co mysliie na temat Michaela Jacksona???

Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:22
I do jasnej chole*& on nie był pedofilem gdybyś był na bieżąco to byś wiedział że te afery były tylko po to by wyciągnąć z niego kasę
kubutekxd Postów: 11
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:25
A tak apropo on miał jedną operacje   normalnie wypowiadasz się a nie masz o nim zielonego pojęcia   to były zabiegi pigmentacji a nie operacje i polegały na wstrzykiwaniu... a co ja będę gadał pierw poczytaj a później się wypowiadaj
Permalink Autor: havoc49, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:29
buhahhahaha pokazałeś swoją wiedzę, człowieku wykształcony, miał tyle operacji że nawet jego plastyk nie mógł tego zliczyć, a ty wkręcasz że była tylko jedna, buhahahhahaha
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Leszno
Permalink Autor: howlover, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:32
No ale w sumie.
trzeba przyznać, był królem Popu i tyle ile zrobił dla muzyki,mało kto uczynił.
Ogólnie nie jestem jego fanką, ale respekt mam . ;]
howlover Postów: 4
Konto od: 29.12.2009
Miasto: Poznań
Permalink Autor: pffym, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:34
hahaha, jedną operacje, a kształt nosa, ust, podbródka zmieniał mu się pod wpływem zaćmienia słońca i zorz polarnych.
Racja, miał ciężkie dzieciństwo, zapewne to wpłynęło na jego psychikę, ale jako osoba tak bogata, mogła sobie pozwolić na wspaniałego psychologa, który pomógłby mu uporać się z problemem, nie wiem czy korzystał z takich usług, jeśli tak, to nie wystarczająco w to wierzył. Kilka osób chciało wyciągnąć z niego pieniądze, i posądzić o molestowanie seksualne nieletnich, ale pytanie rodzi się inne, skoro to nie prawda, to dlaczego im płacił, żeby wycofywali oskarżenia?  
pffym Postów: 8
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: howlover, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:38
Weźmy po uwagę media, które go męczyły .
Może chciał po prostu to wszystko jak najprędzej zakończyć.
howlover Postów: 4
Konto od: 29.12.2009
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Tuesday, December 29, 2009 19:31
_ja nie mam zamiaru sie z nikim klocic. kazdy ma inny gust co do muzyki. blueeyes, jesli Tobie nie podoba sie ten rodzaj muzyki i nic nie wiadomo Ci na temat MJ to sie nie wypowiadaj.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Permalink Autor: homobimbrownikus, data postu: Tuesday, December 29, 2009 21:17
bla bla bla. Od kiedy go tak namiętnie słuchacie? Od dnia śmierci? nędzne kreatury xD
o.O
homobimbrownikus Postów: 6
Konto od: 25.12.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Tuesday, December 29, 2009 22:25
Cytat homobimbrownikus
bla bla bla. Od kiedy go tak namiętnie słuchacie? Od dnia śmierci? nędzne kreatury xD

od ponad 2 lat.
Permalink Autor: 36colours, data postu: Tuesday, December 29, 2009 22:29
Cytat kubutekxd
A tak apropo on miał jedną operacje   normalnie wypowiadasz się a nie masz o nim zielonego pojęcia   to były zabiegi pigmentacji a nie operacje i polegały na wstrzykiwaniu...

Jedna operacja?
Owszem, wybielanie polega na "zabijaniu" pigmentu poprzez zastrzyki. No ale, ukryć się nie da. Operacji to on miał ... No cóż, sporo. I nie chcę na nikogo naskakiwać. Ale powiedzmy sobie szczerze, czy ten wątek ma jakikolwiek sens? Fani będą wciąż naskakiwać na antyfanów i odwrotnie. Więc po co to?
Jak wspominałam wcześniej, jestem jego fanką, no ale bez przesady. Wiemy co robił dobrze, a co źle. Po co go tak ślepo bronić? (no tak, zachowanie "pozerów", którzy o MJ nagle wszystko wiedzą, ale niestety - po śmierci -,-)
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: havoc49, data postu: Tuesday, December 29, 2009 22:29
Cytat homobimbrownikus

zgadzam się z Tobą w 100%,
Cytat adancingqueen
od ponad 2 lat.
pewnie go słuchałaś tak jak go w radiu puścili, raz na 6 mies. i wielka fanka ;)  
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Leszno
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Tuesday, December 29, 2009 22:34
Cytat blueeeyesss
Cytat adancingqueen
od ponad 2 lat. pewnie go słuchałaś tak jak go w radiu puścili, raz na 6 mies. i wielka fanka ;)  

aaa skad ty mozesz to wiedziec?! no udowodnij mi to, jak jestes taki pewien.! nie znasz mnie, nie wiesz, nie pieprz.
Permalink Autor: duuduu, data postu: Wednesday, December 30, 2009 00:54
kocham go.!!!
duuduu Postów: 9
Konto od: 11.12.2009
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Wednesday, December 30, 2009 13:39
Ja go słucham od kiedy skończyłem 12 lat czyli 4 lata a ty blueeeyesss weź przestań pieprzyc bo na nerwach działasz. Może pierw się czegoś o nim dowiedz albo muzyki posłuchaj a dopiero potem pisz coś bo gówno wiesz o nim
Permalink Autor: homobimbrownikus, data postu: Wednesday, December 30, 2009 16:05
Problem tkwi w tym, że osoby, które negują wasze pełne miłosci, uwielbienia i wyznań komentarze coś o ŚP M.J. wiedzą.
Pustaki! 3/4 z was to pseudo fani, ale nawet Ci, którzy na prawdę słuchali/ją Jacksona nie rozumieją ironii i tego, że "Dzieci Neostrady" przyjmują kolejny image, styl i modę. bo media o tym nawijały.. To tak jak z EMO: "Och, jaka ja nieszczęśliwa, pofarbuje włosy na ostry kolor, a potem potne sobie łapy, żeby koleżanki widziały ( tylko tak, żeby żył nie uszkodzić )
o.O
homobimbrownikus Postów: 6
Konto od: 25.12.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: rwanda, data postu: Wednesday, December 30, 2009 16:14
Cytat homobimbrownikus

a to przepraszam bardzo czy śmierć artysty oznacza, że mamy o nim zapomnieć? MJ tworzył świetną muzykę.. po śmierci oczywiście pojawiło się mnóstwo fałszywych plotek dzięki którym jego zdjęcia nie schodziły z pierwszych stron gazet. Jednak tych plotek nie ma wogóle sensu dementować gdyż dla prawdziwego fana plotki nie powinny mieć znaczenia. Jeżeli ktoś kocha MJ to wiadomo, że nie pokochał go gdy ten zmarł. Co do jego muzyki to jest to możliwe, gdyż od śmierci Króla jego utwory są często puszczane nie tylko w radiu ale również na vivie czy mtv.. a że Mike pisał świetne piosenki to jak tu ich nie pokochać?
rwanda Postów: 4
Konto od: 30.06.2009
Miasto: Ostrów