Mój Wyjątkowy Chłopak - konkurs na Dzień Chłopaka

Permalink Autor: sweetbitter, data postu: Tuesday, September 29, 2009 19:59
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ gdy mówi mi "Kocham Cię Skarbie" jest w tym straaaaasznie szczery.
Kocha moje humory i nawet te szopki jakie nieraz potrafię odstawić.
Chociaż ma wady potrafi być dla mnie tym wymarzonym, ale nie idealnym, każda wie, że nie ma takiego na świecie.
Potrafi się mną opiekować, pocieszyć i nawet na mnie nakrzyczeć,chociaż bardzo tego nie lubię, ale gdy już zasłużę to nie ma innegowyjścia !
I Kocham go bardzo mocno nie za coś ale mimo wszystko .!
sweetbitter Postów: 0
Konto od: 13.02.2007
Miasto: Święciechowa
Permalink Autor: patiussiaa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:01
Mój chłopak jest wyjątkowy bo jest sobą. ;)
nie wstydzi sie własnych uczuć, mówi wszystko otwarcie.. Dla mnie jednej się zmienia < nie pali > potrafi sie zajefajnie bić ( chociarz to mnie martwi ) ale to w nim kocham ;))
ma swój własny styl i kocha ryzyko . ;))
patiussiaa Postów: 4
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: agaphotography, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:03
On ma mnie, ja mam jego, razem nie spotka nas nic złego
czuję się z nim bezpieczna bo nasza miłość będzie wieczna
razem zwojujemy cały świat w ciągu najbliższych kilku lat
to, co łączy nas nie rozerwie nawet czas
i choć czasem bywa źle on wie jak pocieszyć mnie
jego uśmiech rozjaśnia ciemne dni
a dotyk pobudza każdy zmysł
na zawsze złączymy się w jedno serce, w jedną całość bo nigdy mi go mało!
agaphotography Postów: 0
Konto od: 14.06.2009
Miasto: Słupca
Permalink Autor: nik1a, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:05
Mó, chłopak jest wyjątkowy bo jest, bo kocha mnie taką ogromną siłą jaką ja go kocham. Bo śmieje się ze mną, rozumie jak nikt inny. KOCHAM GO.
nik1a Postów: 0
Konto od: 8.02.2009
Miasto: Żnin
Permalink Autor: maddaa, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:05
Mój chłopak jest wyjątkowy ponieważ bardzo mnie kocha jest zabawny przystojny super się ubiera . ^
Kocha mnie taką jaką jestem  ; ) NIc nie chciałby we mnie zmienić.
Mój men ; D ma jeszcze piękne oczy usta kaloryferek i duuuużo innych super rzeczy ; P
No i jeszcze zawsze mnie wpiera i pociesza gdy mam problem.
On poprostu mnie bardzo kocha tak ja jego i nie patrzy na inne dziewczyny nawet te mega piękne ; ))
Zawsze moge sie mu wyżalić i wypłakać. nie jest taki jak inni tzn. głupi zboczony ( . ^ ) niedojrzały.
Nigdy się z nim nie nudze ! Jest bardzo miły.
Zaprasza mnie do różnych wspaniałych miejsc. Daje mi podarunki ( ale oczywiscie nie to jest w nim najfajniejsze )
On ma wielee więcej zalet. Poprostu kocham go szalenie : )

< 3333333333

maddaa Postów: 0
Konto od: 27.12.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: kocolate, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:06
mój chłopak jest wysoki jak nikt inny :D obraża się za wszystko ale jest tak słodki że nie można mu się oprzeć ;) chociaż teraz mamy przerwę, bo wyjechał jesteśmy razem duchowo :). Nie uczy się dobrze w szkole ale swoją inteligencją często mnie zaskakuje aż mi klapki spadają :) Jego pasją i wielkim hobby to bizony.! :) Kocha piękno polskich pól i lubi żniwa. Ogólnie to pracowity chłopak :) Chodź ma dopiero 15 lat jest bardzo rozwinięty psychicznie i fizycznie :) Na tych którzy mu w czymś podpadli mówi "cwaniaczek" :) Uwielbia pić herbatę. Zawsze jak przyjeżdżał piliśmy co najmniej 3 w ciągu dnia :). Zawsze mówi że ładnie wyglądam nawet jak wiem, że to nieprawda ;). Kocham Go za to że jest :*
kocolate Postów: 0
Konto od: 27.08.2007
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:07
Jest wyjątkowy - inaczej nie byłby moim chłopakiem :P
Sk8 z czarnymi włosami, piegami, poczuciem humoru, czarującym uśmiechem i ... wystarczy, że jest . ;)
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: chikitax3, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:07
Mój Chłopak jest wyjątkowy dlatego...,że poraz pierwszy zaznałam prawdziwej miłości z domieszką zazdrości...! :)
NIgdy nikogo tak nie kochałam,nikomu tak jak nie mu nie zaufałam ! :) Ta miłość prawdziwa daje moc szczęścia, można się wtulić w jego obięcia ! i tak we dwoje stawiać światu czoła Słuchając jak jedno serce słucha drugiego bez końca.
Bo miłość to szczęście a nie ból i rany Każdy by chciał tak kochać i być kochanym..jak my 2 guptasy ! :)

chikitax3 Postów: 6
Konto od: 13.07.2007
Miasto: Chojnice
Permalink Autor: dufte, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:08
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ jest czuły, romantyczny i taki kochany!! Rzecz jest śmieszna - poznaliśmy się na czacie. Na początku pomyślałam sobie - fajny kolega, ale z czasem... zakochałam się w nim. Myślałam, że tacy chłopacy już wyginęli... Tacy, którzy cały czas, dzień w dzień, będą ci powtarzać jaka to dla nich nie jesteś piękna, jak bardzo cię kochają i za co. Tacy, którzy porównują cię do kwiatu kwitnącej wiśni, róży itp. Tacy, którzy będą ci szeptać czułe słówka 24/h. Ech, marzenia się chyba spełniają, a ja mam najwspanialszego chłopaka na świecie i nie oddam go nikomu innemu!
dufte Postów: 28
Konto od: 3.02.2007
Miasto: Iława
Permalink Autor: narcyzaem, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:08
Mój wyjątkowy chłopak jest... i to, że istnieje jest wyjątkowe :)
narcyzaem Postów: 0
Konto od: 24.02.2008
Miasto: Radom
Permalink Autor: truflax, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:09
mój chłopakk jest wyjątkowy, bo ja jestem nienormalna a on mimo to ze mna wytrzymuje. upija sie letnim powietrzem i jest zdrwow pierdolniety^ lepszego nei znajde ;p
truflax Postów: 2
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Opole
Permalink Autor: anj7, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:10
Mój chłopak jest wyjątkowy.
Mój chłopak jest wyjątkowy, ponieważ zawsze, gdy na niego patrzę drżą mi ręce. Kiedy tylko przechodzi obok czuję uścisk w żołądku, kołatanie serca i miłe mrowienie. Patrzy mi wtedy głęboko w oczy, w których mogę odnaleźć siebie, widzę odbicie wszystkich moich cech, tych dobrych i tych złych, tych które on we mnie kocha.
Mój chłopak jest wysoki, ma duże niebieskie oczy i zawsze idealnie ułożoną fryzurę. Nie ma świeżych wąsików ani innego niedogolonego owłosienia na twarzy. Nie wyróżnia się ubiorem (nie nosi kompletów jeansowych/sztruksowych, nie ubiera się jak podstarzały domator, odpadają plastikowe łańcuchy oraz brudne, nieuprane za duże koszulki, adidasy trampki stylem z podstawówki), nie należy do żadnej subkultury, dziewczyny nie mdleją na jego widok, ale dla mnie jest najprzystojniejszy na świecie. Idealnie do siebie pasujemy. Ma męskie, silne dłonie, szerokie ramiona, szczupłe równomiernie owłosione nogi.
Mój chłopak jest inteligentny, zawsze mamy ze sobą o czymś rozmawiać. Doskonale odnajduje się w towarzystwie, wszędzie mogę go ze sobą zabrać i jestem pewna, że nigdy nie przyniesie mi wstydu. Ma poczucie humoru, potrafi mnie rozśmieszyć (nie brać jako: kretyn, debil, żałosny idiota). Rozumie mnie i wspiera, jest wierny - nigdy nie ogląda się za innymi dziewczynami gdy jesteśmy razem, a gdy mnie nie ma przy nim w danej chwili pamięta, że jest (do jasnej cholery!) zajęty. Jest czuły, troskliwy i opiekuńczy. Czuję się przy nim wspaniała i potrzebna. Ma plan na swoje życie, życiowe cele i interesuje go jego przyszłość. Nie pali (=nie śmierdzi jak popielniczka), pije okazjonalnie, ale zna swoją granicę. Nie przeklina zbyt wiele i nie ma obleśnych kolegów. Kocha zwierzęta. Jest odważny, ma honor i ambicję. Nie jest natrętny i upierdliwy, nie marudzi i nie narzeka na wszystko dookoła, nie jest żałosny, nie robi z siebie ofiary losu i się nad sobą nie użala. Nie jest leniwy, ma w sobie mnóstwo energii. Potrafi wykazać się inicjatywą, zorganizować ciekawe spotkanie, robić cudowne niespodzianki, dzięki czemu każda spędzona z nim chwila jest wyjątkowa. Jest romantykiem.
Śmieje się ze mną do łez, ale i przytula mnie, kiedy płaczę. Potrafi godzinami leżeć ze mną na trawie, nic nie mówić i tylko patrzeć w chmury (w dzień) i w gwiazdy (w nocy). Szanuje mnie, a ja szanuję jego. Zawsze mogę do niego pobiec, rzucić mu się na szyję i się cieszyć z całego serca, ale też zawsze mogę zadzwonić do niego, nawet w środku nocy, i wygadać ze wszystkich smutków, które nie pozwalają mi zasnąć. Zimą lepi ze mną bałwany, jeździ na sankach i rzuca się śnieżkami, latem natomiast jeździmy na rowerach, a w nocy chodzimy na długie spacery brzegiem morza. Ufam mu i wiem, że mogę powiedzieć mu wszystko, bez żadnych obaw. Tęsknię, gdy tylko nie widzę go kilka godzin i co noc myślę o nim przed snem. Jestem dla niego najwspanialsza, jedyna, każdy pocałunek jest wyjątkowy i gdy tylko nasze usta zbliżają się do siebie nie potrafię już o niczym myśleć. Czuję się przy nim bezpiecznie, nie muszę się zastanawiać, czy jeszcze następnego dnia ze mną będzie.
Bardzo go kocham, a on kocha mnie. Nie musimy sobie tego mówić - wiemy to oboje doskonale.
Mój chłopak jest idealny,
nie chcę nikogo innego.

Może dlatego nie mam chłopaka.
Treść dodana do postu 23-01-2010 o godzinie 18:02
-.-

głupi konkurs.
anj7 Postów: 1
Konto od: 2.07.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: lani, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:10
mój chłopak jest wyjątkowy, bo...
jest mój;)

;*
lani Postów: 0
Konto od: 20.06.2008
Miasto: nibylandia
Permalink Autor: niezastapiona, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:11
Wlewa we mnie codziennie 6 litrów szczęścia, maluje na mej twarzy uśmiech, a na policzkach czerwone plamki, zakłada na oczy różowe okulary. Przybiera maskę klauna, gdy najbardziej tego potrzebuje. :)
niezastapiona Postów: 0
Konto od: 30.08.2007
Miasto: Brodnica
Permalink Autor: natchnionax3, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:12
Mój Wyjątkowy chłopak jest taki że ... nie zależy mu na innych tylko na mnie ..  Jest zajebi*ty ;dd Jeden ze swoich rodzajów ;) ... Gdy coś mi sie stanie zawsze bedzie przy mnie.. :] Nie obchodzi mnie To jak on sie ubiera , jaki ma kaloryferek na brzuszku , czy ma mięśnie . czy nie.. Ale i tak jest Mój, i za to Go kocham że jest taki w swoim rodzaju..  O.oo To jest Mójj Chłopak ! ;)   Kocham Go o O.o ;);*
natchnionax3 Postów: 0
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Paryż
Permalink Autor: havoria, data postu: Tuesday, September 29, 2009 20:12
Ja niestety nie mam chłopaka. :(
a chciałabym bardzo fbl pro. Proszę chociaż na 1 miesiąc! xD
havoria Postów: 4
Konto od: 26.08.2009
Miasto: Inowrocław