co mysliie na temat Michaela Jacksona???

Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Wednesday, December 30, 2009 16:17
_a 1/4 to prawdziwi fani i ja sie do nich zaliczam. nikt mi nie udowodni ze jestem pseudo fanka. sama wiem najlepiej, kiedy zaczelam interesowac sie osoba MJ i kim on dla mnie byl jest i bedzie.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: howlover, data postu: Wednesday, December 30, 2009 18:39
Ogólnie, moja przyjaciółka jest fanką MJ i widać jak cierpiała z powodu jego śmierci .
Ja osobiście go nie słuchałam i nie słucham .
Lubię jedynie " Dirty Diana " ;D
howlover Postów: 4
Konto od: 29.12.2009
Permalink Autor: havoc49, data postu: Wednesday, December 30, 2009 18:57
Fanka nie fanka, ale muza MJ i tak była żal, niby wielce piszecie że była świetna i wgl, ale jakoś osoby które słuchają inny rodzaj muzyki nie mogą się co do niego za bardzo przekonać, a co do LP, to nawet osoby które nie lubiły rocka i takich rytmów przekonali się co do nich, więc wychodzi samo z siebie kto tworzy/ł siętną muzę,
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Leszno
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Wednesday, December 30, 2009 19:33
Cytat blueeeyesss
Fanka nie fanka, ale muza MJ i tak była żal, niby wielce piszecie że była świetna i wgl, ale jakoś osoby które słuchają inny rodzaj muzyki nie mogą się co do niego za bardzo przekonać, a co do LP, to nawet osoby które nie lubiły rocka i takich rytmów przekonali się co do nich, więc wychodzi samo z siebie kto tworzy/ł siętną muzę,

myslisz ze wszyscy beda to popierac?
Permalink Autor: havoc49, data postu: Wednesday, December 30, 2009 19:34
ktoś normalny na pewno ;)
Permalink Autor: slodkieoczka, data postu: Wednesday, December 30, 2009 19:49
Cytat pffym
hahaha, jedną operacje, a kształt nosa, ust, podbródka zmieniał mu się pod wpływem zaćmienia słońca i zorz polarnych.
Racja, miał ciężkie dzieciństwo, zapewne to wpłynęło na jego psychikę, ale jako osoba tak bogata, mogła sobie pozwolić na wspaniałego psychologa, który pomógłby mu uporać się z problemem, nie wiem czy korzystał z takich usług, jeśli tak, to nie wystarczająco w to wierzył. Kilka osób chciało wyciągnąć z niego pieniądze, i posądzić o molestowanie seksualne nieletnich, ale pytanie rodzi się inne, skoro to nie prawda, to dlaczego im płacił, żeby wycofywali oskarżenia?  

Bez urazy, ale wierzysz w to,że psycholog pomoże Ci w silnych urazach? Bo jak na moje gadanie z gościem czy facetką bez różnicy o swoich problemach wcale nie pomaga, a to jest cała ich terapia.

POza tym jeśli chodzi o płacenie, to zastanówcie się, jeśli wasze dzieci ktoś by wykorzystał seksualnie to wzięlibyście pieniądze i byłoby wszystko ok? Nigdy bym draniowi nie odpuściła, musiałby gnic w więzieniu, nieważne ile kasy bym otrzymała. Więc dla mnie to ściema była.
slodkieoczka Postów: 3
Konto od: 23.05.2007
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: slodkieoczka, data postu: Wednesday, December 30, 2009 19:53
Cytat blueeeyesss

tutaj z całym szacunkiem dla Ciebie, ale wplatanie kogoś tam, bo coś tam jakoś nie jest interesujące, wątek jest o MJ, a jeśli lubisz LP to sobie poszukaj tematu, gdzie coś ciekawego o nich znajdziesz :)
slodkieoczka Postów: 3
Konto od: 23.05.2007
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Wednesday, December 30, 2009 20:12
Cytat blueeeyesss
ktoś normalny na pewno ;)

ciesze sie ze jestem nienormalna.:))

o gustach sie nie dyskutuje sun, to ze Ty tak uwazasz nie znaczy ze wszyscy musza. nie podoba sie? nie pisz.
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Wednesday, December 30, 2009 21:41
NO fakt faktem LP też jest zajebiste ale nie zabierajmy chwały MJ on zmienił spojrzenie na muzykę na POP
kubutekxd Postów: 11
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Wednesday, December 30, 2009 21:42
NO fakt faktem LP też jest zajebiste ale nie zabierajmy chwały MJ on zmienił spojrzenie na muzykę na POP
kubutekxd Postów: 11
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: 36colours, data postu: Wednesday, December 30, 2009 22:51
Cytat blueeeyesss
co do LP, to nawet osoby które nie lubiły rocka i takich rytmów przekonali się co do nich

z tego co wiem, to LP podchodzą bardziej pod nu-metal ale okej. Z łaski swojej tylko wytłumacz mi co ma piernik do wiatraka?
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: zgwalcecie69, data postu: Wednesday, December 30, 2009 23:54
dfżekson , srekson .
wszyscy go pokochali jak umarł
zgwalcecie69 Postów: 2
Konto od: 13.11.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: zgwalcecie69, data postu: Wednesday, December 30, 2009 23:54
dfżekson , srekson .
zgwalcecie69 Postów: 2
Konto od: 13.11.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Thursday, December 31, 2009 00:29
nie wszyscy.
Permalink Autor: 36colours, data postu: Thursday, December 31, 2009 00:53
Cytat zgwalcecie69

dfżekson , srekson .

dlaczego od razu wszyscy? Naprawdę jest tak trudno uwierzyć, że są takie osoby, które go słuchały, kochały  dużo, dużo wcześniej? -,-
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: havoc49, data postu: Thursday, December 31, 2009 09:24
Cytat 36colours
Z łaski swojej tylko wytłumacz mi co ma piernik do wiatraka?
jak by nie patrzeć to dużo, ale chodziło mi tylko o to że nie jest taki wspaniały jak jest opisywany, bo jeśli ktoś tworzy dobrą muzykę to podejdzie ta muza do większości, a jak ktoś tworzy jak MJ żeby tworzyć, no to mniejszość przekonuje się do jego muzyki, rocznik z mojej sql wgl nie słucha i nie lubi MJ, zresztą nie tylko mój rocznik ale prawie całe gim, co do podstawówki to nie wiem, bo tam mają pewnie nie złą fazę na jego temat,