Zlot we Wrocławiu!!!

Permalink Autor: deadbee, data postu: Tuesday, February 23, 2010 03:30
moja znajoma ma klub moze byc cicho ze wzgledu na zlot jak ladnie poprosze... i byc moze otworzyl by ktos specjalnie dla nas jak bardzo goraco i ladnie poprosze bo niedawno urodziny mialem, nazywa sie niskie laki i jest 1 pasaz w strone jp2 (maja) obok pasazu niepolda. to jesli chodzi o zlot. popstrykac jak ktos chce to zapraszam na ktorys z moich treningow bo sie zgadzam z czesiem, ze zlot to zlot a warsztaty to warsztaty
pyry nie pomarancze
deadbee Postów: 26
Konto od: 22.02.2010
Miasto: Belgrave, Tamworth
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 23, 2010 14:25
Popatrzcie na średnią wieku większości wypowiadających się w tym wątku ... będzie z 15 lat... wiec z kim ten zlot robić ? Na browar chętnie się przespaceruję jak już będzie ustalone ;] jeszcze proponuje Alive przy kolejowej ;] (na przeciwko pl. zielińskiego)
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: czesiu, data postu: Tuesday, February 23, 2010 15:30
tak, no niestety dzieci na browarka nie da sie zabrac...wiadomo prokurator i te sprawy...
co do kolejowej/boguslawskiego/nasypu kolejowego to bylem tam kiedys w jakiejs fajnej knajpie gdzie sprzedaja piwo przeniczne...ale za cholere sobie nie przypomne jak to sie zwalo ;/
i tez bylo fajnie :)
czesiu Postów: 21
Konto od: 5.02.2010
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 23, 2010 16:09
Prokurator prokuratorem ... a pedobear ! ;o ;]
Permalink Autor: czesiu, data postu: Tuesday, February 23, 2010 16:49
kto to jest pedobear?
kurcze pierwsze slysze!! :O
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 23, 2010 17:07
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pedobear
http://pl.wykopedia.wikia.com/wiki/Pedobear
http://www.joemonster.org/filmy/11519/Pedo_Bear_

;D
Permalink Autor: czesiu, data postu: Tuesday, February 23, 2010 18:22
eh, to ja jakis zacofany jestem...ale tak to jest jak sie nie czyta gazet ani wiadomosci w necie...
telewizji tez nie mam :P
no wiec co z tym browcem?
mi czwartki pasuja...piatki tez, ale juz mniej trochu :P
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 23, 2010 19:00
Ja będę bardziej wolny w przyszłym tyg ;D może ktoś się jeszcze dołączy ;D
Permalink Autor: czesiu, data postu: Tuesday, February 23, 2010 19:58
eee - i ty w to jeszcze wierzysz?
moze byc i przyszly czwartek, mnie to rybka, tak czy  siak bede sie pewnie nudzil, to piwko jak nabardziej wskazane :D
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 23, 2010 20:07
no ... jednak trochę przesadziłem ...

Zgadzam się ... trzeba odtruć organizm ;]
Permalink Autor: czesiu, data postu: Tuesday, February 23, 2010 23:45
piwem sie nie da - wiem cos o tym :P
z drugiej strony mlekiem tez nie idzie :P
Permalink Autor: deadbee, data postu: Wednesday, February 24, 2010 02:00
z tym browcem i srednia, to kazdy wie ile ma lat i co moze. wejsc do tego klubu ze mna nie moze nikt ponizej 18 (normalnie chyba 21)i ja takich ludzi nie sprowadze tam bo dostane po uchu. na cole moga isc sobie do maka. poza tym srednia srednią ale sensownego, jezdzacego fotografa to bym na wyprawy i treningi zaprosil. nawet nie mam zadnego zdjecia jak cos kombinuje na rowerze i musze stopklatki dawac z filmikow bo kazdy zajety soba i nikt nie robi w pore albo jak ostatni lamer nie wylaczy datownika... moze byc nawet laska jakas nawet milej bedzie bo jak dotad tylko dwie z nami jezdza. wiek nie gra roli bo nie robimy tam niczego za co prokurator siada no i raczej jest kultura bo na kazdej wyprawie jest jakas kobieta. a ekipa tez nie cala zapierdala tak jak ja na zjezdzie a z kolei potem jestem zmeczony i opozniam podjazdy... jak ktos ma misje robic zdjecia to moze na przejazd i rower sie nawet znajdzie ale nie moze to byc osoba ktora bardzo slabo jezdzi na rowerze. a terminu nie bede  ustalac na ten klubik poki grono chetnych by sie nie znalazlo a tak jak pisalem wczesniej moglby chyba byc do naszej dyspozycji. poza tym tam czesto jest pustawo w tygodniu we wczesnych godzinach i nie ma problemu z miejscami a jak hukne to sie zrobi cisza.. hehe
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: deadbee, data postu: Wednesday, February 24, 2010 02:03
w sumie jak impra zamknieta bez alko to mogli by byc nieletni. bedziemy doic po kryjomu hehe
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Wednesday, February 24, 2010 19:38
Nie mam nic przeciwko ;]
Permalink Autor: deadbee, data postu: Thursday, February 25, 2010 06:16
to jak? impra pelnoletnia czy zlot dla wszystkich? jak bede wystarczajaco duzo wiedzial to zorganizuje te miejscowke i podam termin. tylko musze wiedziec ile sie interesuje i w jakim wieku wiec WPISYWAC SIE KTO BY POSZEDL (was dwoch pomine bo jak cos to sie najwyzej w weekend napijemy i i tak bedzie "zlot" hehe).
pyry nie pomarancze
Permalink Autor: czesiu, data postu: Thursday, February 25, 2010 16:51
ja na ten weekend jade chyba odwiedzic rodzicow (mamo daj papu, tato daj na piwo :P) wiec w ten weekend odpadam
a i czwartki od dzisiaj mi odpadaja, nasza kochana politechnika zmienila mi plan zajec i mam laborke na 7.30 w piatek - a mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zwykle ;/