Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: abisia, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:38
Dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy?
Wbrew pozorom pytanie nie jest łatwe.

Jest on wyjątkowy.. jak każdy inny. Na swój sposób. Kocha mnie. Doceniam to. Nie jest idealny. Jest lustrem mojej duszy ;) no i moim przeciwieństwem.
Jest
Ambitny,
Bardzo miły,  
Czuły,
Dowcipny,
Elegancki,
Fenomenalny,
Gadatliwy,
Hałaśliwy,
Inteligentny,
Jedyny taki,
Kochany,
Lojalny,
Mądry,
Nieustraszony,
Obowiązakowy,
Pomysłowy,
Romantyczny,
Szczery,
Trujący xD,
Ujmujący,
Wierny,
Yeti ;P,
Zazdrosny (oj niestety ;P)
Ź- on nie ma cechy na "Ź" ;D
Żartowniś.

Ostateczna odpowiedź na to pytanie brzmi..

Jest:
Zawsze Sobą,
po prostu
Niesamowitą osobą.
Słowa naszą tarczą.
abisia Postów: 30
Konto od: 11.09.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: thephone, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:45
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ po postu jest sobą !
Jest niepowtarzalny i to w nim cenię. Nikogo nie udaje i zawsze jest ze mną szczery ! Nigdy mnie nie zdradził, pociesza mnie, gdy jest mi smutno, źle, cieszy się wraz ze mną w chwilach radosnych ! Jest jedyny taki na całym świecie ! Przy tym jest szalenie przystojny i ja mam to szczęście, że to właśnie JA z nim jestem :) Jest wyjątkowy, bo po prostu KOCHAM GO :*
thephone Postów: 0
Konto od: 25.10.2008
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: rova, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:57
Mój Wyjątkowy Chłopak nigdy się nie zmienia. Bierze mnie na barana i wrzuca do sadzawki. Wiąże mi buty i kocha moje grube nogi. Zawsze jestem dla niego najpiękniejsza i zawsze płacze, gdy nie ma na śniadanie kanapki z pasztetem. Zakazuje mi jeść czekoladę. Mój Wyjątkowy Chłopak jest moim potencjalnym mężem. Wyszłam za niego na polu, gdy świadkiem był wiatr i słońce. Dostałam od niego obrączkę wartą mrowisko dla mrówki. Mój Wspaniały Chłopak ma zielone, kocie oczy i potrafi fajnie warczeć. Lubi, gdy moja babcia śpiewa "Pa, pa, pa, pa, pa, W Kiepskim Świecie - Kiepski Świat !". Mojemu Wspaniałemu Chłopakowi brakuje do ideału tylko kilka wad.  
rova Postów: 2
Konto od: 10.11.2008
Miasto: Laski
Permalink Autor: ricciuta, data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:05
To mój chłopak jest wyjątkowy, bo wspiera mnie przy każdym zrobionym zdjęciu, że dzięki każdej próbie będzie coraz lepiej.
ricciuta Postów: 0
Konto od: 5.11.2007
Miasto: Katowice
Permalink Autor: gabiszu, data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:18
Mój Chłopak jest dokładnie taki jak ja, a jednocześnie zupełnie inny. Gdy jest mi smutno śpiewa dla mnie głupie i zupełnie bez sensu piosenki, które sam wymyśla, dopóki się nie uśmiechnę. Rzadko mi mówi, że mnie kocha, ale dzięki temu te jest słowa moją dużo większe znaczenie, niż gdybym słyszała je co chwile. Nie złości się, gdy wychodzę gdzieś z kolegami, bo ufa mi bezgranicznie i to jest piękne. Zawsze jest wobec mnie szczery, nawet jeśli musi mi powiedzieć coś bolesnego. Ale potrafi odróżnić szczerość od hamstwa. Nie zawsze się ze mną zgadza i to również w nim kocham. Gdy potrzebuję rozmowy, pocieszenia, albo po prostu czułego gestu, mogę zadzwonić nawet o 3 nad ranem, a 10 minut później On u mnie jest. Dla mnie rzucił palenie, dla mnie przestał wagarować, dla mnie zaczął się uczyć, by nasza przyszłość była wspaniała. Mój Chłopak jest wyjątkowy ponieważ jest moim najlepszym Przyjacielem.
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 21:23
Mój Chłopak jest dokładnie taki jak ja, a jednocześnie zupełnie inny. Gdy jest mi smutno śpiewa dla mnie głupie i zupełnie bez sensu piosenki, które sam wymyśla, dopóki się nie uśmiechnę. Rzadko mi mówi, że mnie kocha, ale dzięki temu te słowa moją dużo większe znaczenie, niż gdybym słyszała je co chwile. Nie złości się, gdy wychodzę gdzieś z kolegami, bo ufa mi bezgranicznie i to jest piękne. Zawsze jest wobec mnie szczery, nawet jeśli musi mi powiedzieć coś bolesnego. Ale potrafi odróżnić szczerość od hamstwa. Nie zawsze się ze mną zgadza i to również w nim kocham. Gdy potrzebuję rozmowy, pocieszenia, albo po prostu czułego gestu, mogę zadzwonić nawet o 3 nad ranem, a 10 minut później On u mnie jest. Dla mnie rzucił palenie, dla mnie przestał wagarować, dla mnie zaczął się uczyć, by nasza przyszłość była wspaniała. Mój Chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest moim najlepszym Przyjacielem.
gabiszu Postów: 44
Konto od: 28.02.2009
Miasto: Korczyna
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:39
...Jest wyjątkowy, bo podczas jazdy autobusem po autostradzie leżeliśmy obok siebie, na samym końcu, słuchaliśmy muzyki, gadaliśmy o tym, że lubi lazanię z majonezem, graliśmy w karty. I kiedy odmówiłam mu tańca na dyskotece, i kiedy przyniosłam mu termometr, który nie pikał. Jest wyjątkowy, bo wszystkie moje 'koleżanki' się w nim kochają, ale to ja jestem tą naj!:) Mój jeden wielki śmiech!;)
Treść dodana do postu 27-01-2010 o godzinie 14:12
Tja. ;|
Treść dodana do postu 27-01-2010 o godzinie 14:26
...
Konto od:
Miasto: :)
Permalink Autor: 4luni4, data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:52
Mój jest wyjątkowy bo... bo gdy bekam nie przeszkadza mu to, bo akceptuje mnie taka jaka jestem choć nie jest mu łatwo... potrafi zrozumieć że mam samych kolegów...i nie robić problemu o to...Mimo tego że jest zmęczony po pracy potrafi przyjść i dać mi buzi na dobranoc...Nie pozwala mi robić czegoś dla niego, zawsze robimy coś razem... Nie robi mnie w ciula i krytykuje co robię źle, wypomina i poprawia... bo nie zawsze wszystko jest takie piękne i idealne...Ma zajebisty charakter i się doskonale dogadujemy... praktycznie da się z nim gadać o wszystkim:) i za to go kocham... no i nie tylko, choć nie jest ideałem.
4luni4 Postów: 0
Konto od: 13.04.2008
Miasto: Zabrze
Permalink Autor: midnight, data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:58
niesamowite jest to, kiedy zabiera mi słowa, jakie chce powiedzieć. kiedy robi to, co robię ja.
przyjazne spojrzenia, delikatne uściski, drobne gesty. szczere rozmowy - te całkiem poważne i te zupełnie nie. morze pytań bez odpowiedzi, ocean łez, jeden uśmiech. to nieprawdopodobne, że znając się tak krótko, tak dobrze się znamy. znając się tak mało, tak wiele o sobie wiemy. jego dłoń, zapach świeżo skoszonej trawy i kawa o poranku - tyle wystarczy do szczęścia. dzięki niemu nawet codzienność przestała być zwyczajna. i nawet herbata porzeczkowa nie smakuje tak dobrze, gdy robię ją sama. dobranoc wieczorem, rano pobudka. wieczorne spotkania, ciepło dłoni i chłodny oddech na policzku. może nie to jest wyjątkowe? może to kolejny uśmiech, może kolejna spokojna noc? być może następny udany dzień przepełniony uczuciem? może dotyk chłodnych ust, głębokie spojrzenie w oczy i kolejne 'wiem!'? miłość jest inspiracją, pragnieniem spełnienia marzeń. miłość i On to wszystkie uśmiechy i łzy...
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 22:00
dobrze że jest moim sumieniem. dobrze, że jest, bo bez niego dawno zgubiłabym się w splocie swoich myśli.
midnight Postów: 0
Konto od: 21.12.2008
Miasto: Starachowice
Permalink Autor: madameeparanoja, data postu: Wednesday, September 30, 2009 21:59
Bo ON tO:
Mój Johnny BravO ;*
Człowiek, ktÓry nauczył latać...
Wzbijać się w pOwietrze z przyciętymi skrzydełkami.
Rozbudził we mnie takie uczucie, jakie nikOmu jeszcze się nie udałO!
Daje mi tyle szczęścia i ciepła kiedy jest bliskO! ;*
Jego krOki, głOs, spOjrzenie... są dla mnie wszystkiem!

Życie z Nim...

To cOś pięknegO...
Chwile pełne miłOści, delikatnegO dOtyku... namiętnOści... ciepła...
Szaleństwa... Uwielbiam z Nim szaleć!
rOzmOwy o wszystkim i o niczym...
JegO ciepłe ramiOna..
przy skrOni skrOń..
Kojące drżenie czułch słÓw...
Kocham Go za tO jaki jest i nie chcę aby się zmieniał.

Mogę tak bez kOńca. :)

madameeparanoja Postów: 0
Konto od: 10.04.2009
Miasto: Leszno
Permalink Autor: gveex33, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:08
Mój chłopak jest wyjatkowy , za wszystko , ponieważ co najważniejsze mamy zaufanie do siebie m tolerujemy innych ludzi , mamy wspolne zainteresowania.On jest szarmancki , tolerancyjny , kocha zwierzęta tak jak Ja.Często obdarowywuje mnie prezentami.Nie chodzi o to , aby prezenty byly drogie lecz o to ze ma mily gest.Razem wspolnie spedzamy duzo wolnego czasu na spacerach,w kinie lub z grupa przyjaciół.Również mój chłopak jest wyjątkowy za poczucie jego humoru,potrafi mnie rozbawić nawet jesli jestem w najgorszym humorze,zawsze moge na nim polegac a moim rodzice bardzo go lubia i szanują.Kocham tą jego wyjątkowość,nie zamieniłam go na zadne skarby,bo to jest mój skarb,który liczy sie dla mnie bardzo w życiu.
gveex33 Postów: 0
Konto od: 3.05.2009
Miasto: Chełm
Permalink Autor: clover5, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:24
Mój chłopak jest wyjątkowy bo mnie kocha.
wytrzymuje ze mna.
ma słodki uśmiech
i błyszczące oczka.
Jest mój to musi być wyjatkowy :)
Treść dodana do postu 21-01-2010 o godzinie 20:29
bo tak.
clover5 Postów: 0
Konto od: 4.05.2008
Miasto: Zduńska Wola
Permalink Autor: pominmyto, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:28
jest wyjątkowy, bo rozświetla moje pogrążone w mroku dni, pokazuje mi przez które drzwi przejść, aby rozwiązać problem, jest podporą, gdy wielka wichura sprawia, ze mój psychiczny most chwieje się niebezpiecznie, gdy całuje mnie w szyję mam ciarki, gdy dotyka, to jestem w niebie, jest moim dobrym narkotykiem, wspaniałym uzależnieniem. Mój smutek, to Jego smutek, moje niepowodzenie jest Jego niepowodzeniem. Aby Go pocałować, to muszę stawać na palcach, ale mimo wszystko nie błądzi głową w chmurach :) Jego najlepszym atutem jest wspaniała umiejętność pokazywania uczuć, poprzez niesamowitą grę na gitarze. Po prostu Mój Wyjątkowy chłopak jest fascynujący :)
pominmyto Postów: 1
Konto od: 7.12.2008
Miasto: Bratków
Permalink Autor: amordie, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:42
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo nikt tak jak on nie patrzy na mnie ztaką miłością w oczach, gdy mówię i usta mi się nie zamykają.
Nikt tak jak on nie umie przekazać miłości całego swojego uczuciaw zdaniu: "Mój ty głuptasie!" i zaraz mnie przytula całując w czoło.
Nikt tak jak on nie pociesza mnie, kiedy widzi, że tego potrzebuję.
Mimo, iż ma swoje wady jest najcudowniejszy na świecie!
Bo mnie kocha : ).Mój chłopak
amordie Postów: 0
Konto od: 12.07.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: mygravity, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:43
Jest wyjątkowy, bo nie istnieje ;)

Ale gdyby istniał... On kochałby mnie, a ja jego - nie ma nic bardziej wyjątkowego ;D
mygravity Postów: 0
Konto od: 13.07.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: paulettka, data postu: Wednesday, September 30, 2009 22:59
Najbardziej w swiecie nie lubie idealów chlopaka wykreowanych w wieku "niemowlecim" [takim przed poznaniem swojego przyszlego meza]. Nie nawidze tego w ksiazkach, w filmach, w zyciu, i za kazdym razem kiedy widze [chociaz mi sie nie zdazylo na zywo] lub czytam o takim to placze. Placze moze dlatego, ze jestem kobieta i juz taka moja rola zeby plakac przy ksiazkach o milosci gdzie pojawia sie ten tajemniczy i wspanialy malzonek.
A moze dlatego, ze "mój Ci on!" nie jest idealny ?
"Mój Ci on!" nie jest romantyczny, mimo, ze moje serce najchetnie utopilo by sie w wierszach z jego ust. Nie jest romantyczny, mimo ze chcialabym, zeby kiedys usypal mi jakas droge stokrotkami lub zeby chociaz napisal dla mnie piosenke :D chocby krótka, ale taka ze bym plakala ze wzruszenia cala noc. "Mój Ci on" nie posiada stajni pelnej bialych rumkow ani nawet kucyka.
Nie umie opowiadac kawalow, bo jest w tym poprostu kiepski.
Czesto ziewa i nie potrafi obierac ziemniaków. Ale za to robi najpyszniejsza zupe pomidorowa z ryzem! Taka jak u mamy, mniam.
Ma rózne 'fobie', nie rzuje gumy jak pali, nie potrafi zasnac przy muzyce mimo, ze ja uwielbiam, nie sprzata po sobie i dobrze bo ja tez nie, nie sklada ciuchów tylko zwija, nie lubi duzo poduszek w lozku i zaniedbuje moje dla niego prezenty
Bo nie jest romantyczny, mimo ze mój mózg jest jednym wielkim 'R'!
Ale "Mój Ci on!" sie stara...
"Mój Ci on!" kupil mi kotka.
I pokazal mi co to znaczy rodzina.
paulettka Postów: 0
Konto od: 24.02.2007
Miasto: Aberdeen
Permalink Autor: usagi1989, data postu: Wednesday, September 30, 2009 23:53
Dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy?

Bo jest paradoksalny,Można z niego czytać jak z otwartej księgi a jednak nic nie zrozumieć.
Mogę patrzeć godzinami w jego oczy i nie dostrzec nic albo dostrzec wszystko.Bo jego wzrok nieruchomieje i zatrzymuje się gdzieś w nieokreślonym miejscu.Dostrzegam w jego oczach swoje odbicie jak w lustrze i jestem w nich jedyna i najbardziej kochana
Bo jego myśli są nieogarnione ,rozbiegane po kilku kontynentach miedzy jednym państwem a kolejnym,pomiędzy światem rzeczywistym a fikcyjnym taki trochę włóczęga i niespokojny duch.Głodny nowych miejsc i  przeżyć.Wyjątkowy bo nikt inny nie ma takiego radosnego ,szczerego i zaraźliwego uśmiechu.Bo zamyka rozdziały życia stawiając co wieczór kropkę po Amen.Bo przynosi mi kwiaty bez powodu,pisze długie wiadomości .Używa moich ulubionych perfum.Bo potrafi się przyznać,że czegoś nie potrafi ,Próbuje zrozumieć to co niezrozumiale i mimo ,ze mu nie wychodzi to próbuje po raz kolejny i kolejny.Wyjątkowy bo filozofuje nad rzeczami prostymi i niezgłębionymi do tej pory,tłumaczy 100 razy to samo pomimo,że ja znam to tak dobrze jak on a przy tym jest niesamowicie  słodki.Uwielbiam go za biała koszulę,za to ,że nie nosi niewłaściwych butów do niewłaściwych spodni.Jest wyjąkowy bo interesuje go mój makijaż i chce wiedzieć co i jak się robi ,że jest wyrozumiały gdy krzyczę bez powodu .Gdy powiem mu przyjedź to już tu jest obok  .Bo trzyma mnie za rękę i nie puszcza nawet gdy się czegoś boi . Za to ,że akceptuje moje wady i nie śmieje się z moich pasji,pozuje do moich zdjęć.Wyjątkowy bo brakuje mu wiele do  tego ,żeby być idealnym ale kocha,słucha,jest blisko i przebacza.
Jest najbardziej wyjatkowy bo potrafi zrozumieć,że kochać kogoś to decyzja i,że czasem należy kogoś puścić wolno,żeby zobaczyć czy ten ktoś wróci..poszedł by za mną na kraj świata
Bo rozumie ,że czasem serce podzielone nie oznacza końca świata.Bo jest,był i będzie :*

Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 23:56
I dlatego ,że strzeże mnie jak anioł ,prowadzi jak światło w ciemnym tunelu,i idzie obok gdy trzeba w smutku i radości i jest gdy moje serce połamane ,gdy moje serce się raduje . Bo jego świat to ja a mój świat to on
..Anioł z połamanym skrzydłem..
usagi1989 Postów: 1
Konto od: 27.08.2008
Miasto: Kingston upon Hull