czy lubicie tokio hotel?

Permalink Autor: nemezja, data postu: Thursday, December 20, 2007 23:01
o matko! jak ja nie lubię tego głupiego powiedzenia że o gustach się nie dyskutuje! A na czym opiera się każda dyskusja?!?! Chyba na różnych gustach osób uczestniczących w niej no nie?! Właśnie się te gusta porównuje i sprawdza podobieństwa i różnice...
To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata" Michał Bułhakow
nemezja Postów: 38
Konto od: 14.04.2006
Miasto: Płock
Permalink Autor: , data postu: Thursday, December 20, 2007 23:55
Cytat nemezja
Właśnie się te gusta porównuje i sprawdza podobieństwa i różnice...
No ale mi chodziło o to, że jedni to lubią a inni nie i wkurza mnie jak ktos np pisze, ze "tego sie nie da sluchac", bo jaki to ma sens?

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: marcepanowaksiezniczka, data postu: Friday, December 21, 2007 12:20
Stefek jest słitaśny, loff loff, kochaj się ze mną Stefek! **************************;
ej no sory..? spły-yń, odpłyń, przepłyń, dopłyń...
marcepanowaksiezniczka Postów: 35
Konto od: 13.01.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: , data postu: Friday, December 21, 2007 13:16
Cytat nemezja

o matko! jak ja nie lubię tego głupiego powiedzenia że o gustach się nie dyskutuje! A na czym opiera się każda dyskusja?!?! Chyba na różnych gustach osób uczestniczących w niej no nie?! Właśnie się te gusta porównuje i sprawdza podobieństwa i różnice...

Posłuchaj, wolność słowa mamy, możemy wyrażać swoje zdanie, o ile nikogo tym nie ranimy.
Pisząc 'o gustach się nie rozmawia' miałam na myśli, że nie komentuje się czyiś upodobań. To niegrzeczne, niemiłe i zupełnie niepotrzebne.
Konto od:
Miasto: Opole
Permalink Autor: , data postu: Friday, December 21, 2007 14:34
weźcie z tym ''tokio hotel''
bleee !!
ohyda, to takie [..]
lepiej nie będę pisać ..
Konto od:
Miasto: Płonne
Permalink Autor: , data postu: Friday, December 21, 2007 21:36
Ja nie słucham Tokio Hotel, jestem raczej mono muzyczna, choćby ze względu na to, jak zostałam wychowana.
Anie nie krytykuję gust innych.
Konto od:
Permalink Autor: madzialencia2134, data postu: Saturday, December 22, 2007 10:44
nieee nie lubimy Tokio Hotel
madzialencia2134 Postów: 1
Konto od: 5.08.2007
Miasto: Leszno-tGóra
Permalink Autor: nemezja, data postu: Sunday, December 23, 2007 15:46
Cytat samara890
No ale mi chodziło o to, że jedni to lubią a inni nie i wkurza mnie jak ktos np pisze, ze "tego sie nie da sluchac", bo jaki to ma sens?

Skoro każdy ma prawo wyrazić własne zdanie to jeśli pytanie brzmi "Czy lubicie Tokio Hotel" to może na nie odpowiedzieć, niezależnie od tego jakie ma zdanie na ten temat, no nie? Po to są dyskusje. Chyba, że ktoś uważa że jego zdanie jest jedyne słuszne, a wszyscy którzy myślą inaczej są głupi...
To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata" Michał Bułhakow
Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 23, 2007 19:21
No tak, ale można lubić TH, można nie lubić ale teksty w stylu"to jest do d***" to nie dyskusja tylko brak tolerancji, ot co!

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: commonly, data postu: Sunday, December 23, 2007 19:50
Nie slucham ich muzyki . Ale nie przeszkadzaja mi .xD
Kazdy slucha to co mu sie podoba.:D

No ale Tom jest spoko.xD ;p
commonly Postów: 8
Konto od: 4.07.2007
Miasto: ^^ CBR Grunwald
Permalink Autor: nemezja, data postu: Sunday, December 23, 2007 23:56
taa. tolerancja to takie modne słowo ostatnio. Niewiele osób je rozumie...
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Monday, December 24, 2007 02:54
Cytat imbecyl
Nie rozumiem też wszechobecnej nienawiści do słuchaczy wyżej wymienionego zespołu. O gustach się nie rozmawia.:)

Jestem tego samego zdania. A dokładniej - dyskutować to może i można, ale bezsensownie i bezmyślnie wyrażać swoje zdanie, to ja już nie wiem... Tu nawet nie ma miejsca na dyskusje, ale to w końcu wysypisko, ha :D (Fajna rzecz, swoją drogą)

Wysłuchałam 1 płyty i stwierdziłam, że nic do nich nie mam.

A więc ich LUBIĘ i mało mnie obchodzi czy to komuś się podoba czy nie ;] Zastanawia mnie tylko, czy ktoś z szanownych rzygających i blehających na nich krytykantów wysiliło się chociaż na tę jedną płytę, w co wątpię:P

Lubię dojcze mjuzik, a jak zobaczyłam Billa w Dursz den monzun to od razu powiedziałam, że zostaną zauważeni, a może i nawet odniosą sukces, no i proszę.
sleepynarcoleptic Postów: 152
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 24, 2007 13:43
Bo to, że ich nie słucham, nie znaczy, że muszę na nich kląć.
Tak, zespół może jest trochę komercyjny, ale przecież połowa muzyków patrzy się tylko za kasą (chwała tym, co naprawdę kochają tworzyć). Więc zamiast krytykować coś (bo inni tak robią?) spójrzmy na muzykę której słuchamy.
Konto od:
Permalink Autor: , data postu: Saturday, December 29, 2007 15:03
Tokio Sorkio? W życiu. XD

Bez obrazy, ale Bill wygląda jak baba XD
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: sleepynarcoleptic, data postu: Saturday, December 29, 2007 17:35
Imprevu - tak z ciekawości ;] Czy to źle że wygląda jak baba? ;D

Osobiście uwielbiam u mężczyzn kobiece rysy twarzy, makijaz itp... no ale gusta ah te gusta...

No i jak można oceniać zespół po wyglądzie?!!?? No chyba, że masz też inne powody, by ich nie lubić - wówczas zwracam honor. Ale jeśli jedyną przeszkodą jest nieodpowiadający Ci wygląd wokalisty to.. hm. No comment.
sleepynarcoleptic Postów: 152
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 31, 2007 17:56
Cytat bloodypierrot

No i jak można oceniać zespół po wyglądzie?!!?? No chyba, że masz też inne powody, by ich nie lubić - wówczas zwracam honor. Ale jeśli jedyną przeszkodą jest nieodpowiadający Ci wygląd wokalisty to.. hm. No comment.

Dokładnie.
Konto od: