Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: kroplaa09, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:59
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ swoim poczuciem humoru i troskliwością potrafi  moje łzy smutku zamienić w łzy radości w mgnieniu oka. Jest wyjątkowy bo jest mój i tylko mój! I wyjątkowo słodko wygląda gdy wcina kwaśne żelki! mniam! :)
kroplaa09 Postów: 0
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: xxxandzia150, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:59
mój chłopak jest kochany milutki  i mnie rozpieszcza jestem z nim od 5 miesięcy bardzo sie kochamy mam nadzieję że  nadal tak jest jutro mówił że ma znowu dla mnie niespodzianke czyli kolejny naszyjnik z brylantami oh jaki on jest kochany bardzo go kocham ciągle mówi tylko o miłości jak mnie kocha i szanuje mówi że niechce mnie stracic bo jestem wyjątkowa miał inną dzioewczyne lae ją żucił dla mnie ciągle mnie spiera poprostu jest dla mnie idealny i tylko mój:):) przesyłam całusy!!
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 18:15
mój chłopak jest kochany milutki i mnie rozpieszcza jestem z nim od 5 miesięcy bardzo sie kochamy mam nadzieję że nadal tak jest jutro mówił że ma znowu dla mnie niespodzianke czyli kolejny naszyjnik z brylantami oh jaki on jest kochany bardzo go kocham ciągle mówi tylko o miłości jak mnie kocha i szanuje mówi że niechce mnie stracic bo jestem wyjątkowa miał inną dziewczynę ale ją żucił dla mnie ciągle mnie spiera poprostu jest dla mnie idealny i tylko mój:):) przesyłam całusy!!
xxxandzia150 Postów: 0
Konto od: 11.05.2009
Miasto: Plemięta
Permalink Autor: xddaria, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:00
Cytat xddaria
Treść dodana do postu 1 min. temu
mój chłopak jest
..
choć nie mam go lecz mój chłopak by był
wyjątkowy  ponieważ by go jedynego obdarzałam największą miłością
, by wiedział że jest kochany i jest dla mnie idealny !!
xddaria Postów: 5
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: julij, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:01
MÓJ WYJĄTKOWY CHŁOPAK JEST SOBĄ !
julij Postów: 0
Konto od: 3.08.2009
Miasto: Wódka
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:01
mój chłopak nie jest wyjątkowy, ponieważ ja nie mam chłopaka
Konto od:
Miasto: Wągrowiec
Permalink Autor: ruda47, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:01
hmm... odpowiedź jest prosta jest wyjątkowy bo mnie BARDZO KOCHA.. pociesza.. zawsze wie jak coś mi jest nie da się przed nim nic ukryć żadnych smutków... Akceptuje mnie jaka jestem.. Nie próbuje mnie zmieniać.. Przy nim naprawdę czuje się bezpieczna... Jest zabawny krejzolek mój...
ruda47 Postów: 0
Konto od: 27.12.2007
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: karmelx33, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:02
Mój Wyjątkowy Chłopak jest wyjątkowy ponieważ wcale Go nie mam ;P
karmelx33 Postów: 0
Konto od: 29.04.2009
Miasto: Czyczkowy
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:03
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo... po prostu jest ;* :)
ma w sobie tyle cierpliwości i szacunku wobec innych ludzi, zawsze służy pomocą. Oddaje całe swoje cudowne serce w swoje pasje, a gdy o nich opowiada to cudnie błyszczą mu sie oczka i cały promienieje! :)
potrafi mnie wesprzeć i pomóc, jest moim najlepszym przyjacielem i najcudowniejszym człowiekiem jakiego spotkałam! Po prostu jest! :)
Kocham Cie Marcinku ;**
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:03
mój chłopak jest wyjątkowy bo jest moim chłopakiem ( ;
Konto od:
Miasto: Łódź
Permalink Autor: iiimpulsive, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:04
mój chłopak jest kochany i zawsze mogę na nim polegać . i wiedzieć ze mnie nigdy nie zrani i jest slodki ;*
iiimpulsive Postów: 12
Konto od: 28.06.2008
Miasto: Rumia
Permalink Autor: tylkogokocham, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:04
Mój chłopak jest, szczery, kochany , czuje sie przy nim bezpiecznie, dobry w łozku, kocham go bezgranicznie, wiem ze moge zawsze na niego liczyć:d . sznaujemy się. wpólnie podejmujemy trudnie dla nas sytuacjie.
Kochamy się i wiemy ze bedzie na zawsze razem, Charakter ma super, jest dobrym i miłym człowiem. jest dusza towarzytswa .. zawsze mamy wspolny temat .. Przystajony .:):)
tylkogokocham Postów: 0
Konto od: 26.10.2008
Miasto: Hiszpania
Permalink Autor: butterfliesinstead, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:04
jest wyjątkowy, bo jest idealnie nie idealny,
bo wkurza mnie od samego rana,
bo jest uparty jak osioł i potrafi nie odzywać się przez parę dni,
bo tak szybko się irytuje,
bo mimo tego, że mnie wkurza od rana, na dzień dobry daje mi słodkiego całusa,
bo kocha swoją mamę jak nikogo innego na świecie,
bo pomimo swojego uporu potrafi przyznać mi rację,
bo mnie wspiera,
bo dzięki Niemu chce mi się żyć, jeść, być zdrową,
bo...
jest?

butterfliesinstead Postów: 6
Konto od: 10.07.2008
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: wiaderka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:05
Mój chłopak jest wyjątkowy, dlatego, że przy nim zawsze mogę być sobą. Mogę z nim rozmawiać 'o wszystkim i o niczym', nawet do północy w brzydkiej podartej piżamie.
Tylko z nim wchodzę do basenu na prywatnej posesji o północy, tylko z nim całuję się na huśtawce, podczas gdy światło księżyca lekko oświetla nasze twarze. Tylko on tak ciepło trzyma mnie za rękę, kiedy siedzimy razem przytuleni w kinie. Tylko on ociera moją łzę kiedy pojawi się ona na mojej twarzy podczas oglądania komedii romantycznej.
Kocham go za to, że potrafi ze mną spędzić kilka godzin na rozśmieszaniu mnie, kiedy jestem smutna. Kocham go za to, że jest jak lato!
To od niego dostałam wielkie serce z napisem " Kochać się daj " , to on jest moim lekiem na całe zło, to on i tylko on tak naprawdę mnie kocha. To dla niego zostałam stworzona.
Jego głos jak muzyka dla moich uszu. Jedyne pragnienie do którego dążę, to na zawsze być w Jego cudownych, brązowych oczach! Tylko on ma tą wyjątkową technikę.

wiaderka Postów: 0
Konto od: 25.11.2008
Miasto: Sanok
Permalink Autor: fantazjaczaru, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:07
Uważam że każdy chłopak jest wyjątkowy , bo każdy człowiek ma w sobie coś innego . Przez to staję się dla innego człowieka wyjątkowy . Pozdrawiam
fantazjaczaru Postów: 0
Konto od: 24.07.2009
Miasto: Tarnów
Permalink Autor: dziwnajazda, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:09
Tylko mój chłopak jest wyjątkowy! Jestem tego przekonana !
Potrafi mnie rozśmieszyć NAWET kiedy płaczę.
Zawsze poświęca mi swój wolny czas.
Inne dziewczyny nie mają dla Niego ŻADNEGO znaczenia !
Kocha mnie za to jaka jestem .
Daje mi totalną swobodę bycia sobą.
I chodź jest przystojny - to co ? - ja kocham go za to jaki jest, nie za to jak wygląda!

`Lecz czasami się kłócimy, to wiem, Że mnie kocha, a przecież idealnych związków nie ma .
Tak.. mamy po 15 lat, a jesteśmy ze sobą pół roku ... A ja już wiem, że nie chce być z ŻADNYM  innym chłopakiem !
Treść dodana do postu 11-04-2010 o godzinie 22:37

dziwnajazda Postów: 1
Konto od: 10.08.2007
Miasto: Sępólno Krajeńskie
Permalink Autor: introstan, data postu: Tuesday, September 29, 2009 18:10
Mój wyjątkowy chłopak jest trochę wyższy ode mnie i ma zielone oczy :)
Treść dodana do postu 20-01-2010 o godzinie 18:26
Matko...
introstan Postów: 11
Konto od: 5.12.2008
Miasto: Prabuty