Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: olcia166, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:32
Mój chłopak był wyjątkowy...Był pierwszym jakiego miałam.Zawsze sie razem śmialiśmy .  Nie pokłuciliśmy się ani razu( a chodziliśmy 6 miesięcy ). Sprzyjało nam szczęście :). Było mi z nim dobrze.Myślałam że mnie nie zostawi ale widziałam że chodził za "rączke" z dziewczyną której nie cierpie ! Dlatego z nim zerwałam bo chodził z nami obiema na przemian ;(
Treść dodana do postu 24-01-2010 o godzinie 14:27
Nie mam go juz ( naszczęście)
olcia166 Postów: 1
Konto od: 14.11.2008
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:32
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ pośród milionów chłopaków ja kocham właśnie jego.
Bo nawet jeśli dostałabym zawału ze zdenerwowania, nikt tak subtelnie i dynamicznie nie uspoiłby mnie, bo spośród wszystkich znajomych mi osób za nikim tak nie tęsknię jak nim, gdy nie może mnie przytulić, choćby stał obok.
Jest wyjątkowy, bo potrafi rozmawiać z każdym człowiekiem i na żadnego nie krzyczy, nie liczą się dla niego pieniądze i co najważniejsze jako jedyny potrafi sprawić, że na mojej twarzy gości szczery uśmiech...
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: xangelasuperx, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:32
Mój chłopak jest perkusistą który lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jest pesymistą któremu nigdy nic sie nie śni, ale za razem jest wariatem;* Jest miły ale potrafi być chamski :P
Zawsze musi wszystko byc po jego myśli;p jest roztargniony rozgadany, i bardzo zabawny potrafi sie śmiac godzinami. Ale mimo tego wszystkiego jest Kochany, uczuciowy, romantyczny, i szalony zupełnie jak ja. Moj chłopak jest moim ideałem o którym żadna nie śni i o którym każda może marzyć < 3

Jest KREJZOLKIEM
xangelasuperx Postów: 0
Konto od: 20.12.2008
Miasto: kowal
Permalink Autor: kochamdeskorolke, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:33
Mój chłopak nie jest wyjątkowy , bo go nie mam.
kochamdeskorolke Postów: 4
Konto od: 28.05.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: artheart, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:33
mój chłopak jest wyjątkowy, bo żyje z pasją. potrafi wstać o 5 rano, żeby iść na pole i robić zdjęcia wschodowi słońca. za to dla mnie szczególnie wyjątkowe są romantyczne zachody słońca z nim u boku. jednak co tam wschody i zachody - to ON jest moim słońcem. zawsze potrafi mnie rozchmurzyć, bo jego uśmiech promienieje :)
artheart Postów: 0
Konto od: 22.04.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: infinitude, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:34
Moj bardzo WYJATKOWY chlopak , jest moim najlepszym przyjacielem . Wiem ze moge na nim polegac , na jego wsparciu i radzie . Na tym ze przytuli gdy bede czula sie nienasycona. Ma takie slodkie, miekkie usta . I uwielbiam gdy mnie nimi caluje. Kocham go rowniez, za jego cudowne bokserki w misie !
Treść dodana do postu 15-04-2010 o godzinie 20:30
:- )
infinitude Postów: 0
Konto od: 22.03.2009
Miasto: Braniewo
Permalink Autor: imnotfuckingbitch, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:34
Mój wyjątkowy chłopak jest wyjątkowy bo jest mój .! Może nie jest najprzystojniejszym mężczyzną jakiego znam ale ma to ' coś ' w sobie co mnie do niego tak bardzo ciągnie ! :) Słucha reggae i jest świetny ;) lubi przebijać ludziom różne miejsca jeśli proszą go ! Od zawsze akceptuje we mnie to czego ja bym nie moge od zawsze zaakceptować . Jeździ ze mną wszędzie na ' stopa ' często je za mnie śniadanko w szkole ;) Uwielbia się wygłupiać , jest mistrzem w poprawianiu mojego humoru ! i za to najbardziej jego Kocham < 3
imnotfuckingbitch Postów: 1
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: grruszka, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:35
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ mimo tego, że strasznie go wkurzam - kocha mnie! :D
grruszka Postów: 0
Konto od: 13.06.2008
Miasto: Oława
Permalink Autor: mamahubcia, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:36
Mój chłopak ma na imię Paweł,jest wyjątkowy, bo kiedy piszę słowo " chłopak " to nie mam na myśli -" ktoś do chodzenia " on jest moim najlepszym przyjacielem, kochankiem, partnerem życiowym , wspiera mnie w trudnych chwilach, potrafi mnie pocieszyć, potrafi rozbawić, rozśmieszyć jak nikt inny, jest wyjątkowy dla mnie również dlatego, bo kiedy ja nie chciałam miłości - on o nią walczył, nie rezygnował i nie poddawał się , dziś jesteśmy już 3 miesiące po zaręczynach, planujemy ślub i mieszkanie razem, jesteśmy szczęsliwi i planujemy wspólną przyszłość - także wyjątkową .

Kocham jego obecność i to kiedy na mnie patrzy takim ciepłym spojrzeniem...kiedy przytula i mówi, że kocha - w głębi duszy latają mi motylki z aniołkami, bo przy nim jestem w niebie. Nie mówi o mnie " moja dziewczyna " mowi o mnie " moja żona " a zwraca się do mnie - księżniczko. Przy nim nie muszę czuć się jak księżniczka - przy nim nią jestem. Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyją same ! Kocham Go całym sercem ...
mamahubcia Postów: 8
Konto od: 20.06.2009
Miasto: zagranica
Permalink Autor: xmojemarzeniax, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:36
...jedynym dla mnie facetem! bez którego życie nie miałoby sensu ;)
xmojemarzeniax Postów: 0
Konto od: 21.12.2008
Miasto: Huta Komorowska
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:36
dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy.

A więc tak od początku.
Jest on typem podrywacza, i nie było mi z nim łatwo, na prawdę robił dziwne rzeczy, z których nie jest teraz dumny... jednym słowem krzywdził mnie tym jak traktował mnie a później widziałam jak to robił z innymi laskami, ale ja czekałam, czekałam, aż zrozumie, że ma mnie.
I zrozumiał... po roku co prawda, ale zrozumiał... ostatnio z nim rozmawiałam i powiedział mi, że nie zauważał mnie, aż kiedyś nie zauważył mnie wkurzonej. zapytał o co chodzi, więc mu opowiedziałam, że pokłóciłam się z takim jednym.... był zazdrosny, nie wiedział do końca czemu.... wtedy zaczął myśleć o mnie inaczej.

Teraz wygląda to już na prawdę super.
Jesteśmy razem i nie zamierzamy tego zmieniać. Szczerze mówiąc wszyscy są przeciwko nam, ale my się trzymamy razem.
Jak jedno ma problem to drugie od razu mu pomaga.
Jak walnę tekst "przejechała bym się do Wrocławia (godzina jazdy od mojego rodzinnego miasta) on bierze mnie w pociąg i jedziemy.

No i ogólnie wytrzymuje ze mną... a to jest chyba największa jego zaleta xD

Z tych powodów i nie tylko z tych stwierdzam, że mój chłopak jest wyjątkowy !!! ;****

I wszystkiego najlepszego dla wszystkich innych chłopaków z okazji ich święta ;]
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:39
dlaczego mój chłopak jest wyjątkowy.

A więc tak od początku.
Jest on typem podrywacza, i nie było mi z nim łatwo, na prawdęrobił dziwne rzeczy, z których nie jest teraz dumny... jednym słowemkrzywdził mnie tym jak traktował mnie a później widziałam jak to robiłz innymi laskami, ale ja czekałam, czekałam, aż zrozumie, że ma mnie.
I zrozumiał... po roku co prawda, ale zrozumiał... ostatnio z nimrozmawiałam i powiedział mi, że nie zauważał mnie, aż kiedyś niezauważył mnie wkurzonej. zapytał o co chodzi, więc mu opowiedziałam, żepokłóciłam się z takim jednym.... był zazdrosny, nie wiedział do końcaczemu.... wtedy zaczął myśleć o mnie inaczej.

Teraz wygląda to już na prawdę super.
Jesteśmy razem i nie zamierzamy tego zmieniać. Szczerze mówiąc wszyscy są przeciwko nam, ale my się trzymamy razem.
Jak jedno ma problem to drugie od razu mu pomaga.
Jak walnę tekst "przejechała bym się do Wrocławia (godzina jazdy odmojego rodzinnego miasta) on bierze mnie w pociąg i jedziemy.

Kocham to jak dotyka mojej twarzy, jak gładzi moje włosy. trzyma mnie za rękę, czy przytula.
Uwielbiam spędzać czas w jego towarzystwie i nigdy nie potrafię się z nim pożegnać.
Wściekam się na myśl, że mielibyśmy się długo nie widzieć i szczerze mówić jestem strasznie zazdrosna xD
Może i nie jest najprzystojniejszy itp. Ale on MA TO COŚ! xD ;**

No i ogólnie wytrzymuje ze mną... a to jest chyba największa jego zaleta xD

Z tych powodów i nie tylko z tych stwierdzam, że mój chłopak jest wyjątkowy !!! ;****

I wszystkiego najlepszego dla wszystkich innych chłopaków z okazji ich święta ;]
łubudubu
Konto od:
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: niezidentyfikowanax33, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:37
Moj chlopak jest wyjatkowy bo nie jest playboy'em szkolnym. Nie zgrywa wazniaka... Jest poprostu sobą. Mowi co ma na mysli i nie obchodza go opinie innych. trzyma sie wlasnego zdania. A co do wygladu, to moze i nie jest zbyt piękny ale za to czuly, kochany...
Znalazlam w nim prawdziwego przyjaciela!
niezidentyfikowanax33 Postów: 0
Konto od: 6.07.2009
Miasto: Człuchów
Permalink Autor: kikiaaa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:37
Mój chłopak jest no.. ten mega super słodki xD
` niezłe z niego ciacho`
inne laski się o niego zabijają xD
No ale mówi sie pech bo padło na mnie
^^ Bardzo go kocham bo jest czuły i troskliwy`
w tych swoich momentach nieznośny +ale i tak go kocham ,33
w jego oczach jest taki szczególny blask dla którego warto cieszyć się kolejnym dniem.
`wiem że on mnie też bardzo kocha`
~jest ze mną na dobre i złe choćby tego nie chciał a musi ;D
Jest po prostu wspaniałym chłopakiem '.'
' nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego  '
Kocham go za to żę gdy jest przy mnie robi zawsze te swoje głupie minki które rozbawiaj mnie do łez.
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 14:55
Mój chłopak jest no.. ten mega super słodki xD
` niezłe z niego ciacho`
inne laski się o niego zabijają xD
No ale mówi sie pech bo padło na mnie
^^ Bardzo go kocham bo jest czuły i troskliwy`
w tych swoich momentach nieznośny +ale i tak go kocham ,33
w jego oczach jest taki szczególny blask dla którego warto cieszyć się kolejnym dniem.
`wiem że on mnie też bardzo kocha`
~jest ze mną na dobre i złe choćby tego nie chciał a musi ;D
Jest po prostu wspaniałym chłopakiem '.'
' nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego  '
Kocham go za to żę gdy jest przy mnie robi zawsze te swoje głupie minki które rozbawiaj mnie do łez.
Kocham cię na zawsze
kikiaaa Postów: 0
Konto od: 31.10.2007
Miasto: Sława
Permalink Autor: paulinquua, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:37
Mój wyjątkowy chłopak jest jedynym człowiekiem, któremu można wymazać twarz jogurtem bez większych konsekwencji.
paulinquua Postów: 20
Konto od: 3.05.2008
Miasto: Chełmno
Permalink Autor: licencjanainteligencje, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:38
Mój chłopak jest bardzo wyjątkowy.
Umie mnie pocieszyć, przytulić...
Jest naprzystojniejszy na świecie i go bardzo, bardzo kocham ;**
Gdy mam problemy zawsze pomoże i sprawi, że świat staje się lepszym.
Nie narzeka, nie jest zazdrosny...
Ideał!!
Mogę na niego liczyć i jest prawdziwym dżeltelmenem
:):):)
licencjanainteligencje Postów: 0
Konto od: 27.03.2009
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: aguhhh, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:39
jo moj chlopak Pe. jest taki bo jest - normalny co kocha seks, dragi i rapsy, je więcej niż kiedykolwiek widziałam i robi najlepsze spagetti, pali jak smok i ma ładny balkon z którego zawsze widać orzechy i żwir, kupuje czipsy z biedro i najwięcej to pije mrożoną w kartonie, on bierze zawsze za rękę i trzyma tak, że nie dopływa mi krew, zabiera mnie w śmieszne miejsca i śpi z otwartymi ustami, ma milion pieprzyków i diamencik w uchu, nosi czasem za małe gacie, lubi jasne kolory, łoji wódę, spija kawkę o każdej porze, wyprowadza mi psa, wiesza firanki i maluje kaloryfer, nie umie rozwiązywać krzyżówek za to cyka ładne zdjęcia, ogląda psychiczne strony i nie lubi zimnego deszczu, kocha piątki tak samo jak ja i jak tylko zacznie słodzić tyle co ja w kubku to zostanie moim ideałem, obiecałam mu polówki wszystkich kolorów świata i dotrzymam słowa, jak pogrywa w piłeczkę to nie mogę sie nadziwić jak można robić takie sztuczki nogą, jest cholernym bałaganiarzem i zamienił się ze mną szczoteczką co nie jest tylko dla mnie obleśne, jest takim romantykiem jakiego zawsze chciałam poznać i śmieje się ze mnie gdy tylko próbuje powiedzieć coś po angielsku, mieszka w mieście gwiazd gdzie sam on według mnie wygrywa ,  nie umie układać ciuchów i budzi mnie buziaczkiem w szyjkę, przeżywa razem ze mną nowości i muzyczne i te ze świata mody, patrzy się na moje uda gdy nie widzę chociaż widzę, ma najpiękniejsze zęby, brwi i oczy, boi się pilnika i obiecał mi Paryż, dzięki niemu mam nuty. tyle ;d
aguhhh Postów: 0
Konto od: 12.03.2008
Miasto: Paryż