Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: almc, data postu: Wednesday, September 30, 2009 09:47
Gdyby nie to forum, nie zwróciłabym większej uwagi na wyjątkowość mojego chłopaka. Od zawsze wiedziałam, że jest kochany, troszczy się o mnie i mimo moich ciągłych narzekań jest ze mną. I będzie. Dzięki niemu każdy dzień mi słodko mija i chyba tylko on humor umie mi poprawić. :) To, że jest sprawia, że chcę rano wstać. O 6 czy 11. Byleby go zobaczyć. Przytulić. Pocałować. I dopiero teraz zdaję sobie sprawę, że z każdą mijającą sekundą jest ze mną coraz dłużej i wiem, że chce być przy mnie. Mimo tylu kłótni i niepowodzeń... Dlatego jest wyjątkowy.
almc Postów: 0
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Jaktorów
Permalink Autor: paulusiaaa0, data postu: Wednesday, September 30, 2009 10:30
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo po prostu jest! :* jest wyjątkowy, bo jest MÓJ! Tylko mój, i nie oddam go nigdy nikomu ! ;** nie znam wspanialszej osoby od niego .. tylko z nim w środku zimy jem lody, tylko z nim bawię się w ganianego, tylko z nim oglądam jeden film 10 razy, tylko z nim chodzę na bajki do kina.. Tylko jemu kupuje '' Majtasy dla prawdziwego jajcarza'' ;P  Tylko My jesteśmy : ''małe kutafonki'' .. Tylko jemu robię codziennie bułki do szkoły ;P to z nim chodzę na wagary ;) i to jego nauczyłam tylko jednego zdania po angielsku ;P I jest dla mnie wyjątkowy, bo go kocham, bardzo go kocham ;** i nie zamieniłabym go nigdy na żadnego innego! ;* ;* ;*
paulusiaaa0 Postów: 0
Konto od: 3.12.2007
Miasto: Turek
Permalink Autor: patikociara, data postu: Wednesday, September 30, 2009 10:51
Mój wyjątkowy chłopak jest... nie realny ....
patikociara Postów: 0
Konto od: 12.03.2008
Miasto: Poznań
Permalink Autor: sunshinestar, data postu: Wednesday, September 30, 2009 11:06
Jest wyjątkowy, bo :
kocha mnie ponad życie, chociaż mnie tak bardzo nienawidzi
wytrzymuje moje dość częste zmiany nastrojów
nie krzyczy, jak go za coś uderzę, tak przypadkiem, nawet jak nie zasłuży
jak się na niego wkurzę bez powodu, to mnie bardzo mocno przytuli i po złości
akceptuje we mnie to, czego ja nie akceptuje w sobie
Zawsze mnie wspiera
jest szalony
często mu odbija, nawet bardzo często.
I jeszcze tysiąc innych powodów :)
sunshinestar Postów: 0
Konto od: 19.08.2009
Miasto: Przeworsk
Permalink Autor: nietypowakobieta, data postu: Wednesday, September 30, 2009 11:10
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ mimo upływu 3 lat które mamy już za sobą nadal mnie kocha i akceptuje taką jaka jestem naprawdę w stu procentach... Z każdym dniem widzę że ta miłość rośnie w nas a on ją pielęgnuje... Powoli nasze marzenia o wspólnej przyszłości zaczynają się spełniać... Jest wyjątkowy bo pomimo wielu przeszkód zawsze znajduje czas i sposób na spotkanie choćby króciutkie... Po prostu jest :))
nietypowakobieta Postów: 4
Konto od: 2.03.2008
Miasto: Orzesze
Permalink Autor: amazing92, data postu: Wednesday, September 30, 2009 11:24
Mój chłopak jest wyjątkowy, bo ma w sobiee to cholerne cOś . :***** i ten błysk w Jego błekitnych oczach .. mmmm ;3
amazing92 Postów: 2
Konto od: 26.08.2008
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: przeciwna, data postu: Wednesday, September 30, 2009 11:46
Jest wyjątkowy bo..
-jest podobny do mnie, choć teoretycznei jestesmy przeciwieństwami
-inteligentny
Bo jest mój, zawsze gada głupoty, których nie znoszę słuchac. Jest czuły, ale nie zawsze. Jest zawsze wredny, nabija sie ze mnie i moich znajomych i ze wszystkiego co ze mną zwiazane i dlatego jest wyjątkowy, dziekuję ;d
przeciwna Postów: 0
Konto od: 13.11.2008
Miasto: Hanna
Permalink Autor: tantale, data postu: Wednesday, September 30, 2009 11:51
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze jest sobą, nikogo nie udaje.
Ma wieeele wad, zalet ma na szczęście jeszcze więcej i potrafi sobą oczarować.
Kiedy płaczę i już na nic siły nie mam, bierze mnie na kolana igłaszcze po głowie jak małą dziewczynkę i wtedy wszystko przechodzi.
Kiedy mnie przytula, czuje się bezpieczna i wiem, że nic mi nie grozi.
Ma te swoje kochane loczki na głowie i żabie oczy, zielono-zielone. :)
Ceni mnie bardziej, niż ja sama siebie cenię. Dostrzeże każdy cień smutku na mojej twarzy i zrobi wszystko by się go pozbyć.
Zawsze patrzy na mnie z góry, nic nie poradzę. :) Kiedy gdzieś idziemytrzyma mnie za rękę jakby bał się, że ucieknę. Spokojnie, nie mamzamiaru :) Kiedy gra na berimbau, to tak śmiesznie się uśmiecha,strasznie zawadiacko. :)
Nigdy nie ma dość droczenia się ze mną i mimo, iż nie da się gadać więcej niż ja gadam, On zawsze mnie słucha !
Wciągnął mnie w swój świat, w świat capoeiry i muszę o tym wspomnieć, bo to coś wyjątkowego, naprawdę.
Trzeba dodać jeszcze, że punktuje u mojego Mamiszonka, a to zakupy wniesie, a to coś naprawi, podlizuch jeden. :)
Potrafi mi plecki rozmasować kiedy mnie bolą.
Umie w ciszy przytulić się i tak trwać, bez pocałunków, bez pieszczot, umie po prostu w ciszy kochać.
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 11:59

Mój chłopak jest wyjątkowy,ponieważ zawsze jest sobą, nikogo nie udaje.
Ma wieeele wad, zalet ma na szczęście jeszcze więcej i potrafi sobą oczarować.
Kiedy płaczę i już na nic siły nie mam, bierze mnie na kolana i głaszcze pogłowie jak małą dziewczynkę i wtedy wszystko przechodzi.
Kiedy mnie przytula, czuje się bezpieczna i wiem, że nic mi nie grozi.
Ma te swoje kochane loczki na głowie i żabie oczy, zielono-zielone. :)
Ceni mnie bardziej, niż ja sama siebie cenię. Dostrzeże każdy cień smutku namojej twarzy i zrobi wszystko by się go pozbyć.
Zawsze patrzy na mnie z góry, nic nie poradzę. :) Kiedy gdzieś idziemy trzymamnie za rękę jakby bał się, że ucieknę.

Spokojnie, niemam zamiaru :)
Kiedy gra naberimbau, to tak śmiesznie się uśmiecha, strasznie zawadiacko. :)
Nigdy nie ma dość droczenia się ze mną i mimo, iż nie da się gadać więcej niżja gadam, On zawsze mnie słucha !
Wciągnął mnie w swój świat, w świat capoeiry i muszę o tym wspomnieć, bo to cośwyjątkowego, naprawdę wyjątkowego.
Trzeba dodać jeszcze, że Piotruś punktuje u mojego Mamiszonka, a to zakupywniesie, a to coś naprawi, podlizuch jeden. :)
I potrafi mi plecki rozmasować kiedy mnie bolą.
Umie w ciszy przytulić się i tak trwać, bez pocałunków, bez pieszczot, umie po prostuw ciszy kochać.
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 12:02
coś z edytorem nie halo, przepraszam -.'
tantale Postów: 9
Konto od: 13.08.2009
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: volturii, data postu: Wednesday, September 30, 2009 12:20
mój chłopak jest jak wampir, mroczny, ale też uroczy bo "będzie mnie kochał całą wieczność", w nim jest magia, bo gdyby jej nie było nie była bym z nim. To się czuje. Jest po prostu najlepszym chłopakiem we wszechświecie...
dziękuje za uwagę ;)
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 12:22
p.s. acha i nazywa się Dawid. bo jego postać to sam Anioł Michał dłutem wyharatał :>
Treść dodana do postu 11-04-2010 o godzinie 19:17
skasujcie mój post :(
nana
volturii Postów: 5
Konto od: 26.11.2008
Miasto: Dublin
Permalink Autor: trishaaa, data postu: Wednesday, September 30, 2009 12:21
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ...
Jest dla mnie jak Romeo dla Julii, Tarzan dla Jane, Kmicic dla Oleńki, Mickey dla Minnie, Orfeusz dla Eurydyki, Tristan dla Izoldy, Książę dla  Kopciuszka, Johny dla Baby, Tadeusz dla Zosi, Juliusz Cezar dla Kleopatry,  Eros dla Psyche, Jan III Sobieski dla Marysieńki, Franciszek dla Sissi, Adam dla Ewy... :) Na takiego chłopaka trudno trafić. Ale wart jest każdej nanosekundy czekania...
(...) nie wierzyłam, nie czekałam,
nie przeczułam w głębi snu,
że jeżeli gdzieś jest niebo,

to tu, to tu.
trishaaa Postów: 118
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gierałtowice
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, September 30, 2009 13:34
Mój wyjątkowy chłopak jest jedyny w swoim rodzaju, inny niż reszta chłopaków.
Jest kochany, słodki, pomocny w każdej trudnej chwili. Wysłucha i doradzi :)
Jest dla mnie jak Tristan dla Izoldy albo Adam dla Ewy.
Takiego to tylko ze świecą szukać, trafia się jeden na milion ;)

Konto od:
Miasto: Szczecin / Berlin :D
Permalink Autor: maddwomen, data postu: Wednesday, September 30, 2009 13:39
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ zawsze i w każdej sytuacji mogę na niego liczyć.
maddwomen Postów: 0
Konto od: 8.07.2009
Miasto: Nisko
Permalink Autor: krasnalxdd, data postu: Wednesday, September 30, 2009 13:41
Mój chłoopaaak uwielbia grać w Piłke nożną ! ; ))
i Graa w tym samym klubie sportowym co Ja ! ; **
` Niezłe z niego Ciacho  `
Bosko Opalony Blondyn z Niebieskimi Oczkami . ;*;*
Był królem tańca na szkolnej imprezie ! . : dd
i jako swoją królową wbraaał mnie ! ..
Taaak siee to wszstko zaczeło ! .. ; )
Późnieeej wspólnaaa kolonia w Hiszpani < 33 ..
I sptaał sie mnie na Stadionie FC Barcelon ! ; dd
Akuuraat razeem piliśm Taigeeraa ! . : dd
Przy piosence Menchester - Tajemnica !
JesteeŚm ze sobą juuż 5 miesięcy ! ; **
i aaakuraat dzisiaaj mnie odwiedzi bo jestem chora ; )
Jeest KimŚ bardzo ważnym i wyjatkowym w moim życiu !
Dlatego go kooochaam ! ;*;*
krasnalxdd Postów: 0
Konto od: 12.11.2008
Miasto: wolsztyn
Permalink Autor: marlenqsia89, data postu: Wednesday, September 30, 2009 13:52
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ nie ma drugiego takiego samego jak on :) Kocha mnie taką jaką jestem mimo to, że mam swoje humorki :) Podtrzymuje mnie na duchu w trudnych chwilach i nie pozwoli mnie skrzywdzić. Ma to "coś" w sobie co pozwala mi czuć dreszcze jak mnie przytula... Niewinne spojrzenie i piękne usta, czułość dotyku i za to go Kocham :)
marlenqsia89 Postów: 0
Konto od: 20.01.2007
Miasto: Grudziadz
Permalink Autor: azze, data postu: Wednesday, September 30, 2009 14:04
Mój wyjątkowy chłopak jest odjechanym typem! Gdy jest ze mną to czuje jakby miał temperaturę ciała 100 stopni C! ;D Jest cuuuudowny! Umie zrobić naleśniki z budyniem, zjeść je i nie zwymiotować! :D  Jest kochanym blondynkiem, który ma czadowe ciuchy z Housa i jest najukochańszym, najlepszym najbardziej kreeeejzziiii chłopakiem jakiego poznałam. ;)
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 14:17
Mój wyjątkowy chłopak jest odjechanym w kosmos typem! Gdy jest ze mną to czuje jakby miał temperaturę ciała 100 stopni C! ;D Jest cuuuudowny! Gdy tylko się spotykamy mówi na mnie "najarana Anka" i mnie przytula. :D  Jest kochanym blondynkiem, który zawsze żeluje włosy [tak, tak. jak go przytulam to sie do niego przyklejam :d], mówi mi, że przypominam piękny kwiat, ma czadowe ciuchy i jest najukochańszym, najlepszym i najbardziej kreeeejzziiii chłopakiem jakiego poznałam. ;)
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 14:19
Mój wyjątkowy chłopak jest odjechanym w kosmos typem! Gdy jest ze mną to czuje jakby miał temperaturę ciała 100 stopni C! ;D Jest cuuuudowny! Gdy tylko się spotykamy mówi na mnie "najarana Anka" i mnie przytula. :D  Jest kochanym blondynkiem, który zawsze żeluje włosy [tak, tak. jak go przytulam to sie do niego przyklejam :d], mówi mi, że przypominam śliczną, lśniącą gwiazdkę, której zawsze szukał [ja myślę o nim tak samo;)], ma czadowe ciuchy i jest najukochańszym, najlepszym i najbardziej kreeeejzziiii chłopakiem jakiego poznałam. ;)
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 15:57
jakby co, to to ostatnie moje jest aktualne i przepraszam za powtarzanie ale coś mi się powaliło;/
azze Postów: 3
Konto od: 10.06.2009
Miasto: Bychawa
Permalink Autor: twojaczarnabarbie, data postu: Wednesday, September 30, 2009 14:04
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ jest najcudowniejszym mężczyzną pod słońcem i kocha mnie całym swoim serduszkiem:) I jest moim złotkiem bo świeci wśród innych a ja jestem jego najlepszą ozdobą:) Jest kochanym zazdrośnikiem który potrafi sprawić,że nawet w najgorzej szare dni na naszym niebie pojawia się tęcza i dwie śliczne gwiazdki... czyli my:)
twojaczarnabarbie Postów: 0
Konto od: 11.03.2008
Miasto: Lublin