Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: tysia1207, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:49
Mój wyjątkowy chłopak jest... najlepszym chłopakiem jakiego można w życiu spotkać.! Jest kochany, czuły i zwariowany, a co najważniejsze zakręca go świat pozytywnie nastawiony. Bo On jest wyjątkowy pomimo tych wszystkich małych wad i za to można go kochać
tysia1207 Postów: 0
Konto od: 17.01.2008
Miasto: oleszyce
Permalink Autor: whisperedlullaby, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:49
Bo mnie kocha...A ja jego... ;*
whisperedlullaby Postów: 0
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: anderr, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:51
Mój facet jest najbardziej wyjątkowy ze wszystkich wyjątkowych facetów! ;)
Ma bardzo ciekawą pracę, mianowicie jest fotoreporterem w gazecie, wiec gdy tylko mogę chodzę za nim i przyglądam się jego pracy, przez co mogę się od niego wiele nauczyć, poznaje ciekawych ludzi, a także wchodzę tam gdzie innym nie wolno. ;)
Zaprasza mnie rano do siebie na śniadanie, przed tym jak pójdę do szkoły . ;)
Jest minimalnie wyższy ode mnie wiec nie mogę przy nim nosić butów na wysokim obcasie i za każdym razem zanim coś kupię muszę sprawdzić czy nie jestem wyższa. ;)
Gdy nie widzimy się jeden dzień marudzi, że juz tęskni. ;)
Poderwał mnie w autobusie. ;)
Zawsze wyjada mi winogrona z lodówki. ;)
A gdy razem mamy cos ugotować, kończy się na tym, że siedzi z pilotem na kanapie, bo jest tak niezdarny w  kuchni, że juz wolę sama coś przyrządzić. ;)
Potrafi przewidzieć wiekszość moich reakcji. ;)
Nawet kicha wtedy kiedy ja! ;/ ;)
Mój na mojego psa - kot, a na swojego kota - pies. ;)
Jest dopełnieniem mnie. ;)

Jest wyjątkowy, ponieważ sprawia, że ja czuję się przy nim wyjątkowa. ;)
anderr Postów: 0
Konto od: 30.05.2009
Miasto: Barczewo
Permalink Autor: crazyangel93, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:51
Moj Chlopak jest wyjatkowy poniewaz jest Tym jedynym ... Ktory mnie kocha...na ktorego moge liczyc chociasz mieszka setki kilomentow ode mnie :) a gdzy juz jest kolo mnie ..... nie potrafie przypomniec sobie o swiecie ktoory mnie otacza .... To jest moj KOCHANY Hajtorek xD
crazyangel93 Postów: 0
Konto od: 21.11.2007
Miasto: Piotrkow Kujawski
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:52
Ja?
Ja to ni tutu faceta nie ma i się nie kryję z tym. Ale...
Jest taki jeden. K.
i go kocham, kocham, kocham!
Jest cudny.
Szatyn, niebieskie oczy, ślicznie się ubiera, jest boski.

Kocham go ciałem, duszą i w ogóle. ;* ;]
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 19:34
Ja?
Ale dlaczego ja? Ja się boję ;] No ok. Serio.
Ja to ni tutu faceta nie ma i się nie kryję z tym. Ale...
Jest taki jeden. K.
i go kocham, kocham, kocham!
Jest cudny.
Szatyn, niebieskie oczy, ślicznie się ubiera, jest boski.

A poza tym to nie będę do niego mówić "tygrysiulku ty mój", "słodziuniu" albo "misiaczku pysiaczku". Aj, nie.
Tylko on ma swoje imię, ja mam swoje imię, i jest ok. No tak, czy nie?
Będzie mówił do mnie Kinga,bo tak mam na imię, a nie będzie mi tutaj słodził. Może kiedyś pozwolę mu mówić do siebie"Kochanie", ale to dopiero kiedyś. Żadnego mi tu "tygryskowania" i "miśkowania". Oj, no no no :D
Pozwolę mu się pocałować, w buziaczka. Przytulić, tak milusio. Poczochrać po głowie tak słodziusio. I na tym się skończy. Ach :* KCK
Treść dodana do postu 14-12-2010 o godzinie 20:49
e.. nie.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: neurotictothebone, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:52
dlaczego mój chłopak jest wspaniały? bo wspaniale mu się żyje w mojej chorej wyobraźni, gdzie wspaniale sobie radzi z częstymi, radykalnymi zmianami w swoim wyglądzie i charakterze. Zmiany te zależą od mojego nastroju i "widzimisię", od pogody, pory roku, dnia i towarzystwa, od każdej przeczytanej książki czy obejrzanego filmu. jest wyjątkowy, idealnie w moim stylu. zdecydowany i gotów na kompromis, ironiczny i czuły, z poczuciem humoru i wyczuciem sytuacji, pełen zalet i niedoskonały, tajemniczy i mówiący mi wszystko, twardy i delikatny, skryty i przebojowy.. mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ bez słowa skargi, cichutko jak myszka, siedzi w mojej głowie i czeka, aż będę mieć siłę, aby ściągnąć go do rzeczywistości..
neurotictothebone Postów: 2
Konto od: 26.10.2008
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: truskawa52, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:52
moj chłopak jest z...y poniewaz:
gadałby tylko  o miłosci dla niego liczy sie prawdziwa miłosc
jest poprostu szalony tak jak ja.ma takie dzike spojrzenie i to mnie u niego tak podniecca.poprostu jestem szczesciara ze mam go przy sobie....poprostu..kiss:*

-----treść dodana do postu przez: zieloneserce-----
proszę nie używać wulgaryzmów w postach
SZukam fotografa z Grudziądza pisac na pw !

Post edytowany Tuesday, September 29, 2009 17:52 przez moderatora zieloneserce
truskawa52 Postów: 0
Konto od: 20.01.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: asiulek121, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:52
Nie mam chłopaka ale gdybym miała to byłby wyjątkowy bo byłby tylko mój.! ;p
asiulek121 Postów: 0
Konto od: 27.12.2007
Miasto: G-D
Permalink Autor: xddaria, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:53
mój chłopak jest.. wyjątkowy  ponieważ zawsze mnie spiera , wie że jest kochany i jest dla mnie idealny !!
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:57
mój chłopak jest
..
choć nie mam go lecz mój chłopak by był
wyjątkowy  ponieważ by go jedynego obdarzałam największą miłością
, by wiedział że jest kochany i jest dla mnie idealny !!
xddaria Postów: 5
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: colourfulgirl, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:55
Mój wyjątkowy chłopak jeszcze się u mnie nie pojawił .
Ale ten jedne wymarzony chłopak musi być pewny siebie, czuły, kochający, opiekuńczy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, i musi mi pokazywać, ze mnie kocha, pocieszać mnie, robić wszystko bym czuła się przy nim wyjątkowo i była jego najukochańszą i najpiękniejszą księżniczką ; ) .
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:57
Ale ten jeden wymarzony chłopak musi być pewny siebie, czuły,kochający, opiekuńczy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, i musi mipokazywać, ze mnie kocha, pocieszać mnie, robić wszystko bym czuła sięprzy nim wyjątkowo i była jego najukochańszą i najpiękniejszą księżniczką ; ) .
Treść dodana do postu 28-08-2011 o godzinie 16:19
TRALALALALALALALALALALALALALALALALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale ten jedne wymarzony chłopak musi być pewny siebie, czuły, kochający, opiekuńczy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, i musi mi pokazywać, ze mnie kocha, pocieszać mnie, robić wszystko bym czuła się przy nim wyjątkowo i była jego najukochańszą i najpiękniejszą księżniczką ; ) .
colourfulgirl Postów: 0
Konto od: 31.08.2008
Miasto: Opole
Permalink Autor: xwatchmeburnx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:55
Pytacie, dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy..?
Otóż powiem wam, że nie ma żadnego konkretnego powodu .!. On po prostu jest inny niż wszyscy...
I znowu nasuwa się pytanie - dlaczego?
Jest milion powodów, dla których tak uważam...

Kiedy trzymam jego dłoń, czuje się najszczęśliwsza na świecie... Kiedy patrze w jego oczy, cały świat zewnętrzny dla mnie nie istnieje... Kiedy jesteśmy razem, nie ma nic ważniejszego niż on... Kiedy przytulam go, zapominam o wszystkich troskach... On zawsze potrafi poprawić mi humor... Koło jego uśmiechu nie da przejść się obojętnie - jest szczery i tak strasznie słodki ;] Wiem, że chcę mieć go przy sobie na zawsze, bo stał się częścią mojego życia. Ciągle przypomina mi, jak bardzo mu na mnie zależy... Rozumiem się z nim bez słów... Do niego należy cząstka mnie, która bez niego nie istniałaby.
Mój chłopak jest osobą, która mówi mi, że zawsze jestem piękna - nie zależnie, czy cała się rozmazałam, rozczochrałam, czy jestem fatalnie ubrana lub niewyspana... Znosi każde moje głupie słowo, każdą przykrość z mojej strony... Zawsze, kiedy się kłócimy przez telefon i rozłączam się, on dzwoni za chwilę, żeby przeprosić... Wiem, że jak każdy popełnia błędy... Wiele błędów... Lecz któż z nas ich nie popełnia... Jesteśmy tylko ludźmi, taka już nasza natura... Bo przecież... - nie ma ludzi idealnych... A życie jest trudne i raczej nie ułatwia nam pewnych spraw... Ale mimo to jest tak cierpliwy, mądry, dobry... Daje mi nadzieję, kiedy jest mi ciężko, wspiera w trudnych chwilach, dzieli ze mną radości i smutki... Choć oczywiście zdarzają się momenty, kiedy mnie denerwuje... Ale tak być musi, nie można we wszystkim się zgadzać - każdy musi mieć własne zdanie na pewne tematy ;)
Wracając do niego... Dla mnie jest nie tylko chłopakiem, ale i najlepszym przyjacielem. Dzielimy swoje pasje - miłość do sportu i muzyki ;] Potrafimy dobrze się bawić w swoim towarzystwie, godzinami wygłupiać...
Chcę być przy nim, spędzać z nim każdą wolną chwilę... Chcę mieć go blisko, idąc przez życie. Tak bardzo cieszę się, że mój świat zderzył się z jego światem...  A teraz... Mój świat streszcza się w jednej osobie - jego osobie... Mam tak wiele mając go, mogąc na niego liczyć...
Kocham go - za wszystko i za nic, bo czy istnieje jakiś powód do miłości..?
Tak więc kocham go... I nie potrafię powiedzieć, dlaczego... ;]

Jest wyjątkowy, bo...
Nie da się opisać człowieka w kilku słowach .!. Trzeba go poznać...
I choćbym napisała tutaj referat na 50 stron, i tak nie odda wam nawet cząstki jego osobowości...
Słowa są tak puste, nie odzwierciedlają rzeczywistości...

Dziś wiem, po prostu wiem, że nie ma drugiego takiego jak on...
Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam właśnie ciebie... Nie potrafię wyrazić tego, czo do niego czuję, ale może po prostu powiem...
Kocham Cię Czarek
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:58
Pytacie, dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy..?
Otóż powiem wam, że nie ma żadnego konkretnego powodu .!. On po prostu jest inny niż wszyscy...
I znowu nasuwa się pytanie - dlaczego?
Jest milion powodów, dla których tak uważam...

Kiedy trzymam jego dłoń, czuje się najszczęśliwsza na świecie...Kiedy patrze w jego oczy, cały świat zewnętrzny dla mnie nieistnieje... Kiedy jesteśmy razem, nie ma nic ważniejszego niż on...Kiedy przytulam go, zapominam o wszystkich troskach... On zawszepotrafi poprawić mi humor... Koło jego uśmiechu nie da przejść sięobojętnie - jest szczery i tak strasznie słodki ;] Wiem, że chcę miećgo przy sobie na zawsze, bo stał się częścią mojego życia. Ciągleprzypomina mi, jak bardzo mu na mnie zależy... Rozumiem się z nim bezsłów... Do niego należy cząstka mnie, która bez niego nie istniałaby.
Mój chłopak jest osobą, która mówi mi, że zawsze jestem piękna -nie zależnie, czy cała się rozmazałam, rozczochrałam, czy jestemfatalnie ubrana lub niewyspana... Znosi każde moje głupie słowo, każdąprzykrość z mojej strony... Zawsze, kiedy się kłócimy przez telefon irozłączam się, on dzwoni za chwilę, żeby przeprosić... Wiem, że jakkażdy popełnia błędy... Wiele błędów... Lecz któż z nas ich niepopełnia... Jesteśmy tylko ludźmi, taka już nasza natura... Boprzecież... - nie ma ludzi idealnych... A życie jest trudne i raczejnie ułatwia nam pewnych spraw... Ale mimo to jest tak cierpliwy, mądry,dobry... Daje mi nadzieję, kiedy jest mi ciężko, wspiera w trudnychchwilach, dzieli ze mną radości i smutki... Choć oczywiście zdarzająsię momenty, kiedy mnie denerwuje... Ale tak być musi, nie można wewszystkim się zgadzać - każdy musi mieć własne zdanie na pewne tematy;) Jest sobą, nikogo nie udaje - i to w nim kocham .!. Potrafi powiedzieć mi w oczy prawdę - nawet tą najbardziej bolesną... I cenię tą ceche u niego ;)
Wracając do niego... Dla mnie jest nie tylko chłopakiem, ale inajlepszym przyjacielem. Dzielimy swoje pasje - miłość do sportu imuzyki ;] Potrafimy dobrze się bawić w swoim towarzystwie, godzinamiwygłupiać...
Chcę być przy nim, spędzać z nim każdą wolną chwilę... Chcę miećgo blisko, idąc przez życie. Tak bardzo cieszę się, że mój światzderzył się z jego światem...  A teraz... Mój świat streszcza się wjednej osobie - jego osobie... Mam tak wiele mając go, mogąc na niegoliczyć...
Kocham go - za wszystko i za nic, bo czy istnieje jakiś powód do miłości..?
Tak więc kocham go... I nie potrafię powiedzieć, dlaczego... ;]

Jest wyjątkowy, bo...
Nie da się opisać człowieka w kilku słowach .!. Trzeba go poznać...
I choćbym napisała tutaj referat na 50 stron, i tak nie odda wam nawet cząstki jego osobowości...
Słowa są tak puste, nie odzwierciedlają rzeczywistości...

Dziś wiem, po prostu wiem, że nie ma drugiego takiego jak on...
Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam właśnie ciebie... Niepotrafię wyrazić tego, czo do niego czuję, ale może po prostu powiem...
Kocham Cię Czarek
xwatchmeburnx Postów: 3
Konto od: 28.03.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: sky108, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:55
Mój chłopak jest jedyny w swoim rodzaju i za to go kocham... bo on je lody zrobione przeze mnie o smaku Kawowo-gumowo-balonowym :P
i smieje się z różnych dla i/nn7ych głupot.. bo ZAWSZE ma dla mnei czas ; ***
Pije napój przyrządzony przez naszą ekipe składający się z : barszczu czerwonego , coli, tabletek musujących i soku marchwiowego XD
sky108 Postów: 0
Konto od: 4.01.2009
Miasto: Stalowa Wola
Permalink Autor: haniusza, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:55
Dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy?

No, po pierwsze, gdyby nie był moim chłopakiem to by nie byłby już taki wyjątkowy. ;p Jego wyjątkowość polega na tym, że On i ja nie jesteśmy idealni, ale kiedy jesteśmy razem dopełniamy się i to jest ta nasza wyjątkowość. :)

wyjątkowy jest bo:

* nie jest idealny, nie chce taki być i takiego nie udaje. śmieje się ze swoich wad, śmieje się, kiedy potyka się o własne nogi. czyż to nie jest wyjątkowe? ;)
* kocha lody truskawkowe, których ja nie znoszę ( jest wyjątkowy! bo jak można kochać truskawkowe lody?!)
* wysyła mi sms bym podeszła do okna, ponieważ akurat tędy przejeżdża i chciałby zobaczyć mnie choć na jedną sekundę. ( co z tego, że szybko migną mu moje oczy? On zrobi zdjęcie, to mu nie migną! xD)
* układa mi hasła na gg po japońsku. ( a to nie jest wyjątkowe, że tylko dla mojego bezpieczeństwa gg poznaje słówka po japońsku?)
* przeczyta dla mnie Pana Tadeusz tylko po to, żeby go dla mnie streścić (przepraszam, tego chyba nie trzeba komentować ;))
* nie kupi perfum AXE tylko po to, żeby inne dziewczyny na niego nie leciały. :D
* przeszuka pół miasta żeby znaleźć limitowaną wersję czekolady z hibiscusem.
* uda człowieka chorego umysłowo, aby tylko pani z dzieckiem oddała mu ostatnią paczkę ptasiego mleczka, po czym po zapłaceniu zakłada czarne okulary rodem z matrixa, chowa ptasie mleczko do 10 toreb i biegnie sprintem 3 km do mojego domu. (żeby tylko nikt go nie okradł, żeby mu nie zabrał ptasiego mleczka...)
* i ten... kocha mnie... a czy to nie sprawia, że jest wyjatkowy?
* bo napisałam mu na czole, że jest wyjątkowy!
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 18:17
nie trafiam celnie w silny ból, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
nie mam pomysłu na obiad,
(a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietą, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
wciąż nie wiem skąd się bierze Chocapic, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
nie wiem też dlaczego Cini Minis są aż tak cynamonowe, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
nie rozpływam się w ustach, ani w dłoni, (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
poza tym nie brałam udziału w Tańcu z gwiazdami... (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)
acha, jeszcze jedno: Nie znajdziesz mnie w co piątej kinder niespodziance... (a mimo to kocha mnie najbardziej na świecie)

coś jeszcze? :)
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 22:13
ahh! zapomniałabym jeszcze, że wyjątkowy jest dlatego bo:

* toleruje kruczki (a kto by wytrzymałby ich skrzekot?)
* zawstydził TurboDynamonMen - wydziobał 200 nasion! :D
haniusza Postów: 0
Konto od: 21.04.2008
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: myrules, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:55
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze, ale to zawsze opowiada mi o wiewiórkach. wszystko ze wszystkim porównuje z wiewiórkami. wydaje sie to dosyc dziwnie opsesyjnie, ale tak nie jest. Robi to z takim zaangazowaniem i ciekawoscia, że lubie słuchac te jego porównania. Wyjątkowy jest również z powodu swoich oczuu. Są tak zabójczo niebieskie .. gdybyscie je zobaczyli to naprawde mmm. kocham te jego oczy. Jest naprawde fantastycznym chłopakiem pod słońceeem. Jest wyjątkowy również dlatego, że mnie kocha. Kocha nad życie, i jak mówi zawsze będzie to robił. Sądze o naszym zwiazku to samo. Kocham goo . < 3
myrules Postów: 7
Konto od: 12.11.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: ewuchart, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:56
A ja nie mam chłopaka  

ewuchart Postów: 7
Konto od: 14.06.2008
Miasto: Wyrzysk
Permalink Autor: fortunella, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:58
Mój wyjątkowy chłopak jest....
Bo On jest jedyny w swoim rodzaju, ma ten błysk w błękitnych oczach... Nie jest idealny ważne że jest wyjątkowy potrafi mnie pocieszyć... z Nim na koniec świata mogę iść... To Jego widok sprawia uśmiech na mojej twarzy... Gdy go przytulam, całuję to czuję się jak w siódmym niebie... On jest radością dla mojego serca,które szybciej bije na jego widok... To Jemu udało się mnie zdobyć...Mnie taką niedostępną dla innych... Zmienił mnie na dziewczynę radosną ciesząca się z życia... Zdobył klucz do mojego serca... On zaakceptował mnie taką jaka jestem....Otworzyłam się dla Niego...On nadał sens mojemu życiu.. Teraz wiem że mam dla kogo żyć...On wie czego ja potrzebuje... Potrafi mnie rozbawić, pocieszyć, zaskoczyć... ON JEST WYJĄTKOWY DLA MNIE, DLA INNYCH MOŻE BYĆ JEDNYM Z WIELU!....
fortunella Postów: 0
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Leszno