Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek w Ameryce jest córka młynarzowej ? - Forum Photoblog.pl

w Ameryce jest córka młynarzowej ?

Permalink Autor: kittycunt, data postu: Wednesday, August 11, 2010 17:28
dupa, dupa... a ja przychodze jako zmora jak spicie w nocy i wyjadam wam wszystko z lodowki
kittycunt Postów: 48
Konto od: 3.07.2008
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: afek88, data postu: Saturday, August 28, 2010 23:10
HeHe To Tylko Pieprzona Historyjka która sie straszy male dzieci w USA ;D
Sam ja Opowiadalem Dzieciakom  z USA ;D
Jest niby jakis grob za jeziorem przysypany swierkiem itd ale to tylko pieprzona bajeczka dla malych dzieci ;D
jak ktos tam straszy do tylko malolaci wieczorami ;D
afek88 Postów: 1
Konto od: 27.08.2010
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: oyasumina, data postu: Sunday, August 29, 2010 14:15
Nie ma co wyobraźnię ty wy macie ;D
każda historia jest inna
Jedyne co się powtarza to młynarzowa ;]
Zrobiła kobitka furorę jak nic hehe

Jak ktoś naiwny to uwierzy ;p
oyasumina Postów: 1
Konto od: 27.07.2010
Miasto: Markusy
Permalink Autor: kuubiixxx, data postu: Monday, August 30, 2010 23:19
ahhaaa. ;d
kuubiixxx Postów: 47
Konto od: 13.07.2009
Permalink Autor: zozolek002, data postu: Saturday, March 31, 2012 14:05
Jezu... Jakie Wy głupoty piszecie! Znam PRAWDZIWĄ historię od pana Heńka bo też mnie dziewczyny nastraszyły. '
Podczas II wojny światowej młynarz został zamordowany i młynarzowa zmuszona była wynająć służącą. Miała TYLKO jedną córkę (więc żaden jej syn i córka nie mogą być zamurowani w ścianach szpitala). Niemcy (już po II wojnie) gwałcili "wszystko" co napotkali na swojej drodze (chodzi konkretnie o kobiety). Młynarzowa kazała schować się swojej córce i służącej schować się w piwnicy, a sama została zgwałcona i zabita. Córka młynarzowej wyjechała do Niemczech (młynarz i młynarzowa byli pochodzenia Niemieckiego), służąca została i pracowała w szpitalu - zajmowała się chorymi dziećmi. Córka Młynarzowej wróciła do Ameryki i pochowała swoją matkę zaraz przy młynie. Posadziła wokół grobu Młynarzowej cztery sosny w kształcie kwadratu ( czy tam prostokąta ), żeby łatwo było poznać miejsce pochówku Młynarzowej. Do pana Heńka od grup przysyłała (po wyjeździe do Niemczech) paczki w podziękowaniu za opiekę nad grobem matki.
Pan Heniek rozmawiał z córką Młynarzowej w 1991 roku. Miałam dowiedzieć się o nazwisko Młynarzowej, ale zapomniałam się spytać.
Pan Heniek mówił, że jak kiedyś był w nocy przy młynie to w serio było słychać jakby ktoś tam chodził.
zozolek002 Postów: 1
Konto od: 31.03.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: haannaa, data postu: Saturday, March 31, 2012 20:32
DOKŁADNIE ! GŁUPOTY. JESLI KTOŚ W TO WIERZY TO NAPRAWDE POZDROWIENIA. HISTORYJKA DO PRZESTRASZENIA. SLYSZAŁAM JA NA KAZDYM POBYCIE, ALE JAK TERAZ TO CZYTAŁAM TO WIDZE ZE JESZCZE SPORO NOWYCH RZECZY DOSZŁO. HEHEHHE  A PRAWDA JEST TAKA JAK PAN HENIEK MOWI. TEZ TO SŁYSZAŁAM OD PANI LIDKI.
haannaa Postów: 1
Konto od: 23.03.2012
Permalink Autor: najmocniejkochasztylkoty, data postu: Monday, April 2, 2012 20:52
Jezeli juz tak was interesuje ta historia, to mmoge w skrocie powiedziec ze faktycznie ta mlynarzowa istniala i jej corka, tam gdzies w okolicy byl stary mlyn, tyle ze tam wczesniej po 1 wojnie swiatowej byl szpital przeciw gruzliczy i mlynarzowa a dokladniej zona mlynarza ktorego byl ten mlyn zmarla na gruzlice a jej corka zostawila mlyn i wyjechala do Niemiec, tam wlasnie mieszkala i przez wiele lat wysylala paczki dla dzieci do szpitala . ja zaglebilam sie w ta historie jakies 4 lata temu to wtedy jakos od niedawna juz mlynarzoowa nie zyla a co do straszenia, to ie zapominajmy wszyscy ze wyobraznia moze zdzialac cuda :D
najmocniejkochasztylkoty Postów: 2
Konto od: 17.03.2012
Permalink Autor: skoczymwmelo, data postu: Tuesday, April 17, 2012 18:13
Też tam byłam kilka razy i słyszałam o tej historii . ; D
Tylko że słyszałam troche inaczej . ; )
Że w sali nr 10  na pierwszym oddziele zabito jej córkę i ona któregoś kwietnia ( nie pamiętam już ) przychodzi  tam i szuka blond dziewczyny z niebieskimi oczami ( bo tak jej córka niby wyglądała ) i ta dziewczyna w nocy jęczy i chodzi po sali albo ją zabija  ( ta młynarzowa ) , a tej młynarzowej grób jest w tym lesie . ; p
I też słyszałam że ameryka to stary szpital gruźliczy . że 1-2 na pierwszym i na drugim oddziele były kostnice .  
i że po lesie chodzi Jagieło że swoimi wojskami . ; D
Brecha . ; D
skoczymwmelo Postów: 2
Konto od: 12.03.2011
Miasto: Biskupiec
Permalink Autor: 19joaska96, data postu: Friday, May 4, 2012 17:59
Tak szczerze.. Pan Henio przekazał równiez, ze córka młynarzowej powiedziała, iż Młynarzowa ma załozony profil na Facebook-u i kto go polubi to młynarzowa przestanie go straszyć.  Nawet Pan Heniek polajkował jej profil :). Wystarczy wpisać młynarzowa cnotka niewydymka xD.
19joaska96 Postów: 3
Konto od: 13.06.2008
Miasto: Morąg
Permalink Autor: luki16m, data postu: Monday, January 7, 2013 16:10
"tą młynarzową jest ordynatorka lol2 xd zje cie jak tam pojedziesz xd" Oj Emila ordynatorka nie była taka zła zawsze dało się z nią ugadać przynajmniej mi się udawało :D

luki16m Postów: 2
Konto od: 7.01.2013
Permalink Autor: w4riatk4, data postu: Wednesday, March 20, 2013 17:07
Ja jezdząc wielokrotnie do szpitala w ameryce również slyszałam ta historie i pamietam ją tak jak supergucio. Kiedyś podczas pobytu mielismy wycieczkę na grób Młynarzowej i jest on obsadzony sosnami, sosny są ulożone w kręgu tak że jak się nie zna drogi to się grobu nie znajdzie i wydaje mi sie że jest on nieco dalej niż 2-3 km sądzę że tak z 5 to na pewno :) A te wszystkie historyjki o tym że dzieci zamurowała czy też tak traszy to bujda, byłam w szpitalu z 14 razy i takich bzdur to nie słyszalam. :)
w4riatk4 Postów: 1
Konto od: 25.11.2007
Permalink Autor: genkiiodashiite, data postu: Tuesday, April 2, 2013 15:37
Za dużo filmów :D
genkiiodashiite Postów: 20
Konto od: 31.08.2012
Miasto: Iława