Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Samotność? trzeba to zmienić. - Forum Photoblog.pl

Samotność? trzeba to zmienić.

Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 21, 2009 21:54
Ta wiem.! jak żyje jeszcze nie znalazłam fajnego chłopaka wszyscy bylii... nie tacy xDD. To jest głu.pie.; /. też tak macie boli Was ta samotność.? masakra.. marzę o takim zakochaniu xd. Zgadajmy siie.; DD. zapraszam do mnie iwgl.; DD. Miłego chłopca z GW. chętnie poznam .;PP xDD. pozder.;*
Konto od:
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: theplayerq, data postu: Saturday, November 21, 2009 22:32
mmm pzdr
m
theplayerq Postów: 9
Konto od: 27.09.2009
Miasto: London
Permalink Autor: zaba1089, data postu: Tuesday, January 12, 2010 21:39
SPOTKAŁAM TEGO JEDYNEGO ALE ... LEPSZA OKAZAŁA SIĘ MOJA PRZYJACIÓŁKA A UFAŁAM IM ... TERAZ BOJĘ SIĘ ANGAŻOWAĆ MIMO TEGO ŻE ON NADAL MNIE KOCHA (POWIEDZIAŁ MI TO ) BOJĘ SIĘ Z NIM BYĆ , BOJĘ SIĘ ŻE ZNÓW TAK BĘDZIE..
BOJĘ SIĘ ZNÓW TEGO BÓLU
zaba1089 Postów: 0
Konto od: 12.01.2010
Miasto: Góra
Permalink Autor: metal, data postu: Sunday, January 17, 2010 13:37
szukanie na siłe to Twój błąd.
metal Postów: 4
Konto od: 18.01.2008
Miasto: Sieniawa/Tarnogród/Rzeszów
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 24, 2011 15:36
bzdura szuklanie to nadzieja niz   b yc obojetny..ja szukam dziewczyny od 2,5 roku i tez mnie doluje samotnosc.TEZ SZUKAM 2 POLOWKI ..A JAJESTEM Z LOWICZA A TY???CHETNIE POZANM DZIEWCZYNE
Konto od:
Miasto: Łowicz
Permalink Autor: kochankabuziak, data postu: Thursday, October 20, 2011 16:41
powiem tak mnie tez zraniono kazdy musi przezyc ta pierwsza milosc przeciez to normalka kto jej nie przezyje tak naprawde nie zyje...

ja mam swojego jedynego i ukochanego:***
kochankabuziak Postów: 1
Konto od: 20.10.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: fotoblog, data postu: Thursday, October 27, 2011 01:07
Według mnie, szukanie na siłę przypomina nieco... Szukanie czterolistnej koniczynki w piaskownicy. Tutaj nie ma szukania na siłę, dziewczyny/chłopaka...To nie grzyby które się wyrywa!! (nie daj boże w jakiś dziwny sposób np. Na auto). Tutaj trzeba obracac się w towarzystwie dobrych znajomych i dac szansę przypadkowi. Jeśli towarzystwem, nie są kumple z pod klatki, tylko koledzy, koleżanki itd to szanse na znalezienie kogoś, są przeogromne!
fotoblog Postów: 3
Konto od: 7.08.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: angeliness, data postu: Friday, October 28, 2011 13:23
Ja np. nie szukałam, wręcz unikałam nawet związków, bawiłam się, chodziłam ze znajomymi, poznawałam nowych ludzi, nawet nie brałam pod uwagę tego, że mogę z kimś być.
Z moim obecnym partnerem też tak było, stwierdziłam, że fajny facet i możemy się kumplować / przyjaźnić a teraz jest moim mężem ;-)
Więc nic na siłę, życie lubi płatać figle. Trzeba się dobrze bawić, poznawać ludzi, nie szukać na siłę bo i tak przyjdzie wtedy kiedy najmniej się będziemy spodziewali.
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: angeliness, data postu: Friday, October 28, 2011 13:23
Ja np. nie szukałam, wręcz unikałam nawet związków, bawiłam się, chodziłam ze znajomymi, poznawałam nowych ludzi, nawet nie brałam pod uwagę tego, że mogę z kimś być.
Z moim obecnym partnerem też tak było, stwierdziłam, że fajny facet i możemy się kumplować / przyjaźnić a teraz jest moim mężem ;-)
Więc nic na siłę, życie lubi płatać figle. Trzeba się dobrze bawić, poznawać ludzi, nie szukać na siłę bo i tak przyjdzie wtedy kiedy najmniej się będziemy spodziewali.
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: xxdzoannaaxx, data postu: Friday, October 28, 2011 17:48
Nie warto szukać na siłę.. Singiel ma o wiele więcej możliwości.. ;). Poza tym bycie samemu ma o wiele więcej zalet.. Uczy przede wszystkim niezależności.. Miłość to straszna sprawa.. najpierw kogoś kochasz.. Poświęcasz dla niego marzenia.. mistrzostwa.. a potem taki koleś oleje cię.. bo zachce mu się całować z twoją najlepszą przyjaciółką.. i się okaże, że hah byłaś tą jedyną oprócz jakiejś Sylwii, Kaśki. itp..( I hate you M.!) to tyle na temat miłości.. jeśli już wybierzesz, wybierz dobrze.. ;)
xxdzoannaaxx Postów: 0
Konto od: 24.08.2011
Miasto: Zielonagóra