Beta testy nowego wyglądu fotoblogów.

Permalink Autor: nemesia, data postu: Wednesday, January 27, 2010 09:14
Mam wrażenie, że naprawił się mój pb, jedyny problem to taki, że "zamula".

Mam propozycję nowej opcji, może się spodoba: można by wprowadzić podział photoblogów na kategorie, np. pamiętnik, hobby (różne nie tylko foto), profesjonalne, itp, tak, żeby szukanie konkretnych pb było łatwiejsze. Pewnego dnia próbowałam poszukać jakieś nowe pb z fotografią taką bardziej profesjonalną i było to dość trudne... Co o tym myślicie?
nemesia Postów: 17
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: aparello, data postu: Thursday, January 28, 2010 23:45
Hej, wie może ktoś gdzie mogę wyłączyć informacje o aparacie? szukam i nie mogę znaleść, nie wiem dlaczego włączyła mi się ta opcja jak miałam ją cały czas wyłączoną..
aparello Postów: 170
Konto od: 27.07.2008
Miasto: Boszkowo
Permalink Autor: deliciouschocolate, data postu: Saturday, January 30, 2010 14:47
Nowy wygląd z początku nie podobał mi się, ale przyzwyczaiłam się do niego i aktualnie mi się podoba. Najlepsze jest to, że kiedy komuś komentujemy, kto ma duużo komentarzy, nie trzeba zjeżdżać myszką do dołu, aby coś napisać, bo pole do pisania jest na samej górze.
No i ikonka tortu przy avatarze solenizanta jest strzałem w dziesiątkę. :-)
Like this , like that _ .
deliciouschocolate Postów: 1
Konto od: 16.12.2006
Miasto: Biłgoraj
Permalink Autor: roseanna, data postu: Saturday, January 30, 2010 14:50
Cytat nemesia

Mam propozycję nowej opcji, może się spodoba: można by wprowadzić podział photoblogów na kategorie, np. pamiętnik, hobby (różne nie tylko foto), profesjonalne, itp, tak, żeby szukanie konkretnych pb było łatwiejsze. Pewnego dnia próbowałam poszukać jakieś nowe pb z fotografią taką bardziej profesjonalną i było to dość trudne... Co o tym myślicie?

tylko zeby nie było tak, ze photoblogowicze sami by się przydzielali do tych kategorii ( wyobraźcie sobie ze jakiś pokemon będzie w "profesjonalni"
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: juanka, data postu: Monday, February 1, 2010 16:43
kocham nowego fotoblożka, serio. jest o wiele lepiej - wszystko zorganizowane, na głównej stronie bloka elegancko i w ogóle kocham opcje tapetki. szał ciał.
Treść dodana do postu 01-02-2010 o godzinie 16:47
czytam poprzednie komentarze i przypominam sobie ile gadania bylo przy poprzednich zmianach. zawsze bedziecie narzekac, a teraz photoblog jest naprawdę genialny, estetycznie i funkcjonalnie (nie moge wyjsc z podziwu jak wyglada glowna strona danego photobloga, mrrr). przestańcie byc stereotypowymi polakami ktorzy zawsze narzekaja, raju, nasze spoleczenstwo nie potrafi cieszyc sie niczym, dostajecie prace innych czesto za darmo (bo nie kazdy wykupuje pakiety) a i tak wam zle
juanka Postów: 1
Konto od: 18.11.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: martuuchx3, data postu: Thursday, February 11, 2010 17:07
Ja nie mogę przetestować Beta testera. -.- włączcie too. ! ;O
martuuchx3 Postów: 0
Konto od: 3.07.2009
Miasto: Wybranowo
Permalink Autor: roseanna, data postu: Thursday, February 11, 2010 17:27
eeeeeeeeeeeeeeeee
przecież już jest nowy wygląd
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: events, data postu: Saturday, February 13, 2010 20:47
Miśki, z czasem zapomnicie. :)
mi tam się podoba nowy wygląd. przynajmniej nie dowalają wiejskich funkcji rodem z naszej-klasy.
events Postów: 11
Konto od: 27.03.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: kubencjusz, data postu: Wednesday, February 17, 2010 20:42
Osobiście uważam zmianę wyglądu fotobloga za nieudaną.
Najgorzej wygląda pasek nad zdjęciem ( gdyby można było zmienić jego kolor ) i awatar, który jest ucięty oraz miesza się z innymi zdjęciami ( w poprzednim wyglądzie był umiejscowiony w dobrym miejscu ).
kubencjusz Postów: 12
Konto od: 25.01.2009
Miasto: Chodzież
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, March 2, 2010 20:12
mam problem... mialam na starych ustawieniach wyglądu ustawioną świetną tapetę, ostatnio zmienilam nieco wygląd, ale jednak chcialabym powrocic do dawnego wyglądu photobloga... gdzie te wszystkie tapety ktore byly?? proszeee o pomoc :)) zdołałam tylko do odnaleźc  :
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: swiatpelenciekawostek, data postu: Thursday, March 11, 2010 18:52
słuchajcie . nie wiem jak wy ale ja mam problem z moderowaniem komentarzy . cały czas pisze że się nie powiodło . co mam zrobić ?
swiatpelenciekawostek Postów: 0
Konto od: 20.07.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: felinafeleslibera, data postu: Thursday, April 1, 2010 00:03
Ja bym jeszcze dodała możliwość podpianania filmików z Wrzuty.
Felina
felinafeleslibera Postów: 22
Konto od: 26.03.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: eksgalimatias, data postu: Monday, April 5, 2010 11:07
Cytat potencjalnablondynka
gdy np. zmieniam kolor tła czy czegoś innego i chcę aktywować styl wyskakuje mi komunikat "undefined" i nic się nie zmienia ... Nie mogę nic zmienić na swoim fbl ;//

Mam to samo!
eksgalimatias Postów: 2
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: foreveryoux3, data postu: Tuesday, April 20, 2010 18:38
Tydzień temu dodałam jedno zdjęcie.
Teraz mi się ono nie podoba i chciałam je usunąć.
Ale się nie da! Tak samo jak nie mogę nieraz dodać notki.
Bo coś mi blokuje i pokazuje się : błąd sieci web.
To jest denerwujące, co się dzieje?
I w końcu ktoś mógłby ukarać osoby, które przeklinają.
To robi się jeszcze bardziej denerwujące.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
foreveryoux3 Postów: 6
Konto od: 13.03.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 28, 2010 16:18
a co myślicie o zmianie wyglądu za pomocą stylów css ;) chętnie bym przetestował tą stronę ;) szkoda że nie zostałem typowany :(
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: playmate69, data postu: Thursday, November 4, 2010 08:58
Chcesz zdobyc bon na zakupy w Top Secret ? Wystarczy wejść w ten link:
http://www.wypelniasz-wygrywasz.pl/konkurs-z-nagrodami-gwarantowanymi-Top-Secret/index.php?recommended_by=99128724859420

A jeżeli nie chcesz to i tak się zaloguj gdyz potrzebna mi jak największa liczna zalogowań bardzo prosze ;******************** z góry dziękuję  
playmate69 Postów: 1
Konto od: 21.03.2009
Miasto: Charsznica