Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: namibia, data postu: Wednesday, September 30, 2009 02:50
Mój wyjątkowy chłopak jest... największym bałaganiarzem jakiego znam. Na każdym kroku obiecuje, że to że tamto… na słowach się kończy. Jego maniactwo samochodowe przewyższa największe standardy dopuszczalne dla NORMALNEJ kobiety. Na siłę próbuje zainteresować tym mnie i innych otaczających go ludzi. Robi wszystko na przekór, jest uparty w swej „nieracji”. Aby podbić moje serce robił wszystko wbrew sobie a głównie to tańczył… dziś o ruchach jego bioder mogę zapomnieć. Mało, że zapomina o tym co mówiłam miesiąc temu, zapomina o tym co mówiłam minutę temu wmawiając mi i robiąc wielkie oczy, że na 100% nie powiedziałam mu o tym i najwyraźniej zapomniałam. Nienawidzi przyznawać mi racji, wtedy robi taką nijaką minę- ciężko określić… Jak już przychodzi do momentu, że możemy ze sobą odpoczywać, on usypia pierwszy i chrapie mi do ucha, względnie sapie… Od początku związku lubił mnie ‘obijać’-  nasze wzrosty są różne. W końcu to nie jego wina, że jego łokieć przy skręcie tułowia jest na wysokości mojego policzka… Mogłabym tak wymieniać… Jednak na pocieszenie powiem, że jest to najcudowniejszy PUCHATEK na świecie i często zadaję sobie pytanie za co ja go kocham? - miłość jednak jest bezwarunkowa i nieokrzesana. Nigdy nie wiesz w jakim odmieńcu się zakochasz, na przekór wszystkim i wszystkiemu.  A dlaczego wyjątkowy jest w tym pozytywnym sensie?  ważne abym ja wiedziała- szczerze to zabrakłoby tu miejsca ;)  Pozdrowienia dla wszystkich WYJĄTKOWYCH chłopów rolnych obchodzących swoje komercyjne święto ;) Aaaa nie ma ludzi wyjątkowych, istnieją tylko inni ludzie  ^^

Pozdrawiam
NaMiBiA
namibia Postów: 0
Konto od: 11.02.2007
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: idocia, data postu: Wednesday, September 30, 2009 05:23
mÓj chŁ0pak jest wyjĄtk0wy dlateg0 Że..
zawsze umie mnie r0zbawiĆ gdzy brakuje mi hum0ru..
zawsze zr0bi c0Ś inneg0..
by tylk0 siĘ uŚmiechŁa..
0statnim razem p0mal00waŁ z0bie 0czka i usta..
wyyglĄdsaŁ naprawde Ślicznie:)

alb0 idĄc na spacer na malutkie pieski mÓwi ch0miki..
zawsze zr0bi c0Ś inneg0..;]
jest teŻ wyjĄtk0wy p0niewaŻ jak sie usmiecha zaraz i mi siĘ chce smiaĆ..
ma tak wspamniaŁy pyszczek a d0saĆ d- teg0 jeszcze jeg0 bŁĘkitne 0czka..
t0 juz w0g0le sie r0zpŁywam..
0g0lem jeg0 zach0wanie jest fajne..
jest miŁy ciepŁy k0chajĄcy umie siĘ zach0waĆ..
i naprawde uwaŻam Że mÓj chŁ0pak jest wyjĄtk0wy..
wierzcie mi czy nie:)
p0zdrawiam;p
idocia Postów: 0
Konto od: 14.03.2009
Miasto: Ruuda ŚślĄąska ;]
Permalink Autor: karolayne, data postu: Wednesday, September 30, 2009 06:15
...najlepszy na świecie !
kocha mnie . i nigdy nie looknie na inną . słucha hip hopu i reggae
karolayne Postów: 1
Konto od: 18.02.2009
Miasto: lublin
Permalink Autor: smallfloozy, data postu: Wednesday, September 30, 2009 07:16
Moj chlopak jest najlepszy bo iz gdyz poniewaz jest mega zakrecony, zabawny, mily i zawsze umie mnie rozbawic ;D
smallfloozy Postów: 63
Konto od: 23.07.2009
Miasto: Fabianki
Permalink Autor: maaarley, data postu: Wednesday, September 30, 2009 07:23
wyjątkowy? oryginalny? zabawny? bo tylko on przychodzi do mnie wchodząc przez balkon udając Romea ;D zawszę całuje mnie w nosek i mnie kocha taką jaką jestem, dlatego jest wyjątkowy. ;)
maaarley Postów: 0
Konto od: 12.07.2007
Miasto: Biłgoraj
Permalink Autor: fanta1989, data postu: Wednesday, September 30, 2009 07:51
Mój chłopak jest dla mnie najprzystojniejszym facetem na świecie, gdy płaczę potrafi mnie rozbawić do łez-do łez szczęścia za które mu dziękuje jest wyjątkowy pod każdym względem po prostu jedyny, inaczej nie da się go nie kochać:* Kocham cię Rafałku:*
fanta1989 Postów: 1
Konto od: 19.08.2007
Miasto: Namysłów
Permalink Autor: usseless, data postu: Wednesday, September 30, 2009 07:59
mój chłopak wcale nie jest wyjątkowym człowiekiem ale jest wyjątkowy dla mnie. Tylko on umie mnie tak zdenerwować a potem przeprosić. Tylko na niego nie potrafię być nigdy zła. Tylko on wytrzymał ze mną tak długo. Jest moim najlepszym przyjacielem, wie o mnie wszystko, akceptuje moje wady wszystkie wady a troche ich jest ;d . Poprostu jest wyjątkowybo dla mnie jest inny niż wszyscy i bardzo go kocham .
usseless Postów: 1
Konto od: 16.11.2008
Miasto: RF / DG
Permalink Autor: ontheoutside, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:04
Mój wyjątkowy chłopak.. Krzyczy na mnie, jest wszechwiedzący, uparty i nie cierpi, kiedy zmieniam zdanie. Jest także okropnie zazdrosny i nigdy słusznie. Bałagani i każe mi sprzątać, nie potrafi przyznać się do winy i uwielbia pakować się w kłopoty.

Ale jest łagodny i beztroski i ma zielone, kocie oczy.. :) Moje chmurki i humorki wytrzymuje już od dwóch lat. Kiedy mam zły dzień jest dla mnie tlenem. Uwielbiam go za uśmiech, za jego żarty, za to że to On bawił się ze mną na Ostródzie, że z nim pojechałam nad morze, że spędziliśmy razem już trzecie cudowne wakacje. Zna mnie chyba lepiej niż ktokolwiek na świecie. To On towarzyszy mi w najwspanialszych chwilach mojego życia. Sieje we mnie optymizm, zabrania przejmować się czymkolwiek i wmawia mi, że wszystko nam się uda.
I tak zapewne będzie :)
Braciszku, przyszło nam szumieć na skurwiałym bruku miasta królów ..  
Braciszku, przyszło nam przejrzeć na oczy ..
ontheoutside Postów: 28
Konto od: 19.07.2007
Miasto: Koniec
Permalink Autor: femaleversionofahustla, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:09
wyjatkowy chlopak to taki ktory jest zawsze przy tobie chocby myslami, zawsze cie wspiera nawet gdy problemy sa przeogromne, pociesza, rozsmiesza, odgania mysli od trosk i utrapien, pozwala ci wyzyc sie na sobie gdy jestes wkurzona i wyplakac sie w jego ramionach w ktorych czujesz sie tak bezpiecznie jak nigdzie indziej na swiecie, ociera lzy z twych policzkow, zawsze jest gotowy by przybiec i pomoc nie okazując flustarcji, zmeczenia, gdy uciekasz on goni cie tak dlugo az zlapie, nie pozwala ci odejsc gdy ty watpisz we wszystko procz waszej milosci i z tego watpienia przychodzi ci pewna mysl do glowy. on wtedy sprawia ci zimny prysznic, kazdy twoj argument obraca przeciwko tobie i po krotkiej chwili swiat znow jest kolorowy. czasami specjalnie, na zlosc- denerwuje cie ale nawet to zachowanie rodzi w tobie smiech, nie potrafisz sie na niego zloscic ani on na ciebie. mimo iz pokazuje ci swoja obraze ty dobrze wiesz ze w srodku jej wcale nie ma. akceptuje twoje wady, czyta ci w myslach, zawsze wie ktoredy pojdziesz, zna cie lepiej niż siebie samego. co chwila cie zaskakuje, sprawia ze twoje zycie jest ciekawsze, wysluchuje twoich głupot, smieje się z twoich niesmiesznych żartów, pomaga ci we wszystkim, jest inteligentny dowcipny i czuly. potrafi godzinami patrzec ci w oczy nie mogac sie zdecydowac jakiego dokladnie sa koloru. przytula cie mocno i nosi na rekach. zna twoje slabe punkty. zawsze stoi po twojej stronie, jest przesłodki kiedy spi, ma takie same marzenia jak ty i razem dazycie do ich spełnienia. bedzie z toba mimo wszystko i przeciw wszystkim, nie pozwoli by ktos zniszczyl to co jest miedzy wami. pokazuje ci piekny swiat jakiego jeszcze nie znalas, to z nim nigdy się nie nudzisz, z nim najlepiej się bawisz, przy nim możesz być w 100% soba.

Taki chlopak to najwiekszy skarb jaki mozna w zyciu dostac, bo gdy juz go masz jestes pewna ze mimo trudow zycia masz je z kim dzielic. masz sie z kim smiac i plakac. wiesz ze nie jestes sama bo przeciez cytujac slowa piosenki dzemu: "samotnosc to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie"...

Bez niego moje zycie nie mialoby sensu.
zapomnialam jeszcze dodac ze to wlasnie z takim chopakiem jestem najszczesliwsza dziewczyna na swiecie :*

http://www.photoblog.pl/femaleversionofahustla/43059626
femaleversionofahustla Postów: 0
Konto od: 20.03.2008
Miasto: gniezno
Permalink Autor: pomorska, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:22

M yśliciel
  wyr Ó żnia się silną osobowością
    da J e mi poczucie bezpieczeństwa

C zarujący
      c H ęc otoczonia mnie czułą i troskliwą opieką
     cz Ł owiek czynu i szybkich decyzji    
ma p O czucie humoru i jest sprytny
         P otrafi wyciszyć napięcia
      z A wsze elegancki
  Zna K omity mówca
pomorska Postów: 0
Konto od: 9.02.2008
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Permalink Autor: nigdyzawielee, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:31
Opowiem.. o nim w skrócie. Ponieważ tylko ten kto go zna. tak długo jak ja naprawdę może ocenić jaki jest wspaniały
Treść dodana do postu 30-09-2009 o godzinie 08:32
Opowiem.. o nim w skrócie. Ponieważ tylko ten kto go zna. tak długo jak ja naprawdę może ocenić jaki jest wspaniały
nigdyzawielee Postów: 0
Konto od: 18.10.2008
Miasto: Pakość
Permalink Autor: nigdyzawielee, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:33
Dla mnie... on jest takim moim malutkim ideałem ;*
Chodź ma kilka wad jak każdy człowiek.. I tak go kocham ;*
On uświadomił mi to że zrobi dla mnie wszytko..
Potrafi .. mnie pocieszyć kiedy jest mi smutnoo.
Ma coś w sobie z romantyka ;) To jak pisze.. do mnie SMSy.
Na gadu albo to jak mówi.
Nie zapomnę. ani jednej chwili spędzonej z nim!. ;****
Dziękować mu.. bym mogła codziennie.. za to że jest.. i jaki jest!! ;**
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję".
A moja miłość mówi: "Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".

Bez niego moje życie nie miało by sensu :(
Po prostu ja go kocham za WSZYSTKO i za NIC!.
Kocham te jego piękne niebieskie oczy ;*
I jestem mu wdzięczna za to.. że akceptuje.. mnie taką jaką jestem ;)
Jest śliczny ;* czuły, troskliwy.
Jest moją gadułą
Zawsze znajdzie .. się temat.. ;) do rozmów. ;p
Kocham te jego słodkie minki ;d
Dla mnie on jest wspaniały pod każdym względem!
Matuśś ;**
nigdyzawielee Postów: 0
Konto od: 18.10.2008
Miasto: Pakość
Permalink Autor: theroughdiamond, data postu: Wednesday, September 30, 2009 08:43
Każdy ma wady i zalety. nikt nie jest idealny, ale.... mój chłopak jest wyjątkowy. Potrafi mnie rozśmieszyć, potrafi sprawdzić, że wszystko wydaje mi się piękniejsze. Przy nim serce bije mi znacznie szybciej niż zwykle, ciśnienie coraz wyższe, temperatura rośnie.  Emocje nigdy nie opadają. Gdy patrze w jego oczy wydaje mi się jakbym patrzyła w dwa malutkie diamenciki. Gdy chwytam jego dłoni, czuje to ciepło, które mnie rozgrzewa od wewnątrz. Gdy mnie obejmuje, przytula czuje się jak w siódmym niebie. Gdy nasze usta się stykają, wiem, że jest tylko mój i tylko jemu mogę się oddać bezgranicznie. Mój chłopak jest wspaniały, cudowny. Mogę mu się ze wszystkiego zwierzyć i wiem, że zawsze postara mi się pomóc. kiedy jest przy mnie jestem szczęśliwa, uśmiecham się dzięki niemu, a kiedy go nie ma, tęsknię i cierpliwie czekam na kolejne spotkanie. To tak jak miłość od pierwszego wejrzenia. Pokochałam go odkąd go zobaczyłam. Kiedy usłyszałam jego głos, kiedy ujrzałam jego piękny uśmiech, wiedziałam, że on musi być mój. mimo, że nie zawsze jest między nami kolorowo, czasem zdarzają się kłótnie i nie potrzebne sprzeczki, zbędne łzy, wiem, że warto żyć - dla niego warto istnieć - tu i teraz.
theroughdiamond Postów: 0
Konto od: 19.09.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: caroxd, data postu: Wednesday, September 30, 2009 09:22
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ:

* Widzę miłość w jego oczach ;*
* Wiem, że jestem dla niego jedna jedyna ;*
* Kocha mnie taką jaką jestem ;*
* Jest wspaniałym ojcem dla naszej córeczki ;*
* Robi wszystko żeby było nam dobrze ;*
* Nie kłóci się ze mną, tylko rozmawia i próbuje dojść do kompromisu ;*
* Dzisiaj jest nasza rocznica :) 3 lata razem ! ;*
* Przy nim czuję się swobodnie, mogę z nim robić naprawdę wszystko ;*
* Mogę zwierzać się mu z każdego mojego problemu i wiem, że będzie mnie wspierał, i zawsze mi pomoże ;*
* Mogę z nim chodzić na zakupy, bo ma świetny gust ;) ;*
* Jest moim chłopakiem i przyjaciółką w jednym ;) ;*
* Robi mi cudowne niespodzianki ;*
* Od 3 dni nosimy obrączki ;) ;*

Jest po prostu wspaniały, i wiem, że nic tego nie zmieni ! Kocham go
caroxd Postów: 1
Konto od: 1.07.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: voiceofsilence, data postu: Wednesday, September 30, 2009 09:24
ehmmm...Mój Chłopaka jest kochany, potrafi mnie rozśmieszyć gdy jestem smutna..troszczy się o mnie..nie pozwoli żeby mi się coś stało..odwiedza mnie codziennie żebym nieczuła się samotnie..i nie jest takim chłopakiem który zmusza mnie do złych rzeczy.. i za to wszytko i nie tylko KOCHAM GO
voiceofsilence Postów: 0
Konto od: 20.04.2007
Miasto: Bojanowo
Permalink Autor: pffym, data postu: Wednesday, September 30, 2009 09:34
mój wyjątkowy chłopak jest osobą, która mnie kocha pomimo, że wciąż krzyczę, kłócę się z nim, on to cierpliwie znosi i wciąż mnie kocha, i tak jest od ponad roku.
pffym Postów: 8
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Poznań