Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: nesti, data postu: Friday, November 27, 2009 19:37
W pierwszej wróżbie widze boczny profil twarzy kobiety wiec myślę że pan Blogasek spotka [w końcu!] swoją drugą połówkę.
nesti Postów: 6
Konto od: 4.03.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: potworekamorek, data postu: Friday, November 27, 2009 19:41
wróżba 2

według mnie jest to P. Blogasek z dwugłowym wężem którego ma na szyi, czyli P. Blogasek będzie cyrkowcem, ale ponieważ będzie miał dwugłowego węża zostanie sławny, a gdy wróci zarządzi dla nas mnóstwo atrakcji .
; D

podpisano : ja [drugxlove.fbl.pl]
potworekamorek Postów: 1
Konto od: 12.05.2009
Miasto: Opole
Permalink Autor: mylovingheart, data postu: Friday, November 27, 2009 19:41
Wróżba nr. 1

Hmm , z tej wróżby idealnie widać że Pan Blogasek zrobi sobie fryzurę w stylu Elvisa Presleya i tego samego dnia wychodząc od fryzjera spotka kobietę , która będzie zachwycona Jego twórczością . Jednak p.Blogaskowi nie przypadnie do gustu ta kobieta ponieważ jej duży nos( co widać na wróżbie z wosku . ) odstrasza ludzi i  nasz bohater odwróci się od niej(widac na wróżbie) , powie ze jego jedyną miłością jest fotografowanie  Jednak później zrozumie że zakochał się w swojej wielbicielce . Będzie to wielka miłość. [ obydwoje są ukazani z profilu , pan Blogasek z lewej , pani wielbicielka z prawej , a ich twarze skierowane na lewo. )
mylovingheart Postów: 0
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: urodzona15kwietnia, data postu: Friday, November 27, 2009 19:43
1- uważam, że Plogasek znajdzie swoją miłość lub przyjaciela.
urodzona15kwietnia Postów: 1
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: underthebridgex, data postu: Friday, November 27, 2009 19:44
wróżba nr. 3

z tej wróżby możemy wywioskować że w najbliższym czasie wydarzenia przedstawią się tak (trafność: 97%, korekta: wróżka Kasandra) :

poszukiwany, o spamowanie na forach dla Anonimowych Zdegradowanych Logo'ów, Pan B. postanawia uciec z kraju. wie, że w Polsce czeka go surowa kara i potęga sprawiedliwości Sz.P. Adminów. swoją heroiczną podróż chce odbyć na wielbłądzie rasy Mam-Garba-Że-Omg. nieświadomy wyboru kradnie go z prywatnej hodowli zwierząt smalcodajnych Starego Człowieka Który Nie Może. zapominając, że nie posiada nóg tylko tułów i ręce z nieszczęście przyklejonym w niekomfortowej pozycji aparatem, nie dosiada go. oczywisćie mowa o Wielbłądzie rasy Mam-Garba-Że-Omg, nie o Starym-Człowieku-Który-Nie-Może. Pan B. bezradny w tej sytuacji, adekwatnej do kary za dokonany czyn, bierze wielbłąda na ramiona (patrz: zdjęcie numer 3, z korektą: obrót o 90st. zgodnie z ruchem wskazówek zegara). zdekoncentrowany podnoszeniem równie zdekoncentrowanego Wielbłąda daje się nakryć na sprawdzaniu mu wszy od dołu przez Paparazzich od Lady Gagi. na szczęście poszukiwanego Pana B. zjawia sie tam Frienhelm Hillebrand (wtrącenie Kasandry: nie widoczny w wosku gdyż wosk symbolizuje nieskończonośc liter - ale widziałam go w mojej wizji, możecie mi ufać i niech moc Saturna będzie z wami.) i ogranicza wypowiedz pseudofotografów do 160 znaków (nie licząć ą ę ś ć ń ó ł ż ź) i Pan B. będzie mógł szczęsliwie wybrać co zrobi: ucieknie żyjąc w wiecznym strachu czy wyjedzie do Domu Spokojnej Starości Po Wielkiej Świetności dla Zdegradowanych Logo'ów.
underthebridgex Postów: 10
Konto od: 23.03.2008
Miasto: Zator
Permalink Autor: hankaprzytulankaa, data postu: Friday, November 27, 2009 19:46
nr.3
Pan Blogasek musi uważać- to jest jasne
rękawiczki włoży za ciasne.
Pierwszej pomocy będzie chciał udzielić pieskowi lub ewentualnie
wielkouchemu królikowi. Kiedy będzie go opatrywał,
zobaczy że boli zawirzątko łokieć i czymś sobie przebije
paznokieć. A może na gwiazdkę dostanie króliczka
i mu do ucha włoży kolczyczka :) Ewentualnie
pacyfistą zostanie lub klucze do bram raju dostanie.
Ty już się  tak nie patrz, tylko na obrazek się przypatrz.
Jeszcze nie minie minutka a sam tam zobaczysz pacyfistycznego ludka.
:)
hankaprzytulankaa Postów: 0
Konto od: 12.08.2007
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: karmelx33, data postu: Friday, November 27, 2009 19:46
A według mnie wróżba nr. 1 to wygląda na dwie postacie , odwrócone do siebie tyłem , miejące na siebie tzw. 'focha' i mają obrażone miny . Po lewej pan , po prawej pani . To jedyne co umiem sobie wyobrazić . :D
karmelx33 Postów: 0
Konto od: 29.04.2009
Miasto: Czyczkowy
Permalink Autor: kropkanadix3, data postu: Friday, November 27, 2009 19:49
Wróżba 1 :
Wróżba wyraźnie przedstawia po lewej stronie Pana Blogaska, który sprzecza się z bardzo groźnym dla społeczeństwa gangsterem mafii- ten nosi bardzo duży czarny kapelusz, którego kontur widać wyraźnie na wróżbie :D. Rozmawiają w sprawie nieogarniętych bakłażanów, które podają w stołówce w szkole gimnazjalnej miasteczka zamieszkującego przez Pana Blogaska. Pomysł z bakłażanami jest odpowiedzią mafii na kłótnie z Panem Dyrektorem zakazującym robienia zdjęć na korytarzach szkoły, a więc Pan Blogasek usiłuje to naprawić rozmawiając z gangsterem. W końcu udaję mu się zażegnać konflikt. W nagrodę za wyzwolenie z jedzenia bakłażanów uczniowie szkoły gimnazjalnej zaprosili Pana Blogaska na Wigilię, przygotowali Mu fantastyczny prezent mianowicie Wielką Kronikę Zdjęć Szkoły (WKZS). Natomiast gangster i dyrektor pogodzili się, a w szkole wprowadzona zajęcia z fotografii prowadzone przez Pana Blogaska :)
kropkanadix3 Postów: 0
Konto od: 25.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: anywayyouwilldead, data postu: Friday, November 27, 2009 19:51
Wróżba 2 - W  te święta Pana Blogaska odwiedzi Św. Mikołaj skacz acy na spadochronie xd
anywayyouwilldead Postów: 5
Konto od: 7.10.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: vabbi, data postu: Friday, November 27, 2009 19:51
1. Na tej wróżbie widzimy oczywiście pana Blogaska wraz ze swoją przyszłą żoną. Po lewej Pan Blogasek, po prawej Pani Blogaskowa. :)
Treść dodana do postu 25-08-2010 o godzinie 23:55
ciota
vabbi Postów: 2
Konto od: 29.09.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: liketulip, data postu: Friday, November 27, 2009 19:52
3 wrózba - zostanie sławnym gitarzystą :D oczywiście z gitarką elektryczną :PP
liketulip Postów: 0
Konto od: 13.05.2009
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: megxd, data postu: Friday, November 27, 2009 19:57
wróżba 3
Patrząc z lewej strony od boku widać, że Pan Blogasek poleci w kosmos na tej wróżbie widać Pana Blogaska w stroju astronauty ;)
powodzenia życzę i jak Pan Blogasek poleci to niech opowie jak wygląda kosmos ;D
megxd Postów: 0
Konto od: 15.03.2008
Miasto: Kraśnik
Permalink Autor: wisniowej, data postu: Friday, November 27, 2009 19:57
wróżba 2.
Pan Blogasek wyjedzie do Miami zrobić zdjęcie zamku z piasku, który zbudowała Madonna, i kiedy będzie się schylał w poszukiwaniu niesamowitego ujęcia, wielki rak ugryzie go w tyłek. ;D
wisniowej Postów: 1
Konto od: 13.03.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: zauroczonaksiezniczka, data postu: Friday, November 27, 2009 20:01
Wróżba 1 .
Pan Blogasek będzie miał powodzenie w miłości . Wraz ze swoją drugą połową będzię bardzo szcześliwy . Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia ! !
zauroczonaksiezniczka Postów: 0
Konto od: 18.09.2009
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: dystorsja, data postu: Friday, November 27, 2009 20:01
Wróżba nr 3.

Pan bogasek bedzie miał okazje przelecieć cały świat samolotem , a przy okazji porobić wiele ciekawych zdjęć.
Wreszcie poczuje powiew we włosach i przeżyje wspaniałą historię.
Po powrocie wyda album ze zdjęciami z podróży wraz z dziennikiem, w którym wszystko opowie .
dystorsja Postów: 0
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: brylka, data postu: Friday, November 27, 2009 20:02
wróżba 2.

z pewnością statek kosmiczny. na pewno. czy marzeniem pana Blogaska, było polecieć w kosmos? jeśli tak, na pewno to będzie Jego prezentem Mikołajkowym. a mówią, że marzenia się nie spełniają, jednak kłamią. ;-)
brylka Postów: 4
Konto od: 18.03.2009
Miasto: Szczecin