Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy - Forum Photoblog.pl

Wróżbiarski Konkurs Andrzejkowy

Permalink Autor: aguguu, data postu: Friday, November 27, 2009 19:13
wróżba 3.
wielbłąd :d. a jak wielbłąd to wyprawa do Afryki, w Afryce pozna kobietę, która zostanie jego żoną, a poprzez oglądanie piramid fbl stanie się 3D. :d.
aguguu Postów: 8
Konto od: 1.03.2008
Miasto: Koneck
Permalink Autor: perwersjonistka, data postu: Friday, November 27, 2009 19:14
1) oh na tej wróżbie widzę wzrost zainteresowania blogiem, lecz w kolejnym miesiącu znaczny jego spadek, lecz proszę sie nie martwić! zaraz po tym krótkim spadku, widzę ponowny, mega wzrost, zainteresowania oraz uczęszczania foto-blogowiczow! :D
perwersjonistka Postów: 0
Konto od: 5.03.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: jannekk, data postu: Friday, November 27, 2009 19:17
Wróżba 2

Pana Blogaska w najbliższym czasie zaatakuje wielka zmutowana wiewiórka. ;'D
jannekk Postów: 0
Konto od: 26.04.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: fannybrawne, data postu: Friday, November 27, 2009 19:19
Obrazek nr. 3

Wg. mnie widać na nim [po odwróceniu] człowieka z uciętą/złamaną prawą nogą i wesołą miną. Wróży to Panu Blogaskowi nieszczęśliwy wypadek ze szczęśliwym zakończeniem - najprawdopodobniej rzuci go dziewczyna i ze złości potknie  się o stojący na półpiętrze czarny, porcelanowy wazon z liliami i upadając złamie nogę w trzech miejscach. Jego rany uleczy piękna, zielonooka pielęgniarka z którą weźmie ślub i będzie miał gromadkę dzieciaków
fannybrawne Postów: 0
Konto od: 17.05.2009
Miasto: Zgierz
Permalink Autor: majoowa, data postu: Friday, November 27, 2009 19:20
majoowa Postów: 0
Konto od: 8.08.2007
Miasto: Gniezno
Permalink Autor: lleyhw, data postu: Friday, November 27, 2009 19:21
Wróżba 1.

Toć to jest oczywiste! Pan Blogasek się zakocha!
Dokładnie widzę, jak spotyka uroczą i przepiękną Panią Blogaskową, która nie będzie umiała oprzeć się jego tajemniczości i odwzajemni rozpalone w nim uczucie. Złączy ich niesamowita miłość ;]
lleyhw Postów: 2
Konto od: 30.08.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: unasonrisa, data postu: Friday, November 27, 2009 19:22
wróżba 2

Ja, wielka i szanowana w wysublimowanych kręgach (ale nie szyjnych) wróżka Florianna uważam, że na podstawie tego wosku można jasno określić przyszłość Pana Blogaska. Pan blogasek po utracie swojej dotychczasowej funkcji bycia fajnym na logu fotobloga (i zostaniu zastąpionym przez małą cyfróweczkę, a przecież on miał taaaką fają lustrzankę) teraz będzie kamerzystą, bo forma wosku ewidentnie jest kamerą filmową i to nie byle jaką. życzę powodzenia Panu Blogaskowi i niech jego nowa praca przyniesie mu dużo satysfakcji.
ja do nieba nie chcę wcale. ja niebo mam tu.
unasonrisa Postów: 0
Konto od: 5.02.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: kayokoo, data postu: Friday, November 27, 2009 19:27
obrazek nr 2 .

Pan photoblozek poleci do najwspanialszego kraju i znajdzie naj ładnieszja dziewczyne na swiecie . ;*
kayokoo Postów: 0
Konto od: 27.04.2009
Miasto: Zagranica
Permalink Autor: purpleandgreen, data postu: Friday, November 27, 2009 19:27
1. Pan Blogasek wdrapię się na szczyt górski Europy- Alpy.
purpleandgreen Postów: 5
Konto od: 17.04.2008
Miasto: Iława
Permalink Autor: trampkowicz, data postu: Friday, November 27, 2009 19:28
obrazek 1

Jest to z pewnością pan blogasek i jego kolega czyli nowe logo photoblog
trampkowicz Postów: 0
Konto od: 7.08.2006
Miasto: Koneck
Permalink Autor: ejpanietygrysie, data postu: Friday, November 27, 2009 19:28
Cytat aleksandrowski
wróżba 2 .
Jak się spojrzy bokiem , ale z dobrej strony , to ja jestem przekonana , że to jest pan blogasek na rowerze ! on zostanie zwycięzcą Tour de France ! jestem tego pewna , przecież rower to kolarstwo . a skoro kolarstwo to Tour de France . No a Pan Blogasek jest najlepszy i musi wygrać ; ))

1.Chłopak z dziewczyną .
2.Kask
3.Rozpuszczony big milk xD .
ejpanietygrysie Postów: 0
Konto od: 13.08.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: chwilozofia, data postu: Friday, November 27, 2009 19:29
Moim zdaniem drugą wróżba (bo tą właśnie chciałabym zinterpretować Panu Blogaskowi) przedstawia fenomenalny wyjazd, a raczej odlot w nieznane statkiem kosmicznym, który to właśnie został ukształtowany z wosku. Po nie tuzinkowych dopalaczach tego pojazdu, można stwierdzić, że nadejdzie ona już niedługo, bowiem przypominają kształt dzisiejszych rakiet. Po owalnym i zaokrąglonym końcu można wywnioskować, że podróż na odbędzie się kraju Europy. Natomiast dzięki kanciastym fragmentom reszty statku wnioskuje, że będzie do Francja i Paryż, z wieżą Eiffla. Dno rakiety przybrało kształt serca, świadczy to o tym, iż Pan Blogasek będąc na szycie wieży spotka miłość swojego życia.
chwilozofia Postów: 7
Konto od: 5.09.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: havoria, data postu: Friday, November 27, 2009 19:33
Wróżba 3.
To jest gitara z doczepianym u góry mikrofonem. ;) I to znaczy, że pan Blogasek założy zespół. ;) I się będzie nazywał ,,Fotobloger''. I przyjdzie pełno ludzi. Ale pan Blogasek się w końcu zmęczy tym graniem i spiewaniem i wróci do nas na fbl. ;)
havoria Postów: 4
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: , data postu: Friday, November 27, 2009 19:33
Wróżba 3
Pan Blogasek na sto procent zostanie dobrym pilotem :) Jak widać na tej też wróżbie samolot w locie jest lekko uchylony a z niego wystaje główka Pana Blogaska. :)
Konto od:
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: mineshit, data postu: Friday, November 27, 2009 19:36
3. Pan Blogasek spotka nawiedzonego Króliczka Rysia i Po rozmowie z nim stwierdzi ze powinien sprezentować drowningpainter takiego superowego pendrive'a z logo pb :)
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 17:43
Użytkownik drowningpainter nie dyskutuje na forum
mineshit Postów: 1
Konto od: 9.02.2009
Miasto: Toruń
Permalink Autor: fotoplay, data postu: Friday, November 27, 2009 19:37
Wróżba nr 2.
Patrząc na te zdjęcie mam wrażenie,że Panu Blogaskowi wyrosły skrzydła.
Może to oznaczać,że będzie miał dużo przygód, nie będzie martwił się o transport, będzie podróżował i robił przepiękne zdjęcia na całym świecie.Dlatego wrażeń mu na pewno nie zabraknie, nie będzie się nudził...będzie wszędzie tam , gdzie pojawiają się fascynujące rzeczy w przyrodzie.Pozna miłych ludzi, a jak dobrze pójdzie to nawet znajdzie swą upragnioną miłość ( jeżeli jej jeszcze nie ma ).I "skrzydła" będą symbolizowały więcej wolnego czasu dla siebie - co oznacza więcej fotografowania, które to jest jego wielką pasją i hobby.
Treść dodana do postu 25-10-2011 o godzinie 11:10
.
fotoplay Postów: 3
Konto od: 3.05.2009
Miasto: Frombork