Beta testy nowego wyglądu fotoblogów.

Permalink Autor: stihe, data postu: Tuesday, January 19, 2010 17:35
Nie ma w ustawieniach opcji "Pokazuj informacje o aparacie"
stihe Postów: 2
Konto od: 21.09.2008
Miasto: Augustów
Permalink Autor: nubell, data postu: Tuesday, January 19, 2010 18:39
poprzedni wygląd był idealny - ten jest jakiś pokraczny, fotoblogi wyglądają jakoś tak...ciężko. ten ciemniejszy pasek pod emblematem jest bez sensu, odwraca uwagę od zdjęć, a profil po lewej stronie jest kompletnie od czapy. zmiany są fajne, ale zmiany uzasadnione. i wygląd komentarzy...takie rzeczy powinny być chyba dyskretne, na pierwszym planie zdjęcia, a nie jakieś ozdobniki (które niczego nie ozdabiają). Takie jest moje zdanie dotyczące ESTETYKI. a jeśli chodzi o funkcjonalność, to przecież ten profil po lewej myli się ze zdjęciami. bez sensu.
nubell Postów: 0
Konto od: 13.04.2009
Miasto: praha
Permalink Autor: esregnet, data postu: Tuesday, January 19, 2010 19:19
jak dla mnie ten nowy wygląd to totalna porażka!!!!ludziee!!!już myślałam, że ten serwis już nic równie genialnego jak kilka pozostałych zmian nie wymyśli, ale nie, niestety się pomyliłam. widzę, że skutecznie chcecie odstraszyć użytkowników. przykro mi
esregnet Postów: 0
Konto od: 14.04.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: anjell, data postu: Tuesday, January 19, 2010 19:55
Cytat rockandrollowysen

poprzedni wygląd był idealny - ten jest jakiś pokraczny, fotoblogi wyglądają jakoś tak...ciężko. ten ciemniejszy pasek pod emblematem jest bez sensu, odwraca uwagę od zdjęć, a profil po lewej stronie jest kompletnie od czapy. zmiany są fajne, ale zmiany uzasadnione. i wygląd komentarzy...takie rzeczy powinny być chyba dyskretne, na pierwszym planie zdjęcia, a nie jakieś ozdobniki (które niczego nie ozdabiają). Takie jest moje zdanie dotyczące ESTETYKI. a jeśli chodzi o funkcjonalność, to przecież ten profil po lewej myli się ze zdjęciami. bez sensu.

Niestety muszę całkowicie zgodzić się z tą opinią. Nie mam nic przeciwko zmianom na fotoblogu, bo często są one przydatne. Ale te, które zostały wprowadzone, przynajmniej moim zdaniem szpecą, a nie ulepszają wygląd fotobloga. Czy możliwe jest przywrócenie dawnego wyglądu przynajmniej tym użytkownikom, którym nie podoba się nowy? Tzn, przynajmniej możliwość wyboru wyglądu fotobloga.
anjell Postów: 13
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: alla91, data postu: Tuesday, January 19, 2010 20:44
Bardzo podoba mi się nowy wygląd. Jest bardzo czysto, przejrzyście. Do dowolnego zdjęcia na fbl można dotrzeć bardzo szybko i łatwo dzięki ten głównej belce-nie trzeba jeździć góra dół, wszystko obsługuje się z jednego miejsca. Sam kreator wyglądu też świetnie teraz wygląda, obsługuje się intuicyjnie. Elementy szybciej się ładują, można też wybrać jeden z najczęściej używanych stylów-tutaj duży plus dla osób nieposiadających zbytniego gustu w łączeniu kolorów ;)
Jedyny minus to położenie zdjęcia profilowego, nie odpowiada mi ta asymetria, wolałabym, żeby było w takim miejscu jak poprzednio i mniejsze.

Mam wrażenie, że krytycy nie wskazują konkretnych uchybień, tylko ogółem coś nie gra. Wyszczególnijcie, co Wam nie pasuje, łatwiej będzie to poprawić.
alla91 Postów: 0
Konto od: 7.08.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: nessaja, data postu: Tuesday, January 19, 2010 20:55
Szukam, szukam i znaleźć nie moge,
ustawienia "pokazuj informacje o aparacie"
jeśli ktoś wcześniej tego nie włączył to teraz nie ma takiej opcji czy co? Czy może ja nie widzę... No i to, że avatar jest ucięty mi się nie podoba... A dawny profil był lepszy wg mnie, jak funkcjonował jako osobna strona, z osobnym tłem, albo przynajmniej by to lepiej wyglądało, jakby po obu stronach w czasie oglądania profilu nie wyświetlali się znajomi i zdjęcia. Ale to tylko moje skromne zdanie. :)
nessaja Postów: 1
Konto od: 18.09.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: kompaktowy, data postu: Tuesday, January 19, 2010 21:09
nie rozumiem dalczego na stronie głównej mojego fotobloga awatar jest ucięty (na dole) a np. jak klikne w profil jest normalny ? tak jest na każdym innym fotoblogu i żeby miało to ręce i nogi wypadało by to poprawić ;)
kompaktowy Postów: 9
Konto od: 21.02.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: tiempoinexorable, data postu: Tuesday, January 19, 2010 21:27
mi się nie nie podoba. wole ten poprzedni wygląd jednak.!
tiempoinexorable Postów: 0
Konto od: 3.01.2008
Miasto: Turek
Permalink Autor: xmicha, data postu: Tuesday, January 19, 2010 21:41
czemu nie ładują się komentarze ?
mi się nie chcą załadować!
xmicha Postów: 2
Konto od: 4.03.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: roseanna, data postu: Tuesday, January 19, 2010 22:01
skoro Wam się nie podoba to chociaż uzasadnijcie dlaczego :)
roseanna Postów: 491
Konto od: 16.10.2008
Miasto: Edinburgh
Permalink Autor: aureole, data postu: Tuesday, January 19, 2010 22:40
a ja nie narzekam ;)
mi się bardzo podoba ;P
aureole Postów: 15
Konto od: 31.10.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: anjell, data postu: Tuesday, January 19, 2010 22:52
Prawdę mówiąc trochę trudno mi to uzasadnić. Nowy wygląd jest znośny i można się przyzwyczaić, ale póki co i tak wolę ten stary. Co mi się nie podoba? Wygląd profilu; wolałam, gdy stanowił tak jakby osobną podstronę. Druga rzecz to avatar znajdujący się w górnym, lewym rogu strony - chociaż to właściwie nie jest duży mankament. Następna rzecz to pole do wpisywania komentarzy. Jak dla mnie trochę odwraca uwagę od samego zdjęcia. Na plus są ikonki pod zdjęciem, przejrzystość fotoblogów oraz kreator wyglądu, który bardzo ułatwia wprowadzanie zmian.

Mam nadzieję, że napisałam w miarę zrozumiale. ;)
Nowy wygląd nie jest zły, ale podoba mi się mniej niż stary. Chyba przez ogólne wrażenie.
anjell Postów: 13
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: kettrin, data postu: Tuesday, January 19, 2010 23:00
ładnie się spisuje nowy wygląd:)
nigdy nie podobały mi się te zmiany ale ta jest w porządku
kettrin Postów: 2
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Głogów
Permalink Autor: deepbreath, data postu: Tuesday, January 19, 2010 23:18
jest ładnie.
ale mam 2 zastrzeżenia.

I - photoblog zdecydowanie przejrzyściej wyglądał, gdy avatar był w części środkowej. teraz jest umieszczony u góry z lewej i w dodatku ucięty. to sprawia że miesza się z dodanymi zdjęciami. można by coś z tym zrobić - skoro wszystkie avatary mają kształt kwadratu, dlaczego w tym jednym miejscu jest on zmieniony? no i czy w końcu nie mógłby być przesunięty bardziej na środek, złączony z tymi 'zakładkami'?

II - np u mnie w linkach czcionka ma rozmiar taki jak sama sobie chce - na początku jest mała, potem po kliknięciu dwa razy przycisku zwiększającego czytelność powiększa się.

tyle ode mnie.;)
deepbreath Postów: 0
Konto od: 31.12.2006
Miasto: stettin
Permalink Autor: pauluszka, data postu: Wednesday, January 20, 2010 09:55
nie mogę zmienic ustawień wyglądu, zapisac stylu ani uaktywnic, pojawia się 'nieoczekiwany błąd'
pauluszka Postów: 0
Konto od: 26.06.2008
Miasto: świebodzin
Permalink Autor: istniiec, data postu: Wednesday, January 20, 2010 16:41
Ja już się przyzwyczaiłam ^^ chociaż z początku też narzekałam ,ale teraz bardzo mi się to podoba .
znalazłam swój ulubiony kolor i osobiście stwierdzam ,że nic mi już nie przeszkadza w tej nowości :D
pozdrawiam :D :D
Gdyby jutra miało nie być.
istniiec Postów: 6
Konto od: 17.01.2010
Miasto: Bydgoszcz