Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: pink0world, data postu: Friday, November 27, 2009 16:57
Wróżba 2
Moim Zdaniem an Bogasek Wyleci W podroż dookoła świata bo obrazek ten przypomina mi rakietę heh ;d
Pan Blogasek Odwiedzi Inne Kraje, Kontynenty a może nawet planety ;d

Czekam na odpowiedz u mnie na fbl-ogu :)
Mam Nadzieje, ze uda mi się wygrać PRO :D
pink0world Postów: 0
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: klaud1133, data postu: Friday, November 27, 2009 16:58
Hmm wrózba 1 moim zdaniem, przypomnina Pana Blogaska i jego przyjeciela fotografa :) A dlaczego? Hmm... NIe widział z nim się baaardzo długo i niebawem się spotkają, aby powspominać stare czasy.
KlauDka
klaud1133 Postów: 0
Konto od: 24.11.2007
Miasto: Śliwice
Permalink Autor: letspartyhard, data postu: Friday, November 27, 2009 16:59
2. Jak dla mnie to jest święty mikołaj tylko może bez czapki;)
i on ma worek w którym niesie różne dodatki na fbl.pl i oczywiście jakiś prezent dla pana Blogaska xd
letspartyhard Postów: 0
Konto od: 14.01.2009
Miasto: Miami
Permalink Autor: kumam, data postu: Friday, November 27, 2009 16:59
1- pingwin i bałwan
pan blogasek na Antarktydzie ;p
kumam Postów: 0
Konto od: 7.11.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: yoloxa, data postu: Friday, November 27, 2009 17:00
1. Genia i Stasiu złączeni kajdankami na nodze
2.ufo nadlatuje
3.zajączek kica po lampki do biedronki
yoloxa Postów: 4
Konto od: 20.12.2007
Miasto: Ełk
Permalink Autor: mraw, data postu: Friday, November 27, 2009 17:00
wróżba numer jeden.
moim zdaniem na obrazku są dwie osoby. pierwsza osoba po lewej to możliwe pan blogasek, a obok jego żona. są oni przedstawieni w dumnej postaci (kojarzy mi się z głową państwa i jego żoną) co może znaczyc, że pan blogasek zostanie bardzo ważną osobistością i będzie mniał kochającą go żonę. ;>
mraw Postów: 0
Konto od: 29.09.2007
Miasto: Hollywood ;dd
Permalink Autor: notfruit, data postu: Friday, November 27, 2009 17:00
Myślę, że pan blogasek poleci w podróż do okoła śwaiata samolotem:) Tak wywynioskowałam z 3 wróżby:)
notfruit Postów: 5
Konto od: 26.09.2009
Miasto: Jarocin
Permalink Autor: herbacianadama, data postu: Friday, November 27, 2009 17:01
wróżba 1)
To właśnie dzięki tej wróżbie Blogaska życie odmieni się totalnie pod względem miłości.Spotka on zupełnie przypadkowo panią Blogaskę, która będzie jego inspiracją do nowych pomysłów, a także do nabywania nowych zdjęć na sesjach.Natomiast to nie wszystko od tej pory będzie on również podziwiany i wychwalany u wielu kobiet, które mają swoje photoblogi już od początku strony . jednym słowem Miłość jest Blogaskowi przeznaczona.:)
herbacianadama Postów: 0
Konto od: 27.02.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: izuniamilunia, data postu: Friday, November 27, 2009 17:02
1.

Pan Blogasek, jako że został brutalnie wyrzucony ze strony głównej Photoblog.pl uda się do psychiatry, bo popadnie w silną depresję. Lekarz poleci mu, aby gdzieś wyjechał. Pan Blogasek zarobił dużo pieniędzy jako maskotka Photoblog.pl, dlatego może wsiąść do pociągu pojechać do Berlina, później w Tour de France pojedzie do Paryża. Zacznie tam trenować pływanie, aby przepłynąć Kanał La Manche wpław. Oczywiście wykona to. W końcu trafi do Rowu Mariańskiego - najgłębszego miejsca na Ziemi. W batyskafie wyładuje na dnie razem ze śliczną panienką, która pewnie jest we wróżbie 2. Nie będą wiedzieli co robić, będą się bardzo bali, w tym strachu wyrośnie inne uczucie - miłość. Pan Blogasek rzuci Uroczą Panienkę na łóżko na czym przyłapała go wróżba 3.
izuniamilunia Postów: 6
Konto od: 15.02.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: trzymajsiee, data postu: Friday, November 27, 2009 17:01
wróżba numer 3 pan blogasek stanie się roboblogaskiem ;]
trzymajsiee Postów: 0
Konto od: 24.08.2009
Miasto: Golub-Dobrzyń
Permalink Autor: mistycznynatural, data postu: Friday, November 27, 2009 17:02
WRÓŻBA 1.

No cóż. Pan Blogasek może mieć szalenie ciekawą przyszłość. Wiadomo, że na pierwszy rzut oka wygląda na to, że będzie szczęśliwy ze swoją drugą połówką... Ale po wnikliwej analizie kształtu dostrzegamy coś więcej. Pani Blogaskowa ma wątpliwości co do wierności swojego ukochanego. Postać po lewej stronie to zdecydowanie lepszy profil Pana Blogaska, a za nim po prawej stronie czai się postać w kapeluszu z twarzą ukrytą w kołnierzu prochowca... Najwyraźniej detektyw... Łączy ich nić tajemnicy, co również bardzo jasno widać. Nie wiadomo co z tego wyniknie, ale niech lepiej nasz bohater uważa...

:D:D:D:D
mistycznynatural Postów: 0
Konto od: 12.03.2009
Miasto: Bielawa
Permalink Autor: casualtyoflove, data postu: Friday, November 27, 2009 17:02
wróżba nr 1
Myślę że to będzie dobra passa w najbliższej przyszłości jeśli chodzi o miłość.
Pan blogasek kupi sobie pieska.; ))
casualtyoflove Postów: 0
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Nysa
Permalink Autor: mirise, data postu: Friday, November 27, 2009 17:03
wróżba 1. Papa Smerf i Gargamel

wróżba 2. to mi się tak jakoś kojarzy z globem ziemskim, na którym jest wielka fabryka Świętego Mikołaja :)

wróżba 3. Pan Blogasek do Tunezji między Piramidy pojedzie... na grzbiecie wielbłąda :)
mirise Postów: 0
Konto od: 27.10.2021
Miasto: Gopło
Permalink Autor: dsvdf, data postu: Friday, November 27, 2009 17:04
1. jakieś dwie postacie, z pewnością rzeźby z profilu.
2. krab.
3. pelikan z rybą w buzi.
dsvdf Postów: 0
Konto od: 15.08.2009
Miasto: marciszów
Permalink Autor: catintheflat, data postu: Friday, November 27, 2009 17:04
wróżba 3
Tutaj widzę pana blogaska w samolocie wykonującym podniebne akrobacje a w tym akurat momencie lecąc do góry nogami ogląda wszystkich photoblogowiczów z poziomu chmur. Widzę także, że ten samolot symbolizuje wyżyny popularności na jakie wzbije się photoblog.pl :)

Etatowy zadymiacz
catintheflat Postów: 1551
Konto od: 19.08.2008
Miasto: Koronowo
Permalink Autor: kerfuffle, data postu: Friday, November 27, 2009 17:06
3: Pan Blogasek spotka atomówki i stanie się jednym z nich po pocałunku z którąś. Przeżyje niesamowie przygody i zasłynie wśród dzieciaków jako Blogatomosek ;DDDDD
kerfuffle Postów: 1
Konto od: 11.03.2009
Miasto: Boża Wola