Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Pleszew i okolice co sądzicie jakieś ciekawe miejsca ?? - Forum Photoblog.pl

Pleszew i okolice co sądzicie jakieś ciekawe miejsca ??

Permalink Autor: bomberpleszew, data postu: Tuesday, November 24, 2009 20:36
Pleszew-mała miejscowość znajdująca się w wielkopolsce ok.100km od poznania. Pełna pięknych modelek uzdolnionych fotografów i uroczych miejsc :) co o nim wy sądzicie ?? znacie jakieś ciekawe miejsca ??

ja znam parę:

-Stacja pkp
-park ul.Ogrodowa
-park "Planty" ul..Woja polskiego
-Lenartowice sąsiednia wioska z masą uroczych modelek

:):) Pozdrawiam forumowiczów :):)
bomberpleszew Postów: 46
Konto od: 14.06.2009
Miasto: Pleszew
Permalink Autor: , data postu: Monday, November 30, 2009 11:07
Zapraszam do mnie, mam kilka  fotek z okolic Pleszewa
Pozdrawiam
Andrzej
Konto od:
Permalink Autor: skorpion1, data postu: Thursday, December 3, 2009 22:35
jest parę fajnych miejsc wartych sfotografowania okolice zresztą też  Dobrzyca  Gołuchów  Kowalew
skorpion1 Postów: 1
Konto od: 30.11.2009
Permalink Autor: xmilutkisweterekx, data postu: Thursday, January 14, 2010 12:07
W Dobrzycy jest przepiękny Park i Pałac :) No i w Gołuchowie jest też dużo ciekawych miejsc. Jeśli chodzi o Pleszew to nie wiem czy są w nim ciekawe miejsca ;/
xmilutkisweterekx Postów: 1
Konto od: 1.03.2009
Miasto: Trzemeszno
Permalink Autor: bomberpleszew, data postu: Friday, January 15, 2010 23:00
Dobrzyca fajna sprawa musiałbym kiedyś się tam przejechać ;p a Gołuchów to już taki trochę 'przeżarty' fajny ale już się znudził :)
bomberpleszew Postów: 46
Konto od: 14.06.2009
Permalink Autor: wicherppl, data postu: Tuesday, September 27, 2011 16:22
na chwile obecna polecam Dobrzyce park odnowiony super plenery do zdjęć
wicherppl Postów: 4
Konto od: 27.09.2011
Permalink Autor: gofer1984tlenpl, data postu: Monday, October 3, 2011 17:08
Ja  polecam stację wąskotorowa w  Kowalewie  i obok stacje normalnotorową  z wieża z 1941 takiego typu wieże są jeszcze w  Kaliszu i Sieradzu
gofer1984tlenpl Postów: 1
Konto od: 4.04.2011
Miasto: Kalisz
Permalink Autor: kotquu, data postu: Tuesday, October 25, 2011 16:12
Fajne miejsce jest w kowalewie ;D ono jest na uboczu i tam sa stre schody i tory przy nich ;**
kotquu Postów: 5
Konto od: 5.06.2011