Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: stihe, data postu: Friday, November 27, 2009 17:31
2. Mały głód
stihe Postów: 2
Konto od: 21.09.2008
Miasto: Augustów
Permalink Autor: newbeer, data postu: Friday, November 27, 2009 17:31
wróżba 1.
Panu Blogaska czeka przepiękny związek z drugą wspaniałą osobą... Będziecie mieli dużą rodzinkę ;>>
newbeer Postów: 1
Konto od: 13.06.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: aatu, data postu: Friday, November 27, 2009 17:31
3. Pojedzie na wojne do iraku i będzie jeździł czołgiem xD
aatu Postów: 0
Konto od: 2.09.2008
Miasto: Lipa
Permalink Autor: luizzza, data postu: Friday, November 27, 2009 17:31
wróżba nr. 1
pan blogasek pojedzie w góry na długie wakacje
pewnie w Alpy, bo takie wysokie te góry

w każdym razie pewnie będzie się świetnie bawił...;)
luizzza Postów: 0
Konto od: 10.06.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: rox4nne, data postu: Friday, November 27, 2009 17:31
wróżba numer dwa to nic innego jak rak! W przyszłości więc pan blogasek spotka piękną kobietę spod znaku raka która będzie pomagała mu wprowadzać nowości na photobloga a w przyszłości będą małe blogaski ; ddd
rox4nne Postów: 0
Konto od: 22.11.2008
Miasto: Świnoujście
Permalink Autor: stormdreams, data postu: Friday, November 27, 2009 17:32
Wróżba nr.1
Jak dla mnie są to 2 osoby, ale odwrócone do siebie, wiec wydaje mi sie, że Pan Blogasek się z kimś pokłóci, ale pewnie zaraz się pogodzą.
stormdreams Postów: 0
Konto od: 23.04.2007
Miasto: Bełżyce
Permalink Autor: tramposzu, data postu: Friday, November 27, 2009 17:33
2. Pana Blogaska w najbliższej przyszłości z pewnością czeka kariera tancerza break-dance ^^
Bo jest taki dzień i każdy tak ma,
że czasem jest źle, że jakoś nie tak....
a potem jest noc i znowu jest dzień.

tramposzu Postów: 20
Konto od: 4.10.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: crescente, data postu: Friday, November 27, 2009 17:33
Wróżba nr. 1: Nowa praca, pieniądze.

Pan Blogasek spotka parę młodą, której fotograf zgubił się w drodze na ślub. Wtedy Pan Blogasek zaproponuje im, że on może zostać ich fotografem. Tak oto Pan Blogasek zostanie fotografem na ślubach ;d
crescente Postów: 1
Konto od: 16.08.2008
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: fryta2385, data postu: Friday, November 27, 2009 17:33
1 wróżba
kojarzy mi się z bliźniakiem, pan blogasek ma brata bliźniaka o którym jeszcze nie wie i w najbliższej przyszłości się odnajdą:)
fryta2385 Postów: 1
Konto od: 11.11.2007
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: chummy, data postu: Friday, November 27, 2009 17:34
wróżba 3.
pan blogasek siedzi w statku kosmicznym zamierza polecieć w kosmos, troche sie boi kosmoludków lecz jest odważny. wziął ze sobą swoją super blogaskową armatę i nikt nie jest w stanie go rozwalić! jest niesamowity! leci blogaskowym statkiem po blogaskowej orbicie na której napotyka są wybrankę BLOGINIE :) onieśmieliła go swym wdziękiem i piękną skórką. wszystko dzieje się tak szybko. paliwo się kończy, a pan Blogasek nie ma pieniedzy by je dopełnić, ale.. pewna fanka kupuje konto pro fotoblog i na twarzy pana Blogaska pojawia sie uśmiech. to niesamowite przeżycie. w blogaskowym statku towarzystwa dotrzymuje mu Blogini. jej piękne blogaskowe blond loki leżą na ramieniu pana Blogaska, miziają go po szyji co wprawia go w błogi stan. czuje się jak w raju. ze swoją Bloginią lecą na planetę BLOGOLUDKÓW. spotykają tam reszte swoich znajomych i żyja długo i szcześliwie!

xD
chummy Postów: 0
Konto od: 10.11.2007
Miasto: Puławy
Permalink Autor: fioletowanadzieja, data postu: Friday, November 27, 2009 17:35
wróżba 3.
wydaje mi się że jest to potwór z loch ness pływający po swoim szkockim jeziorze. Pan Blogasek natknie się na niego i stoczy z nim ciężko, wyczerpującą walkę! WYGRA oczywiście i będzie rozpoznawalny na całym świecie. a w nagrodę poślubi śliczną księżniczkę i dostanie pokojową nagrodę Nobla, ponieważ obok głowy potwora widac drugą głowę, która jest głową tej statuetki.
fioletowanadzieja Postów: 0
Konto od: 25.08.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: halli, data postu: Friday, November 27, 2009 17:36
Wróżba nr 3
Hmmm.. Widzę Pana Blogaska z wielkim plecakiem na plecach. Czyżby jakaś podróż? Tak! Pan Blogasek zwiedzi teraz wiele miejsc, chociaż nie wszystkie mu się spodobają. Nie będzie miał wyboru, będzie musiał odbyć wszystkie te podróże.
halli Postów: 0
Konto od: 13.03.2009
Miasto: Tarnobrzeg
Permalink Autor: cmoknijxmnie, data postu: Friday, November 27, 2009 17:36
2. Pan Blogasek spotka Pokemona nowej generacji :D Który będzie odkryciem. Za to Pan Blogasek otrzyma nagrodę.
cmoknijxmnie Postów: 0
Konto od: 28.12.2008
Miasto: Mikołów
Permalink Autor: pattyszoonn, data postu: Friday, November 27, 2009 17:37
1.można zobaczyć profil mężczyzny, a oznaczać to może nowego znajomego ;> a obok niego soti dama w kapeluszy, to może też oznaczać nową znajomą. CHYBA, ŻE ŚLUB.

2.jest to przybysz z innej planety, oznacza to, że mogą się dziać rzeczy niewytłumaczalne w życiu Pana Blogaska ;>

3.tutaj widać żyrafę z jednym garbem, oznaczać to może, że nasz Pan Blogasek wynajdzie, odkryje nowy gatunek żyrafo-wielbłąda. albo jakikolwiek inny  ;> :P
pattyszoonn Postów: 0
Konto od: 13.06.2008
Miasto: Bieruń
Permalink Autor: norange, data postu: Friday, November 27, 2009 17:37
obrazek nr 1 .
Pana blogaska spotka zapewne kłótnia, co przedstawiają dwie odwrócone od siebie osobowości.
Jedna- to mężczyzna, druga- kobieta . Pan Blogasek może pokłócić się z dziewczyną lub inną ważną kobietą w jego życiu .
Pana blogaska może również spotkać takie coś, że jeden z jego przyjaciół odwróci się od niego.
I  będzie musiał przez jakiś czas radzić sobie sam, potem wszystko wróci zapewne do normy :)
Lub na odwrót że Pan Blogasek obrazi się na jakąś kobietę, lub też mężczyznę z długimi włosami ; ) .
Albo zdarzy się też że pozna kogoś nowego .
Taka jest moja propozycja , wróżba , przepowiednia :P .
norange Postów: 0
Konto od: 9.09.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: myslalbykto, data postu: Friday, November 27, 2009 17:37
Wróżba numer jeden :D:D
Jest to bardzo smutna wróżba. Przedstawia kobietę i mężczyznę: Pana blogaska i Panią Ząbek. W andrzejkowy wieczór Pan Blogasek poprosi Panią Ząbek żeby z nim
poszła na imrezę do jego znajomych. PAni się zgadza. Jest już północ postanawiają się położyć na łóżko. Następnego dnia niepamiętając o andrzejkowej nocy z powodu kaca żyją jak chłopak z dziewczynąą. Zwyczjnie , tak jak zawsze. W styczniu okazuję się że pani ząbek jest w ciązy z blogaskiem. Zrywa z nią. Dziewczyna jest załamana nie widzi innego wyjscia . w ciszy krzyczy ABORCJA MOJA JEDYNA POMOC nie mam pieniedzy na utzymanie dzidiusia ;/ juz sobie wyobrazam jak robi pierwsze kroki i mowi pierwsze słowa MAMA TATA . dziewczyna szybko sie ubiera i wychodzi do szpitala . Po dokladnym przemysleniu prosi o aborcjęę .Wraca do domu i jest załamana już nie będzie miała dzidziusia . po kliku tygodniach pan blogasek przełamuje sie i mowi pani ząbek że jednak będzie ojcem dziecka i wspanialym mezem. Jednak jest juz zapozno pani ząbek tłumaczy mu cała sprawe z aborcją . Razem opłakują śmierc nienarodzonego dziecka. smutna historia lecz prawdziwa moja znajoma miała podobny przypadek . Myśle że  trche długie ale mam nadzieje ze przeczyta ktoś ;/ ;/
Treść dodana do postu 27-11-2009 o godzinie 17:46
mozna zauwazyc z krawędzi miedzy tymi bialymi rzezbami kobieteWróżba numer jeden :D:D
Jest to bardzo smutna wróżba. Przedstawia kobietę i mężczyznę: Pana blogaska i Panią Ząbek. W andrzejkowy wieczór Pan Blogasek poprosi Panią Ząbek żeby z nim
poszła na imrezę do jego znajomych. PAni się zgadza. Jest już północ postanawiają się położyć na łóżko. Następnego dnia niepamiętając o andrzejkowej nocy z powodu kaca żyją jak chłopak z dziewczynąą. Zwyczjnie , tak jak zawsze. W styczniu okazuję się że pani ząbek jest w ciązy z blogaskiem. Zrywa z nią. Dziewczyna jest załamana nie widzi innego wyjscia . w ciszy krzyczy ABORCJA MOJA JEDYNA POMOC nie mam pieniedzy na utzymanie dzidiusia ;/ juz sobie wyobrazam jak robi pierwsze kroki i mowi pierwsze słowa MAMA TATA . dziewczyna szybko sie ubiera i wychodzi do szpitala . Po dokladnym przemysleniu prosi o aborcjęę .Wraca do domu i jest załamana już nie będzie miała dzidziusia . po kliku tygodniach pan blogasek przełamuje sie i mowi pani ząbek że jednak będzie ojcem dziecka i wspanialym mezem. Jednak jest juz zapozno pani ząbek tłumaczy mu cała sprawe z aborcją . Razem opłakują śmierc nienarodzonego dziecka. smutna historia lecz prawdziwa moja znajoma miała podobny przypadek . Myśle że  trche długie ale mam nadzieje ze przeczyta ktoś ;/ ;/
Treść dodana do postu 27-11-2009 o godzinie 17:47
ciązy.Dobra do jedziemy dalej ...Pan blogasek dowiedziawszy się o ciązy dziewczyny postanawia z nią zerwać mówiąc :krotka piłka, już cię nie kocham ;/ < pierwsza postac przypomina pana blogaska krory jest odwrocony od pani zabek ktora ma koka przypominajacego garba> Zrywa z nią. Dziewczyna jest załamana nie widzi innego wyjscia . w ciszy krzyczy ABORCJA MOJA JEDYNA POMOC nie mam pieniedzy na utzymanie dzidiusia ;/ juz sobie wyobrazam jak robi pierwsze kroki i mowi pierwsze słowa MAMA TATA . dziewczyna szybko sie ubiera i wychodzi do szpitala . Po dokladnym przemysleniu prosi o aborcjęę .Wraca do domu i jest załamana już nie będzie miała dzidziusia . po kliku tygodniach pan blogasek przełamuje sie i mowi pani ząbek że jednak będzie ojcem dziecka i wspanialym mezem. Jednak jest juz zapozno pani ząbek tłumaczy mu cała sprawe z aborcją . Razem opłakują śmierc nienarodzonego dziecka. smutna historia lecz prawdziwa moja znajoma miała podobny przypadek . Myśle że  trche długie ale mam nadzieje ze przeczyta ktoś ;/ ;/
myslalbykto Postów: 1
Konto od: 25.07.2009
Miasto: Andrychów