Wzorcownia

Permalink Autor: caroxd, data postu: Thursday, November 5, 2009 10:55
Wszystko jest super, ale te dzieciaki które tam się plączą i jarają sie drzwiami obratowymi albo ruchomymi schodami. No błagam, czy to naprawde jest takie ciekawe? :/ To strasznie wkurza :/
Ale pozatym jest fajnie ;d
caroxd Postów: 1
Konto od: 1.07.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: xxplatinumgirlxx, data postu: Thursday, November 5, 2009 21:07
Według mnie dobry pomysł. Tylko zbyt szybko otworzyli. połowa Wzorcowni jest jeszcze w budowie a to tylko psuje że tak powiem "efekt". chciałam przejśc tym szklanym tunelem od strony Kauflandy niestety drzwi były zamknięte ; p i byłam zdziwiona kiedy zobaczyłam Łubu Dubu skryte na samym końcu obok Diversa xd Ale ogólnie podsumowując jest O.K. ; ]
xxplatinumgirlxx Postów: 1
Konto od: 7.05.2009
Permalink Autor: paintfully, data postu: Friday, November 6, 2009 21:45
zal,w tej wzorcowni nic nie ma .. ;p
paintfully Postów: 1
Konto od: 31.08.2009
Permalink Autor: smooth28, data postu: Sunday, November 8, 2009 17:24
Fajna jest wzorcownia :D
czasami chodzę z kolegami schodami pojeździć hehe :D
najlepsze sklepy to sportowy an samej górze i KFC :)
aa i fajny motyw z tą podłogą na górze :D
kopać można wirtualne kubki, grałem tak z kolegą haha :D
Where Amazing Happens

smooth28 Postów: 2
Konto od: 12.02.2008
Permalink Autor: kliknijtutaj, data postu: Monday, November 9, 2009 16:59
fontanny jeszcze nie ma, będzie na wiosnę - chyba z wiadomych powodów ;d

we wzorcowni nic nie ma? najlepiej to jakby otworzyli galerie wielkości placu wolności, hm?
jak na Włocławek to i tak jest dobrze; ]
kliknijtutaj Postów: 4
Konto od: 26.07.2008
Permalink Autor: wiemzepodolam, data postu: Monday, November 9, 2009 18:41
No wiecie we Włocławku to raczej nie ma gdzie zmieścić dużej galerii jakiejś.Ale oryginalne wykorzystanie starych budynków:)
Racja, że nie ma co porównywać wzorcowni do Manufaktury np:)
Ale pomysł fajny:P
Będzie gdzie na wagary chodzić:)
PS Kto był ten wie, że wzorcownia jest taką manufką w miniaturze:)
wiemzepodolam Postów: 2
Konto od: 20.08.2008
Permalink Autor: truemotion, data postu: Friday, November 13, 2009 21:59
A po co Włocławkowi większa galeria...
truemotion Postów: 6
Konto od: 29.04.2007
Permalink Autor: negatively, data postu: Friday, November 13, 2009 22:23
Cytat dwupasmowanicosc
Fajnie, fajnie, ale ogólnie daleko jej do innych galerii takich jak Kopernikus w Toruniu

Ja nie widziałam Manufaktury ale widziałam Kopernikus w Toruniu.. i moim zdaniem Wzorcownia o niebo lepsza. ! ; ) Ale to moja opinia.
negatively Postów: 2
Konto od: 28.02.2009
Permalink Autor: negatively, data postu: Friday, November 13, 2009 22:26
Cytat caroxd
Wszystko jest super, ale te dzieciaki które tam się plączą i jarają sie drzwiami obratowymi albo ruchomymi schodami. No błagam, czy to naprawde jest takie ciekawe? :/ To strasznie wkurza :/

Zgadzam się. ! albo tą windą jeżdżą ciągle w górę i w dół żaal. ; /
negatively Postów: 2
Konto od: 28.02.2009
Permalink Autor: , data postu: Saturday, November 14, 2009 18:31
Wzorcownia jest całkiem fajna
Konto od:
Miasto: Szpetal Górny
Permalink Autor: outsideinme, data postu: Saturday, November 14, 2009 20:25
Jedyną inną galerią handlową jaką widziałem był Stary Browar w Poznaniu i to jest dopiero galeria, nie ma się co dziwić, że zdobyła tyle nagród na poziomie światowym.Polecam odwiedzić choćby ze względu na architekturę. Aczkolwiek Wzorcownia to przełomowy projekt we Włocławku. Słyszałem też, że ma powstać Fokus na tych ruinach koło Reala, ale nic się tam nie dzieje. Myślę też, że taka Wzorcownia jest wprost idealna jak na takie miasto, mały procent jest ludzi, których stać na te wszystkie sklepy. Ale na pewno stanie się popularna jako właśnie miejsce spotkań młodzieży i nie tylko, jestem już świadkiem takich umówień ; ] to jest bardzo dobry projekt na który sam niecierpliwie czekałem.
outsideinme Postów: 3
Konto od: 31.07.2008
Permalink Autor: cokoda, data postu: Saturday, November 14, 2009 22:36
Według mnie również to świetne miejsce ; ), dużo ciekawych sklepów i w ogóle, teraz nikt nie powie chociaż, że Włocławek to dziura czy ' zadupie ' .
cokoda Postów: 1
Konto od: 3.01.2009
Permalink Autor: alleksandrra, data postu: Sunday, November 15, 2009 14:58
hmm to ,że wzorcowania jest wielka to się nie zgodzę :D ale tak to ok :d
alleksandrra Postów: 1
Konto od: 7.11.2009
Permalink Autor: vajolet, data postu: Wednesday, November 18, 2009 08:55
mhm. zgadzam się z niektórymi osobami . Nie porównujcie Wzorcowni do Manufaktury - zobaczcie też jaka Łódz jest duża a jaki Włocławek ?... Dla mieszkanców to powinno wystarczyć. Z pewnoscią gdyby Galeria była większa by wszyscy marudzili ze chodzą po niej godzine i nie mogą znaleźć jakiegoś sklepu.
Zgadzam się również z wypowiedzią kliknijtutaj.
Cytat kliknijtutaj
Poza tym, uważam że jest lepsza niż Copernicus.

Nie narzekajmy bo lepsze to niż nic .
vajolet Postów: 4
Konto od: 15.11.2009
Permalink Autor: hadney, data postu: Wednesday, November 18, 2009 18:19
Cytat dwupasmowanicosc
Wzorcownia co o niej myślę? Fajnie, fajnie, ale ogólnie daleko jej do innych galerii takich jak Kopernikus w Toruniu czy Manufaktura w Łodzi, ale z drugiej strony nie można mieć za dużych wymagań co do Włocławka. Fajnie, że nasze miasto jakoś się rozwija i że nie stoi w miejscu. Narwańcu miejsca na koncert tam nie ma i myślę , że nie będzie!I chyba dalej będziemy musieli się zadowalać naszym starym, dobrym WCKiem czy Czarnym Spichrzem. Ale kto wie może niedługo coś z tym zrobią :D :F

Że niby Kopernikus taki fajny ? Mam wrażenie że nie wiesz co mówisz bo dla mnie to poziom tego centrum jest na miarę naszej galerii Milenium . Tam nic nie ma . Wiem bo już setki razy tam byłam a to wyłacznie dlatego że jest tam Real i robiłam zakupy .
Tymczasem byłam tylko raz  w Wzorcowni i to po drodzę i z ciekawości zobaczyłam jak co wygląda . W Kopernikusie raczej np. tyle pięter nie ma nieprawdaż ?
Manuflaktury nie znam  ale jedynie do czego nam daleko to sądze że do Poznańskich i Warszawskich centrum handlowych ( mówie o nich bo bywałam w nich żeby nie było że nie doceniam np Wrocławskich)
hadney Postów: 3
Konto od: 11.03.2006
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: hadney, data postu: Wednesday, November 18, 2009 18:27
Cytat paintfully
zal,w tej wzorcowni nic nie ma .. ;p

Tak samo jak w twojej głowie
Pierw do cholery narzekają że nic nie ma we Włocławku a jak coś powstanie to dalej ta sama przyśpiewka
A co tam miałoby takiego być że uznałabyś że coś jest?
No chyba że miałaś na myśli że nie ma nic na Twoją kieszeń ...
hadney Postów: 3
Konto od: 11.03.2006
Miasto: Gdańsk