Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: verf, data postu: Friday, November 27, 2009 17:20
Wróżba nr. 1 przypomina kształt głowy faceta+kształt długich włosów kobiety . Miłość ;D
verf Postów: 0
Konto od: 7.08.2009
Miasto: netherlands
Permalink Autor: saraaa95, data postu: Friday, November 27, 2009 17:21
Wróżba 3.
Ta wróżba przedstawia leżącego Pana Blogaska,nad którym stoi człowiek z piłą motorową .
Pan Blogasek stara się uwolnić,ale jest bezsilny,w pewnym momencie do mordercy podbiega pies i zaczyna go gryźć,po tym zdarzeniu morderca ucieka i zostawia Pana Blogaska.Cała ta sytuacja tak wstrząśnie Blogaskiem,że zostanie on pomocnikiem "Ojca Dyrektora" i w przyszłości zostanie umieszczony na logo słynnego radia,oraz zastąpi Pana Szymona Hołownię.
XD
saraaa95 Postów: 0
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: piniacz, data postu: Friday, November 27, 2009 17:22
wróżba 1
Moim zdaniem Pan Blogasek niestety nie pozna swojej drugiej polówki, ponieważ już ją ma (co sugeruje nam wróżba nr.1). A wróżba nr 1 przedstawia dwoje odwróconych do siebie tyłem ludzi. Można pomyśleć że są ze sobą pokłóceni, jak i również że postać pierwsza to Pan Blogasek a postać druga to jego zadufana w sobie partnerka. Niestety nie zawsze wróżby mają szczęśliwe zakończenie :)
Szybkiego rozwiązania spraw w życiu miłośnym Panie Blogasku.
piniacz Postów: 0
Konto od: 15.12.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: 165cm, data postu: Friday, November 27, 2009 17:25
1. trzeba powtórzyć próbę, i jeszcze raz wylać wosk, bo nie będzie nic. nic ciekawego
2. jak by przewrócić na lewą stronę to jest robot, więc strzeżcie się, bo nastaje dla Was epoka robotów!!!!!!
3. trudno powiedzieć ale jest to na pewno a) lub b) ;
a) to jest cień nosorożca, więc trzeba go kupić, lub pojechać gdzieś, gdzie on jest, i go dotknąć, i wypowiedzieć życzenie a ono się spełni  
b) to jest samolot, i przestrzegam Was (Ciebie) przed wizytami na lotnisku. o tak. ja sie znam xd
165cm Postów: 1
Konto od: 11.11.2008
Miasto: puławy
Permalink Autor: anotherstrange, data postu: Friday, November 27, 2009 17:26
Hymm ; ]
wróżba numer 1 ;dd
tak sobie patrzę i patrzę...
i wiem ;dd ;]
To są skrzydła , a to wszystko oznacza, że pan blogasek jest aniołkiem ;d , i się opiekuje naszymi photoblogami jak anioł stróż ;] I to oznacza, że niebawem będzie, także odnowiony photoblog przez aniołka pana blogaska ; ]
Treść dodana do postu 27-11-2009 o godzinie 17:49
Hymm ; ]
wróżba numer 1 ;dd
tak sobie patrzę i patrzę...
i wiem ;dd ;]

To są skrzydła , a to wszystko oznacza, że pan blogasek jest aniołkiem ;d
, i się opiekuje naszymi photoblogami jak anioł stróż ;]
I to oznacza, że niebawem będzie, także odnowiony photoblog przez aniołka pana blogaska ; ]
anotherstrange Postów: 2
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: kichneciwtalerz, data postu: Friday, November 27, 2009 17:26
Na wróżbie 3 widzę choinkę, a z niej  wytrasta jakby takie serce. Myślę że Nasz kochany pan Blogasek w święta spotka swoją wieeelką miłość panią Blogaskową i bedą mieli dwójkę małych Blogasków, którzy są przedstawieny na wróżbie 1. Jednak oni się będą kłócić i na wróżbie są więc od siebie odwróceni ale z pomocą przyjdzie pani Blogaskowa która w przyszłości zostanie kasjerką co jest na wróżbie nr 2. ;)
kichneciwtalerz Postów: 0
Konto od: 3.12.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: oddajmimojemazakii, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
Moim zdaniem wróżba nr 1 przesdstawia dwoje ludzi , którzy są od siebie odwróceni . Jedna to dziewczyna ,a grugi to chłopak . Może to oznaczać ze się pokłuci ze swpja druga ołowka labo straci .
oddajmimojemazakii Postów: 0
Konto od: 17.09.2009
Miasto: Solec Kujawski
Permalink Autor: ollfon, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
Wróżba numer dwa. Zdecydowanie jest to R2D2 (Gwiezdne Wojny), tylko bokiem.

Podczas jednej z licznych sesji fotograficznych robionych przez pana Blogaska, ten natknie się na Luca Bessona. Besson, zachwycony zdjęciami pana B., zaprosi go do współpracy przy sequelu `Gwiezdnych Wojen`. Z początku B. będzie pracował za kamerą, jednak szereg niefortunnych wydarzeń na planie sprawi, że wcieli się od  postać robota R2D2.

Film okaże się wielkim hitem, godnym miana kontynuacji legendarnych "Wojen", a sam Blogasek zostanie znaną gwiazdą filmową. W najbardziej cenionych pismach będą go chwalić za genialne odwzorowanie emocji bohatera (Kto wie jak wygląda R2D2, będzie wiedział o co chodzi XD). Może nawet dostanie oscara?
ollfon Postów: 11
Konto od: 12.10.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: ania90, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
Nie zawsze wróżby są miłe. Ja w trzeciej wróżbie widzę samolot wpadający do oceanu/morza. Blogasku, nie leć nigdzie samolotem w najbliższych miesiącach!
ania90 Postów: 108
Konto od: 24.08.2005
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: jazze, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
Wróżba numer 3

Mi ta wróżba wygląda na Super Bohatera . Pan Blogasek będzie " SuperBlogasem "  , Pana Blogaska czeka przyszłość super bohatera . Będzie ratował  i czyścił photoblogi z nieprzyzwoitych zdjęć ; )

Oto moja wróżba dla pana blogaska  ;)
Treść dodana do postu 27-11-2009 o godzinie 17:28
Wróżba numer 3

Mi ta wróżba wygląda na Super Bohatera . Pan Blogasek będzie " SuperBlogasem "  , Pana Blogaska czeka przyszłość super bohatera . Będzie ratował nasz świat ;)

Oto moja wróżba dla pana blogaska  ;)
jazze Postów: 0
Konto od: 13.03.2009
Miasto: Mogilno
Permalink Autor: paastelowa, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
wróżba 3 :D
Nasz szanowny pan Blogasek wkrótce poleci na wyprawę samolotem dookoła świata :D A to z wosku przedstawia p. Blogaska jak już leci samolotem :)
wszelkie pytanka tu [klik]
paastelowa Postów: 33
Konto od: 7.06.2009
Miasto: Sierakowo
Permalink Autor: hejwszystkojestokej, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
1. Pan Blogasek z Panią blogaską wpadli na pomysł posmarowania się bitą śmietaną i wylizania z niej sie nawzajem :D
hejwszystkojestokej Postów: 2
Konto od: 24.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: kolorowajakteczaa, data postu: Friday, November 27, 2009 17:27
1 ..
Moim zdaniem Pan Blogasek weżnie Ślub ponieważ są 2 postacie . Pan Blogasek i Tajemnicza postać prawdopodobnie Kobieta ..Prawdopodobnie Pan Blogasek bedzie z swoja wybranką na zawsze i oczywiscie z nami jeszcze przez 100000 Lat ... :** I Będą zyli długoo i szczęsliwi ...
kolorowajakteczaa Postów: 0
Konto od: 22.05.2009
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Permalink Autor: lubiebycwcentrumuwagi, data postu: Friday, November 27, 2009 17:28
3 - Pan Blogasek leci w kosmos xD
lubiebycwcentrumuwagi Postów: 0
Konto od: 14.08.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: kapitanchaos, data postu: Friday, November 27, 2009 17:29
wróżba numer dwa nie przedstawia nic innego jak jeźdźca na koniu,a jeźdźcem nie będzie nikt inny jak Pan Blogasek,patrząc na okoliczności,pewnie weźmie udział w gonitwie i zajmie wraz z koniem pierwsze miejsce,otrzyma cudowną nagrodę w postaci pieniężnej i będzie bogaty do końca życia! ;D
Treść dodana do postu 01-02-2010 o godzinie 18:21
:P
kapitanchaos Postów: 3
Konto od: 3.07.2007
Miasto: Moskwa
Permalink Autor: natalka1987, data postu: Friday, November 27, 2009 17:30
Wróżba nr 1.
Myśle że przedstawiony jest tu pan Blogasek który znajduje się po lewej str. połączony jest z drugą osobą,to jest jego wielka miłość... :) widać że ta pani jest o trochę niższa od pana Blogaska :), trochę puszysta, ale to nie oznacza że jest brzydka! to jest mis Hiszpanii 2004 roku! wyjadą razem na długą podróż poślubną, to będą wyspy Bahama, szczęśliwa wybranka ma na sobie wielki naszyjnik z kwiatów.
natalka1987 Postów: 7
Konto od: 17.05.2008
Miasto: Inowrocław