Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: mychangeofheroin, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:22
Jeżeli jest wysoki, ciemnooki i ciemnowłosy, jeśli ma ładne dłonie i powalający uśmiech, to zapewne jest draniem.
Jeśli jest inteligentny, sarkastyczny, złośliwy i zabawny, to zapewne jest egoistą.
Jeśli jest opiekuńczy, czuły, wrażliwy i kochany, to zapewne jest manipulantem.

Mój - jest samym sobą i za to go kocham! :**
mychangeofheroin Postów: 4
Konto od: 4.09.2008
Miasto: Orzesze
Permalink Autor: kliik, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:23
Mój chłopak, którego nie mam :) jest najlepszy jakiego można mieć !! .
http://www.photoblog.pl/sleepxhero/50276156
Wydaje mi się że jest niezłe ;) .
kliik Postów: 0
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Osięciny
Permalink Autor: eightlive, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:23
"Mój Wyjątkowy Chłopak jest... naprawdę wyjątkową osobą, która w każdej chwili mojego życia, nadaje mu sens. Wciąż często, oczywiście pozytywnie zaskakuje mnie swoją osobą. Tylko Jemu całkowicie ufam i tylko przy Nim czuję się naprawdę bezpiecznie, jest Jedyną osobą, która wspiera mnie, akceptuje taką jaka jestem. Za wszystko co mi daje, Kocham Go niesamowicie".
eightlive Postów: 8
Konto od: 7.01.2009
Miasto: alloa
Permalink Autor: jabadabaduuu, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:24
nie mam chłopaka , ale mam przyjaciela. Nie oddałabym go za żadne 'psiapsie, które umieją gadać tylko o drogich ciuchach i kosmetykach. On po prostu jest i dlatego właśnie jest tak wyjątkowy:)
Treść dodana do postu 27-02-2010 o godzinie 12:10
da sie to usunac jakos ?
jabadabaduuu Postów: 1
Konto od: 7.07.2009
Miasto: Puławy
Permalink Autor: photoladybug, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:25
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze jest nawet, gdy go nie ma.
Treść dodana do postu 19-01-2010 o godzinie 21:13
Gdzieś na mnie czeka ten wyjątkowy. Kiedyś mnie znajdzie, a ja jego.
photoladybug Postów: 0
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Cmolas
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:25
Mój chłopak jest jak Miś do którego można się przytulić i opowiedzieć mu o całym Bożym świecie, jak jest źle to pocieszy a jak jest dobrze to Pokaże, że mozebyć jeszcze lepiej i zapewne to zrobi.
Uwielbiam jak sie śmieje i daje popatrzeć mi w swoje oczy, wtedy rozpływam sie jak czekolada w upalny dzień. :)
Jest bardzo tajemniczy, romantyczny i bardzo o mnie dba.
Kocham go za to jaki jest a jest naprawdę wspaniały jak najpiękniejsza różna na świecie.
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: nanusia713, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:25
mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest tylko mój i ma najwspanialszy uśmiech, który zawsze popraw mi humor ;) o.
Treść dodana do postu 23-01-2010 o godzinie 21:09
:D
nanusia713 Postów: 0
Konto od: 26.08.2007
Miasto: Sierpc
Permalink Autor: 165cm, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:26
mój chłopak jest inny niż wszyscy. jest takim krejzolem xb dla niego nie ma bariery nie do pokonania.  ;)i kochany też jest
165cm Postów: 1
Konto od: 11.11.2008
Miasto: puławy
Permalink Autor: bananofa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:26
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ:
Potrafi słuchać, najwet największe głopoty, które mu opowiadam, ma do mnie szacunek, zawsze gdy mówi patrzy mi w oczy, i nie tylko kiedy mówi ;). Bardzo mnie kocha pomimo tego, ze jesteśmy od siebie bardzo daleko. Kiedy mówi do mnie Kochanie lub Aniołku czuję sie wspaniale, wiem, że mu na mnie zależy. Jest bardzo wrażliwy, czuły i kochany. Zazwyczaj jest uśmiechnięty, a gdy mam zły humor, zawsze mi go poprawi :)
Taki właśnie jest mój Przemuś :)
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 20:42
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ:
Potrafi słuchać, nawet największe głupoty, które mu opowiadam, ma do mnie szacunek, zawsze gdy mówi - patrzy mi w oczy, i nie tylko gdy mówi. Bardzo mnie kocha pomimo tego, ze jesteśmy od siebie bardzo daleko. Kiedy mówi do mnie Kochanie lub Aniołku czuję sie wspaniale, wiem, że mu na mnie zależy. Jest bardzo wrażliwy, czuły i kochany. Zazwyczaj jest uśmiechnięty, a gdy mam zły humor, zawsze mi go poprawi. Uwielbiam kiedy mnie dotyka, kiedy mówi do mnie, lub śpiewa mi na uszko 'ja lubię żabkę' :), kiedy gramy w Crasza na playstation zachowujemy się jak dzieci, jest moim najlepszym przyjacielem, moja mama go uwielbia. Jest bardzo mądry i odpowiedzialny, wie co dobre. Nie mam przed nim tajemnic, On przede mną też nie, ma piekne, piwne oczy i bardzo gęste rzęsy, kocham Jego czerwone policzki. Jest zadbany, zawsze ładnie pachnie. Potrafi się zająć moim 3-letnim braciszkiem, brać go na barana nawet przy jego chorych plecach. Potrafi pisać wierszem. Wiążę z Nim przyszłość, chce się przy Nim zestarzeć, bo kocham go całym serduszkiem.
Taki właśnie jest mój Przemuś :)
bananofa Postów: 0
Konto od: 19.04.2008
Miasto: Włochy
Permalink Autor: wildlove, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:28
to ja ułożyłam taki wierszyk :

Mój były chłopak był bardzo kapryśny
I z dnia na dzień stawał się coraz bardziej pyszny
Kiedy chciałam go rzucić, padał na kolana
O, rany! Przecież on robił z siebie bałwana!
"Trudno go było lubić, trzeba było kochać."
Lecz nie dane mi było po nim szlochać.

Ten z którym jestem teraz jest zbyt nieśmiały,
Gdyby nie nosił czapki byłby do mnie za mały!
Chodzi z uśmiechem pogodnym na twarzy,
Szkoda, że przy mnie mu się łóżko ciągle marzy!
Mogłabym mu zaufać gdyby mnie nie zdradził,
Dopóki z nim nie zerwę będzie mi wadził!

Co z tego, że miałam chłopaka i teraz go mam?
Opowiem historie, która spodoba się Wam.
Nie jestem zakochana, ani nie byłam,
Bo o Księciu Z Bajki ciągle marzyłam.
Może kiedyś w moim życiu mógłby się pojawić?
Ale kiedy on niby miałby się w nim zjawić?

Cała prawda o moim byłym i teraźniejszym ^^
wildlove Postów: 0
Konto od: 4.05.2009
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: takemeaway7, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:28
Dlaczego mój Chłopak jest wyjątkowy? Bo zawsze jest przy mnie nawet gdy jest źle, bez względu na sytuację zawsze mnie wspiera, kocha całym sercem:) potrafi rozśmieszyć swoja słodką minką, umie doprowadzić mnie do porządku, wytrzymuje moje ciągłeee narzekania, płacze oraz napięcie przedmiesiączkowe ;p Zna mnie na pamięć, przewiduje moje gesty, słowa, ruchy, bo często mówimi jednym tchem, że jeden drugiego musi uspokajac żeby coś powiedzieć ;p mimo że widzielismy się kilka godzin gdy wracamy do domu dzownię i nigdy nam tematów nie braknie, za to że mam o czym z nim pomilczeć, że nie boli mnie fakt, że nic nie mówimy:) Wyjątkowy jest tez dlatego, że wytrzymywał moje "zdawanie Prawka" i, że cieszy sie każdym moim sukcesem jak ja jego. Ma wielkie serce i szanuje osoby chore i starsze, pomaga mojej rodzince przy moim chorym ojcu, nie wstydzi się ze mna i z tata wyjsc na spacer mimo, że jest na wózku inwalidzkim. Umie przygotowac dobre jedzonko. Jest wyjątkowy boo wytrzymuje jak chce mu zrobić zdjęcie  a on tego nie lubi, bo nie umiem się na niego gniewac, po kłótni gdy się na niego spojrzę odrazu smutki mijają. Umie śmiac się z samego siebie, zawsze staje w mojej obronie, jest moim silnym mężczyzną, że nie jest chuderlaczkiem i, że mam do czego się przytulic:) ze moja ręka tonie w jego dłoni. Bo słodko i z wyczuciem całuje, że zawsze mi dreszcze po plecach przechodzą. Wyjątkowy jest bo jest pracowity, kochany tyle jest jego zalet, potrafi do każdej sytuacji powiedziec cos wierszem, że wszyscy się w okolo śmieją. Moj najkochanszy smieszek, zawsze uśmiechnięty mój kochany Patryk moj od 5 lat :*
takemeaway7 Postów: 7
Konto od: 20.07.2007
Miasto: Lipno
Permalink Autor: angeluchowar2, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:29
hmm . mój chłopak ? . uwielbiam go za TO jakim jest ! Moim zdaniem nie ma żanych wad , wręcz PRZECIWNIE ! same zalety . ! Kocham Go . ; *** niech nigdy sie nie zmienia . Jest dla mnie IDEAŁEM < 3 ! ; *
angeluchowar2 Postów: 0
Konto od: 1.07.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: sylwoos, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:29
Mój fantastycznie genialny i kochany chłopak jest najwspanialszy ponieważ : zawsze gdy mam jakiś problem moge na nim polegać i potrafi mnie w każdej sytuacji rozmieszyć np. udaje jak płacze albo robi słodkie minki wygladając jak małe niemowle , pokazuje mi świat z całkiem innej perspektywy nie takiej roztrzepanej dziewczyny a dorosłego życia. Dba o mnie jak nikt na świecie . Akceptuje mimo wszystko moje fochy, foszki , foseczki . Potrafi mi przyznac racje chociaz ma całkiem odmienne zdanie . Mimo iż spotykamy sie dzień w dzień nie mogę się z nim nudzić . nasze każde spotkanie wyglada inaczej , ma również swoje humoru ale bardzo łatwo z nich wypada . uwielbiam jego słodki uśmiech, zacieszające ząbki i duże zielone oczy . Uwielbiam gdy sie denerwuje gdy mowię na niego ' żaba' : D wiem ze tego nie lubi ale i tak sie słodko nerwi ze mam ochote go schrupać . Podnieca mnie w każdej swojej części ciała . Inteligencja mnie jego powala gdyż ja nie jestem aż tak inteligentna jak on i mimo ze on mi mowi wiele ciekwych rzeczy a ja reaguje na to słowem ' aha ' to i tak jestem pod wielkim wrażeniem! Dla mnie jest to najwspanialszy człowiek na świecie jakiego poznałam < 3 i Kocham go całym sercem < 33
Treść dodana do postu 29-09-2009 o godzinie 17:30
Mój jedyny i niepowtarzalny Adrian.S < 33333
Włocławek ahh miasto bardzo fajne . : )
sylwoos Postów: 0
Konto od: 30.08.2006
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:29
Mój chłopak jest poprostu sobą. Nigdy nie próbował mną zawładnąć, szanuje moje zdanie i najważniejsze mnie. Nie musiałby być przystojny i tak bym go kochała (chociaż jest). Jest to moja pierwsza wieksza miłość. Nie próbował poderwać mnie na jakieś głupie teksty tylko podszedł i powiedział wporst że zakochał sie we mnie od pierwszego wejżenia. Nic mu nie brakuje jak dla mnie jest chodzącym ideałem bo nie próbuje wszytskiego na siłe no i go kocham
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: tamnadole, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:30
A ja niestety nie mam chłopka.
Ale gdybym miała to chciałabym żeby poprostu był sobą i nikogo nie udawał.
Powinien też być ze mną szczery i powinien być jeszcze bardzo opiekuńczy.
Wiem że nie wygram, ale co tam. Każdy może przecież próbowała.

PS: No tak, powinien też być bardzo przystojny. Cimne włosy, niebieskie oczy, śniada cera..
tamnadole Postów: 15
Konto od: 15.03.2009
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: innanizswiat, data postu: Tuesday, September 29, 2009 17:31
Na czemu mój chlopak jest wyjątkowt??
można by zastanawiać sie m bardzo długo hmm:
uważam go za wyjątkowego ponieważ jest prawdziwym dżentelmenem umie dogodzić dziewczynie i wogule za to go kocham!!
Nie ogląda sie za innymi laskami tylko jest zapadszany we mnie!!
jak z nim rozmawaiam tylko o tym co najważniejsze a nie o tym np jaka dzisjaj jest pogoada !!
jest dofcipny umie też postawic na swoim!!
co bende wiięcej pisała kto mnie zna wie w jakich chlopakach gustuje i jakie jest moje kochanie!!
Umię się zawsze z nim dogadać i jest boski!!
ogląda się za nim wiele lasek ale on wybrał mnie:*
dziękuje ze jesteś i że w każdej chwili moge na niego liczyć!!
Kocham go  najmocniej na świecie !! i mam nadzieje że on mnie też!!
umie zrozumieć kiedy mam gorszy dzień i niechce mi sie gadać umie docenić każde moje zdanie chociaż nie zawsze mam racje!
co więcej pisać jest to chlopak z moich marzeń!!
Kocham go:*
innanizswiat Postów: 0
Konto od: 14.04.2009
Miasto: Dalestowice