył, to uwzględniłby Was jako spadkobierców xd

Rozumiem, że wiecej fanów Michael'a nie może być, bo już umarł..?
To znaczy, że jego muzyka też umrze, bo jak my zdechniemy, to nikt nie bedzie o nim pamietał.
Zastanówcie sie, co niektórzy, o czym Wy pleciecie. xd hahaha
Nie no.. po prostu chałaaa.....

Idźcie sobie lepiej i zmajstrujcie kanapki z pasztedem. ;/
Permalink Autor: katrinnnn, data postu: Friday, April 9, 2010 19:04
Tańczył tak bo miał po prostu b. dobrego instruktora, ten w you can dance też ich nawet wyszkolił nieźle, śpiewał fajnie lecz jego fanką nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę, choć trzeba przyznać że wielu ludziom michael przypomniał się dopiero po śmierci a szkoda ;|
katrinnnn Postów: 17
Konto od: 21.08.2009
Miasto: Wieluń
Permalink Autor: alice007, data postu: Friday, April 9, 2010 20:43
No i dobra, ważne, żeby nie zapomnieli ;p ;]
Ja tam nie klasyfikuję. Jak ktoś lubi słuchać, to bedzie słuchać i tyle. proste.
Permalink Autor: antoine, data postu: Monday, July 23, 2012 00:25
Cytat havoc49

LP to klasyk? Chyba nie bardzo...
antoine Postów: 2
Konto od: 22.01.2008
Miasto: GUŁag
Permalink Autor: radogost, data postu: Tuesday, July 24, 2012 11:16
Cytat havoc49

Fanka nie fanka, ale muza MJ i tak była żal, niby wielce piszecie że była świetna i wgl, ale jakoś osoby które słuchają inny rodzaj muzyki nie mogą się co do niego za bardzo przekonać, a co do LP, to nawet osoby które nie lubiły rocka i takich rytmów przekonali się co do nich, więc wychodzi samo z siebie kto tworzy/ł siętną muzę,

Jeśli to LP jest tym LP o którym myślę, to zapewniam, że oni są naprawdę mało przekonujący i w sumie to mało kogo znam, żeby jeszcze się nimi jarał ;) Muzycznie stoją na wyjątkowo niskim poziomie i jednak do Michaela Jacksona się nie umywają, przykro mi. Choć prawdą jest, że i Michael Jackson niczym wyjątkowym nie zabłysnął. Zaczynał od soulu, potem poszedł w jakiś muzyczny syf. Jeśli zaś chodzi o soul, naprawdę ciężko go porównywać z Arethą Franklin, czy Curtisem Mayfieldem, a i obecnie z Eryką Badu.
radogost Postów: 118
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: lkitty, data postu: Tuesday, August 7, 2012 04:33
jestem fanką Michaela :) Uwielbiam w nim dosłownie wszystko: jego charakter, muzykę, osobowość, taniec! Był wspaniałym czlowiekiem i artystą!
lkitty Postów: 0
Konto od: 7.08.2012
Miasto: Kielce