Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: darusia216, data postu: Sunday, November 29, 2009 17:23
A ja wybieram 3;)
I mówię, że Pan Blogasek będzie kapitanem Marynarki Wojenniej (jak przekrecimy w lewo głowe) widać, że ma czapkę i jakąś duuuużą broń;)
darusia216 Postów: 0
Konto od: 24.09.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: guzikwarte, data postu: Sunday, November 29, 2009 17:39
3. Na zdjęciu jest przedstawiona pozycja w jakiej  pana blogaska zatrzymał się na drzewie podczas zjeżdżania na sankach :P Ojj zaboli x(
guzikwarte Postów: 0
Konto od: 21.10.2007
Miasto: Kraśnik
Permalink Autor: , data postu: Sunday, November 29, 2009 18:05
Wróżba 1.

Pan Blogasek spotka ducha, strach go ogarnie. Oznacza to, że do następnych andrzejek nawet najmniejszy szczegół będzie musiał być idealnie wykonany inaczej okropny potrór, który dostał imię od Pana Blogaska - andrzejkowy duch będzie go prześladował :)
...
Konto od:
Miasto: Lubaczów
Permalink Autor: blooondynka, data postu: Sunday, November 29, 2009 18:52
1. Pan Blogasek spotka swoją prawdziwą miłość :)
blooondynka Postów: 0
Konto od: 17.06.2009
Miasto: ropczyce
Permalink Autor: likeme, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:05
No to ja zabieram się za wróżbę numer 2.

Z kształtu przypomina mi ona robota z Gwiezdnych Wojen R2-D2(czytaj: artuditu).

Na uzasadnienie swojej opinii zamieszczam zdjęcie (wystarczy odwrócić w odpowiednią stronę):

A więc na tej podstawie wróżę, że Nasz Pan Blogasek wyruszy w podróż kosmiczną. Wszystkich zachwyci swą odwagą oraz znajomością zagadnień kosmicznych i strony mechanicznej pojazdów.
Wosk bardziej uwydatnił prawą kończynę R2D2 dlatego też cała historia zacznie się od niepokojącego sygnału z kosmosu nadanym w nieznanym języku.
Następnie (jako że obok tej kończyny widać prostokącik) do prezydenta dotrą dziwne zdjęcia. I tu zacznie się rola Pana Blogaska - zna się na zdjęciach, fotografowaniu itd. wobec tego po uzgodnieniu tego i owego z Prezydentem poleci z misją zwiadowczą (oczywiście nie sam, tylko z ekipą) na Gwiazdę Śmierci (dopiero co odkrytą planetę).
Wiele przygód go spotka (wskazuje na to każde uwypuklenie w formie wosku, które widać na zamieszczonym zdjęciu konkursowym nr 2)

przykładowo:
  • zaokrąglona kopuła zapowiada walkę podczas zaćmienia słońca i niemożność rozpoznania kto jest dobry a kto zły – wszystko będzie jednolite
  • dwie kończyny – oznaczają, że podczas tej podróży nasz Pan Blogasek spotka pokrewną duszę (ciężko powiedzieć czy przyjaciela czy kobietę swego życia)
  • uwypuklenia na prawej kończynie oznaczają kłopoty ze sprawnością statku - a jak już wspomniałam Pan Blogasek pokaże wszystkim że zna się na mechanice kosmicznej i dzięki niemu łatwiej będzie dotrzeć do celu.
Będzie wiele potyczek dobra ze złem, ale w końcu aparat Pana Blogaska załagodzi spór - nakryje on i sfotografuje córkę króla dobra wraz z synem króla zła podczas romantycznego spaceru we dwoje. To zdjęcie pogodzi dwie zwasnione strony.
Będzie wielka impreza na kraterze na cześć Pana Blogaska (na odlewie z wosku wygląda jakby leżał więc wróże że po imprezie będzie miał kaca)

Ziemia zyska pewnośc że istnieje zycie i do tego przyjazne we wszechświecie i rozwinie się turystyka w kosmos.

Oczywiście z całej podróży Pan Blogasek przywiezie mnóstwo niepowtarzalnych zdjęć - którymi od czasu do czasu będzie uraczał photoblogowiczów :) Oraz dla adminów, w podziękowaniu za stworzenie jego osoby przywiezie kawałek skały księzycowej (na co wskazuje kształt między jego kończynami).

No i to by było na tyle, z tego co widać :)
likeme Postów: 0
Konto od: 28.04.2007
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: xlike, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:13
Wróżba 1.
Myślę ze Pana Blogaska spotka jakaś miłość .
Jakaś osoba się pewnie pojawi ;pp
Takie powodzenie i reputacje to ma tylko on ;p
I takie ciachooo ;D
xlike Postów: 0
Konto od: 24.09.2009
Miasto: Łask
Permalink Autor: yesterday, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:16
2.

W najbliższym czasie Pan Blogasek pozna swoją drugą połówkę. Umówią się oni na spotkanie w parku,aczkolwiek zaplanują również wspólną kolację.Niestety, jak to w życiu bywa, ich uczucie napotka na drobną przeszkodę. Jak się później okaże, to dzięki niej Pana Blogaska i jego wybrankę na zawsze zwiąrze miłość. Otóż w parku grasować będzie głodne,niebezpieczne zwierze,prawdopodobnie pies, lecz nie wykluczam,innego stworzenia*. Niespodziewający się niczego Pan Blogasek zostanie dotkliwie ugryziony przez owe zwierze w lewą nogę,a z jego przyodziania zostaną zaledwie strzępy. Z powodu stanu fizycznego Pana Blogaska kolacja zostanie odwołana,natomiast Pani Blogaskowa zaprosi go do siebie,aby opatrzyć ranę zadaną przez złe stworzenie. Dzięki temu lepiej się poznają,odkryją współne zainteresowania i zorientują się,że są dla siebie stworzeni a ich miłość jest niezwykle silna i gorąca. Ale to dopiero początek silnego uczucia Pana Blogaska i Pani Blogaskowej... :)
Treść dodana do postu 29-11-2009 o godzinie 19:26
- przepraszam, miało być zwiąże

+ dlaczego moje posty podpisywane są 'maademoiselle' skoro od dłuższego czasu jestem 'yesterday' ? :)
kiedyś maademoiselle , teraz yesterday : )
yesterday Postów: 14
Konto od: 7.05.2008
Miasto: Londyn
Permalink Autor: kargielpatrol, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:23
wróżba nr.1

dwie osoby rozmawiające :))
zapewne pierwsza to kobieta a drugie facet w kapeluszu :D
kargielpatrol Postów: 2
Konto od: 21.10.2006
Miasto: warszawa
Permalink Autor: shatanova, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:33

Wszyscy wróżą Panu Blogaskowi szczęście, radość, miłość, Panią Blogaskową i Małych Blogasków ...

Z kolei ja uważam, jako wróżka bez uprawnień, że obrazek nr 3 (Wróżba nr 3) przedstawia człowieka, który stawi czoła przedmiotowi naszych wróżb, czyli Panu Blogaskowi i najprawdopodobniej nie skończy się to spotkanie szczęśliwie dla jednego z nich. Nie oznacza to jednak czarnego scenariusza, nie ! To po prostu konkurencja. Konkurencja natomiast wpływa czasem zdrowo na ludzi. I jeśli Pan Blogasek ma głowę pełną pomysłów niczym Mc Gyver, to poradzi sobie z ową sytuacją.

Co do kształtu 'wróżby' myślę, że przedstawiać ona może konkurenta, bądź Pana Blogaska (w zależności jak potoczy się życie), który po porażce wpada wraz z całym swoim 'uzbrojeniem' w otchłań, gdzie prawdziwy fotografowie się już nie liczą ...

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia, oraz samych pozytywnych wróżb w Andrzejki pozostałym photoblogowiczom ^^

Chandra
xDDD
shatanova Postów: 0
Konto od: 10.10.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: spektrum, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:38
Więc tak :
z wróżby nr 1 wynika, iż spotka się ze znajomymi ze szkoły. ;d
Dlaczego ? Gdyż wróżba przedstawia Pana Blogaska w podstawówce z pewną dziewczyną, która miała na imię Grażynka i była najpiękniejszą dziewczyną w klasie, a jego koledzy z zazdrości o nią zawiązali im sznurówki.
Oni po krótkiej chwili skapneli się, że takie coś się zdarzyło, ale żeby było śmiesznie, rozmawiali dalej ;) ;]
spektrum Postów: 0
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: beacia94, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:43
1. Obrażona pani i pan
2. żaba z bokserskimi rękawicami..
3. pies z wielką buzią..
beacia94 Postów: 1
Konto od: 20.10.2008
Miasto: Chojnów
Permalink Autor: , data postu: Sunday, November 29, 2009 19:48
wróżba numer 2
Jak się spojrzy bokiem wypisz wymaluj R2D2 z Gwiezdnych Wojen
Wedłóg mnie Pan Blogasek dostanie rolę jako mały sympatyczny robot do Star Wars lub przebierze się za niego na karnawał.
Treść dodana do postu 19-01-2011 o godzinie 18:39
nothing
Konto od:
Miasto: xxx
Permalink Autor: pepepandziobaak, data postu: Sunday, November 29, 2009 19:50
wróżba 2.

Patrząc bokiem można stwierdzić, że w najbliższym czasie Pan Blogasek upiecze pierniki i będzie je ozdabiał. ;)
pepepandziobaak Postów: 0
Konto od: 13.02.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: mosxdd, data postu: Sunday, November 29, 2009 20:01
3.

A mnie się widzi, iż pan Blogasek będzie szczęśliwy, gdyż w piekny dzień wyruszy w niesamowitą wyprawę podwodną lodzia podwodną. Wg. mnie wystający 'dzyndzelek' to broń na łodzi podwodnej ;), a taki 'poobgryzany' spód to widoczna część statku nad powierzchnią wody ( bo w owej chwili jest w stanie wynurzenia ;] ), część nieobjeta fala wody ! :D.
Podróż wpłynie niesamowicie na życie pana Blogaska. Nabierze On nowych sił witalnych, będzie ogarniało go szczęście - sugeruje to spokojne morze ;).

(http://zapodaj.net/f05b29341f8c.bmp.html)
mosxdd Postów: 0
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: riana666, data postu: Sunday, November 29, 2009 20:17
2 . Pan Blogasek wyruszy w podróż kosmiczną, która zakończy się nową koncepcją zdjęć czyli zdjęcia bez grawitacji :)
riana666 Postów: 1
Konto od: 1.09.2006
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: czolgista1990, data postu: Sunday, November 29, 2009 20:17
wróżba nr.1

Pan Blogasek niestety nie otrzymał pomyślnej wróżby...
Jak widać na załączonym obrazku nr.1 widać go z kobiętą z nieznajomego pochodzenia krainopodobnego wytworu ducha żyjącego gdzieś w głębi rdzeni procesorów któregoś z serwerów photobloga. Tym samym został skazany prawdopobonie na dożywotnie towarzystwo tejże pieknej niewiasty (co niekoniecznie musi być złe), a także ( o zgrozo!!! ) jej matki, czyli swojej teściowej!!! Niech Jakis program typu antyteściowa ma naszego kochanego pana blogaska w swej opiece ! A my wszyscy wspomóżmy go minutą bez dotykania myszy i klawiatury i naszym duchowym wsparciem...

ps. Biedny Pan Blogasek...
czolgista1990 Postów: 0
Konto od: 31.07.2007
Miasto: Bydgoszcz