Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: frikusek, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:19
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo jest Tylko moim wyjątkowym chłopakiem. Bo akceptuje mnie pomimo wielu wad, jest wielkim optymistą i zawsze sprawia, że uśmiech gości na mojej twarzy. Bo tylko przy nim jestem właśnie sobą, jest nie tylko moją drugą połówką, ale i najlepszym przyjacielem. Jest przyjacielem z przywilejami. Łączy nas więcej niż dzieli. Bo dopełnia mnie w każdy możliwy sposób. Bo jemu mogę powiedzieć wszystko i narzekać do woli. Bo nie przeszkadza mu kiedy źle wyglądam, mam twarz pełną trądziku, podkrążone oczy, nos czerwony od kataru, dla niego zawsze jestem tak samo ładna. Jest wyjątkowy, bo ma swoje wady, które nie czynią go gorszym, a ciekawszym, swoje zainteresowania, o których mogę słuchać bez końca, choć czasem są dla mnie czarna magią i swój własny świat, którego częścią jestem, tak jak i on jest częścią mojego świata. Nie jest to coś nadzwyczajnego, dla każdego innego człowieka, ale dla nas tak. Odnaleźliśmy się i jesteśmy - po prostu. Jesteśmy razem, dla siebie, obok siebie, ot tak. Nie musi być nikim wielkim, żebym nazwała go wyjątkowym. Wystarczy, że jest.
www.frikusek.fbl.pl

"Trudno sprzedawać Eskimosom kremy utrwalające opaleniznę. Nawet jeśli są to kremy najwyższej jakości."
frikusek Postów: 0
Konto od: 18.09.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:19
Jest wyjątkowy, bo związał się ze mną :P Sama się czasem dziwię jak wytrzymuje to wszystko, ale chce być ze mną i żadna inna mu nie siedzi w głowie.
Jest wyjątkowy, bo:
- mógłby spędzać ze mną czas 25h na dobę,
- jak nikt inny patrzy na moje oczy,
- uwielbia mi się przyglądać (co bywa irytująca czasem :P),
- zawsze kiedy się rozchodzimy się, jest smutny i świat staje się szary,
- do niczego mu się nie spieszy,
- nie przejmuje się niepowodzeniami,
- jest delikatny i czuły,
- ma gadane jak nikt,
- posiada uroczę manię na punkcie gier komputerowych (reklamuje je lepiej niż ktokolwiek inny),
- jego schizy powalają nawet największego poważniaka,
- każdy wróży mu karierę pogodynka :D,
- nie boi okazywać się uczuć,
- zawsze rano pisze mi esemesem 'dzień dobry Skarbie' i na wieczór życzy miłych snów,
- jest niezastąpiony i niepowtarzalny przez to, jaki jest,
- każdy mój kompleks potrafi zanegować,
- uwielbia mnie bez względu na to co założę,
- codziennie mówi, że ładnie wyglądam,
- ma cierpliwość do uczenia mnie pływania,
- zna więcej moich sekretów niż kto inny,
- nienawidzi pomidorów, ale mógłby się przełamać dla mnie,
- nawet w najgorszej chorobie i najgorszych ciuchach najważniejszą rzeczą jest to, że może być przy mnie.

Kolejność przypadkowa.
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: dariannaem, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:20
Mój chłopak jest wyjątkowy... bo przecież jest mój ;-) A tak na serio - Znasz to uczcie spełniającego się marzenia? Kiedy sen staje się jawą, a wyśniony Pan Idealny staje przed Tobą z całym asortymentem zalet, zasług i cech, które zostały mu nadane w wyobraźni? Ja znam. I nie mam pojęcia, jak to możliwe. Tak po prostu jest. I to właśnie czyni go tak wyjątkowym, jak tylko mogę sobie wyobrazić. Jest niesamowicie zdolny - czy inny "wyjątkowy" chłopak potrafi zbudować kabinę sterowniczą? Mój potrafi... I nawet rozumie fizykę, wprawiając mnie tym nieustannie w zachwyt. Że już nie wspomnę o tym, że mnie rozpieszcza i traktuje jak księżniczkę ;-)
dariannaem Postów: 1
Konto od: 26.09.2009
Miasto: Kluczbork
Permalink Autor: lekkomyslaca, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:20
Mój chłopak jest...wyjątkowy bo jest mój.Jest jedyny,nie powtarzalny. Po mimo że ma za sobą wiele niepogodzeń, w jego życiu, i pomimo że ludzie się dziwnie patrzą i śmieją że jesteśmy razem to i tak jest wyjątkowy.Potrafi mi zawsze pomóc,rośmieszyć.Jest wyjątkowy, bo wiem że mnie kocha.
Nie będę dalej się rozpisywać- każdy jest wyjątkowy na swój sposób. On jest dla mnie wyjątkowy,a dla innych nie,ale nie przejmuje się zdaniem ludzi .
lekkomyslaca Postów: 12
Konto od: 1.07.2008
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: marti94nt, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:21
Mój chłopak jest tak nastawiony do życia POZTYWNIE ,że to szok ;>

Umie mi powiedzieć w KAŻDEJ chwili 'Kocham Cie' czy jest przy moich rodzicach o_O , przy kolegach (a to rzadko sie zdarza, na prawdę...)

Zawsze mnie rozbawi ;p Ile razy juz beczałam ze śmiechu  Kiedy mi smutno patrze na jego zdj i odrazu mam humorek ;> Jest też romantyczny , zabawny , krejzi , wiem ze zrobi dla mnie wszystko żebym była uśmiechnięta za to Go tak bardzo bardzo kocham... Co ja bym zrobiła bez niego?! Niewiem... Bez Niego nie ma mnie... Kocham Go... :*

marti94nt Postów: 0
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Nowy Tomyśl
Permalink Autor: bubus93, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:21
Schowajcie się mój chłopaka... ma prześliczne niebieski oczy, kędziorki i silne ręce...odwala mu jak nie wiem co..siedzimy on się patrzy na mnie i po chwili dzióbną mnie w policzek z takim tekstem "nie mogłem się powstrzymać". Jest odwrotnością mojego charakteru. Cholernie czasem mnie denerwuje, ale nie potrafimy żyć bez siebie.:)) to jest chore..szalenie chore i śmieszne.
Możne nie wygram, ale niech wszyscy wiedzą uwielbiam Cię Borys.;*
Treść dodana do postu 20-01-2010 o godzinie 14:35
...
bubus93 Postów: 0
Konto od: 14.07.2008
Miasto: międzyrzec podlaski
Permalink Autor: patheticlust, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:21
wyjątkowy ?.
a co jak ktoś nie ma chłopaka ?.
ale zawsze sobie można pomarzyć ;).
jedyne co miało by być wyjatkowe w moim chłopaku to czuły wzrok, którym patrzałby na mnie a ja wiedziałabym, że naprawde mnie KOCHA !.
Treść dodana do postu 14-07-2010 o godzinie 23:15
...
patheticlust Postów: 1
Konto od: 20.05.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: deyton, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:22
mój facet jest najlepszym moim przyjacielem.
ma z.....y uśmiech, śliczną buźke
napierdziela na gitarach i perkusji
ma super old rasta naje ( które sama mu wybierałam hehe )
jest cudowny, uroczy, zabawny i zawsze gdy jestem smutna
udaje niedźwiedzia :) HAHHA :D kocham Cię KUBA !

-----treść dodana do postu przez: zieloneserce-----
proszę nie używać wulgaryzmów w postach

Post edytowany Tuesday, September 29, 2009 18:22 przez moderatora zieloneserce
deyton Postów: 0
Konto od: 11.08.2007
Miasto: kraków/bronx
Permalink Autor: grru, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:22
ON jest wyjątkowy ponieważ moje szczęście jest dla niego najważniejsze.
grru Postów: 0
Konto od: 1.07.2008
Miasto: Zamość
Permalink Autor: zcukrem, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:22
Wariat z którym się zadaje jest dziwny.
nigdy nie wiadomo o co mu chodzi,zawsze ma swoje akcje ale nigdy nie da się na niego obrazić. nie cierpi gdy mu się robi zdjęcia, to bardzo dziwne, bo sam aparatu z rąk nie wypuści.
Nie cierpi niby emo ludzi.
Podobno jest odważny-bo się ze mną zadaje,  z tego powodu musi być też twardy psychicznie ale też i strasznym idiotą.
jest bardzo zabawny- na gwiazdkę dostałam latarkę, na imieniny (styczeń) dostałam baterie i zestaw śrubokrętów-bo mu się zawsze przydadzą.
Nie jest on strasznie przystojny, ale w jakimś tam stopniu jest wyjątkowy. uwielbia spędzać soboty w parku na ławce wokół kolegów i mnie. Słucha Paktofoniki i używa fajek jak tlenu.
Jest naprawdę kimś genialnym-ale nie idealnym.
A co ważniejsze, nigdy nie wie który dziś jest. i nigdy nie pamięta o moich urodzinach, ale mój pesel zna na pamięć.
zcukrem Postów: 63
Konto od: 10.07.2009
Miasto: Ryki
Permalink Autor: dzis, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:23
mój wyjątkowy chłopak ... jeszcze nie go nie poznałam , ale wiem , że gdzieś jest napewno , tak ? nie musi to być książe na białym koniu , nawet takiego nie chce , ani nawet takiego w karbiolecie ^. Ten wyjątkowy , powinien mnie szanować , bo to chyba najważniejsze , oczywiście zaraz po miłości. Powinien mieć w sobie to , co powoduje uśmiech na twarzy , zawsze. Taki , który będzie przy tobie kiedy cały świat obróci się plecami . Musi być dobrym przyjacelem. Musi kochać , ale miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty , więc dziewczyny , nie to jest najważniejsze. Przebywanie w JEGO towarzystwie , musi powodować , że jesteś największą szczęsciarą i najbardziej wyjątkową dziewczyną świata. To musi być coś takiego , czego nie moge opisać , bo to jest , ale nie wiem gdzie. Wyjątkowości , nikt nie kupi , ona jest, poprostu gdzieś w nas i przy Tych osobach przyciąga jak magnez. ;)
dzis Postów: 0
Konto od: 19.03.2009
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: kochamtylkojegoxd, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:23
moj chlopak jest wyjatkowy dlatego ze ma w dzien chlopaka urodziny x d
ma sliczna opalenizne
jest dobrym uczniem uczy mnie duzo rzeczy
chodzimy razem do klubu plywackiego ; )i nazywamy sie ja na niego maż a on na mnie zona jest bardzo mily nie jest ciekawski anie nie bije dziewczyn tylko je broni jest poprostu uczuciowy i wyjatkowy bo znam go 2 lata i jeszcze nikoga nie wyzwal i ma najlepsze imnie na caly swiecie i jest suuuuuuuuupppperrrrr !!!! Poprostu kocham go za wszystko ; **
kochamtylkojegoxd Postów: 0
Konto od: 18.02.2009
Miasto: toruń
Permalink Autor: bassin, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:24
Mój chłopak jest wyjątkowy dlatego,ze .Moge na niego zawsze liczyć nawet wtedy gdy inni się odwracają. . .
Ociera każdą łzę, przytuli,doradzi. . .
bez niego każdy dzień był by do niczego. Codziennie to samo za każdym razem. Ale gdy on jest wszystko się zmieniło . Częściej sie usmiecham, nie ukrywam prawdziwej sb. Przedtem było inaczej. . .  

Darek
bassin Postów: 0
Konto od: 8.05.2009
Miasto: Gwiździny
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:24
wyjątkowy ? każda osoba dla której poświęcamy swoją uwagę , musi być wyjątkowa , trafia w nasze gusta w każdym detlu i to czyni ją niezwykłą. jeśli osobę tak bliską memu sercu , mogę oficjalnie nazwać swoim chłopakiem , to napiszę ,że tak naprawdę jego wyjątkowość opiera się na jego prostocie ale i jenocześnie a tym, jak w moich oczach wybija się ponad tłum innych niebieskookich brunetów :) uczucie ogarniające mnie na jego widok jest nie do opisania , ale napewno jest niezwyczajne i niepowtarzalne przy żadnej innej dotychczas osobie :) mimo ze znam go dobrze , nietypowo jest mi opisywać jego naturę , która dla mnie czyni go wyjątkowym. spojrzenie w jego oczy i poczuciu pewności, jego obecności i że właśnie teraz siedzi obok, daje takie pozytywne emocje, które można opisać jako miłość , pożądanie , wierność i szacunek.. i dużo dużo do tego podobnych :) wtedy zbędne są słowa , liczy się on i każda wspólna senunda która daje mi ten stan spełnienia którą później rozpamiętuję w głowie godzinami. poza tym tak jak każdy musi spełniać ten ogół stosownego wizerunku , miłej osobowości i tego błysku w oku , który każdej z kobiet daje do zrozumienia , że to ta osoba ,na którą warto czekać choćby do końca życia.
Konto od:
Miasto: Pszczyna
Permalink Autor: pannabezradna, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:24
Nie będę pisała tak jak reszta dziewczyn, tzn. mój chłopak jest przystojny wysportowany itp. Tak każdy może napisać.Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ umie mnie rozśmieszyć. Lubi jeść zupę mleczną z kluskami. Jeździ na dualu, czyli nie obądzie się od sinaków na jego ciele. Nigdy się przy Nim nie nudzę, bo nawet w pochmurne dni umie mnie wyciągnąć na dwór, żeby tylko powiedzieć mi "Kocham Cię", a potem idzie do domu, a ja jestem chora. Nie ma opcji, żeby się złościł, albo ktoś w Jego otoczeniu. Jest moją postacią z kreskówki, ale nie żaden Superman czy Batman. Nie umiem określić dokładnie jaką, ale napewno nie taką, która ratuje damy z opresji, chociaż mam w Nim wsparcie.
pannabezradna Postów: 2
Konto od: 1.06.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: tasty, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:25
Mój chłopak jest fajny bo jest inny, inny niz wszyscy.
Nie jest ideałem, nikt nie jest. Kocham go za wszystko i  za nic. Bez wszelkich, możliwych granic.
tasty Postów: 25
Konto od: 9.05.2008
Miasto: Chrzanów