Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:05
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ : mogę mu ufać, jest zawsze ze mną w złych chwilach, jest najlepszym chłopakiem na świecie, cieszę się że jest, zawsze miło spędza nam się czas, zawsze z uśmiechem na twarzy, jest kochany, wspaniały i ten jedyny ;)
Konto od:
Miasto: Wieluń
Permalink Autor: yourlovemydrug, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:15
mój Adrianek jest wyjątkowy, bo dzięki niemu jestem SZCZESLIWA. Ledwie co wychodzi sprawia że od razu chcę do niego dzwonić. A przychodzi punktualnie nawet wtedy gdy za oknem deszcz i burza. Kiedy jestem smutna jemu serce pęka. On naprawdę jest wyjątkowy. I chociarz nie potrafi to co każdą rocznicę ( co miesiąc ) pisze dla mnie wiersz. Uwielbiam wtedy te jego słodko śmiejące sie oczka ; )
Najcudowniejsze jest to, że nawet jeśli zajełam gdzieś przedostatnie miejsce on i tak to uczci. I zawsze kiedy kłócimy się o to kto kogo bardziej kocha on wygrywa ; )

Może nie jest ideałem, ale naprawdę jest wyjątkowy. Kocham go najmocniej na świecie i wiem że on odwzajemnia to uczucie z podwójna siłą.
yourlovemydrug Postów: 0
Konto od: 26.06.2008
Miasto: Zimna Wódka
Permalink Autor: wdziecznazamilosc, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:15
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo tak jak nikt potrafi przynosić mi powietrze!, gdy cyka mi zdjęcia majsterkując przy aparacie, gdy pije herbate, gdy w moich myslach ciągle o nim, gdy patrzy.. a nikt nie wie jak on potrafi patrzeć na jedną jedyną osobe którą kocha, gdy mówi zadyszanym głosem " kocie jedziemy na czikena bez dyskusji smiejąc się przy tym ", gdy mówi, że kiedyś załozymy sobie zalozymy sieć barów z kotów xD "KitKat mr mniam", gdy przychodzi siedząc koło mnie i po prostu zaczyna powtarzac "jestem glodny naszykujesz mi coś " robiac przy tym oczy niczym Kot w Butach w Shreku. Moj chłopak, .. nawte nie nazwę go moim chłopakiem.. tylko moja największą radością, to on sprawił ze przy nim czuje sie wyjatkowa. Wyjatkowosc to nie gadanina o wszystkim .. To rozmowa o wszystkim i oniczym, wyjątkowośc posiada dla mnie tylko jedna osoba, z ktora moge byc non stop, z ktora placze dziele sie wszystkim, tymi wielkimi rzeczami i malymi..  WYJĄTKOWE jest to co niewidoczne dla INNYCH!. Wyjątkowo to rowniez wyjatek od inych reguł. Nie znam zadnego ZADNEGO, ktory przerwocil Swoj wlasny swiat dla ukochanej osoby tak jak Moj luby zrobił to dla mnie. :)
wdziecznazamilosc Postów: 0
Konto od: 1.05.2007
Miasto: Wieruszów
Permalink Autor: 14salcefix88, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:18
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ nie tylko służy mi do pocieszania i kochania ;)

Stał się moim osobistym trenerem na siłowni. Sam ma świetną kondycje i jest umięśniony. Wszystko dzięki jego ogromnej ambicji. Postanowił więc i mnie zaszczepić miłość do ćwiczeń, jestem strasznie leniwa.

Wydaje mi się, że najbardziej wyjątkowe w Nim jest to, że mogę na Niego liczyć nawet wtedy jak chcę zmienić fryzurę. Pomoże mi pofarboować, przedłużyć a nawet obciąć włosy.

Wyjątkowe jest też to jak kiedyś wbijał się w moje ciuchy i paradował dla jaj po pokoju (np. w sukience xD ) Czyżby to jakiś fetysz? ;)
nie da sie skasowac calego posta?
14salcefix88 Postów: 0
Konto od: 2.09.2009
Miasto: Skarżysko-Kamienna
Permalink Autor: vallerin, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:20
ON nie jest tylko wyjątkowy, jest nadzwyczajnie cudowny. Możliwe, że ta nadzwyczajna cudowność spowodowana jest tym, że nikogo innego po prostu nie potrafię kochać. I to takie nieprawdopodobne, że można być tak blisko siebie psychicznie. I jest bardzo, ale to bardzo uparty. Mimo wszystko zawsze, kiedy tego potrzebuję, jest przy mnie całym sobą. Czy to w ogóle możliwe, że z każdym dniem przekracza granice bliskości, a następnego dnia jest jeszcze bliżej?

.
vallerin Postów: 3
Konto od: 17.08.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: kamya, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:35
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo zgadza się na moje wszystkie wygłupy, a do tego w nich uczestniczy. Jest wyjątkowy dlatego, że potrafiłby przebiec dla mnie goły, po całym mieście. Dlatego, że poradziłby sobie, dla mnie, z każdym najtrudniejszym zadaniem, wiedziałby czego trzeba mi kiedy jestem smutna, a w chwili gdy bym w siebie zwątpiła powiedziałby, że bez względu na wszystko jest ze mną i że we mnie wierzy. Jest wyjątkowy, bo tylko On potrafi tak się dla mnie poświęcać i dlatego, że będzie przy mnie ponad wszystko. :)
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 19:44
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo tylko On potrafi swoim uśmiechem sprawić, że mięknął mi kolana. Jest wyjątkowy dlatego, iż zawsze powtarza mi, że "jestem czekoladą, a On czekoladoholikiem". Wiem, że dla mnie potrafiłby nawetprzebiec goły, po całym mieście. Jest wyjątkowy dlatego, że poradziłby sobie,dla mnie, z każdym najtrudniejszym zadaniem, wiedziałby czego trzeba mikiedy jestem smutna, a w chwili gdy bym w siebie zwątpiła powiedziałby,że bez względu na wszystko jest ze mną i że we mnie wierzy. Jestwyjątkowy, ponieważ kiedy mnie przytuli zaczynam żyć w teraźniejszości i liczy się tylko chwila kiedy jest przy mnie. Wyjątki zdarzają się bardzo rzadko, a mój chłopak jest takim jednym, niepowtarzalnym wyjątkiem, przy którym czuję się sobą i wiem, że mogę wszystko.
kamya Postów: 0
Konto od: 29.09.2009
Miasto: Chełm
Permalink Autor: pannawazka, data postu: Wednesday, September 30, 2009 19:41
Cytat aleksandrowski
Dlaczego Twój Chłopak jest wyjątkowy?

Mój chłopak jest wyjątkowy tylko dla mnie.Każdy może widzieć w nim zwykłego chłopaka,jakich na świecie pełno. Ale ja wiem na czym to polega.Jak go poznałam poczułam coś wyjątkowego,potem jego wyjątkowość pomagała mi zmagać się z wszystkimi problemami i dzielić się z nim moimi wszystkimi radościami.Niedługo nasza wyjątkowość będzie trwała dwa lata. Chcecie wiedzieć na czym ta wyjątkowość polega tak naprawdę? Na kochaniu tej drugiej osoby ponad wszystko na świecie.
pannawazka Postów: 0
Konto od: 11.06.2008
Miasto: Janowice
Permalink Autor: mrsgrzywacz, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:01
mój chłopak jest wyjątkowy... bo nie jest moim chłopakiem... jestem moim przyjacielem.
Jest wredny,ale potrafi przeprosić. W trudnych chwilach pociesza, a w szczęśliwych uszczęśliwia jeszcze bardziej.
To on mnie zabrał na pierwszą imprezę. To on pokazał mi nowe miejsca. To on mi pomagał  gdy pokłóciłam się z rodzicami.
To on pomagał mi zdobyć chłopaka. I on podoba się wszystkim moim koleżankom.
mój chłopak jest wyjątkowy... bo nie jest moim chłopakiem... jestem moim przyjacielem...jest moim bratem.
mrsgrzywacz Postów: 20
Konto od: 27.02.2008
Miasto: gdynia
Permalink Autor: heliamfora, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:02
Mój chłopak jest wyjątkowy bo to On krzyczał na youtube  "jestem hardcorem!"

xD
heliamfora Postów: 0
Konto od: 25.03.2009
Miasto: Skierniewice
Permalink Autor: patulka5454, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:08
Mój chłopak jest wyjątkowy bo mnie przytula , smieje sie czesto (najczesciej)jest blondynkiem ma fajna klate i słucha hip-hopu .Jak jestem zla to mnie przytula i kupuje mi drobiazgi . Jest wyjątkowy bo jest i tyle .
Jest crazy !
patulka5454 Postów: 0
Konto od: 23.11.2008
Miasto: Lipa
Permalink Autor: korppi, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:10
Mojego chłopaka kocham za to, że go nie mam. (ale krejzi)
korppi Postów: 16
Konto od: 28.02.2009
Miasto: Goleniów
Permalink Autor: xmargot, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:22
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo jest moim najlepszym przyjacielem.
Jest wyjątkowy na tej stronie, bo nie jest moim oficjalnym chłopakiem, ale ja jestem "jego dziewczyną", a on "moim chłopakiem".
I to jest właśnie w nim cudowne.

xmargot Postów: 4
Konto od: 7.04.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: glaser, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:28
Mój chłopak nazywa się Dawid
glaser Postów: 1
Konto od: 11.08.2009
Miasto: Jawor
Permalink Autor: sapereaudee, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:29
miało być originalnie.. ? ;o

umm.. jest wyjątkowy..
chyba to u niego zauważyłam po całym rokuu ;o
myślałam, że jest nieukiem.. a ma dobre oceny ;)
myślałam, że nie potrafi nic.. a genialnie rysuje.
myślałam, że słucha metallicy. a tak naprawne ukochanej reggae.
sapereaudee Postów: 0
Konto od: 14.11.2008
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: melodyy, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:33
Obecnie nie mam chłopaka, ale kilka słów można napisać. :)

Wymarzony chłopak, to ten, który zje ze mną słoik nuttelli chociażby miało go mdlić, gdy wie, że to pomoże na smutki. To taki chłopak, który zadzwoni w środku nocy tylko po to, żeby powiedzieć, że tęskni. To taki, który odbierze mojego płaczliwego sms'a nawet o 7.00 rano, kiedy pozostaje mu jeszcze ponad godzina spania i nie będzie miał mi tego za złe. Będę mogła się z nim powygłupiać, a zarazem poważnie porozmawiać. Z mnóstwem wad, a zarazem wielką ilością zalet.
melodyy Postów: 1
Konto od: 22.12.2006
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: mimiwu, data postu: Wednesday, September 30, 2009 20:37
czemu jest wyjatkowy ? Nie. nie dla tego że jest mój, że to mnie kocha, itd ,ale dlatego że...
nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, potrafi jeździć i skakać na bmxie z nogą w gipsie...
nie obchodzi go co mówią inni, może biegać po ulicy w spodniach zpuszczonych do kolan , no i ?...
jest mistrzem ironi i cietej riposty, sama czasami nie wiem jak on to robi...
potrafi robić za koc, poduszkę, pluszaka, cały zestaw w jednej osobie...
znam go trzy lata, z każdej możliwej strony, a i tak potrafi mnie zaskoczyć...
gdy przy mnie siedzi, banan z twarzy mi nie zchodzi...
nie jje mięsa, lubi bawić się z moją młodszą siostrą  i nie wiem czemu, prawie zawsze ma racje... . dla was to rzeczy błache dla mnie ogromnie istotne
i nie będę pisac o tym jak się kochamy, uwielbiamy itd. bo nasz nasza własna intymna sprawa. to jest tylko dla Nas.
mimiwu Postów: 0
Konto od: 27.09.2009
Miasto: Skierniewice