Studio tattoo/piercing.

Permalink Autor: ladybiedronka, data postu: Wednesday, December 23, 2009 11:47
Szukam dobrego studia tattoo/piercing w Poznaniu lub okolicach.
Planuję zarówno tatuaż, jak i piercing. Najważniejsze dla mnie są opinie o danym studiu i cena.
Spotkałam się z P-ń z zawrotnymi cenami za naprawdę małe i proste wzory tattoo... I nie uważam, żeby cena za wykonanie wzoru była wyznacznikiem tego, jak dane studio jest dobre...:|
A może ktoś z Was zajmuję się piercingiem lub wykonywaniem tattoo?

:)

Przepraszam, jestem humanistką.
ladybiedronka Postów: 71
Konto od: 2.03.2009
Miasto: Strzałkowo
Permalink Autor: ohimee, data postu: Tuesday, October 26, 2010 17:51
Sama się rozglądam za dobrym salonem z tatuażem. Znam tylko 3 w Poznaniu. Titty Twister, Monster i Art Line. Art Line jest bardzo dobry, ludzie sobie chwalą, ale są 2 przeszkody. 1 sprawa jest drogi, tzn bardzo drogi. 2 sprawa ma dużo terminów. Titty Twister jest ponoć dobry, ale z przeniesieniem salonu się "zgorszył", Łysy już nie kolczykuje, a szkoda. Monster: chwalą go na forach, ale też jest z lekka drogi. Ja chciałam tatuaż na nadgarstku. Cytat po japońsku chciałam sobie wytatuować, ale jak mi powiedział, że zabule za to 500 zł, to już mi się odechciało. Czekam teraz za wycenieniem Łysego, jeżeli też będzie podobna cena to pójdę po znajomości. W Arcie Line zazwyczaj robią od cm. Przykład masz na stronie. Znak chiński 2 na 3 cm zapłacisz 150 zł... :|
ohimee Postów: 12
Konto od: 16.10.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: darunia511, data postu: Monday, November 29, 2010 00:34
Na tatuażach, kolczykach nie szczędzi się pieniędzy, to najważniejsze. Masz je na całe życie... Polecę jako tatuatorów z Poznania Rogala ze studia Jazz Tattoo na ul. Zielonej, jezeli chodzi o piercing polecę siebie. :)
Co do wypowiedzi powyżej: Titty Twister to totalna porazka, tatuaże nie są za piękne, co gorsza bardzo źle u nich ze sterylnością! I bardzo dobrze że Łysy nie kolczykuje bo sie na tym nie zna! Z Monster Tattoo Marta jest spoko, Gordona odradzam.
W każdym studiu cena początkowa to 100-150 zł, nie licz że zrobisz sobie coś taniej.
darunia511 Postów: 5
Konto od: 28.04.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: ladybiedronka, data postu: Monday, January 10, 2011 11:24
Cóż, nawet tu nie zaglądałam po odpowiedź, długo się nie pojawiała ;) Zorientowałam się w tym czasie sama w Art Line.
Muszę się jednak wstrzymać, choćby do lutego, bo oddaję krew, zrobienie tatuażu, czy przekłucia na pewien czas mnie z tego wykluczy.
Co do tattoo- jeszcze niczego nie upatrzyłam, ale być może pójdę za radą Darii, dzięki;)
Jeśli chodzi o piercing, tak, jak kiedyś byłam strasznie napalona i zdecydowana, teraz zastanawiam się ciągle... Już nawet raz napisałam do Ciebie, Dario;) I może na urodziny zrobię sobie u Ciebie prezent ;)

Przepraszam, jestem humanistką.
ladybiedronka Postów: 71
Konto od: 2.03.2009
Miasto: Strzałkowo
Permalink Autor: nats, data postu: Wednesday, March 2, 2011 10:08
Potwierdzam, jeżeli chcesz tatuaż to leć do Jazz Tattoo.

nats Postów: 34
Konto od: 11.02.2007
Miasto: Puszczykowo