Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek saGa Zmierzch ! - Forum Photoblog.pl

saGa Zmierzch !

Permalink Autor: , data postu: Monday, December 14, 2009 18:56
Ten temat jest tylko i wyłącznie dla MeGa fanów sagi "Zmierzchu" :D
1.Chciałam się dowiedzieć tak ogólnie co sądzicie o filmie "Zmierzch" i "Księżyc w Nowiu" ?
2.Kto jest waszym ulubionym aktorem i aktorkom i dlaczego?
3.Jakie lubicie imię z filmu saga "Zmierzch"?
4.Jakie wydarzenie wam się najbardziej podobało w "Zmierzchu" bądź "Księżyc w Nowiu" i dlaczego?
5.Jakie cytaty najbardziej utkwiły wam w pamięci?
6.I czy przeczytaliście którąś książkę z tej sagi ?
Bardzo proszę o odp. ;D I z góry dziękuje :D
Oczywiście nie trzeba na wszystko odp. :D
Konto od:
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 14, 2009 18:57
Moja odp to :
1.Kocham wprost te filmy ,efekty i ogólnie jest SUPER ! Oglądnęłam "Zmierzch" od wakacji 34 razy i znam KAŻDY cytat na PAMIĘĆ :D Lecz "Księżyc w Nowiu" tylko 4 razy ;pp Mogłabym te filmy dniami i nocami oglądać i nie mogę się doczekać następnych części :D
2.Aktorka to Victoria ;p Pewnie się zdziwicie. Ponieważ większość wybiera Belle ,ale ona do gustu to mi nie przypadła. Victoria jest SUPER! No a oczywiście aktor to słynny Edward Cullen nieziemsko przystojny i romantyczny choć Jackob też jest słodki ;pp
3.Oczywiście żeńskie to Rosalie ,Isabella ,Victoria a męskie : Jasper ,Emmet ,Jackob ,Edward ;d
4.Baseball w Zmierzchu ponieważ tam leci moja ulubiona piosenka i po tym przychodzi Victoria ,Jams i Laurent ... A w Księżyc w Nowiu oczywiście urodziny i w Voltari bo są efekty.
5.W Zmierzchu wszystkie cytaty pamiętam a nie chce całego filmu przepisywać. A w Księżyc w Nowiu to : "...Tu sobie stałą założę siedzibę, gdy z tego ciała znużonego światem, otrząsnę jarzmo gwiazd zawistnych. Oczy spojrzycie po raz ostatni! Ramiona po raz ostatni żegnajcie się w uścisk ,a wy podwoje tchu zapieczętujcie akt sojuszu z śmiercią. Na wieczne czasy mające się zawrzeć! ..."
6.Tak przeczytałam WSZYSTKIE w jednym miesiącu wakacji. Tak mnie wciągnęły. Ale najlepsza jest "Przed Świtem" ! Tam jest sama akcja i moment zamiany Belli w wampira i dziecko Renesame.
Książki są lepsze niż filmy więc polecam !
Konto od:
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: littleroock, data postu: Thursday, December 17, 2009 21:01
No to ja też odpowiem xD
1.Według mnie KwN jest lepszy od Tw. , bo Tw. jest sztucznie zrobione xD
2.Aschley Green, ona powinna grać Bellę -.-
3.Alice ^.^
4.Um, w Kwn jak Jacob zerwał z Bellą xd
5. Yyy, żadnych nie pamiętam xD
6. Wszystkie ;d
Treść dodana do postu 30-09-2010 o godzinie 18:30
Głupi Zmierzch, zbyt przesłodzony =.=
littleroock Postów: 2
Konto od: 12.12.2009
Miasto: Bolszewo
Permalink Autor: sperare, data postu: Friday, January 1, 2010 21:34
1.Czytając można nieźle zbzikować. I  to jest fajne ; )
2.Billy Burke i Kristen Stewart
3.Rosalie,Carlisle
4.Zmierzch- mecz [była pokazana ta ich siła i ciarki mnie przechodziły]
5.żadne
6.wszystkie.
Treść dodana do postu 16-03-2010 o godzinie 18:25
1. Nie wiem.
2. Billy Burke
3.-
4.-
5.żadne
6.wszystkie
sperare Postów: 16
Konto od: 10.12.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: sperare, data postu: Friday, January 1, 2010 21:39
1. Pisze się Jacob nie Jackob
2. Pisze się Greene nie Green
3. Ashley Greene nie pasuje do roli Belli.Bo to była zwykła dziewczyna.Żadne bóstwo. Kristen Stewart pasuje idealnie ; )
sperare Postów: 16
Konto od: 10.12.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: sleepingwolf, data postu: Saturday, January 16, 2010 11:42
1.FILMY SĄ ZAJE**BISTE :)
2.AKTOR-TAYLOR LAUTNER (JACOB BLACK), AKTORKA-ASHLEY GREENE (ALICE CULLEN)....Hmmm NIEWIEM DLACZEGO ICH LUBIE PO PROSTU SA WSPANIALI :)
3.JACOB,PAUL,EMMET,ALICE & BELLA NO I EDWARD
4.W ZMIERZCHU TO TO JAK EDWARD ROZMAWIAŁ Z BELLĄ W LESIE I POKAZYWAŁ JEJ JAKI JEST SZYBKI I SLINY I TO JAK JĄ URATOWAŁ W MIEŚĆIE OD TYCH KOLESI...A W KSIĘŻYCU W NOWIU TO Hmmm JAK WYDAŁO SIĘ ŻE JACOB I INNI SĄ WILKOŁAKAMI, I TEZ TO JAK ALICE ROZMAWIAŁ Z BELLĄ I JACOB WSZEDŁ DO POKOJU...DLACZEGO? Hmmm PO PROSTU JEST W NICH COŚ WSPANIAŁAEGO :)
5."JESTEŚ DLA MNIE JAK NARKOTYK...MOJA WŁASNA ODMIANA HEROINY.." , "CHĘTNA UCZYNIC Z MŁODOŚĆI ZMIERZCH SWOJEGO ŻYCIA...GOTOWA WYŻEC SIĘ WSZYSTKIEGO.."
6.PRZECZYTAŁAM ZMIERZCH I JESTEM W POŁOWIE KSIĘŻYCA W NOWIU...:)
POZDRAWIAM :***
sleepingwolf Postów: 24
Konto od: 22.03.2009
Miasto: Lidzbark Warmiński
Permalink Autor: dobuch66, data postu: Wednesday, January 20, 2010 08:14
nie będę odp. na wszystkie bo mi się nie chce, książkę czytałem zrobiła dobre wrażenie, film oglądałem - do kitu
dobuch66 Postów: 56
Konto od: 30.11.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: bloodydream, data postu: Tuesday, February 23, 2010 14:09
1. Dla mnie Filmy są boskie. Co prawda nie ma porównania z ksiązką bo dużo świetnych momentów zostało pominiętych, ale i tak filmy robia wielkie wrażenie.
2.Moimi ulubionymi aktorami są :Rachelle Lefevre, kristen stewart i robert pattinson. Najbardziej ich lubie bo chyba najlepiej grają (według mnie)
3.Rosalie, Victoria, Edward i Emmet ;)
4.W zmierzchu podoba mi się rozmowa Edwarda i Belli w restauraci. I akcja na łące(ale to w ksiązce bo w filmie bardzo skrócili tą scene) a W Księżycu w nowiu najbardziej podobała mi się scena u Volturich i Jak Edward zrywał z Bella xD
5.Hmm dużo cytatów utkiwło mi w pamięci ..ale tak najbardziej to chyba ten :"Lew zakochał się w jagnięciu, Głupie jagnię, chory na umyśle lew masochista" xD heh
6.Przeczytałam wszystkie.. po 5 razy ^^
bloodydream Postów: 2
Konto od: 21.02.2010
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: rudzieelec, data postu: Wednesday, February 24, 2010 18:58
1. Moim zdaniem Księżyc w Nowiu jest o wiele lepszy niż Zmierzch :D Choć szczerze mówiąc, książki i tak są o niebo lepsze niż filmy :)

2. Uwielbiam Jaspera! Jest mega przystojny! No Rosalie jest sliczna.

3. Edward - moje ulubione imię :)

4. W "Zmierzchu" lubię tą scenę na łące, a "Księżyc w Nowiu" wizyta u Volturich.

5. Hm, nie pamiętam xD

6. Przeczytałam całą sagę. W tym "Przed świtem" po angielsku, bo jeszcze nie było po polsku :D
rudzieelec Postów: 9
Konto od: 23.02.2010
Miasto: Poznań