co mysliie na temat Michaela Jacksona???

Permalink Autor: xxxxolkaxxxxlove, data postu: Wednesday, December 23, 2009 17:57
Bardzo lubię jego piosenki i jego taniec przedewszystkim znam jego wiele ruchów ..jak np; munłok itp.a wy ??
Treść dodana do postu 25-12-2009 o godzinie 12:19
....
xxxxolkaxxxxlove Postów: 32
Konto od: 15.10.2009
Miasto: Rawicz
Permalink Autor: hrfsdlx, data postu: Thursday, December 24, 2009 13:59
jakie jeszcze ruchy? : D
ahahahahahhaahhahaha
hrfsdlx Postów: 3
Konto od: 17.06.2007
Miasto: Nowy Tomyśl
Permalink Autor: szklankanieba, data postu: Thursday, December 24, 2009 14:31
Ja osobiście lubię parę jego piosenek, ale jest mi obojętny ;)
Najlepszy był filmik do jego piosenki, gdzie Julia Kamińska ze swoim bratem w sumie nie wiem co robiła XD
szklankanieba Postów: 8
Konto od: 31.03.2009
Miasto: Luboń
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 24, 2009 15:18
niektóre piosenki są nawet, naw ;D
Konto od:
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Thursday, December 24, 2009 15:49
_dziecko drogie, naucz się pisać dobrze chociażby nazwisko!
Michael Jackson to legenda, król i śpiewający anioł. ot co. Dla mnie idol nad idolami. Mogę mieć różnych ulubionych artystów ale MJ to w ogóle inna kategoria, jej nie da się zbić.

Wesołych Świąt życzę:))
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: szklankanieba, data postu: Thursday, December 24, 2009 16:05
Nie krytykujcie sie zaraz, każdy ma prawo mieć swoje zdanie a my powinniśmy je uszanować ;)
Permalink Autor: pffym, data postu: Thursday, December 24, 2009 17:21
Moim zdaniem, był królem pop'u, jego piosenki na zawsze będą hitami, nic, ani nikt ich już nie zdeklasuje! Jako osoba, nie darzyłam go sympatią, wszystkie te skandale, zamieszania wokół swojej osoby były nie potrzebne! Skandale i głupie rzeczy może robić Paris Hilton, która słynie z niczego... MJ, nie potrzebnie, rzucał dzieckiem w oknie, usilnie twierdził, że jego ciało samoistnie się wybieliło, i że przeszedł raptem kilka operacji plastycznych, oraz to że molestował dzieci, wiem, że to nie jego wina, tylko przeżyć z dzieciństwa, ale da się to kontrolować!
pffym Postów: 8
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: havoc49, data postu: Thursday, December 24, 2009 20:48
co do MJ to żal, miał niesamowite kompleksy na swój temat, wcześniej jakoś wyglądał, na końcu już prawdę mówiąc mógł by grac w horrorah i nie potrzebował by maski, co do piosenek to po za Billie Jean, nie widzę u niego żadnej lepszej piosenki, po za tym wkurzyła mnie reakcja ludzi po jego śmierci, gdy żył praktycznie nie było słychać żadnej jego piosenki w żadnym radiu i wszyscy byli przeciwko niemu, po śmierci nagle wszyscy go kochają i słuchają jego piosenek, jaka chora paranoja ....
havoc49 Postów: 14
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Leszno
Permalink Autor: szklankanieba, data postu: Friday, December 25, 2009 20:36
Zgadzam się z poprzedniczką ;) Nikt go nie lubił, a po śmierci WIELKI KRÓL. Szkoda tylko, że niektórzy dostrzegli go dopiero po śmierci ;) Jak już mówiłam, nie przepadałam za nim, chociaż niektóre piosenki mi się podobają.
Permalink Autor: szajsss, data postu: Friday, December 25, 2009 22:40
jest boski ;)
?
szajsss Postów: 4
Konto od: 11.10.2008
Miasto: Kłodawa
Permalink Autor: adancingqueen, data postu: Saturday, December 26, 2009 13:19
_MJ nigdy na silę nie wmawiał ludziom, że jest chory i to przez to stracił pigment. Tak po prostu było. Bielactwo nabyte na które cierpiał Jackson wyniszczał pomału pigment jego skóry, co spowodowało, że był wręcz łaciaty. Miejsca widoczne zooperował, ale kto by zooperował całe ciało w celu usniecia pigmentu? nikt. MJ kochal swoja rase i nie wierzcie w to co wypisuja antyfani czy pudelel. MJ byl chory, i tyle! Co do operacji... miał ich kilka, a nie tysiąc jak wiele osób twierdzi. Ile gwiazd robi sobie operacje plastyczne ale to jego ZAWSZE sie najwiecej czepiali. ;////
docencie chociaz to co zrobil dla muzyki i dla swiata! jest jedyna gwiazda ktora przeznaczyla ogrooomne pieniadze na cele charytatywne! zostawmy jego problemy w spokoju! po co do tego wracac?
MJ byl krolem popu jest i bedzie... tego nie da sie zmienic.
adancingqueen Postów: 14
Konto od: 9.12.2008
Permalink Autor: pffym, data postu: Saturday, December 26, 2009 14:44
Och! Prawdziwa fanka od dnia śmierci, ile ja spotkałam takich osób! z czego się orientuję, bielactwo "atakuje" najpierw dłonie, łokcie, kolana, kąciki ust, oczy, można bardzo łatwo to "zatuszować", są dobre leki, moja przyjaciółka cierpi na bielactwo- nie wybieliło ją 100%
Może operował siedem miejsc, raz dziesięć? Porównaj zdjęcia, jak rozpoczynał karierę, a jak kończył, myślę, że takie poliki, podbródek, nos, oczy, powieki, brwi, czoło, usta, nie zrobi się za pierwszym razem.
Czytaj z zrozumieniem, nikt z nas nie neguje mj jako króla popu, każdy szanuje to co on tworzył.
pffym Postów: 8
Konto od: 9.03.2009
Permalink Autor: blindxpromise, data postu: Saturday, December 26, 2009 18:59
Dobra dobra...zeby roztrzygnac spor ...mj jest krolem popu...prawda jest taka jak napisal blueeyes, na poczatku kariery byl serio podziwiany znany i wg kochany przez wszystkich. Wszystko ucichlo ale zaczelo robic sie glosno o jego operacjach plastycznych, chociaz to jego osobista sprawa ile sobie ich zrobil...nastepnie byly przerozne rozprawy w sadach min.molestowanie znow sie zrobilo golsno o michaelu. ucichlo potem zaczeto wyszukiwac rozne ekscesy na jego temat.Wszyscy twierdzili ze jest nienormalny robiac sobie mnostwo operacji, molestujac dzieci itp lecz jednak gdy umarl wszyscy go na nowo pokochali...nie ma sie co klucic na jego temat .Czlowiekiem jakim byl takim byl, ale trzeba przyznac ze naprawde kochal swiat i chcial by byl lepszy,a jego muzyka bedzie wieczna... pewne jest jedno ze drugiego takiego wszechstronnie uzdolnionego czlowieka juz nigdy nie bedzie;)
blindxpromise Postów: 2
Konto od: 26.12.2009
Miasto: Mosina
Permalink Autor: narvanah, data postu: Saturday, December 26, 2009 20:26
Cóż, póki żył był pedofilem, dziwakiem i idiotą, a po śmierci znalazły się tłumy jedynasto-trzynastolatek, które nagle ogłosiły, że Michael zawsze był ich wielką miłością itd.
Taka prawda, że artysta największą sławę zyskuje po śmierci, niestety -.-
A co do samego Michaela to niezaprzeczalnie był to wielki artysta, wprowadzający do muzyki i tańca coś zupełnie nowego.
Jak wiadomo bił wszelkie rekordy, np. koszt produkcji teledysku 'Thiller' czy ilość sprzedanych płyt.
P.S.Osobiście nie jestem jego fanką ;]
Jem ketchup z frytkami nożem i widelcem.
narvanah Postów: 9
Konto od: 25.10.2008
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: 36colours, data postu: Saturday, December 26, 2009 23:05
o MJ można dużo powiedzieć. Dla jednych był idolem, dla drugich zboczonym dziwakiem.   Wniósł dużo do świata muzyki, to jest niewątpliwe.  Na resztę można by się rozpisywać, ale nie o to tu chodzi. Chore jest to, że po jego śmierci nagle znaczna część społeczeństwa go uwielbia -,-
Jestem fanką od małego(ach, tak bo ja taka stara ;) i naprawdę, trochę mnie ściska kiedy widzę lub czytam wypowiedzi tych wszystkich "wielkich fanów."
36colours Postów: 10
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Swarzędz
Permalink Autor: redcookie, data postu: Saturday, December 26, 2009 23:21
jedyne co myślę, to właśnie to :
http://www.youtube.com/watch?v=tVACUjHn6yU
redcookie Postów: 2
Konto od: 18.06.2006
Miasto: Trzcianka