Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: mypuzzleofdreams, data postu: Saturday, November 28, 2009 15:20
Wróżba 3.
Jest to dromader, czyli wielbłąd jednogarbny ;D
Wielbłądy kojarzą się z Afryką, toteż Pan Blogasek wybierze się na wycieczkę do Egiptu i przemierzy bezkresną Saharę na wielbłądzie :D Przy okazji zobaczy piramidy i spotka się z krokodylami nilowymi :D
mypuzzleofdreams Postów: 0
Konto od: 3.07.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: reddream, data postu: Saturday, November 28, 2009 15:39
Wróżba numer 2.
Otóż, widzę kamerę. Pan Blogasek zostanie fotografem na hollywoodzkim planie filmowym, załapie się na drugoplanową rolę i poślubi adoptowaną córkę Angeliny Jolie. : )
reddream Postów: 0
Konto od: 10.10.2008
Miasto: Janikowo
Permalink Autor: grregory, data postu: Saturday, November 28, 2009 15:50
Wróżba 3.
________
Panie Blogasku! mam dla Ciebie kilka ważnych wiadomości, które zobaczyłem na podstawie tejże wróżby... Zastanawiam się, od której zacząć... Hmm.... Po pierwsze musze Ci przekazać dobrą informację! Czeka Cię podróż.  Ale nie samotna! Będzie Ci towarzyszyć osoba bardzo bliska twemu sercu... Z układu wosku wnioskuję, iż celem waszej podróży będzie Francja... nie widże konkretnego miasta... może Paryż?! Podróż ta oprócz fantastycznych wspomnień przyniesie Ci również miłą niespodziankę... Przestrzergam jednak, żebyś nie naciskał  na swoją ukochaną po powrocie... (niespodzianka ta jest z nią związana) Poczekaj, aż sama wyjawi Ci swój sekret. A i najważniejsze! nie zabraniaj jej odwiedzić mamusi... Ale pod żadnym pozorem z nią nie jedź... Na pewno wyjdzie Ci, Wam to na zdrowie... Nie myśl teraz o pieniądzach i nie zastanawiaj się skąd niby weźmiesz taką kwotę żeby pozwolić sobie na wyjazd tym bardziej do Francji!?
pomyśl o czymś przyjemnym i wychowaj swoją popodróżową 'niespodzianke' na dobrego człowieka...
...
...
...

3 stówy się należą... ;]
grregory Postów: 0
Konto od: 5.10.2009
Miasto: Końskie
Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 28, 2009 16:11
3.
Skopiowałam kształt woskowego odlewu, wyciełam z kartki i po dłuższym kręceniu przy lampce z cienia wyłonił się pistolet do gwoździ... myślę, że budowlanka dla pana Blogaska murowana ;)
urzekło mnie dobro w twoich oczach
to niewiarygodne jak wielką siłą może dusza obdarować ciało
Konto od:
Miasto: Pustków
Permalink Autor: felebrlle, data postu: Saturday, November 28, 2009 16:14
1.Ridz i Brooke z Mody na sukces^^
2.Głód z reklamy DANONE
3.Anioł
felebrlle Postów: 1
Konto od: 18.04.2009
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: zcukrempudrem, data postu: Saturday, November 28, 2009 16:15
obrazek 1
Pan Blogasek ma wielu przyjaciół. Codziennie przyjmuje miliony zaproszeń na nk, a na fbl każdy pragnie pokazywać Blogaskowi swoje zdjęcia i pisać o sobie. Fotoblogowicze zafundowali Blogaskowi prezent! Wysłali go na wakacje, lecz On nie chciał wyjeżdzać. Bał się zostawiać swoich przyjaciół, nie wiedział jak bez nich wytrzyma. Pan Blogasek bardzo kocha fotoblogowiczów, a oni jego, dlatego postanowili wybrać sie razem na wakacje! Pan Blogasek wynajął dwa autokary i pojechali. Bawili się fantastycznie! Razem śpiewali, tanczyli, wróżyli. Fotoblogowicze zjednoczyli  i poznali się  ze sobą. Co roku razem organizują ogromną imprezę. W tym roku odbędą się wspólne Andrzejki, ciekawe co się wydarzy?
zcukrempudrem Postów: 0
Konto od: 17.03.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: ilovemelancholia, data postu: Saturday, November 28, 2009 16:29
wiatm ;)
pierwsza wróżba przypomina mi 2 twarze
ludzie wymbolizujacy nowe znajomości i wieksza ilość ludzi zakładajacych fotobloga :)
druga wróżba jest podobna do robota czyli to ozacza ze w nadchodzacym roku fotoblog rozwinie sie technicznie badz oznacza to wiele prezentów dla Pana Blogaska pod choinka w postaci elektoronicznych gadzetów
a 3 wróżba oznacza anioła który jest symboliem braku porblemów lub wyluzowanego gostka który mówi o tym, że Pan Blogasek bedzie miał mniej zmartwien w natchodzacym czasie i mniej pracy bedzie mógł poleniuchowac :P
pozdrawiam serdecznie i tak zycze wszystkiego dobrego Panu Blogaskowi i jego znajomym ;P
ilovemelancholia Postów: 0
Konto od: 22.02.2009
Miasto: Włodawa
Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 28, 2009 16:30
1. Pan Blogasek pogada z Administratorami PB - żeby była opcja "usuń swój PB" i wszyscy będą szczęśliwi :D
Konto od:
Miasto: Dębica
Permalink Autor: czekoladabezcukru, data postu: Saturday, November 28, 2009 16:45
1.
moim zdaniem jest to wysoka kobieta w sukni śluybnej z trenem a obok niej niski męszczyzna w kapeluszu .;)
2.
jest to pewien rodzaj konia mechanicznego na którym siedzi pewien mały człowiek który jest troszkę gruby i trzyma w ręku wodze
3.
jest to pan Blogasek który ukrywa sie za pniem drzewa. Pan Blogasek jest w olbrzymim kapeluszu, który zasłania mu całą jego głowę aby nikt nie mógł go rozpoznać .;) ( ma on na sobie ubrania podobne do skrzata)

dziękuję
i pozdrawiam pana Blogaska .;)
czekoladabezcukru Postów: 0
Konto od: 8.05.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: czekoladabezcukru, data postu: Saturday, November 28, 2009 16:51
przepraszam, pomyliłam się i opisałam wszystki wróżby teraz to prostuję :
wybieram wróżbę nr 1
a więc panie Blogasku!
to co ciebie czeka w przyszłości to ślub !
na wróżbie widać pana w garniturze i pięknym męskim kapeluszu .;)
a obok stoi piękna kobieta która ma na sobie suknię ślubną z trenem
już już niedługo stanie pan ze swoją piękną wybranką przy ślubnym kobiercu
mam nadzieję że będzie to związek na resztę życia .;)
dziękuję i pozdrawiam serdecznie
czekoladabezcukru Postów: 0
Konto od: 8.05.2009
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: jakzczekolady, data postu: Saturday, November 28, 2009 17:07
Drogi Panie Blogasku.
Muszę przyznać iż będzie miał Pan szczęście w miłości co zapewni Panu Dobra Wróżka przedstawiona na 3 wróżbie...
Odwiedzi ona Pana  w nocy z 1.12 na 2.12 ... Trochę cierpliwości a marzenia się spełną ;)
jakzczekolady Postów: 0
Konto od: 21.12.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: elfiiinka, data postu: Saturday, November 28, 2009 17:07
Wróżba 1.
Oj pan Blogasek będzie miał problem .. wróżba ta ukazuje dwie postaci-są nimi dwie ślicznotki. Obie będą walczyć o jego serce. Problem polega na tym, że nie będzie wiedział którą wybrać, bo obie są dla niego wyjątkowe. Ale jeśli posłucha serca to wybierze tą odpowiednią dla niego :)
elfiiinka Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: tosiaiswiat, data postu: Saturday, November 28, 2009 17:12
Moim zdaniem wróżba 1. przedstawia Dwie obrażone osoby, możliwe, ze czeka Pana kłotnia
Wróżba 2. przedstawia śpiewającego hipopotama, nie ma tu żadnej iluzji , ale Trzeba by było zastanowić się nad udziałem w "Szansie na sukces" ;)
Wróżba 3. Przypomina mi bociana z dzieckiem, może to oznacza nowego członka rodziny ;))
Pozdrwiam ;))
tosiaiswiat Postów: 0
Konto od: 12.02.2009
Miasto: Nieznane;)
Permalink Autor: lukrowanaxxfantazjaxx, data postu: Saturday, November 28, 2009 18:11
Wróżba nr. 2 przedstawia samolot, z którego macha Nam walizkami zadowolony Pan Blogasek. Oznacza to, że w przyszłości wybierze się w podróż swojego życia, gdzie pozna swoją wielką miłość, do czego nawiązuje wróżba nr 1.

[Opis wróżby nr 2]
lukrowanaxxfantazjaxx Postów: 0
Konto od: 2.09.2008
Miasto: Opatów
Permalink Autor: rrudzielec, data postu: Saturday, November 28, 2009 18:44
Wróżba nr.1
Piękna dziewczyna, o długich włosach spiętych w kitkę, ciągnie za rękę Pana Blogaska, aby powróżyć mu z wosku.
Pan Blogasek wywróżył sobie wielką miłość. Ona również wywróżyła sobie miłość. Oboje są pewni, że są dla siebie stworzeni, a wróżba tylko potwierdziła ich niepewność. :)
rrudzielec Postów: 0
Konto od: 24.10.2009
Miasto: Bryńsk
Permalink Autor: paula1234, data postu: Saturday, November 28, 2009 19:00
2. spoglądając na lewy bok przypomina to kosmite wiec może pan blogasek poleci statkiem na kosmos:)
Albo też bedzie rządził całym  światem:)
paula1234 Postów: 0
Konto od: 26.04.2008
Miasto: Grudziądz