co mysliie na temat Michaela Jacksona???

Permalink Autor: nadzianatruskawka, data postu: Saturday, December 26, 2009 23:35
przeciesz Michael Jakson to był jest i bedzie królem popu wiec powinnismygo własnie tak traktować jako naszego króla
nadzianatruskawka Postów: 3
Konto od: 22.12.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: havoc49, data postu: Sunday, December 27, 2009 00:02
jaki tam z niego król, bo nagrał coś tam, zrobił sobie show, wokół siebie i wgl, król powinien być wzorcem do naśladowania, a nie być takim jakim był MJ.
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Sunday, December 27, 2009 09:28
Cytat pffym
Och! Prawdziwa fanka od dnia śmierci, ile ja spotkałam takich osób! z czego się orientuję, bielactwo "atakuje" najpierw dłonie, łokcie, kolana, kąciki ust, oczy, można bardzo łatwo to "zatuszować", są dobre leki, moja przyjaciółka cierpi na bielactwo- nie wybieliło ją 100%
Może operował siedem miejsc, raz dziesięć? Porównaj zdjęcia, jak rozpoczynał karierę, a jak kończył, myślę, że takie poliki, podbródek, nos, oczy, powieki, brwi, czoło, usta, nie zrobi się za pierwszym razem.
Czytaj z zrozumieniem, nikt z nas nie neguje mj jako króla popu, każdy szanuje to co on tworzył.

jesli to bylo do mnie, to wybacz, chyba mnie nie zrozumialas, bo mam takie same informacje jak Ty. I twierdze tak samo jak Ty.
A jestem fanką od ponad 2 lat, wiec nie naleze do tych, ktorzy zainteresowali sie MJ po jego smierci.;)

MJ jest bezwatpienia wzoremdo nasladowania. ja po prostu nie uwzgledniam jego rozpraw, oskarzen, bo nie to jest najwazniejsze.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: xthereforyoux, data postu: Sunday, December 27, 2009 15:14
Michael był i zawsze będzie królem popu ,dla mnie to on zawsze będzie królem wszystkiego ,ja od kiedy pamiętam znałam jego piosenki i śledziłam co się z nim dzieje.Bielactwo może i miał ale sam chciał się wybielić to nie przez chorobę ,poza tym był naprawdę dobrym człowiekiem więc można go nazywać pedofilem czy jak chcecie ale tyle dobrego co on nie zrobił jak dotąd nikt. :)
xthereforyoux Postów: 1
Konto od: 27.12.2009
Permalink Autor: slodkieoczka, data postu: Monday, December 28, 2009 16:32
Ja uważam, że nie powinno się mówic o jego życiu, tylko o jego twórczości, bo chciał byc znany z tego co tworzył, a nie z tego jaki był. Ludzie robią sobie miliony operacji plastycznych i nikogo to nie obchodzi, a on miał tego pecha, że zaraz wszyscy o tym zaczęli mówic.
Bezapelacyjnie był, jest i będzie królem popu, tego tytułu mu nikt nie odbierze!
slodkieoczka Postów: 3
Konto od: 23.05.2007
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: shelani, data postu: Monday, December 28, 2009 16:59
Hm... Niektóre piosenki są fajnee, ale bosko tanczy jak dla mnie. ;)
Mi jest to bez różnicy, bo tyle słyszałam o nim plotek i faktów że mam to gdzieś xd.
Pozdroo. :D
Ten twój błyszczyk to... wogóle się nie błyszczy, królewno .
shelani Postów: 9
Konto od: 28.12.2009
Miasto: Łobżenica
Permalink Autor: brukszpan, data postu: Monday, December 28, 2009 17:18
MJ to według mnie w pewnym sensie część mojego życia. codziennie słucham jego piosenki, były ze mną zawsze. i to oczywiste, że jest najważniejszą osobą w moim życiu.
brukszpan Postów: 2
Konto od: 8.02.2009
Miasto: Chodzież
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 28, 2009 17:28
Cytat blueeeyesss
co do MJ to żal, miał niesamowite kompleksy na swój temat, wcześniej jakoś wyglądał, na końcu już prawdę mówiąc mógł by grac w horrorah i nie potrzebował by maski, co do piosenek to po za Billie Jean, nie widzę u niego żadnej lepszej piosenki, po za tym wkurzyła mnie reakcja ludzi po jego śmierci, gdy żył praktycznie nie było słychać żadnej jego piosenki w żadnym radiu i wszyscy byli przeciwko niemu, po śmierci nagle wszyscy go kochają i słuchają jego piosenek, jaka chora paranoja ....

zgadzam się w 100% :)
KAMILLUS123
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: homobimbrownikus, data postu: Monday, December 28, 2009 17:54
Gdyby media go tak nie nazwały to byście nigdy na tą nazwę nie wpadli o.O Wielcy z was pośmiertni fani. Zero honoru, jak żył toście znali jego 1 piosenkę i twarz z "Pudelka". Teraz znawcy i obrońcy, pseudo fani. Ogarnijcie się.. Nigdy go nie słuchałem bo to nie mój ulubiony rodzaj muzyki, ale człowiekowi należy się szacunek. Niedługo pewnie wyjdą "jego" kolejne płyty.. Jak 2pac o.O
o.O
homobimbrownikus Postów: 6
Konto od: 25.12.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: havoc49, data postu: Tuesday, December 29, 2009 11:43
Cytat adancingqueen
MJ jest bezwatpienia wzoremdo nasladowania
no brawa dla Ciebie, jeżeli dla Ciebie wzorcem do naśladowania jest pedofil i człowiek który miał więcej operacji plastycznych niż lat, no to super, normalnie weź sobie męża pedofila i niech Ci dzieci posówa, ciekawe czy będziesz zadowolona z takiego wzorca, BRAVO!!!!
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Tuesday, December 29, 2009 17:39
Cytat blueeeyesss

Cytat adancingqueen
MJ jest bezwatpienia wzoremdo nasladowania
no brawa dla Ciebie, jeżeli dla Ciebie wzorcem do naśladowania jest pedofil i człowiek który miał więcej operacji plastycznych niż lat, no to super, normalnie weź sobie męża pedofila i niech Ci dzieci posówa, ciekawe czy będziesz zadowolona z takiego wzorca, BRAVO!!!!

_a mozesz w koncu spojrzec na jego osobe nie od strony afer tylko od strony tego co zrobil dla muzyki i swiata?
to sa wlasnie chamscy ludzie, ktorzy nie zwracaja uwagi na dobre strony. wiedza o jednej, dwoch aferach i od razu wyrabiaja sobie jak najgorsze zdanie. pewnie nie wiesz nic o zyciu MJ. ne tylo dla mnie jest on autorytetem.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 29, 2009 17:51
szczerze.?
Poznałam go dopiero po jego śmierci.
Do tej pory nie miałam pojęcia kto to Michael Jackson.
Wiem, głupie.
Ale taka jest prawda.
Ale pooglądałam sobie jego teledyski i wgl.
Matko Polko jak on zadygiście tańczy xP
Sama nauczyłam się jego ruchów xD
Może nie darzy uroda,ale nie na to się patrzy przecież.
Nawet śnił mi się jego pogrzeb.
Koszmar.!

Pozdrawiam :*
Konto od:
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, December 29, 2009 17:51
szczerze.?
Poznałam go dopiero po jego śmierci.
Do tej pory nie miałam pojęcia kto to Michael Jackson.
Wiem, głupie.
Ale taka jest prawda.
Ale pooglądałam sobie jego teledyski i wgl.
Matko Polko jak on zadygiście tańczy xP
Sama nauczyłam się jego ruchów xD
Może nie darzy uroda,ale nie na to się patrzy przecież.
Nawet śnił mi się jego pogrzeb.
Koszmar.!

Pozdrawiam :*
Konto od:
Permalink Autor: havoc49, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:17
Cytat adancingqueen
ne tylo dla mnie jest on autorytetem
lol no dużo zrobił dla świata, zrobił afery, nerwy matek i biednej młodzieży której robił krzywdę, a to że nagrał ileś piosenek z czego 3 są fajne to już swoją drogą, wielki niby król popu
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:18
NO krótko zwięźle i na temat. To on był prawdziwym królem popu i nikt go nie zastąpi
kubutekxd Postów: 11
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: kubutekxd, data postu: Tuesday, December 29, 2009 18:21
Weź nie gadaj te oskarżenia jak się później okazało były za namową kogoś tam   on nie miał dzieciństwa więc mogło to tak wyglądać ale on robił dużo dla świata więc jak nie znasz tematu nie się nie wtrącaj
kubutekxd Postów: 11
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Kalisz