Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: kasi1311, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:08
Mój wyjątkowy chłopak jest wyjątkowy ponieważ....jest mój:)
kasi1311 Postów: 0
Konto od: 16.05.2008
Miasto: Lewy śmietnik Prawa klapaXD
Permalink Autor: niesiwiej, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:11
mój chłopak jest (wyjątkowy bo jest) dziewczyną.
niesiwiej Postów: 0
Konto od: 31.05.2009
Miasto: Mysłowice
Permalink Autor: pavliniak, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:11
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo ma naprawdę śliczne dołeczki w policzkach. Jest inny niż wszyscy, bo nie wiem jakim cudem, ale mnie znosi, nie zraża się i mnie kocha. Oprócz tego potrafi być moim przyjacielem i chłopakiem na raz :)
pavliniak Postów: 0
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Jasło
Permalink Autor: krejzolskiswiatbrunetki, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:23
mój chłopak jest wyjatkowy bo mnie kocha, jest miły nigdy mnie nie okłamał i nie ma zamiaru okłamywac..
Jest ze mną od 3 lat i ani razu mnie nie zdradził i nie zostawił, nie patrzy na inne laski.
Czuje sie z nim bezpieczna umie mnie zrozumiec..
Poprostu sie kochamy i dlatego on jest dla mnie wyjątkowy.
Akceptuje mnie taką jaką jestem, zawsze mi pomoze w złych sprawach.
Treść dodana do postu 01-10-2009 o godzinie 09:25
mój chłopak jest wyjatkowy bo mnie kocha, jest miły nigdy mnie nie okłamał i nie ma zamiaru okłamywac..
Jest ze mną od 3 lat i ani razu mnie nie zdradził i nie zostawił, nie patrzy na inne laski.
Kocham go takiego jakim jest..
Szanujemy sie nawzajem. Oraz szanuje on moich rodziców..
Spotykamy sie na spacerach wszedzie chodzimy razem..
Kocham go za wszystko.. Mamy wspólne zainteresowania kochamy obydwoje zwierzeta..
Nie chodzi mi nigdy by kupywał prezenty lecz on zawsze mnie obdarowywuje..
Treść dodana do postu 01-10-2009 o godzinie 09:25
Kocham go takiego jakim jest..
Szanujemy sie nawzajem. Oraz szanuje on moich rodziców..
Spotykamy sie na spacerach wszedzie chodzimy razem..
Kocham go za wszystko.. Mamy wspólne zainteresowania kochamy obydwoje zwierzeta..
Nie chodzi mi nigdy by kupywał prezenty lecz on zawsze mnie obdarowywuje..
krejzolskiswiatbrunetki Postów: 0
Konto od: 27.05.2007
Miasto: Lędziny
Permalink Autor: gosiacz, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:26
Mój chłopak jest superowy, bo jest harcerzem, nosi bojówki i robi fajne mosty linowe z kolegami. Takiego chłopaka jak mój nie ma żadna dziewczyna, jestem tego pewna. On jest na prawdę wyjątkowy. A do tego świetnie całuje...... ; )
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 16:39
Poza tym jestem wręcz pewna, że żaden chłopak nie wygląda w mundurze tak pociągająco, jak on
gosiacz Postów: 0
Konto od: 18.03.2009
Miasto: warszawa
Permalink Autor: nokima01, data postu: Wednesday, September 30, 2009 16:42
moj wyjatkowy chlopak jest kims dla kogo oddalabym zycie ...
;*
nokima01 Postów: 0
Konto od: 31.08.2007
Miasto: Kłodawa
Permalink Autor: stekklamstw, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:02
Czemu mój chłopak jest wyjątkowy ?
Tego nie da się opisać słowami , to trzeba zobaczyć , poczuć .
Każdy jest wyjątkowy na swój sposób , tak jak mój Michał .
Można zacząć od tego , że jest wyjątkowy bo jego oczy są tak brązowe że odrazu się w nich zakochasz .
Można też zacząć od tego , że jest inteligentny - ale to przecież jest zbyt pospolite by powiedzieć że wyjątkowe .
A to , że widzę w nim coś więcej niż jego znajomi , koledzy , koleżanki ?
Napewno jest wyjątkowy , bo nie jest idealny - przecież ideały nie istnieją .
Jest wyjątkowy bo nie przypisuje się do kryteria 'wysoki , umięśniony blondyn o niebieskich oczach ' .
Jest wyjątkowy , bo wie że w życiu nie chodzi o pieniądze lecz o coś więcej - o miłość .
Potrafi docenić nawet najmniejszy drobiazg i ze wszystkiego się cieszyć .
Może jest wyjątkowy bo potrafi wytrzymać ze mną - wariatką , egoistką do której trzeba mieć cierpliwość .
Jest napewno wyjątkowy dlatego , że jest - a to zastępuje wszystkie wady które mogłaby mi przeszkadzać .
stekklamstw Postów: 7
Konto od: 15.06.2006
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: laszczesienazdjecia, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:09
całym moim życiem
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 17:10
całym moim życiem !
laszczesienazdjecia Postów: 0
Konto od: 17.08.2008
Miasto: Czarna Białostocka
Permalink Autor: carolowa, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:19
I..nteligentny
D..oskonały
E..lokwentny
A..mbitny
Ł..adny ;D

pomarzyć zawsze można ;D
Carolowa.
carolowa Postów: 36
Konto od: 16.12.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: asik91, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:28
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ tylko on potrafi przytulać mnie tak że zły humor i smutki znikają, tylko On mnie rozumie i Jemu mogę się ze wszystkiego wyżalić. Tylko mój Skarb tak całuje ;* że aż cała drżę i czuje gorąco bijące z Jego serca. Tylko mój Miś pozwala mi stawać stopień wyżej abym nie była już taka mała ;), tylko On potrafi mnie rozbawiać do łez i śmiać się razem do utraty sił i tylko On potrafi przebywać ze mną i milczeć. Tylko moje Kochanie prawi mi komplementy, którym się sprzeciwiam ale On i tak "zawsze wie lepiej" :). Tylko przy Nim potrafię być taka jaką jestem w całej swej okazałości, tylko Jemu tak ufam i wiem że mnie nie zrani. I wiele innych rzeczy na które tu nie starczy miejsca. Tylko On i ja tylko razem potrafimy być szczęśliwi... bez siebie usychamy, jesteśmy dla siebie jak woda której potrzebujemy aby żyć... Tylko On... Tylko Jego... tak Bardzo Kocham :***
asik91 Postów: 1
Konto od: 24.08.2007
Miasto: Słupca
Permalink Autor: podrozujeautostopem, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:40
Mój chłopak jest wyjątkowy dlatego, że umie mnie rozśmieszyć nawet w kryzysowych sytuacjach i choć nie może być przy mnie non stop, 24 godziny na dobę, to stara się abym nigdy nie czuła się samotna. Wie, kiedy może się śmiać z moich wygłupów, a kiedy może sprawić mi to przykrość. Umie się wczuć w sytuację i jest mistrzem pocieszania. Nie jest pierwszym lepszym pantoflarzem, o nie ! Ma swój charakterek, swoją własną opinię na każdy temat i nawet kiedy ja myślę inaczej, potrafi bronić swoich myśli.
Lubi żelki tak jak ja, nie przeszkadza mu moja trochę za chuda sylwetka, nieproporcjonalne wszystko ;)). akceptuje mnie pomimo tego że jestem bałaganiarą i bywam nie w humorze. Po prostu kocha mnie, choć mam wiele wad. Nosi mnie na barana, wozi na bagażniku, odrabia czasem zadania domowe lub usiłuje mi wbić do głowy choć kilka tematów z matmy. nie zrzędzi chodząc ze mną po sklepach, choć jestem baaaardzo wybredna. pisze ze mną smsy przez pół nocy, nawet jeśli jest bardzo zmęczony a ja każę mu iść spać. ratuje mnie i przypomina abym uważała na siebie, bo takiego pecha jak ja, ma bardzo mało osób.;) kiedy przechodzimy przez ulicę, trzyma mnie za rękę jak małe dziecko, nawet jeśli się wzbraniam i nawet jeśli ludzie się śmieją. chroni mnie jak tylko może. lubi trzymać mnie za rękę. w sumie to on mnie nie puszcza nigdy kiedy jest ze mna ;). nawet jeśli mijamy jego kolegów. bardzo lubię te jego naturalne odruchy ;-** uwielbiam kiedy podczas nocnych rozmów przez tele mówi że mnie kocha. kiedy kłócę się z nim, to on przeprasza mnie, choć tak na prawdę nie ma za co, bo najczęściej jest to moja wina. wywołuje we mnie wyrzuty sumienia, choć do tej pory sądziłam że takiego czegoś wcale nie mam. nie potrafi się długo na mnie gniewać. chce mieć dużo czasu - tak tylko dla mnie i przez to prowadzi szalony tryb życia. Jest romantyczny, potrafi też być troszkę nieokiełznany ;) lubi się wygłupiać, często robi to żeby poprawić mi humor lub wywołać na mojej twarzy uśmiech. jest wyjątkowy, dlatego, że nie poddał się kiedy za pierwszym razem go odrzuciłam i walczył dalej. Pokazał mi inną stronę siebie którą tak bardzo dziś lubię. Pozwala mi spojrzeć na pewne rzeczy zupełnie innym wymiarem, choć kiedyś mnie wiele rzeczy nie obchodziło i do mnie nie docierało. nie potrafię zrozumieć, dlaczego kocha akurat mnie - dziewczynę z tak wieloma niedoskonałościami, bez żadnych planów na przyszłość, patrzącą jak do tej pory na wszystko tak obojętnie. Zmienił mnie, pokazał ścieżkę lepszą niż tamta, którą do tej pory szłam. Podziwiam go za wytrwałość, bo trudno ze mną wytrzymać, a jednak On to potrafi i sprawia wrażenie jakby to nie było wcale trudne.
Opiekuje się mną.

Dlatego właśnie, mój chłopak jest wyjątkowy. ;-****
podrozujeautostopem Postów: 0
Konto od: 27.09.2008
Miasto: Wieruszów
Permalink Autor: asiaekopunk, data postu: Wednesday, September 30, 2009 17:57
Mój chłopak jest wyjątkowy... Jest moją bratnią duszą, kocha mnie tak bardzo mocno, że nigdy nie potrafi do końca wyrażać to słowami. Zna mnie bardziej niż ja znam sama siebie. Koi mnie sławami, gdy mam zły humor, przytuli gdy jest mi smutno. Nasz związek jest dla Niego ważniejszy niż cokolwiek na tej ziemi. Sprawia, że nie ma mnie, ani jego, jesteśmy my. Ostatnio, gdy musieliśmy być tydzień bez siebie (pierwszy taki tydzień od pięciu lat) przyjechał 400km, żeby by mnie pocieszyć. Gdy obydwoje mamy wolne, wszędzie chodzimy razem. Jest częścią mnie. Przy Nim jestem sobą i nic nie muszę udawać. Jest moim narkotykiem. Tylko Jego kocham. Dla Niego dałabym się zabić, tak jak on dał by się zabić dla mnie.
I nie ogląda się za innymi dziewczynami:)
Treść dodana do postu 23-03-2011 o godzinie 01:00
:)
asiaekopunk Postów: 2
Konto od: 27.04.2007
Miasto: Legnica
Permalink Autor: wcieleniezla, data postu: Wednesday, September 30, 2009 18:00
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze jest obok mnie, by mnie pocieszyć...
Dodatkowo nigdy nie jestem w stanie przewidzieć, co też takiego szalonego mu przyjdzie mu do głowy...
Jest jak czekolada - zawsze mi poprawi humor i nigdy nie mam go dość... Kocham;**
wcieleniezla Postów: 1
Konto od: 25.06.2009
Miasto: Kościan
Permalink Autor: elfiiinka, data postu: Wednesday, September 30, 2009 18:21
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo jest mój ;))
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 18:23
I wiem, że jestem dla niego całym życiem . Tylko przy nim czuję się kimś wyątkowym.
elfiiinka Postów: 0
Konto od: 20.09.2008
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: candyykiss, data postu: Wednesday, September 30, 2009 18:29
mój chłopak jest wyjątkowy , i za nic na świecie bym go nie zamieniła...czeka pod moim drzwiami do 3 w nocy aż zasne ... przytula mnie gdy jest mi nawet dobrze... jak ja jestem smutna to on nawet sie pomaluje sie żeby mnie rozbawić...czeka ze mną na wschód słońca...
candyykiss Postów: 0
Konto od: 8.07.2009
Miasto: Mielec
Permalink Autor: olleczkaaa, data postu: Wednesday, September 30, 2009 18:47
Mój chłopak jest extremalny, tak jak ja, bo super nam się ścigalo na quadach w dniu jego świeta :** ;)
I jest wyrozumiały bo się nie śmiał z mojego pierwszego okrążenia :**
I wytrzymały po zjadł cały makaron co mu dzis ugotowałam ;)
Wiem że wytrzyma ze mna zawsze, Bo mnie KOcha :**
Fotografia to nie photoshop...
Nie sztuką jest obrabiać zdjęcie... sztuką jest zrobić takie zdjęcie, którego nie trzeba potem obrabiać.
Fajnie patrzeć jak dzięki ambitnym ludziom fotografia umiera :/
olleczkaaa Postów: 0
Konto od: 7.06.2007
Miasto: Toruń